Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (14 μέλη και 237 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα. Έχει δοκιμάσει κανείς τη μελαχρινή εντυπωσιακή Ίνα από Λιοσίων 73Β; Θα πέρναγα προχθές απόγευμα αλλά με πρόλαβε συναγωνιστής
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Ρουμανα μικαελα απο φωκαιας μελαχρινη με φιογκακια στα πισο μερος τον ποδιων τα κανει ολα.μολις μπηκα στο δωματια με αρχησε με φιλακια γλιψιματα παντου μετα της ειπα να μου καθισει απο πανο μου μετα στα τεσσερ και μολις ηρθε η ωρα να ριξω τα χρεπια μου της ανοιγο με δυναμε το στομα της και της πεταω τα καυτα χρεπια μου.θα την ξαναπαρω.
Ωραίος! Ενδιαφέρουσα η πληροφορία! Αξίζει!
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Απορία τις προάλλες πήγα στην γνωστή Άννυ, και όταν της είπα για πρωκτικό μου είπε όχι... Όλοι σας την έχετε ξεκωλιάσει και εμένα μου είπε όχι? Δεν έχω δα και ΤΟ ΤΕΡΑΣ εκεί κάτω... :P Χοντρό είναι αλλά ΜΠΑΙΝΕΙ... τι στον στρουμφοπούτσο δηλαδή??? :P 
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Ρουμανα μικαελα απο φωκαιας μελαχρινη με φιογκακια στα πισο μερος τον ποδιων τα κανει ολα.μολις μπηκα στο δωματια με αρχησε με φιλακια γλιψιματα παντου μετα της ειπα να μου καθισει απο πανο μου μετα στα τεσσερ και μολις ηρθε η ωρα να ριξω τα χρεπια μου της ανοιγο με δυναμε το στομα της και της πεταω τα καυτα χρεπια μου.θα την ξαναπαρω.
Μετά ποιον γλωσσοφίλιαζε τύπε?..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
311
Like
401
Πόντοι
21
Απορία τις προάλλες πήγα στην γνωστή Άννυ, και όταν της είπα για πρωκτικό μου είπε όχι... Όλοι σας την έχετε ξεκωλιάσει και εμένα μου είπε όχι? Δεν έχω δα και ΤΟ ΤΕΡΑΣ εκεί κάτω... :P Χοντρό είναι αλλά ΜΠΑΙΝΕΙ... τι στον στρουμφοπούτσο δηλαδή??? :P 
δηλαδή τον είδε πρώτα και μετά αποφάσισε ότι δεν?
 

Terry181

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Μικαελα απο φωκαιας κανει και ποδολαγνεια
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Δεν με πείθεις τύπε! :) O άλλος έλεγε χάλια και εμένα στο σαλόνι μου υποσχέθηκε τα πάντα όλα για να περάσω και δεν με έπεισε..
Εγώ μια χαρά πέρασα μαζί της...μπορεί να με γούσταρε περισσότερο  :erection:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Απορία τις προάλλες πήγα στην γνωστή Άννυ, και όταν της είπα για πρωκτικό μου είπε όχι... Όλοι σας την έχετε ξεκωλιάσει και εμένα μου είπε όχι? Δεν έχω δα και ΤΟ ΤΕΡΑΣ εκεί κάτω... :P Χοντρό είναι αλλά ΜΠΑΙΝΕΙ... τι στον στρουμφοπούτσο δηλαδή??? :P 

Η Αννυ ειναι κυκλοθυμικη κοπελα και μαλλον στα ορια της καταθλιψης.Παιζει να σου κανει και παραπονα για το τι τραβαει εκει αν σε βρει ελαστικο.Οταν πρωτοπηγε στο Φ 86 οροφο γαμιοταν διχως αυριο.Πολλες φορες και διπλοβαρδια.Γινοταν πανηγυρι εκει.Αννυ,Βερονικα και η αλλη η βλογιοκομμενη η Νικη με τα σπυρια στη μαπα.Δοκιμασε Βερονικα που ειναι σκυλι του πολεμου.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Ρουμανα μικαελα απο φωκαιας μελαχρινη με φιογκακια στα πισο μερος τον ποδιων τα κανει ολα.μολις μπηκα στο δωματια με αρχησε με φιλακια γλιψιματα παντου μετα της ειπα να μου καθισει απο πανο μου μετα στα τεσσερ και μολις ηρθε η ωρα να ριξω τα χρεπια μου της ανοιγο με δυναμε το στομα της και της πεταω τα καυτα χρεπια μου.θα την ξαναπαρω.
Κανει γλωσσοφιλα και πρωκτικο?
 

NikTheBigDick

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2016
Μηνύματα
48
Like
172
Πόντοι
0
Φυλής 65B η σιμονα ειναι μια κοπέλα μελαχρινή απο Ρουμανία οπου κανει ελεύθερο στοματικό χαλια και ας ειναι και ελευθερο πλαδαρος κολος και μπουτια με ραγαδες και κυτταρίτιδα μικρο στήθος σαν άνδρα .για τετοια ξεπέτα δεν θα άξιζε καν ούτε δοκιμη.επισης ζηταει δωρακια κοσμηματα κινητα και βολτουλες απο τους συναγωνιστές προσοχή μιλάμε για πολύ δάγκωμα το έχει κάνει σε αρκετούς.
Μάλλον έτσι θα ναι. Κι εμενα το παιζε ερωτευμενη, μου ζητησε τηλ κλπ, αλλα δεν μου ζητησε δωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λίγα πράγματα στην βραδινή  βαρδια με λίγο κόσμο σε φυλής (υπήρχαν Κινέζοι και Πακι).
Διδυμου 18 ήταν η Αλιονα με 4 Πακι που προσπαθούσε να συννενοηθει. Την καλησπεριζω και μου λέει "Έλληνας; ", απαντάω θετικά και μου λέει το πρόγραμμα κάνοντας εκφυλες γκριματσες. Της λέω ότι το ξέρω γιατί έχω περάσει μαζί της και ήταν ωραία. Τότε μου έσκασε ένα χαμόγελο  και μου ζήτησε αγκαλιά κρατώντας με για ώρα μπροστά στους Πακι... Μου είπε ότι Θα είναι μέχρι τις 23:00 και ότι είχε μόνο ένα πελάτη σε 4 ώρες.  Της λέω ότι θα πάω μια βόλτα πρώτα και μου ευχηθηκε καλή τύχη, όλα αυτά με πολύ γλυκητητα...  Καμία σχέση με την γυναικα που πήγα πριν 5 μήνες. Έχω ακούσει ότι παλιά είχε φοβερή εμφάνιση και τρομερό σέρβις και είχε σερί δωμάτια, αλλά τώρα έχει τρελαθεί. Πραγματικά πιο το νόημα αν καταντας έτσι.
Στο μεταξυ μου έκανε εντύπωση η Γιάννα από κολ. 11 ισόγειο. Το Σεπτέμβρη ήταν μια ξανθιά νεαρή βλαχορωσιδα με ωραίο σώμα και τώρα μετά από 7 μήνες έχει σπάσει τόσο στο πρόσωπο, λες και περασανε 7 χρόνια. Σε αυτή την κακιά εικόνα βοηθάει και το καρέ στο μαλλί που την κάνει να μοιάζει με θεία παρά την καυλιαρα ξαδέρφη .  
Βασικά τι να τα κάνεις τα λεφτά αν η δουλειά αυτή σε καταστρέφει εμφανισιακά και νοητικά...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
quaresma17.6 αυτη η δουλεια  που κανουν παντα ειναι δυσκολη ψυχωλογικα  και σωματικα αλλα  την κανουν για το ευκολο χρημα 
...και επειδή το εύκολο χρήμα...το ίδιο εύκολα σκορπιέται...μόλις πληρωθούν πάνε για ψώνια...με τον γκόμενο...για να τους περάσουν τα ψυχολογικά...
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο από Ρουμάνα Τζοαννα που δούλευε στο Λεωνιδίου 28 ξανθια αν γύρισε τελικά και πότε και που εμφανίζεται?
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Λίγα πράγματα στην βραδινή  βαρδια με λίγο κόσμο σε φυλής (υπήρχαν Κινέζοι και Πακι).
Διδυμου 18 ήταν η Αλιονα με 4 Πακι που προσπαθούσε να συννενοηθει.
H Αλιόνα πάει και με πακιστανοειδείς τώρα;
Όχι οτι ξαφνιάζει κανέναν φυσικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom