Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (27 μέλη και 246 επισκέπτες)

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί ας πει κάποιος στη μοντελοαλυσιδα πόσες χριστιανές έχει?Η μια είναι Ρωσίδα λίγο ψηλή και η άλλη κοντή ρουμανα μελαχρινή?

Όντος είναι δημοφιλές όνομα, ψαχνόμουν κάνα δεκάλεπτο να βρω την σωστή για να κάνω μια κριτική και δεν ξέρω αν την έβαλα στην σωστή γυναίκα και σπιτάκι στο τέλος  :S :S.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446

Επισκέπτης
μια πληροφορια θελω

η γνωστη ανκα,μετανομασμενη σε μπιανκα στο μεταξουργειο, δουλευε διαφορες βαρδιες δεν ειχε σταθερο ωραριο, ψηλη ,ξανθια,ωραιο σωμα και ομορφη

εχετε ιδεα?

ρωτησα μια τσατσα προφατα μου ειπε ειναι μεγ αλεξανδρου 21,οπου και να παω δεν εχουν ιδεα που ειναι

 

Επισκέπτης
το μεταξουργειο ειναι ενα χαλι και μισο 95% τσιγγανες,πρεζουδες,γριες,υγειονομικες βομβες

το 5% ειναι κανα δυο 15 ευρα,και κανα 2-3 ελευθερα στοματικα οπως η ανιτα που δεν μπορω να την επισκεφτω ποια εξαιτιας ασχημου καυγα με την υπηρεσια της,και η τζοαννα

και η γνωστη συλβια απο φυλης που ηρθε μεταξουργειο πλεον στην περδικας

καλα η συλβια ηταν ψιλοβιαστικη απο την φυλης,φυσικο ηταν να μην εχει δουλεια

εκει παντως ειναι τοπο μοντελ και ποιο ομορφη απο ολες εκει για ολες της βαρδιες

και μια αλλη ειναι στο κολωνου 15 στο γκαραζ μια μελαχρινουλα 15αρι ευρω,η οποια πολυ πιθανον να εχει εργαστει σε στουντιο

αυτα

στην φυλης εχει περισσοτερες επιλογες,αλλα 20ρικο δν μπορουμε ρε παιδια να σκαμε συνεχεια

 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Ρεέεεεε μάγκες.
Oνόματι Στέλλα απογευματινή βάρδια {εάν ΔΕΝ λανθάνομαι Αλβανέζα} την έχει πάρει κάποιος να μου δώσει πληρ. ;;;;
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
το μεταξουργειο ειναι ενα χαλι και μισο 95% τσιγγανες,πρεζουδες,γριες,υγειονομικες βομβες

το 5% ειναι κανα δυο 15 ευρα,και κανα 2-3 ελευθερα στοματικα οπως η ανιτα που δεν μπορω να την επισκεφτω ποια εξαιτιας ασχημου καυγα με την υπηρεσια της,και η τζοαννα

και η γνωστη συλβια απο φυλης που ηρθε μεταξουργειο πλεον στην περδικας

καλα η συλβια ηταν ψιλοβιαστικη απο την φυλης,φυσικο ηταν να μην εχει δουλεια

εκει παντως ειναι τοπο μοντελ και ποιο ομορφη απο ολες εκει για ολες της βαρδιες

και μια αλλη ειναι στο κολωνου 15 στο γκαραζ μια μελαχρινουλα 15αρι ευρω,η οποια πολυ πιθανον να εχει εργαστει σε στουντιο

αυτα

στην φυλης εχει περισσοτερες επιλογες,αλλα 20ρικο δν μπορουμε ρε παιδια να σκαμε συνεχεια
ποια συλβια?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Τιμηθηκε με σχετικα καλες εντυπωσεις η Σοφια απο την μοντελοαλυσιδα.Εχω στειλει την κριτικη.
Να πω επισης οτι η Ναντια στο Φωκαιας 25β ισογειο ειναι αυτη που δουλευε στο Ιασωνος 46 οροφο και ειχα γραψει κριτικη.
Η Μαρινα απο Ιασωνος 46 οροφο επεστρεψε στο Φυλης 109β ισογειο πλεον με το ονομα Αλινα.
:hi:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Παντού για να φερμάρουν τα νέα Ρωσιδάκια ώστε να μπουν στη λίστα μας για μελλοντικά σμπαριάσματα  :fuck1:.
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Τωρα στο φ84α Μαρια "εκ Ρουμανιας" φρεσκια εντελως απειρη οχι ομως μικρη ουτε το πρωτο μποι ουτε μοντελο. Αξιζει το 20ευρω κ με το παραπανω εκευθερο στοματικο πληρως καθοδηγουμενο, μουνακι σφιχτο δεν το προτεινω ομως διοτι εχει κωλαρακι ακομα πιο σφιχτό που το δινει με πονο αλλα το δινει η μαλλον της το περνεις οπως γουσταρεις απο στροφιλικια. Αυγαλτη εντελως! Προσοχη δεν προτεινεται καθολου για γλυφομουνιασμα. Στο τελος τα περνει στο στοματακι της με θαλπωρη. Καλες σπολαυσεις και καλο βραδυ.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Στην Ρενάτα πείτε ότι κατάγεστε από Αμαλιάδα να της ξυπνήσουν οι καυλοαναμνήσεις και να τουρμπογαμηθεί  :headbaning2:.

Ακόμα λίγο μαύρο μακιγιάζ θα βοηθήσει.


iu
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Καλησπέρα παιδιά,γνωρίζει κάποιος μια κορασιδα εν ονόματι Τανια? δούλευε στο Μεταξουργείο στο ιασωνος 19 και έκανε ένα πέρασμα σαν Guest star στο Λεωνιδίου 28 μια μέρα..Οι τσατσαδες δεν δίνουν πληροφορίες για το που έχει πάει..Ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 25th

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Χθες ανέβηκα για κατι δουλειές αθηνα και πηγα απο πιπινου 118 για την Ειρήνη.
Πολυ καλο το μικρο ωραια ακα πιπα μπολικο σαλιο και αγριο ξεσκισμα (μιας και ειχα ριξει τις προηγούμενες μέρες) δεν τελείωναν με τιποτα....
Το έλιωσα το μικρο χωρις παραπονο...
Για τελείωμα πιπα παλι με την προϋπόθεση να μην τελιωσω στο στομα...(αφησα λιγα στο στοματακι τις και καλα δεν προλαβα... Χωρίς να παραπονεθει...)
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστές, ξέρει κανείς αν η skinny milf Μαρίνα, με το πιο ξεχαρβαλωμένο κωλοτρυπίδι του νομού Αττικής και περιχώρων  :knockinb: :knockinb:, συνεχίζει να δουλεύει τα πρωινά στο Ιάσωνος-1 ?? Έχω πολύ καιρό να την τιμήσω, και είμαι περίεργος να δω αν η πίσω τρύπα της έχει ανοίξει κι άλλο  :rockon: :headbaning1: :headbaning2:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Χθες ανέβηκα για κατι δουλειές αθηνα και πηγα απο πιπινου 118 για την Ειρήνη.
Πολυ καλο το μικρο ωραια ακα πιπα μπολικο σαλιο και αγριο ξεσκισμα (μιας και ειχα ριξει τις προηγούμενες μέρες) δεν τελείωναν με τιποτα....
Το έλιωσα το μικρο χωρις παραπονο...
Για τελείωμα πιπα παλι με την προϋπόθεση να μην τελιωσω στο στομα...(αφησα λιγα στο στοματακι τις και καλα δεν προλαβα... Χωρίς να παραπονεθει...)
Τι ωρα την πετυχες???
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Συναγωνιστές, ξέρει κανείς αν η skinny milf Μαρίνα, με το πιο ξεχαρβαλωμένο κωλοτρυπίδι του νομού Αττικής και περιχώρων  :knockinb: :knockinb:, συνεχίζει να δουλεύει τα πρωινά στο Ιάσωνος-1 ?? Έχω πολύ καιρό να την τιμήσω, και είμαι περίεργος να δω αν η πίσω τρύπα της έχει ανοίξει κι άλλο  :rockon: :headbaning1: :headbaning2:
Δουλεύει κανονικά.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Συναγωνιστές, ξέρει κανείς αν η skinny milf Μαρίνα, με το πιο ξεχαρβαλωμένο κωλοτρυπίδι του νομού Αττικής και περιχώρων  :knockinb: :knockinb:, συνεχίζει να δουλεύει τα πρωινά στο Ιάσωνος-1 ?? Έχω πολύ καιρό να την τιμήσω, και είμαι περίεργος να δω αν η πίσω τρύπα της έχει ανοίξει κι άλλο  :rockon: :headbaning1: :headbaning2:
την τίμησα πριν λίγες ημέρες... Της έδωσα 20 και καλά για διπλό.... λίγο μουνι και λίγο κωλο και μετά παιχνίδια....4 δάχτυλα μπήκαν με άνεση στον πάτο της... Άνετα έμπαινε και όλη η παλάμη.... Με ξελάφρωσε με πιπα (είναι στανταρακι)
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για την ενημέρωση :hi: :hi: Θα την τιμήσω σύντομα, μόνο πίπα και κώλο  :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom