Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 185 άτομα (13 μέλη και 172 επισκέπτες)

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Καλά, για τα κρεβάτια στο συγκεκριμένο οικο (όπως και στους περισσοτερους, άλλωστε) δε σχολιαζω, γιατι ότι και να πω θα είναι λιγο.  :vomit: :vomit: Καλά ρε πουστη μου, τοσα φράγκα βγάζουν, δε μπορουν να παρουν 1 καινουριο στρώμα και λίγες ξύλινες τάβλες??  :jerking: :jerking: Μόνο όταν ανοιξει ενας καινούριος οικος, είναι οκ τους πρωτους μηνες. Ειδικά όταν πηγαινω στο Κολωνου-47 όροφο στη Τζουλια το βυζο-τερας, είμαι με το μόνιμο άγχος ότι από στιγμη σε στιγμη θα σπασει το κρεβατι, θα πεσουμε στο πάτωμα, και λογω της πτωσης θα γκρεμίσουμε και το πατωμα, και θα βρεθουμε ολοι μαζι αγκαλιτσα με τους από κάτω  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: :rockon: :rockon:
:2funny: :grin: :happy:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.381
Πόντοι
1.936
για να δουλευουν σε τετοια δουλεια κατι θελουν να βγφλουν και αυτες ειδικα  στο μεταξυ το ενα ευρω ψιχουλο ειναι  και για αυτο βιαζονται για να εχουν περισσοτερους πελατες

....οπως μου ειχε πει μια ρωσσιδα καποτε 
"...ησι ντε κσερει τι παιρνω με εκατο δραχμες Ρωσσια.."
Αυτο πριν εικοσι χρονια στην λιμνη της Βουλιαγμενης για μπανιο.Ηθελε να παρει εμα κατοσταρικο απο το καλαθακι για τα πουρμπουαρ που ηταν εξω απο τις τουαλετες.
Ολες οι λιουμπλιουδες γαμιουνται εδω και στρωνουν περιουσια εκει.Οχι αστεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.381
Πόντοι
1.936
Οι αμόρφωτες κωλοτσατσάδες με 3 ευρώ ανά γαμήσι που βγάζουν (1 στο Μετάξι) παλεύουν να μαζέψουν στο τέλος του μήνα αρκετά ώστε να πληρώνουν τουλάχιστον τα φάρμακά τους σαν συμπλήρωμα στην πετσοκομμένη σύνταξη του ΙΚΑ, αν παίρνουν.

Πως γινεται η μοιρασια του εικοσαρικου??
10 η ...τανα
7 το μαγαζι και
3 η τσατσα???
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μεταξυ ειναι χειροτερα τα πραγματα  και βαζεις στην εξισωση οτι τα πρωτα  ραντεβου  τα παιρνει το μαγαζι  η κοπελα  πρειε να κανει πανω απο 10 ραντεβου στην βαρδια να εχει κερδος 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πως γινεται η μοιρασια του εικοσαρικου??
10 η ...τανα
7 το μαγαζι και
3 η τσατσα???
Έτσι ξέρω. Εκτός από τα πρώτα 4 όπου όλα πάνε στο μαγαζί. Κάτι μπαζοφολομάγαζα που με το ζόρι έχουν 4 πελάτες σε όλη τη βάρδια πραγματικά δε θέλω να ξέρω πως την παλεύουν.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
αυτες αστο πως την βγαζουν  βαλτε και την καθαριστρια στην εξισωση 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πρώτη κατάθεση στην περιβόητη Άννα τη μυστήρια, οπότε ας παραθέσω μια άλλη οπτική. Πρόκειται για ένα καλοστεκούμενο γκιλφ, γραμμωμένο, αδύνατο, με δέρμα αλαβάστρινο και σιλικονάτους βύζους. Μου φάνηκε γυμνασμένη χρόνια, αλλά λέει ότι δεν ασκείται. Το πρόσωπό της καλοδιατηρημένο για την ηλικία της, μάλλον τεχνητά ανορθωμένο από μπότοξ και πλαστικές επεμβάσεις. Προσωπικά δε θα την έλεγα μυστήρια. Σίγουρα δεν μιλάει καθόλου και απαντάει μονολεκτικά, αλλά εμένα μου έδωσε απλά την εντύπωση ότι εκτελεί βαριά αγγαρεία, σαν να αναθεματίζει την άτιμη κενωνία που την ανάγκασε να κάνει αυτή τη μισητή δουλειά. Σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε και στο τσιμπούκι της, το οποίο να σημειωθεί ότι είναι από άλλον πλανήτη, είχε το κεφάλι της σε απόσταση ασφαλείας, καθιστώντας αδύνατο οποιοδήποτε χαμούρεμα. Μόνο φεύγοντας της απέσπασα ένα πεταχτό φιλί στην άκρη του χείλους και δεν έκανα άλλη προσπάθεια. Η όλη εμπειρία μου έδωσε την αίσθηση ότι γαμάω ένα sex robot από το μέλλον και όχι μόνο λόγω συμμετοχής, αλλά κυρίως λόγω σώματος που έμοιαζε καταπληκτικά με αυτά που βλέπουμε σε άρθρα επιστημονικής φαντασίας. Γύρω στο 10λεπτο μου έκανε παρατήρηση ότι πρέπει να τελειώσω, οπότε τελείωσα στο χέρι, καθώς χούφτωνα το τουρλωτό κωλί της και τις ποδάρες της χαζεύοντας το πανέμορφο σώμα της και φέρνοντας τα καλοσχηματισμένα πατουσάκια της στο καβλί μου για ποδολαγνεία. Κατά τη γνώμη μου, μόνο για το τσιμπούκι της και το κορμί της αξίζει. Δε συστήνεται για GFE σε καμία περίπτωση. Οι λάτρεις του PSE κοπιάστε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Έτσι ξέρω. Εκτός από τα πρώτα 4 όπου όλα πάνε στο μαγαζί. Κάτι μπαζοφολομάγαζα που με το ζόρι έχουν 4 πελάτες σε όλη τη βάρδια πραγματικά δε θέλω να ξέρω πως την παλεύουν.

Τα τζαζ λες, και εξαρταται απο το μαγαζι.
Προφανως αλλα τζαζ εχει η Φυλης, αλλα η Βεργας.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πρώτη κατάθεση στην περιβόητη Άννα τη μυστήρια, οπότε ας παραθέσω μια άλλη οπτική. Πρόκειται για ένα καλοστεκούμενο γκιλφ, γραμμωμένο, αδύνατο, με δέρμα αλαβάστρινο και σιλικονάτους βύζους. Μου φάνηκε γυμνασμένη χρόνια, αλλά λέει ότι δεν ασκείται. Το πρόσωπό της καλοδιατηρημένο για την ηλικία της, μάλλον τεχνητά ανορθωμένο από μπότοξ και πλαστικές επεμβάσεις. Προσωπικά δε θα την έλεγα μυστήρια. Σίγουρα δεν μιλάει καθόλου και απαντάει μονολεκτικά, αλλά εμένα μου έδωσε απλά την εντύπωση ότι εκτελεί βαριά αγγαρεία, σαν να αναθεματίζει την άτιμη κενωνία που την ανάγκασε να κάνει αυτή τη μισητή δουλειά. Σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε και στο τσιμπούκι της, το οποίο να σημειωθεί ότι είναι από άλλον πλανήτη, είχε το κεφάλι της σε απόσταση ασφαλείας, καθιστώντας αδύνατο οποιοδήποτε χαμούρεμα. Μόνο φεύγοντας της απέσπασα ένα πεταχτό φιλί στην άκρη του χείλους και δεν έκανα άλλη προσπάθεια. Η όλη εμπειρία μου έδωσε την αίσθηση ότι γαμάω ένα sex robot από το μέλλον και όχι μόνο λόγω συμμετοχής, αλλά κυρίως λόγω σώματος που έμοιαζε καταπληκτικά με αυτά που βλέπουμε σε άρθρα επιστημονικής φαντασίας. Γύρω στο 10λεπτο μου έκανε παρατήρηση ότι πρέπει να τελειώσω, οπότε τελείωσα στο χέρι, καθώς χούφτωνα το τουρλωτό κωλί της και τις ποδάρες της χαζεύοντας το πανέμορφο σώμα της και φέρνοντας τα καλοσχηματισμένα πατουσάκια της στο καβλί μου για ποδολαγνεία. Κατά τη γνώμη μου, μόνο για το τσιμπούκι της και το κορμί της αξίζει. Δε συστήνεται για GFE σε καμία περίπτωση. Οι λάτρεις του PSE κοπιάστε.
Ακριβώς έτσι σαν να κάνει αγγαρεία φαίνεται. Μου θυμίζει λίγο την Αννα από ιωαννινων 3 σε πιο αθλητικό σωματοτυπο, αλλά χωρίς την συμμετοχή της.
Αν αντέχει ξεσκισμα Θα μπει στα υπόψιν
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Καλά, για τα κρεβάτια στο συγκεκριμένο οικο (όπως και στους περισσοτερους, άλλωστε) δε σχολιαζω, γιατι ότι και να πω θα είναι λιγο.  :vomit: :vomit: Καλά ρε πουστη μου, τοσα φράγκα βγάζουν, δε μπορουν να παρουν 1 καινουριο στρώμα και λίγες ξύλινες τάβλες??  :jerking: :jerking: Μόνο όταν ανοιξει ενας καινούριος οικος, είναι οκ τους πρωτους μηνες. Ειδικά όταν πηγαινω στο Κολωνου-47 όροφο στη Τζουλια το βυζο-τερας, είμαι με το μόνιμο άγχος ότι από στιγμη σε στιγμη θα σπασει το κρεβατι, θα πεσουμε στο πάτωμα, και λογω της πτωσης θα γκρεμίσουμε και το πατωμα, και θα βρεθουμε ολοι μαζι αγκαλιτσα με τους από κάτω  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: :rockon: :rockon:
Mου έχει τύχει τύπε,στο Διδυμου 27,παρτούζωνα δυο νταρντάνες κι έσπασε το κρεββάτι,βρεθήκαμε με το στρώμα στο πάτωμα αλλά τίποτα -τίποτα δε μας σταματά!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Ακριβώς έτσι σαν να κάνει αγγαρεία φαίνεται. Μου θυμίζει λίγο την Αννα από ιωαννινων 3 σε πιο αθλητικό σωματοτυπο, αλλά χωρίς την συμμετοχή της.
Αν αντέχει ξεσκισμα Θα μπει στα υπόψιν
Η Άννα από Ιωαννίνων κάνει αγγαρεία;;; Άλλα λέγανε οι κριτικές!!! Χαχαχαχα!!!
Ζήτω το Bou.com !!!Thanks τύπε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

evievan

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Η Άννα από Ιωαννίνων κάνει αγγαρεία;;; Άλλα λέγανε οι κριτικές!!! Χαχαχαχα!!!
Ζήτω το Bou.com !!!Thanks τύπε!!!
Εισήλθα Φυλής 67 μηπως βρω κατι καβλωτικο για να αδειασω τους ορχεις. Εθεαθη μια ημι φολο με κωλαρα και βυζαρες και λεω ωραια θα παιξω με τα βυζια. Μπηκα στο δωματιο ηρθε μου εβαλε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα. Της λεω ασε την πιπα και στησου στα 4 να σε ανοιξω αλλα το αιδιο ηταν αρκετα χαλαρο και λεω οκ παλι σαμπρελα ανοιγουμε..Σε καθε περιπτωση μερικες σφαλιαρες στον κωλο εδωσαν μια γοητεια στην υποθεση, έχυσα και αποχωρησα..Δεν νομιζω να ξαναπαω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κάποιος στο Φώκαιας 17 στο δεξί μόλις μπαίνεις μεσα από το ισόγειο έχει γράψει στα ρολόγια της ΔΕΗ "ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΙ ΒΑΓΚΟΝ"
Με αφορμή αυτή την παράθεση μπορώ να πω ότι είναι πολύ μεγάλη η απουσία του Digweed και η ενημέρωση έχει χάσει το στίγμα τής η παρουσία του ήταν καταλυτική.
Τώρα ποιους κανόνες παρέβη και είναι εκτός αυτό είναι θέμα των διαχειριστών

Κατά τά άλλα σε στοχευμένες επισκέψεις προς αναζήτηση συγκεκριμένων γυναικών στο Φυλής 109 ισόγειο δούλευε η μιλφ Λυδία μέτριας εμφάνισης αλλά τίμια στο δωμάτιο
Και στο Ρεμούνδου 21 όροφο Η Άννα γνωστή μιλφ αναμένεται από μέρα σε μέρα δούλευε η πολύ καλή τίμια Ελένη δοκίμασα μαζί της και πέρασα πολύ καλά
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Άννα από Ιωαννίνων κάνει αγγαρεία;;; Άλλα λέγανε οι κριτικές!!! Χαχαχαχα!!!
Ζήτω το Bou.com !!!Thanks τύπε!!!
φίλε είπα για την Άννα την μυστήρια ότι είναι πιο αθλητική από την άλλη του ιωαννινων 3, αλλά η άλλη έχει πιο πολύ συμμετοχή. Κατάλαβες λάθος ή μπορεί να το έγραψα λάθος...
Έχω γράψει και κριτική για αυτή των Ιωαννίνων
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Αξιολογοντας την πληροφορία για ένα πολύ δυνατό κομμάτι έσπευσα Μεταξουργείο στο Κολωνού 15αριστερα όπου έχει έρθει ένα θεομουνο μελαχρινό απίστευτο πολύ ανώτερο καί από την Τζένη στο Φωκαιας17
Ρίτα την λένε στα 15€ και only greek ο Τσάτσος διώχνει αμέσως Πακιστανούς κλπ....
Πολύ δυνατό πάντως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom