Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (19 μέλη και 181 επισκέπτες)

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Καλησπέρα. Λόγω ιδιότητας μου και με αφορμή το κλείσιμο των οίκων Ιάσονος 46 και Μ.Αλεξανδρου 21 το επάνω σας λέω πως οι συγκεκριμένες επιχειρήσεις είχαν πολλά νομικά θέματα ( χαρτιά εκδιδόμενων, βίζες κλπ). Ενημερώνω δε ότι οι εκδιδόμενες θα επελαθουν πλην ενός δύο που κατείχαν τα νόμιμα έγγραφα. Στο προσεχές δε μέλλον θα επαναληφθεί το ίδιο και σε άλλους οίκους.
...οι άλλοι πληρώνουν κανονικά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Ο δαίμων του διαδικτύου με παρέσυρε σε δύο λάθη. Η παράθεση  μου στο σχολιο φίλου ενοποιήθηκε αφενός και αφετέρου το σωστό είναι υπεισέλθω
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
109 φυλης λιλι και βικτορια ξανθουλες η μια γεματουλα η αλλη αδυνατουλα
71 φυλης στελλα που τα κανει ολα
86α  αννυ εαν ομως λατρευτε πιπινακια τοτε μοντελοαλυσιδα με νταινα αλινα νανσυ μαγια νικολ σε απλο αλλα πολυ καλο προγραμμα. μικαελα απο φωκαιας σε φουλ.απογευματινη βαρδυα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασα από Διδυμου20 μετά την πληροφορία που γράφτηκε για την Νατάσσα από Ιασωνος46 ότι Σάββατο βράδυ ήταν εκεί δυστυχώς όμως εκεί πήγε για μέρα έφυγε και από εκεί.Στο μαγαζί δουλεύει τώρα η Άννα η μυστήρια εντάξει η τύπισσα είναι μουναρος κορμάρα Μιλφ που δεν παίζει σε όλη την πιάτσα μαυρισμένη τι να το κάνεις όμως στο δωμάτιο ψοφιμι εντελώς παγοκολωνα όσες φορές δοκιμασα μαζί της δεν ήταν καλά.
Πέρασα και μια από Ρεμούνδου 21 όροφο καθώς αυτές τις μέρες περιμένουμε την Άννα αλλά τίποτα σβηστή η λάμπα γενικότερα ξενερωμα.
Η έρευνα για κάνα καλό μιλφονι θα συνεχιστεί για ότι νεότερο εδώ είμαστε
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Από τη Φυλής ήταν καμία από αυτές;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Ξανθια κατω απο 30,1.60,με καμπυλες κ ωραιο κωλο, ειχε κ μερικα τατου,φοβερο τσιμπουκι κ μου τα επαιρνε στο στομα. Θυμαμαι που τριγυρνουσε συνεχως με το listerine!!Χαχαχα.. εχει φυγει καιρο..

Χτες που ρώτησα μου παν οτι θα εμφανίζεται Ιάσωνος 36. Αν μπορεί να τσεκάρει καποιος... Σήμερα λογικά θα δουλεύει μου παν
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Ξανθια κατω απο 30,1.60,με καμπυλες κ ωραιο κωλο, ειχε κ μερικα τατου,φοβερο τσιμπουκι κ μου τα επαιρνε στο στομα. Θυμαμαι που τριγυρνουσε συνεχως με το listerine!!Χαχαχα.. εχει φυγει καιρο..
τατου δε θυμάμαι να είχε βασικά και ήταν ακριβώς 30 σε ηλικία
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Τη γνωστη τσατσου στο Λεωνιδίου 28 όροφο που τη ξέρει καλά.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Ευχαριστώ κι εγώ για τη συγκεκριμένη πληροφορία μαν!  :)
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Πέρασα και μια από Ρεμούνδου 21 όροφο καθώς αυτές τις μέρες περιμένουμε την Άννα αλλά τίποτα σβηστή η λάμπα γενικότερα ξενερωμα.
Η έρευνα για κάνα καλό μιλφονι θα συνεχιστεί για ότι νεότερο εδώ είμαστε


Η Αννα επιστρεφει σε 5-6 ημερες
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λίγο από Μετάξι αφού με επριξε ο Νάσος και ο χχχ.
Κολ. 11 ισόγειο Γιάννα η ξανθιά Ρωσίδα που έχει αδυνατισει και έκοψε το μαλλί καρέ.
Ιωαννίνων 3 κάτω Άννα η ξανθιά μιλφ, δεν ανακοινώθηκε κωλοτρυπιδι.
Ιωαννίνων 5 Ιβονυ, στο σαλόνι 6 άτομα και η τσα2 να λέει ύμνους που για άλλα κορίτσια δεν έχει πει ούτε τα μισά. Είπε ότι αυτή είναι επαγγελματίας και ότι θα δουλέψει σήμερα και αύριο μετά δεν γνωρίζει , ότι λείπει ένα χρόνο και παίρνουν τηλέφωνο αν όντως επέστρεψε, ότι όταν δουλεύει έχει πάντα δωμάτιο  και διάφορα που δεν θυμάμαι ...  Την ξέρω την τσα2 και συνήθως λέει ότι οι κοπέλες τις είναι καλές αλλά σε αυ
20 ευρώ το απλό με 69,30 ακαποτα, 40 κωλοτρυπιδι.
Εμφανισιακά είναι μία ψηλή μιλφ με σιλικονατο στήθος από ότι κατάλαβα, καλό σώμα και πρόσωπο που αφήνει υποσχέσεις.
Δεν τρελάθηκα, αλλά θα παίζει να είναι φωτιά μέσα. Όταν τελείωσε το δωμάτιο έκανε μπάνιο.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.673
Like
1.312
Πόντοι
366
πανηγυρικη καταθεση, υπο τους ηχους ρωσικης ποπ, στη μουναρα της ξεσκιστρας Αλινας...πριν λιγο, Διδυμου 8Α


σημ. δια της πλαγιας, παντοτε αποφευγει να ανεβει απο πανω....ισως φοβαται μην της φτασει στον αφαλο  :afro:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom