Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (27 μέλη και 282 επισκέπτες)

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Σαν κεράκι σιγά σιγά. Δεν καυλανταω αλλά γελάω πολύ με τις περιγραφές σου. Γλαφυροτατες :heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Πρωινή βάρδια σήμερα στη φυλης
Φωκαιας 27 ισόγειο Αθηνά
Φυλης 86 όροφος βερόνικα η οποία τιμήθηκε για μισή ώρα πλήρωσα και η τσατσα στην αρχή μου πε ότι μετά από 2 δωμάτια θα ρθει η κοπέλα σε μένα και μου ρθε μετά από 20 δωμάτια φυσικά και λόγο ξενερας δεν ευχαριστιθικα το γαμησι με τον πύραυλο βερονικα με την ίδια τσατσα σ αυτό το σπίτι δε ξαναγαμαω
, Στις πόσες πουτσες το μουνι χαλάει ρε παιδιά? Τι γίνεται Μ αυτή τη Βερόνικα? Την ξεσκίζουν καμιά 30αρια άντρες τη μέρα επί μήνες. Πώς γίνεται να μη διαλύεται σωματικά?
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Πηγα κι εγω χτες το απόγευμα στην αγαπημενη μου Νατασσα, αλλα απογοητευτηκα, αφου δουλευε στο Ιασωνος-46, και όχι στο Μ. Αλεξανδρου-21.  :S :S  Τι να κανω όμως, ειχα αναγκη τη φροντιδα της,  :pipa1: :pipa1: οποτε συμβιβάστηκα και την πηρα στο Ιασωνος. Εννοείται ότι η μαλακω-τσατσα της χτυπησε την πορτα στα 6-7 λεπτα,  >:( >:( και η Νατασσα της φωναξε κατι στα Ρωσικα με αγριο υφος, ενώ όταν μετα από άλλα 2 λεπτα της ξαναφωναξε, η Νατασσα σιγουρα την εβρισε στα Ρωσικα, ενώ την έθαψε και σε εμενα στα Αγγλικα. Μιλαμε για απιστευτο σπασιμο αρχιδιων από την κωλο-τσατσα  :vomit: :vomit: Δυστυχως η Νατασσα μου ειπε ότι προς το παρον δουλευει μονο εκει, από τις 12 το μεσημερι ως τις 12 το βραδι. Ελπιζω να αλλαξει συντομα οικο, γιατι στο Ιασωνος-46 δεν προκειται να την ξανατιμησω με αυτή την τσατσα  :idiot: :idiot:
συμφωνώ απόλυτα αδερφέ τέλος με αυτην εκεί.και δεν είναι και μόνο αυτό είναι και τα δωματια τραγικά όπως και τα κρεβάτια.εγώ προσωπικά δεν μπορούσα να γαμησω βουλιαζε το στρώμα δεν βολευόμουν με τίποτα >:(
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
, Στις πόσες πουτσες το μουνι χαλάει ρε παιδιά? Τι γίνεται Μ αυτή τη Βερόνικα? Την ξεσκίζουν καμιά 30αρια άντρες τη μέρα επί μήνες. Πώς γίνεται να μη διαλύεται σωματικά?
Μπορεί μια φορά το μήνα να πηγαίνει για σέρβις.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
, Στις πόσες πουτσες το μουνι χαλάει ρε παιδιά? Τι γίνεται Μ αυτή τη Βερόνικα? Την ξεσκίζουν καμιά 30αρια άντρες τη μέρα επί μήνες. Πώς γίνεται να μη διαλύεται σωματικά?
το μουνι της παίζει πρώτη φορά στις όσες φορές την έχω πάρει να μην ένιωσα μεγάλη αίσθηση όσο πηδαγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Δεν ξερω αν λιωνη για μενα ,εγω παντος τρελενομε για αυυη της το εχω πει και ευθεος ,την αλλη φορα ενο την καρφονα στην κανονηκη σταση της λεω ολα θα στα γλυψω σε θελω στο εκατο τα εκατο και με μια κινηση σηκονο τα ποδια της τα λιγιζο και της γλυφο τα δαχτυλα τον ποδιον..γαργαλιοταν μου λεει γαργαλιεμε το ξερω μωρο μου...ΟΛΑ ΤΗΣ λεω μωρο μου και την κολοτρυπηδα σου αχ ναι να λεει αυτη ολα ...ολα ολα...το οερω μωρο μου αχ...ειμασταν ενομενοι κουλουρι τα ποδια της στην μεση μου στριμογμενες οι βυζαρες της στον θωρακα μου και μια γλοσοφιλα και μια μπιμπερο...το κοριφεο οταν εχυνα της λεω μονο εγω θελω να σε γαμαο οταν σκεθτομε πως σε γαμανε αλλοι..αρρωστενο...Εκει γκαριξε μειλαμε αααχ αχχ αχχ και χυσαμε..μετα με τραβαγε αλλα της λεω πηγαινε γιατι θα σε παρο μαζι μου και θα με χοσουν φυλακη ,γελασαμε χχχαχα και χερετηθηκαμε φυσικα με γλοσα και σαλιο..που ειναι το φαρμακο μου...Λες ρε να λιονη οντος?

Κάτι μου θυμίζει. Λες κι ακουω τον εαυτό μου.
 

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Έχει εντοπίσει κανείς τη Χριστίνα από τη μοντελοαλυσιδα σε πιο σπιτάκι είναι αυτές τις μέρες και σε ποια βαρδυα????
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
Πηγα μια βολτα απο  σπιτακια  υδονης   και ειδα   φωκαιας  27  υπογειο χριστινα   και μπελλα  με το γνωστο φουλ προγραμμα.   φωκαιας  27  ισογειο.  σονια  η μεγαλη  τα παντα ολα  εκτος κωλου και μια αλλη δωματιο.  Φωκαιας  9 δεξιο  η ναταλυ  τα παντα εκτος κωλου    φυλης 74  αριστερο χριστινα με κανονικο  το αλλο μαγαζι κλειστο  φυλης  86 κατω τανια πανω  ανυ     χωρις κωλαρακι    φυλης 84  κατω  σονια  φυλης 65 κατω μπιουτυ   φυλης   71  ιαογειο  αντζυ  με κωλο   Φυλής 67 η ελενη η  και  η παολα  φυλης 134  μεσαιο  αννα   και στο 134 πανω μια νικη   και αγκυραας  9 στο στουντιο ελενη  και φιλιππιδου 11  πανω καρολινα. 
 

droy2

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
φιλε μου απο οσο θυμαμαι η καμελια απο φωκαιας υπογα αφηνε να της λουζεις την μαπα με το υγρο πυρ.τωρα δεν ξερω αν ακομη τ κανει. τραβα μια τσαρκα κ ρωτα την.
Δυστηχώς όχι.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
208
Like
86
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν επεστρεψε η Φωτεινη Κολωνου 27α?
 

houlio_gonzalez

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
, Στις πόσες πουτσες το μουνι χαλάει ρε παιδιά? Τι γίνεται Μ αυτή τη Βερόνικα? Την ξεσκίζουν καμιά 30αρια άντρες τη μέρα επί μήνες. Πώς γίνεται να μη διαλύεται σωματικά?
Μετά απο έρευνες που έχουν γίνει .....άμα το παστώνεις καλά δεν χαλάει .
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Πρωινή βάρδια σήμερα στη φυλης
Φωκαιας 27 ισόγειο Αθηνά
Φυλης 86 όροφος βερόνικα η οποία τιμήθηκε για μισή ώρα πλήρωσα και η τσατσα στην αρχή μου πε ότι μετά από 2 δωμάτια θα ρθει η κοπέλα σε μένα και μου ρθε μετά από 20 δωμάτια φυσικά και λόγο ξενερας δεν ευχαριστιθικα το γαμησι με τον πύραυλο βερονικα με την ίδια τσατσα σ αυτό το σπίτι δε ξαναγαμαω


Πόσο πλήρωσες τύπε?
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
507
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
  • Like
Αντιδράσεις: vril

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
συμφωνώ απόλυτα αδερφέ τέλος με αυτην εκεί.και δεν είναι και μόνο αυτό είναι και τα δωματια τραγικά όπως και τα κρεβάτια.εγώ προσωπικά δεν μπορούσα να γαμησω βουλιαζε το στρώμα δεν βολευόμουν με τίποτα >:(
Καλά, για τα κρεβάτια στο συγκεκριμένο οικο (όπως και στους περισσοτερους, άλλωστε) δε σχολιαζω, γιατι ότι και να πω θα είναι λιγο.  :vomit: :vomit: Καλά ρε πουστη μου, τοσα φράγκα βγάζουν, δε μπορουν να παρουν 1 καινουριο στρώμα και λίγες ξύλινες τάβλες??  :jerking: :jerking: Μόνο όταν ανοιξει ενας καινούριος οικος, είναι οκ τους πρωτους μηνες. Ειδικά όταν πηγαινω στο Κολωνου-47 όροφο στη Τζουλια το βυζο-τερας, είμαι με το μόνιμο άγχος ότι από στιγμη σε στιγμη θα σπασει το κρεβατι, θα πεσουμε στο πάτωμα, και λογω της πτωσης θα γκρεμίσουμε και το πατωμα, και θα βρεθουμε ολοι μαζι αγκαλιτσα με τους από κάτω  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom