Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.010
Κριτικές
33
Like
7.056
Πόντοι
3.496
Υπό βροχή ένα τσιγάρο πριν κι ένα μετά τη Νατάσα στο Ιάσονος 46 όροφος,χόρτασα αντισώματα κατά dmtrsxxx  :cheesy:,την Κυριακή φεύγει για έναν μήνα.
Περασα καταδρομικα χθες απογευμα με την χαμηλοβλεπουσα,για μια αναμνηστικη δοση.
Ξεσπασε τσουναμι ειπε με χαμογελο αποχωρωντας απ'το δωματιο.  :sunglasses:
Οντως θα φυγει σε μερικες ημερες, αλλα θα ξαναγυρισει και παλι στις επαλξεις.
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
:heavymetalbig:Λες να έχεις εσύ μόνο το προνόμιο εδώ μέσα και να παίρνουμε σοβαρά τις κριτικές σου γιατί ποιος σε πιστοποίησε προφέσορα εδώ μέσα πλάκα έχεις και αν θες να μάθεις από μερικούς σαν εσένα έγινε ντόρος και πήγαμε να δούμε το μοντέλο σιγά μην πάρω σοβαρά τις δικές σου κριτικές στα μπουρδέλα γαμάμε και εμεις ρε διάβασε προσεκτικά καταθέσαμε σε άλλο ντελο μας την λεει και ο νεος χαχα
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290
:heavymetalbig:Λες να έχεις εσύ μόνο το προνόμιο εδώ μέσα και να παίρνουμε σοβαρά τις κριτικές σου γιατί ποιος σε πιστοποίησε προφέσορα εδώ μέσα πλάκα έχεις και αν θες να μάθεις από μερικούς σαν εσένα έγινε ντόρος και πήγαμε να δούμε το μοντέλο σιγά μην πάρω σοβαρά τις δικές σου κριτικές στα μπουρδέλα γαμάμε και εμεις ρε διάβασε προσεκτικά καταθέσαμε σε άλλο ντελο μας την λεει και ο νεος χαχα
:spam:
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
η Γιασμίν στο Περγάμου 1 έχει κόσμο το απόγευμα γιατί σκέφτομαι να κάνω μία γρήγορη επίσκεψη λόγω μειωμένου χρόνου. Επίσης, σε επίδοση είναι αξιοπρεπής;
Αν έχει πολύ ή λίγο κόσμο δεν γνωρίζω. Ωστόσο όσες φορές έχω πάει σε αυτό το μπουρδέλο σπανια περιμένω πολύ. Την Γιασμίν την είχα βάλει από καιρό στο μάτι λόγω του ότι μου αρέσουν οι σιτεμένες. Κατά την γνώμη μου πρέπει να είναι περίπου στα πενήντα. Γενικά δεν μου έμεινε κάτι πολύ θετικό από την συνεύρεσή μας. Όμως σε αυτο μπορεί να φταίω και εγώ γιατί δεν ήμουν εκείνη την ημέρα και πολύ στα πάνω μου. Αυτό όμως που μου έκανε εξαιρετική εντύπωση είναι το στήθος της. Είναι χορταστικό (σε μέγεθος γεμάτο ωραίο τριάρι + ) και με πολύ καλή αίσθηση στο να το χουφτώνεις ολόκληρο. Κάντο και θα με θυμηθείς. Γενικά φάνηκε υπομονετική και για την ηλικία της έχει καλό σώμα σε αναλογίες.
Αν πας πες μας εντυπώσεις αν θες.  
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αν έχει πολύ ή λίγο κόσμο δεν γνωρίζω. Ωστόσο όσες φορές έχω πάει σε αυτό το μπουρδέλο σπανια περιμένω πολύ. Την Γιασμίν την είχα βάλει από καιρό στο μάτι λόγω του ότι μου αρέσουν οι σιτεμένες. Κατά την γνώμη μου πρέπει να είναι περίπου στα πενήντα. Γενικά δεν μου έμεινε κάτι πολύ θετικό από την συνεύρεσή μας. Όμως σε αυτο μπορεί να φταίω και εγώ γιατί δεν ήμουν εκείνη την ημέρα και πολύ στα πάνω μου. Αυτό όμως που μου έκανε εξαιρετική εντύπωση είναι το στήθος της. Είναι χορταστικό (σε μέγεθος γεμάτο ωραίο τριάρι + ) και με πολύ καλή αίσθηση στο να το χουφτώνεις ολόκληρο. Κάντο και θα με θυμηθείς. Γενικά φάνηκε υπομονετική και για την ηλικία της έχει καλό σώμα σε αναλογίες.
Αν πας πες μας εντυπώσεις αν θες.   
ευχαριστώ για την βοήθεια :hi:, γενικά σε εκείνη την περιοχή παίζουν βυζαρούδες τύπου Γιασμίν ; Έχω διαβάσει και για μία Αϊντα με πεντάρια :think:
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Η Άιντα θήτευσε στον συγκεκριμένο οίκο πριν περίπου ένα χρόνο. Τώρα δεν ξέρω που βρίσκεται. Μία αξιόλογη στην γύρω περιοχή μιας και ρώτησες, με μαστάρια φυσικά, είναι η Όλγα στο Διδύμου 16 κυρίως πρωινά. 'Ομως η συγκεκριμενη είναι BBW. Εμένα μου αρέσουν οι BBW και την συνιστώ με μοναδικό μειονέκτιμα ότι μερικές φορές αν δεν είναι στα καλά της βγάζει μία γκρίνια και παραξενιά στον πελάτη
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πήρα κι εγώ την Τζένη στο Φωκαίας 17Β με πολύ καλές εντυπώσεις...εντάξει μπορεί να μην είχε γεμάτα δωμάτια, ούτε είναι η ομορφότερη γυναίκα στον κόσμο, αλλά η τελευταία κριτική την αδικεί...χώρια που ο συναγωνιστής δεν πέρασε μαζί της...το μωρο είναι φανταστικό και με τέλεια διάθεση και συμπεριφορά που σπάνια συναντούμε σε ρδέλα...μπράβο!!!
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Πήρα κι εγώ την Τζένη στο Φωκαίας 17Β με πολύ καλές εντυπώσεις...εντάξει μπορεί να μην είχε γεμάτα δωμάτια, ούτε είναι η ομορφότερη γυναίκα στον κόσμο, αλλά η τελευταία κριτική την αδικεί...χώρια που ο συναγωνιστής δεν πέρασε μαζί της...το μωρο είναι φανταστικό και με τέλεια διάθεση και συμπεριφορά που σπάνια συναντούμε σε ρδέλα...μπράβο!!!
φίλε έκανε 69?
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Να αλλαξω λιγο θεμα.

Ξερει κανεις αν υπαρχει κοπελα σε μπουρδελο με πρωκτικο που να κανει παρτουζα;
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
Την καλυτερη κορμαρα της Φυλης, ΚΑΤΑ την αποψη μου, ΞΑΝΑτιμησα(πρωτη φορα, τυγχαια την πετυχα τελη του 2017), πριν 2 ωρες στο Φωκαιας 7.
Προκειται για την Ελενα, σχεδον διμετρη ξανθια κουκλαρα.....που μονο που την βλεπεις στο σαλονι, ΤΕΤΟΙΟ κορμι μοντελου στην κυριολεξια, ΧΥΝΕΙΣ!
Θα την ξανατιμησω...μιας και τις δυο φορες, εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
σωπα ρε δεν ηξερες οτι κριτικες ανεβαζουμε μονο οταν εχουμε πληρωσει και μπει σε δωματιο

τοσο καιρο απλα παρακολουθουσες το σαιτ?
Bανακια ασε τις διενεξεις και ετοιμασου για Μεταξι.κατεβαινεις σημερα :S :S :S
 

Επισκέπτης
Την καλυτερη κορμαρα της Φυλης, ΚΑΤΑ την αποψη μου, ΞΑΝΑτιμησα(πρωτη φορα, τυγχαια την πετυχα τελη του 2017), πριν 2 ωρες στο Φωκαιας 7.
Προκειται για την Ελενα, σχεδον διμετρη ξανθια κουκλαρα.....που μονο που την βλεπεις στο σαλονι, ΤΕΤΟΙΟ κορμι μοντελου στην κυριολεξια, ΧΥΝΕΙΣ!
Θα την ξανατιμησω...μιας και τις δυο φορες, εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος.

οταν μια μερα την πετυχα με ενα ανγωστο παλικαρι ,κατεβηκαμε μαζι,ηθελε απλα παρεα για την τσαρκα

δεν τον ηξερα δεν με ηξερε

απλα τα συμφωνησαμε γιατι οταν μπαινω μονος μου δεν γουσταρω καθολου

πετυχαμε αυτην που λες, βγηκαμε απο τον οικο,μου ελεγε οτι ειναι φολα,και κατω του μετριου


τωρα ποιος λεει αληθεια δεν ξερω..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
:heavymetalbig:Λες να έχεις εσύ μόνο το προνόμιο εδώ μέσα και να παίρνουμε σοβαρά τις κριτικές σου γιατί ποιος σε πιστοποίησε προφέσορα εδώ μέσα πλάκα έχεις και αν θες να μάθεις από μερικούς σαν εσένα έγινε ντόρος και πήγαμε να δούμε το μοντέλο σιγά μην πάρω σοβαρά τις δικές σου κριτικές στα μπουρδέλα γαμάμε και εμεις ρε διάβασε προσεκτικά καταθέσαμε σε άλλο ντελο μας την λεει και ο νεος χαχα


Θα σε πρότεινα να κουλαρεις λιγο. Οχι μονο δεν εχεις δικιο, τα βαζεις και με μελος που εχει προσφέρει οσο λιγοι στην ενημέρωση.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom