Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 168 άτομα (11 μέλη και 157 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
σιγουρα ειναι και θεμα χημειας, αλλα και σε τι φαση ειναι η κοπελα.... απο μεριας μου κοιταω η συμπεριφορα μου να ειναι αψογη, να ειμαι πεντακαθαρος κτλ.. κτλ.....στη στελλα ειμαι συμπαθης μαλλον
Με εμενα ηταν ευγενικη...Αλλα χωρις ιχνος θηλυκοτητας...ψευτικες κραυγες σε σημειο κοροιδιας...και οταν επιανα στηθος απαλα...ουρλιαζε ουι ποναει...κομικοτραγικη φαση...ενιβσα πως εχει καποιο προβλημα...ψυχολογικο κτλ...Προσωπικα σχρδον παντα με της μουναρες τα παω αψογα...και οι μετριες με φολιαζουν.πραγματικα απιστευτο χαχαχα!!!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Λίγα πράγματα στην βραδινή  βαρδια με λίγο κόσμο σε φυλής (υπήρχαν Κινέζοι και Πακι).
Διδυμου 18 ήταν η Αλιονα με 4 Πακι που προσπαθούσε να συννενοηθει.

Να ρωτησω τους πιο εμπειρους..

Ολες αυτες στα μπουρδελα γαμιουντε και με πακι,λαθρο κτλπ?
 

Straponlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Ποια είναι αλάνια το πιο δυνατο με ενα 20 αρικο για σήμερα;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
δυνατο στο 20  ευρω  ειναι  η σονια απο φυλης 84 ισογειο για τωρα ακκ ηεπιλογη ειναι η χριστινα απο φωκαιας  27 υπογειο  αν θες καλες υπηρεσιες 
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
δυνατα 20 αρικα ειναι η νανσυ μαγια αλινα νταινα αλεξανδρα σονια απο φυλης.απο φωκαιας ειναι η μικαελα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
δυνατα 20 αρικα ειναι η νανσυ μαγια αλινα νταινα αλεξανδρα σονια απο φυλης.απο φωκαιας ειναι η μικαελα.
Εντωμεταξύ, μια Μικαέλα την είχα πάρει πρόπερσι στο Φωκαίας 27 υπόγειο, ίδια χαρακτηριστικά με την τωρινή, και ούτε φιλιά δεν έδινε τότε. Αποστειρωμένο, υπεραπλό και έφυγα άχυστος. Δεν το χωρά ο νους μου ότι είναι η ίδια που άλλαξε τόσο και τα κάνει όλα. Εκτός αν πρόκειται για τέτοια συνωνυμία και ομοιότητα, τι να πω.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Μικαελα εχει διορθοση προγραμα στο φωκαιας απογευματιμη βαρδυα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Επισκέπτης
Λίγα πράγματα στην βραδινή  βαρδια με λίγο κόσμο σε φυλής (υπήρχαν Κινέζοι και Πακι).
Διδυμου 18 ήταν η Αλιονα με 4 Πακι που προσπαθούσε να συννενοηθει. Την καλησπεριζω και μου λέει "Έλληνας; ", απαντάω θετικά και μου λέει το πρόγραμμα κάνοντας εκφυλες γκριματσες. Της λέω ότι το ξέρω γιατί έχω περάσει μαζί της και ήταν ωραία. Τότε μου έσκασε ένα χαμόγελο  και μου ζήτησε αγκαλιά κρατώντας με για ώρα μπροστά στους Πακι... Μου είπε ότι Θα είναι μέχρι τις 23:00 και ότι είχε μόνο ένα πελάτη σε 4 ώρες.  Της λέω ότι θα πάω μια βόλτα πρώτα και μου ευχηθηκε καλή τύχη, όλα αυτά με πολύ γλυκητητα...  Καμία σχέση με την γυναικα που πήγα πριν 5 μήνες. Έχω ακούσει ότι παλιά είχε φοβερή εμφάνιση και τρομερό σέρβις και είχε σερί δωμάτια, αλλά τώρα έχει τρελαθεί. Πραγματικά πιο το νόημα αν καταντας έτσι.
Στο μεταξυ μου έκανε εντύπωση η Γιάννα από κολ. 11 ισόγειο. Το Σεπτέμβρη ήταν μια ξανθιά νεαρή βλαχορωσιδα με ωραίο σώμα και τώρα μετά από 7 μήνες έχει σπάσει τόσο στο πρόσωπο, λες και περασανε 7 χρόνια. Σε αυτή την κακιά εικόνα βοηθάει και το καρέ στο μαλλί που την κάνει να μοιάζει με θεία παρά την καυλιαρα ξαδέρφη .  
Βασικά τι να τα κάνεις τα λεφτά αν η δουλειά αυτή σε καταστρέφει εμφανισιακά και νοητικά...
Τελευταια εχω προσεξει κι εγω κινεζους να μπαινουν σε οικους. Δεν ξερω αν ειναι τουριστες. Ενας μπαρμπας ηταν σιγουρα μεταναστης. Αυτο σηματοδοτει αλλαγες στην κινεζικη κοινωνια.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ιάσονος 46 όροφος δύο νεαρές μελαχρινές, Άννα και Ζάνα,η μία μέτρια και η άλλη μουνάρα,με ελεύθερο στοματικό και "69" στο πρόγραμμα, μπήκαν στο στόχαστρο.
Κολωνού 45 δεξιά η μιλφογκίλφ Μαργαρίτα από το Ιάσονος 2 πάνω πρόσφατα, πάντα εγγυημένες υπηρεσίες,τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
τώρα live

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα Τζούλια το θωρηκτό και Ναταλία η ξανθιά μιλφογκιλνφ, η Βικτόρια ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, οι άλλες δύο κάνουν και πρωκτικο, παρτουζα στα 30 ευρώ, παρτουζα 3 κοπέλες στα 50 ευρώ οσο είναι και το λεσβιακο μεταξύ Βικτόρια και Τζούλιας
Διδύμου 22 Σονια η μιλφαρα με τις υπέροχες βυζαρες, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλο.
Διδύμου 20 Ανάστασια ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι βυζι και Άννα ξανθιά λεπτή μαυρισμένη μιλφ με μικρό σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Διδύμου 18 Μαρία η μελαχρινή μιλφ με υπέρ φουλ πρόγραμμα.
Διδύμου 18 υπόγειο Σοφία η Βουλγάρα υπέρ φουλ πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Όλγα ξανθιά πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Διδύμου 8β Λίλιαν ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Τατιάνα ξανθιά με κωλαρα, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7 αριστερά Νικόλ ξανθοκαστανη κοντουλα με 2.5αρι βυζι, απλό με τελειωτικό στο στήθος.
Διδύμου 7 δεξιά Τζωρτζιαννα με τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54 όροφος Γιαννα μελαχρινή η βετεράνος της αλυσίδας, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54 ισόγειο Αντζελικα καινούργια στον οίκο ξανθιά μιλφ με το μαλλί αλογοουρά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι τατουάζ στο μπράτσο, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Αλινα μελαχρινή πιτσιρικά ωραίο κορμάκι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα και μια μελαχρινή κοντουλα με ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 66α Νταϊάνα μελαχρινή κορμαρα σε απλό πρόγραμμα για λίγη ώρα ακόμη, ερχόταν η Νανσυ.
Φυλής 66δ Άντζελα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικ
Φυλής 72 Ναταλία ξανθοκαστανη λεπτή με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι στητο βυζι τατουάζ στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 74 αριστερά Άννα καστανή παχουλη με 2αρι βυζι με πρωκτικο.
Φυλής 74 δεξιά, κλειστό.
Φυλής 59 κάτω Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα κοντουλα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Εβελινα ξανθιά μιλφ κανονικό σχετικά σώμα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Φυλής 59 όροφος, κλειστό.
Φυλης 61, κλειστό.
Φυλής 65α Σονια μελαχρινή κορμαρα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
Φυλής 65β, κλειστό.
Φυλής 84α Αντελινα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι σιλικονατο, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β, κλειστό.
Φυλής 86α Βερονικα κλασσικά στο δωμάτιο και 3 άτομα να περιμένουν, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Φυλής 86β Τανια καστανή λεπτή 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φυλής 67, κλειστό.
Φυλής 69α Μαρία ξανθιά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με πρωκτικο αυταρχικό και ποδολαγνεια.
Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Φυλής 71α Αντζι μελαχρινή ψηλή με καρέ μαλλί, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Live από το δωμάτιο του Ιάσονος 46 όροφος περιμένοντας τη μελαχρινηλή milf Νατάσα,ξανανέβηκα για τις μελαχρινές της πρωινής βάρδιας και έπεσα πάνω στην καύλα!Να δούμε πότε θα σταθεροποιηθεί το μουνί να γαμήσουμε... :cheesy:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μικαελα εχει διορθοση προγραμα στο φωκαιας απογευματιμη βαρδυα.
Θα είδε ότι δε βγαίνει αλλιώς το χρήμα και είπε να το εμπλουτίσει. Θυμάμαι μου ζητούσε συγγνώμη τότε που δεν πέρασα καλά.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Live από το δωμάτιο του Ιάσονος 46 όροφος περιμένοντας τη μελαχρινηλή milf Νατάσα,ξανανέβηκα για τις μελαχρινές της πρωινής βάρδιας και έπεσα πάνω στην καύλα!Να δούμε πότε θα σταθεροποιηθεί το μουνί να γαμήσουμε... :cheesy:
Τι γίνεται με τη Νατάσσα ρε πουστη μου ?  :idiot: :idiot: Προχτες ειχα παει στο Κολωνου-53 και δεν τη βρηκα, και τωρα λεει ο συναγωνιστης ότι είναι παλι στο Ιάσωνος-46 όροφο  :headbang: :headbang: Άντε να δουμε πότε θα μείνει σταθερή σε 1 οίκο  :pipa1:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Live από το δωμάτιο του Ιάσονος 46 όροφος περιμένοντας τη μελαχρινή milf Νατάσα,ξανανέβηκα για τις μελαχρινές της πρωινής βάρδιας και έπεσα πάνω στην καύλα!Να δούμε πότε θα σταθεροποιηθεί το μουνί να γαμήσουμε... :cheesy:
Κατά δήλωσή της θα δουλεύει σταθερά εκεί,η μετακίνησή της στο Κολωνού 53 ήταν έκτακτη λόγω του προσωρινού κλεισίματος του τωρινού μαγαζιού για κάποιες ημέρες.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 1.5αρι βυζι, ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
Ιάσωνος 2β Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο στήθος, με ελεύθερο στοματικό και Τζένη ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.
Ιάσωνος 1α Μαρίνα  μελαχρινή λεπτή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Βερονικα ξανθιά χοντρουλα με ελεύθερο στοματικό.
Ιάσωνος 1β αριστερά Ελένη ξανθιά με πιασίματα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 1β δεξιά Καρίνα χοντρή με πολλά τατουάζ μαλλί κοτσιδάκια ξανθά και μπλε 4αρια συν βυζια, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.
Ιάσωνος 1γ κλειστό
Ιάσωνος 10 κάτω Νικόλ μελαχρινή με μακρύ μαλλί πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 10 όροφος Άννα καστανή παχουλη 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 δεξιά Τζωρτζιαννα καστανοξανθη κοντή λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 κέντρο Άννα καστανή κανονικό σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 αριστερά Γκαμπριέλα ξανθιά χοντρή 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 19α Χριστίνα μελαχρινή νταρντανοχοντρη 2αρι βυζι μπουταρες γυμνασμενες, απλό πρόγραμμα.
Ιασωνος 19β Καρίνα ξανθιά χοντρουλα τατουάζ στην ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 27α Ναταλιτσα καστανή κοντή πάρα πολύ λεπτή μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και Τινα/Ντανα ξανθιά παχουλη 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 30 όροφος  Μπέλα μαυρουλα κανονικό πάρα πολύ καλό σώμα υπέροχο κωλο 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 30 υπόγειο Τζωρτζια στο δωμάτιο, τεράστια μιλφ με φουλ πρόγραμμα.
Ιάσωνος 31 ευθεία υπόγειο Κρυσταλλο κοντή χοντρή με ωραία μάτια μαλλί μαύρο με πράσινες ανταύγειες, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 31 ισόγειο δεξιά Γωγω μελαχρινή παχουλη μικρό βυζι, με κωλο.
Ιάσωνος 31β Αννουλα καστανοξανθη κοντή λεπτή κοπέλα με μικρό βυζι, με κωλο.
Ιάσωνος 33 Παολα ξανθιά καλό κορμί 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο στομάχι απλό πρόγραμμα και Λου μελαχρινή νταρντανοχοντρη με μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μασάζ,κανουν και παρτουζα.
Ιάσωνος 36 Τανια καστανή μιλφ με ωραίο κορμί, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 37  Ρόζα/Ροζαλιντα μελαχρινή μιλφ με πιασιματακια, με κωλο.
Ιάσωνος 37α Στεφάνια μελαχρινή μαυριδερή κανονικό σώμα, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 44 Ελένη  καστανή μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 44 νέο Μαρία καστανή κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 46 Νατάσα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί κανονικό σώμα και Βασιλική ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό και αυταρχικό.
Ιάσωνος 44β Αλισα ξανθιά μιλφ το μαλλί πιασμένο πάνω σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Ιάσωνος 44α Μαρία καστανή μαυριδερή κανονικό σώμα 2αρι βυζι πιρσινγκ στα χείλη και στην μύτη, απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 43 Μάγκι το πιπίνι...με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή ακωλη μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό μόνο στους Έλληνες.
Περδικα 3(β) δεξιά Μαρία ξανθιά με πιασίματα και μεγάλη περιφέρεια, με πρωκτικο.
Περδικα 3(α) αριστερά Μαίρη καστανή χοντρή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Ντόνα μελαχρινή μιλφ λεπτά πόδια κανονικό σώμα τατουάζ στον αστράγαλο και 3.5-4αρια βυζια, με πρωκτικο.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28 η Ντονα με την μπυροκυλια του Θειου μου δεν θεωρείται κανονικό σώμα  :S
Γνώμη μου  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom