Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (4 μέλη και 90 επισκέπτες)

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Κοπελες μαθαινουν γρηγορα να κανουν καλο σεξ πχ η αλινα και η νταινα αππ φυλης μοντελπαλυσιφα και ειναι και πολυ στενες τωρα για τζενη θα επιλεχτη συντομα
 

Ianos56789

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0


Ιάσ.19 όροφος:
Υπηρεσία η θρυλική Βίκυ η Καζακστανή και κοπέλα η Βίκυ η μαυρούλα με το καλοσχηματισμένο σωματάκι.

 

Φιλε οταν λες η Βικυ η Καζακστανή εννοείς μία απίστευτη γκόμενα που δουλευε πριν 4-5 χρόνια στο Μετάξυ;;;;;;;;;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην γκιλφάρα Όλγα από Τροφωνίου 13, 60 χρονών (εγώ 23) με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, ματάρες και με καύλωσε λέγοντάς μου "θα σε χαλαρώσω εγώ, μου αρέσει να χαλαρώνω μωρά". Πήγα 17:40 και έφυγα 18:10!!! Μπορεί να γράψω κριτική οπότε εν τάχη,προκάτ 5 λεπτά, πίπα άκα υγρή, cowgirl, ιεραποστολικό, doggy, μετά μου βγάζει την καπότα για να "παίξουμε" και αρχίζει τσιμπουκοδρομία, ξανά στα 4, δεν χύνω λόγω κούρασης γελάει και μοου λέει "δεν πειράζει θα καθίσεις και άλλο μαζί μου!!!""με καυλώνεις" "ταιριάζουμε :S" και άλλα. Ξανά τσιμπούκι, βυζομαλακία όπου χύνω και να της ζητάω συγνώμη για την καθυστέρηση. Γελάει και μου λέει ότι δεν την πείραξε γιατί την καύλωσα και την άλλη φορά να μην έρθω κουρασμένος. Μετά μου λέει τι ζώδιο είμαι για το αν ταιριάζουμε και ότι αυτή είναι παρθένος και ταιριάζει με καρκίνο :S :S :S :S. Της λέω λέων, αλλά δεν ασχολούμε με αυτά, μου λέει κοντά είμαστε... (ΛΑΔΑΚΗ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΧΥΜΟ ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗ :S :S :S)
Στην έξοδο με αποχαιρέτησε η τσα2 που δεν φάνηκε στην παρουσίαση :S
Σίγουρη λύση αν δεν θέλετε να κλάψετε λεφτά και δεν ψάχνετε πιπίνια.
Βέβαια στάθηκα τυχερός γιατί ήμουν τελευταίος πελάτης, δεν ξέρω αν θα τύχω τέτοιας υπηρεσίας στο μέσο της δουλειάς της.
Πήγα και στη Μπέτυ από πάνω, βγαίνει και μου λέει, "έλα μέσα, έχω καλή περιποίηση" ή κάτι τέτοιο... Ήθελα να της πω ότι αν είχε καλή περιποίηση θα γινόνταν χαμός για αυτήν και όχι η νέκρα που βλέπω όταν τσαρκάρω. Κρίμα...
Πήγα και στην Γιασμίν από Περγάμου 1. Βυζάρες δεν λέω, βασικά έμπαινα μόνο για  αυτές, αλλά πολύ απόμακρη (αμίλητη και ανέκφραστη  στην παρουσίαση). Τώρα έτσι ήταν πάντα, δηλαδή να σου απλώνει τις βυζάρες της και να είναι κομοδίνο, μήπως λόγω αναδουλειάς δεν ξέρω. Γνωρίζει κάποιος;
Καλό βράδυ :hi:
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Κατάθεση στην γκιλφάρα Όλγα από Τροφωνίου 13, 60 χρονών (εγώ 23) με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, ματάρες και με καύλωσε λέγοντάς μου "θα σε χαλαρώσω εγώ, μου αρέσει να χαλαρώνω μωρά". Πήγα 17:40 και έφυγα 18:10!!! Μπορεί να γράψω κριτική οπότε εν τάχη,προκάτ 5 λεπτά, πίπα άκα υγρή, cowgirl, ιεραποστολικό, doggy, μετά μου βγάζει την καπότα για να "παίξουμε" και αρχίζει τσιμπουκοδρομία, ξανά στα 4, δεν χύνω λόγω κούρασης γελάει και μοου λέει "δεν πειράζει θα καθίσεις και άλλο μαζί μου!!!""με καυλώνεις" "ταιριάζουμε :S" και άλλα. Ξανά τσιμπούκι, βυζομαλακία όπου χύνω και να της ζητάω συγνώμη για την καθυστέρηση. Γελάει και μου λέει ότι δεν την πείραξε γιατί την καύλωσα και την άλλη φορά να μην έρθω κουρασμένος. Μετά μου λέει τι ζώδιο είμαι για το αν ταιριάζουμε και ότι αυτή είναι παρθένος και ταιριάζει με καρκίνο :S :S :S :S. Της λέω λέων, αλλά δεν ασχολούμε με αυτά, μου λέει κοντά είμαστε... (ΛΑΔΑΚΗ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΧΥΜΟ ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗ :S :S :S)
Στην έξοδο με αποχαιρέτησε η τσα2 που δεν φάνηκε στην παρουσίαση :S
Σίγουρη λύση αν δεν θέλετε να κλάψετε λεφτά και δεν ψάχνετε πιπίνια.
Βέβαια στάθηκα τυχερός γιατί ήμουν τελευταίος πελάτης, δεν ξέρω αν θα τύχω τέτοιας υπηρεσίας στο μέσο της δουλειάς της.
Πήγα και στη Μπέτυ από πάνω, βγαίνει και μου λέει, "έλα μέσα, έχω καλή περιποίηση" ή κάτι τέτοιο... Ήθελα να της πω ότι αν είχε καλή περιποίηση θα γινόνταν χαμός για αυτήν και όχι η νέκρα που βλέπω όταν τσαρκάρω. Κρίμα...
Πήγα και στην Γιασμίν από Περγάμου 1. Βυζάρες δεν λέω, βασικά έμπαινα μόνο για  αυτές, αλλά πολύ απόμακρη (αμίλητη και ανέκφραστη  στην παρουσίαση). Τώρα έτσι ήταν πάντα, δηλαδή να σου απλώνει τις βυζάρες της και να είναι κομοδίνο, μήπως λόγω αναδουλειάς δεν ξέρω. Γνωρίζει κάποιος;
Καλό βράδυ :hi:
Η Όλγα είναι 65+++ Σε καμμία περίπτωση παρακάτω. Την θεωρώ και εγώ αξιολογότατη. Την έπαιρνα πολύ πριν ξεκινήσει να εργάζεται σε οίκους ανοχής. Φαντάσου για πόσα χρόνια πριν μιλάμε. Έκανα πολύ καλά γαμήσια μαζί της.
Τώρα σε αυτό που λες για την Γιασμίν και εμένα στο σαλονάρισμα μου έβγαζε κάτι όχι θετικό.  Για τα βυζιά της αξίζει έστω μία φορά. Εγώ μία φορά την πήρα πριν λίγο καιρό. Δύσκολα να την ξαναπάρω αλλά δεν το αποκλείω. 
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Όλγα είναι 65+++ Σε καμμία περίπτωση παρακάτω. Την θεωρώ και εγώ αξιολογότατη. Την έπαιρνα πολύ πριν ξεκινήσει να εργάζεται σε οίκους ανοχής. Φαντάσου για πόσα χρόνια πριν μιλάμε. Έκανα πολύ καλά γαμήσια μαζί της.
Τώρα σε αυτό που λες για την Γιασμίν και εμένα στο σαλονάρισμα μου έβγαζε κάτι όχι θετικό.  Για τα βυζιά της αξίζει έστω μία φορά. Εγώ μία φορά την πήρα πριν λίγο καιρό. Δύσκολα να την ξαναπάρω αλλά δεν το αποκλείω. 
Κρίμα που δεν την πέτυχα και εγώ τότε,βασικά αγέννητος ήμουνα...
Όσο για την άλλην δεν χαλάω 20€ για βυζομαλακία
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Κατάθεση στην γκιλφάρα Όλγα από Τροφωνίου 13, 60 χρονών (εγώ 23) με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, ματάρες και με καύλωσε λέγοντάς μου "θα σε χαλαρώσω εγώ, μου αρέσει να χαλαρώνω μωρά".
Μυστη μου εισαι σε καλο δρομο. πονταρω πανω σου, για φαβορι.
ειπαμε 40αρες ισον 2 20αρες, οχι 3ς. Παλια η βυζομαλακια ηταν πιο μεγαλη.
Η Όλγα είναι 65+++ Σε καμμία περίπτωση παρακάτω. Την θεωρώ και εγώ αξιολογότατη. Την έπαιρνα πολύ πριν ξεκινήσει να εργάζεται σε οίκους ανοχής. Φαντάσου για πόσα χρόνια πριν μιλάμε. Έκανα πολύ καλά γαμήσια μαζί της.
Τοσο πολυ λες να ειναι? πριν ποσα χρονια λες? που την πετυχες ρε μυστη?...γειτονισσα σου ηταν? Κι ακομα στο κουρμπετι.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μυστη μου εισαι σε καλο δρομο. πονταρω πανω σου, για φαβορι.
ειπαμε 40αρες ισον 2 20αρες, οχι 3ς. Παλια η βυζομαλακια ηταν πιο μεγαλη.Τοσο πολυ λες να ειναι? πριν ποσα χρονια λες? που την πετυχες ρε μυστη?...γειτονισα σου ηταν? Κι ακομα στο κουρμπετι.

Εγώ την πρωτογνώρισα πριν περίπου 20 χρόνια. Τότε δούλευε σε κρυφά διαμερίσματα τα οποία τα είχαν κυρίως Ελληνίδες που συμπλήρωναν το "ρόστερ" με Ουκρανές,Ρωσίδες κλπ.Συνήθως έβαζαν αγγελίες σε εφημερίδες. (Χρυσή ευκαιρία,σούπερ αγγελίες,Τα Νέα κλπ). Την πρώτη φορά την συνάντησα σε ένα δαμέρισμα στην οδό Μάρνη, μετά και σε κάποια άλλα. Πολύ αργότερα δούλεψε σε μπουρδέλα.
Προσωπικά την Όλγα την θεωρώ εξαιρερική και έχω κάνει μαζί της ένα από τα καλύτερα γαμήσια από κώλο, που πλέον δεν τον δίνει. Όσο γα την ηλικία,μην σου πω ότι είμαι και επιεικής. 
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εγώ την πρωτογνώρισα πριν περίπου 20 χρόνια....διαμερίσματα τα οποία τα είχαν κυρίως Ελληνίδες που συμπλήρωναν το "ρόστερ" με Ουκρανές,Ρωσίδες κλπ...αγγελίες σε εφημερίδες. (Χρυσή ευκαιρία,σούπερ αγγελίες,Τα Νέα κλπ)... Πολύ αργότερα δούλεψε σε μπουρδέλα...την Όλγα την θεωρώ εξαιρερική και έχω κάνει μαζί της ένα από τα καλύτερα γαμήσια από κώλο
Μιλας για ιστορικες εποχες. το ελληνιδες ακουγεται σαν ανεκδοτο, μπροστα στην τοτε ανατολικη εισβολη.
τελικα το σεξ κανει καλο στην υγεια, σε διατηρει σε φορμα. θεα που λεει και ο ψιψινακης. οπως τα λες υπολογιζω, να βγηκε στα σπιτια μετα τους ολυμπιακους αγωνες. που λες να πρωτοδουλεψε?
 

Ntarntanos

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Στο Περγάμου 27 δεν είναι πλέον η Εύα και η Ειρήνη;;
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Δεν ξέρω που πρωτοδούλεψε,αλλά πριν κάμποσα χρόνια,αν δεν με απατά η μνήμη μου, την είχα πάρει στο Ρεμούνδου στον όροφο.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δεν ξέρω που πρωτοδούλεψε....Ρεμούνδου στον όροφο.
Α υγεια σου, μια χαρα η μνημη σου! Πριν απο αυτο λεω. Ισως κανας μυστης που μας διαβαζει ξερει.ισως να ξεκινησε και απο εκει. τεσπα. ιστοριες για αγριους, προ σαιτ. γαμησετα.
υγ.
ας ειναι καλα ο δημοσιογραφος ταρζαν και ερημωσε ο τοπος.  
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.156
Κριτικές
496
Like
62.146
Πόντοι
39.662
Φοβερή πληροφορία
Θα πάρουμε βαλιτσάκι με κολατσιό και θα αρχίσουμε να τριγυρνάμε από το πρωί ως το βράδυ σε όλη τη Φυλής μπας και την εντοπίσουμε. 200 νούμερα είναι τα μπουρδέλα κάπου θα την πετύχουμε.

αν καταλαβα απο τα λεγομενα ειναι αντικατασταστρια οσο λείπει της μοντέλας Σονιας στο 84 ? στο 65 ? οπου δουλευε αυτη δηλαδη.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Φοβερή πληροφορία
Θα πάρουμε βαλιτσάκι με κολατσιό και θα αρχίσουμε να τριγυρνάμε από το πρωί ως το βράδυ σε όλη τη Φυλής μπας και την εντοπίσουμε. 200 νούμερα είναι τα μπουρδέλα κάπου θα την πετύχουμε.
  :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :kneel:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Δεν ξέρω που πρωτοδούλεψε,αλλά πριν κάμποσα χρόνια,αν δεν με απατά η μνήμη μου, την είχα πάρει στο Ρεμούνδου στον όροφο.

Και εγώ εκεί την είχα γαμίσει πριν 15 χρόνια. Από τα καλύτερα γαμίσια που έχω κάνει σε μπουρδέλο
 

Επισκέπτης
Πλάκα κάνεις ρε τύπε; ας κοιτάξει τις κριτικές
Φιλε μ οι κριτικες ειναι παλιες.. ειναι πριν 2 χρονια.. δεν ξερω καν αν ειναι τ ιδιο ατομο..μπορει τ ρα να εχει αλλαξει συμπεριφοραη το οτιδηποτε.. αν υπηρχα δεν θ ρωταγα εδω μεσα προφανως
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
αν καταλαβα απο τα λεγομενα ειναι αντικατασταστρια οσο λείπει της μοντέλας Σονιας στο 84 ? στο 65 ? οπου δουλευε αυτη δηλαδη.

Δίκιο έχετε συναγωνιστή, την είδα το πρωί στο 84. Κωλάρα τουρλωτή έχει, μελαχρινή είναι και έχει φάτσα/μύτη σαν θαμώνα κρασοπουλιού.

Στο 86Β κλασσικά η γλυκούλα Τάνια με ωραίο δαντελωτό μαύρο καλσόν και παπούτσι πεϊνιρλί. Τελειωτικό στο στόμα.

Αγκύρας 12Α η Λάνα με την Αλίσια

Πιπίνου 118 η γεματούλα Όλγα και το πιπινάκι η Νικόλ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom