Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (36 μέλη και 307 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παραξενες φατσες ειχε αποψε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Chaos666

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
0
Aυτό που "παίζει" πάντως τώρα είναι, ότι το Φιλιππίδου 11 το ισόγειο είναι ανοιχτό, κι επίσης αυτό που επίσης "παίζει" τώρα είναι ότι δουλεύει η Λίζα...... ;)

Προοδεύεις βλέπω.
Έμαθες (επιτέλους) τη διαφορά του "τώρα" που (υπο)δηλώνει το παρόν και το στιγμιαίο με το "σταθερά" που (υπο)δηλώνει το διαρκές και το συνεχόμενο.

Εύγε και εις ακόμη ανώτερα και δίχως να κάνεις παραθέσεις στον εαυτό σου.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Προοδεύεις βλέπω.
Έμαθες (επιτέλους) τη διαφορά του "τώρα" που (υπο)δηλώνει το παρόν και το στιγμιαίο με το "σταθερά" που (υπο)δηλώνει το διαρκές και το συνεχόμενο.
Εύγε και εις ακόμη ανώτερα και δίχως να κάνεις παραθέσεις στον εαυτό σου.
Ξυπνιτζή, παράθεση στον εαυτό μου, έκανα απλά γιά να επιβεβαιώσω του λόγου το αληθές. Αλλά εγώ θα ΄λεγα να κάνεις ένα κόπο να πεταχτείς να μας το επιβεβαιώσεις κι εσύ αν θέλεις, εκτός αν διά μαγείας το βρείς κλειστό παλι.....  Αλλά να πας "τώρα" όμως που (υπο)δηλώνει το παρόν, και το στιγμιαίο όμως. Προλαβαίνεις μέχρι τις 7 που βγαίνει ο ήλιος. Ετσι?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ειμαι φιλιππιδου 11  α ηταν το μιλφακι η λιζα  πολυ καυλα το μωρο πανω η γνωστη σαρα   
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
την γιασμιν οταν την γαμησα προσπαθουσε λιγο να τραβηχτει και την πιεσα λιγο για να της τον μπηξω.ανηκει στην κατηγορια πιπινοπαρθενα και θελει λιγο να την δασκαλεψεις
Αν είναι να κάνουμε και μαθήματα σεξ σε πουτάνες, τότε γάμησέ τα...
 

panos_nove81

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
6
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλοι μου μήπως εχει πάρει κάνεις την Αννα μελαχρινή με λίγα αλλα ωραια πιασιματάκια με πρωκτικό στο μενου από Φυλής 69Β μου αρέσει αλλά δεν ξερω κατι μου λέει για ξεπετά, αν μπορεί κάνεις να με βοηθήσει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Ναι φόλα η Γιασμίν φίλε μου...μπορεί να μη βιαζόταν αλλά δεν είναι για πολλά...όσο για την τσατσά τις θέλει τις φάπες της
Γενικά οι περισσότερες τσατσάδες θέλουν τις φάπες τους...

Αν είναι να κάνουμε και μαθήματα σεξ σε πουτάνες, τότε γάμησέ τα...
Αν έχεις όμως χρήμα και υπομονή να διαθέσεις θα σε ανταμείψει με γαμησάρες! ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μικρή στοχευμένη βόλτα στο Μεταξουργείο στην τρίτη βάρδια,εντοπίστηκαν μεταγραφές κορασίδων και υπηρεσιών.Συγκεκριμένα είδα στο Ιάσονος 10 κάτω την αδύνατη άβυζη μελαχρινή Νίκη από τα Ιάσονος 31 ''χόστελ'' και νέο,στον όροφο ήταν η Μόνικα-Αλεξάνδρα με παλιότερη θητεία στο Φυλής 71.Μένει να δούμε και για τις υπόλοιπες κοπέλες πού θα δουλεύουν.
Στο Ιάσονος 31 ''χόστελ'' η χαμογελαστή Αλεξάνδρα με ωραίο μελαχρινό θηλυκό κορμί,η αδελφή γνωστής εργαζόμενης στα κεντρικά της Φωκαίας,στο πρώτο υπόγειο η γκιλφ Ελένη με φουλ πρόγραμμα και η Μαρία η ξανθιά Ουκρανή μιλφ με απλό πρόγραμμα.Το νέο ήταν κλειστό.
Ιάσονος 27 η ξανθιά Ελένη με προσόντα για βυζολάγνους.
Ιάσονος 19 πάνω η Ελληνίδα Κατερίνα,ψηλή μπαμπάτσικη γκόμενα,μάλλον αυτή του Κεραμεικού 15.

Ιάσονος 20 δεξιά η Κλαούντια.

Ιάσονος 37 κάτω η κοντούλα μελαχρινή Ντενίσα,πάνω η Μαρία,μια γεματούλα βυζοαλέρτ με γλυκό πρόσωπο.
Κολωνού 30 1ος όροφος η βυζο-Όλγα,ο όροφος κλειστός.
Κολωνού 32 γωνία η γνωστή παλιά Τζέσικα με τα γυαλιά και μια καινούργια πιο γεματούλα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ναι φόλα η Γιασμίν φίλε μου...μπορεί να μη βιαζόταν αλλά δεν είναι για πολλά...όσο για την τσατσά τις θέλει τις φάπες της
Μονο 2 μετρανε στην φυλης τα τελευταια 2 χρονια στανταρ! Εγω παντος βλεπο πολους που περνανε και κανεις δεν εχει παραπονο!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Κολωνού 30 1ος όροφος η Κρίνα που είχε χαθεί για πάνω από έναν χρόνο,με καστανόξανθο μαλλί και λίγα κιλά παραπάνω,ενθουσιάστηκα ενθυμούμενος τις γαμησάρες που κάναμε πριν ενάμιση χρόνο περίπου,μέσα η πλήρης απογοήτευση και το ξενέρωμα,απόμακρη σωματικά και ψυχικά,το παράτησα να μην το κουράζω χωρίς νόημα!Κρίμα...  :(
Στο Ιάσονος 10 κάτω η Τζέσικα και πάνω η Σαμπρίνα από το Ιάσονος 31,άρα έγινε ομαδική μεταγραφή.
 

Chaos666

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
0
Ξυπνιτζή, παράθεση στον εαυτό μου, έκανα απλά γιά να επιβεβαιώσω του λόγου το αληθές. Αλλά εγώ θα ΄λεγα να κάνεις ένα κόπο να πεταχτείς να μας το επιβεβαιώσεις κι εσύ αν θέλεις, εκτός αν διά μαγείας το βρείς κλειστό παλι.....  Αλλά να πας "τώρα" όμως που (υπο)δηλώνει το παρόν, και το στιγμιαίο όμως. Προλαβαίνεις μέχρι τις 7 που βγαίνει ο ήλιος. Ετσι?

Δυστυχώς χθες βιάστηκα να σε συγχαρώ για το ότι έμαθες να διακρίνεις τη διαφορά του "τώρα" που (υπο)δηλώνει το παρόν και το στιγμιαίο με το "σταθερά" που (υπο)δηλώνει το διαρκές και το συνεχόμενο.
(Όπως βλέπεις στα ξαναγράφω μια και η επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως...)

Επεξέτεινες λοιπόν το "τώρα" των 00:50 οπότε και πέρασες από τη Φιλιππίδου (προκειμένου να αποδείξεις το αληθές του λόγου σου) εως τις 07:00,ώρα κατά την οποία (όπως μας ενημέρωσες) "θα είναι στη διάθεσή του κοινού η Λίζα" και ώρα που "βγαίνει ο ήλιος".

Επειδή λοιπόν η νύχτα βγάζει επίσκοπο και η αυγή μητροπολίτη,σου είμαι βαθύτατα ευγνώμων για αυτή την...μεγαλοκαρδία σου,διότι στις 04:37 (ακριβώς) που πέρασα από την Φιλιππίδου,ο όροφος ήταν ανοικτός ενώ το ισόγειο κλειστό.

Με τις υγείες σου.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

StathiS 30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
6
Like
196
Πόντοι
280
Αργά το βράδυ στη Φυλής λίγα ήταν τα κομμάτια που μου άρεσαν όπως η Μόνικα στο 65,η Κλαούντια χαμηλά στη Φωκαίας,η Μπιάνκα μια ωραία ξανθιά στη Φωκαίας 17 αλλά και η Σάρα στη Φιλιππίδου,στο διπλανό την περίφημη Λίζα δυστυχώς δεν την είδα μια και μάλλον την είχε κοπανήσει.
Η Μπιάνκα είχε κόσμο για τη Σάρα θυμόμουν ότι δεν έχουν γραφτεί και πολύ καλά  οπότε έφυγα άπραγος!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
κλαουντια καινουργια δεν  εχει γραφτει κριτικη  μονικα  απλο,προγραμμα  και εχει γραφτει κριτικη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Προ ολίγου:

Έλλης 3 η γκιλφ Αλιόνα και η Μιλφ Μαρία, τα δωμάτια καθαρά και ανακαινισμένα σε σχέση με το παρελθόν, ο φωτισμός πολύ καλύτερος από τα σκοτάδια του Διδυμου 27 πράγμα που αποκάλυπτε περαιτέρω τις ατέλειες των εν λόγω  μιλφογκιλφ.

Διδυμου 27 η Όλγα, η Φωτεινή και η Βικτώρια.

Φυλής 65Β η μικρούλα Γιασμήν.

Φυλής 59 η "ελληνίδα" Σάντρα, μικροκαμωμένη, απλό και 69.

Φυλής 86Α η Βερόνικα με τα κοτσιδάκια, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Αλογομούρα.

 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Δυστυχώς χθες βιάστηκα να σε συγχαρώ για το ότι έμαθες να διακρίνεις τη διαφορά του "τώρα" που (υπο)δηλώνει το παρόν και το στιγμιαίο με το "σταθερά" που (υπο)δηλώνει το διαρκές και το συνεχόμενο.
(Όπως βλέπεις στα ξαναγράφω μια και η επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως...)

Επεξέτεινες λοιπόν το "τώρα" των 00:50 οπότε και πέρασες από τη Φιλιππίδου (προκειμένου να αποδείξεις το αληθές του λόγου σου) εως τις 07:00,ώρα κατά την οποία (όπως μας ενημέρωσες) "θα είναι στη διάθεσή του κοινού η Λίζα" και ώρα που "βγαίνει ο ήλιος".

Επειδή λοιπόν η νύχτα βγάζει επίσκοπο και η αυγή μητροπολίτη,σου είμαι βαθύτατα ευγνώμων για αυτή την...μεγαλοκαρδία σου,διότι στις 04:37 (ακριβώς) που πέρασα από την Φιλιππίδου,ο όροφος ήταν ανοικτός ενώ το ισόγειο κλειστό.

Με τις υγείες σου.
Αγαπητε πονηριδη, βλεπω συνεχιζεις να πουλας πνευμα. Λοιπον, εχουμε και λεμε. Για το θεμα της ωρας που εγραψα, ενας συναγωνιστης ετυχε την ωρα που ημουνα στο σαλονι, να ρωτησει τη τσατσα, μεχρι τι ωρα δουλευει η κοπελα, και του ειπε μεχρι τις 7. Οκ μεχρι εδώ? Ωραια.
Όπως μας αναφέρεις λοιπον, περασες όπως λες στις 04:37 ακριβως, και το βρηκες και παλι κλειστο.(Δε σε παει καθολου αυτό εκει φαινεται).
Αυτό βεβαια δε μπορει να επιβεβαιωθεί(εννοω η ωρα) από καπου, αλλα ακομα κι αν είναι ετσι, χαρας το κουραγιο σου, που περιμενες μεχρι τετοια ωρα για να κλεισει, και να μου "τη πεις". Και βεβαια, ολως τυχαιως και παλι, αυτό το ποστ το εγραψες στις 12:38 σημερα. Αρα σου χρειαστηκαν ακριβως οκτω ωρες για να το σκεφτεις, και να το γραψεις. Απ΄οτι φαινεται εισαι λιγο αργόστροφος η αληθεια είναι. Ενταξει, ατύχησες. Συμβαινουν κι αυτά.
"100 η αλεπου, 110 τ' αλεπουδακι, δε γινεται φιλε μου". Πως να το κανουμε?
Με τις υγειες σου επισης.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά το γράφω κι εδώ μήπως έχει πάρει κάτι το μάτι σας...

Τελειώνοντας μια συνεδρία με την ΕΙΡΗΝΗ στο Μάρνης 36 5ο, όροφο και κατεβαίνοντας με τις σκάλες (μια από τις πολλές φορές που χαλάει το ασανσερ) βλέπω σε από κάτω όροφο(νομίζω 2ος ή 3ος ήταν) να ανοίγει η πόρτα και να βγαίνει ένας τύπος αποχαιρετώντας μια "κοπέλα" με... φουστίτσα, δερμάτινα κλπ... στάνταρ ήταν "του χώρου" και ευχαριστίες διάφορες "σε ευχαριστώ μωρό μου...σε περιμένω ξανά κλπ"...

γνωρίζουμε κάτι?!?!!?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom