Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μάγκες, εγώ έχω περάσει πολύ ωραία με τη Γιασμίν. Από την άλλη, ίσως είχαμε καλύτερη χημεία ή απλά την πέτυχα στις καλές της, γιατί άλλη φορά που την είδα στον πάνω οίκο, δεν την έκοψα να είναι για πολλά πολλά. Οπότε και την έκανα με ελαφρά.

Τώρα, όσον αφορά τη Σόνια και τη Λάουρα που λέτε, η μεν μου έκανε ένα τελείως αδιάφορο γαμήσι και δεν πρόκειται να ξαναπάρω και η δε είναι πάντα ξινισμενη, οπότε δεν το σκέφτομαι παρόλο που δεν είχα παράπονο από τη μοναδική φορά που είχαμε περάσει.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
συμφωνο για λαουρα και για γιασμιν  η μια  ειναι  ξινισμενη  και δεν αλλαζει καθοου και η αλλη βαριεται που ζει 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για πείτε, ρε συμπουρδελιάρηδες, καμία καλή στη Φυλής 2η ή 3η βάρδια. Καλή εννοώ ορεξάτη και σχετικά εμφανίσιμη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
καλη ειναι  η βερονικα απο φυλης  86 πανω  και  καλη  η  βικυ  απο φωκαιας  19 ειναι λιγο γεματουλα  αλλα  ειναι τιμια 
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Χερομε που εστο και 2 ατομα μεσα και εσυ καταφερες να κατανοεισης τι γραφο...Στην περιπτοση της σονιας ολα πηγαιναν καλα...Μεχρι που μου καταγδαρε το πεος....ποναγα ολη την νυχτα και εκανα πεολουτρα με χαμομιλη για να ηρεμησο...Ξυραφι το στομα της...εδειχνε να το διασκεδαζι...Πριν μπω στο μπουρδελο ακουγα απεξο γερες σφαλιαρες απο εναν φουσκοτο συναγωνηστη...Μπορει να ειχε νευρα που την καταγαμησε και ξεσπασε στο πεος μου...Παντα εβαζε δοντι αλλα τοσο πολυ οχι...επισης την 2 φορα που την ειχα γαμηση της ειχα πει οχι δοντι....απαλα με το μορομαντιλο....Πριν αρχιση να μου τον γδερνη...με το στομα της...Αρχιζε να δεινι πονο και με το μορομαντιλο...λες και ετριβε κανα μπροθτζινο αντικιμενο με ειδικη αλοιφη για να φυγη η σκουρια απο πανο του ........Σκεψου να παει ενας προταρης...που να εχει και χαλινο../διοτι εγω δεν εχω θα του τον εσκιζε.....στανταρ! Οφειλα να το μεταφερο εδω τυποι μου!και παλυ ζητο συγνωμη απο ορισμενους εφοσον τους ειμαι τοσο δισνοητος....

Φίλε ειλικρινά ανατρίχιασα με την περιγραφή... Απορώ πως έμεινες μέχρι τέλους... Αυτό ήταν βασανιστήριο, όχι σεξ...
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σε ποια βάρδια είναι αυτές, Γιώργο; Να υποθέσω 3η μιας και τότε θυμάμαι ότι τσαρκάρεις.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Περί την 19ην

Τροφωνίου 13κάτω
α) Ειρήνη, μεγαλοκοπέλα, μελαχρινή. Αν την έχει γαμήσει κατνας συναγωνιστής, ας πει

...Όταν γαμάς πουτάνα είναι σα να αντιγράφεις σε διαγώνισμα στο σχολείο.
Δεν ξέρεις το μάθημα, αλλά το περνάς. Δεν ξέρεις τη γυναίκα, αλλά τη γαμάς.

Ο Κύριος Bardamu έχει αντιγράψει αρκετά πορνοδιαγωνίσματα στο πουτανοσχολείο με θέμα την Ειρήνη...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φίλε ειλικρινά ανατρίχιασα με την περιγραφή... Απορώ πως έμεινες μέχρι τέλους... Αυτό ήταν βασανιστήριο, όχι σεξ...
Την σταματησα και πηγα να της το βαλο στην κανονηκη σταση αλλα εχασα την στυση μου μου λεει τι επαθες?λεω κουραση...και την εχυσα στα βυζια...πηγε να με φιλιση και χαζογελαγε πριν φυγη απο το δωματιο και τραβηχτικα! Σημερα ειναι καλητερα καπως το πεος μου τυπε αστα ουτε στον εχθρο μου!
 

punisher7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
την γιασμιν οταν την γαμησα προσπαθουσε λιγο να τραβηχτει και την πιεσα λιγο για να της τον μπηξω.ανηκει στην κατηγορια πιπινοπαρθενα και θελει λιγο να την δασκαλεψεις
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Και τελος μου λειπει παρα πολυ το στοματακι της Μαρη Φωκαιας 17!!! Πηγε παλι Θεσσαλονικη;;;; παντρευτηκε;;;; Ποιος να ξερει...
Τελευταια φορα που πηγα μαζι της πριν κανενα δυμηνο μου ειχε πει οτι θα πηγαινε στην πατριδα της να φτιαξει τα βυζια της.
Ωντως μετα που αδυνατισε το στηθος της ειχε χαλασει πολυ με χαλαρωση και ραγαδες.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
"Παίζει" και σταθερά μάλιστα;;;
Αυτό που παίζει σταθερά τις τελευταίες νύχτες και ακόμη και χθες,είναι πως το Φιλιππίδου 11 ισόγειο είναι κλειστό.
Aυτό που "παίζει" πάντως τώρα είναι, ότι το Φιλιππίδου 11 το ισόγειο είναι ανοιχτό, κι επίσης αυτό που επίσης "παίζει" τώρα είναι ότι δουλεύει η Λίζα...... ;)
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ναι, "παιζει" σταθερά στο Φιλιππίδου 11, στο ισόγειο.
Live tora, tora Live :
Φιλιππίδου 11 ισόγειο : Λιζα, και θα είναι στη διαθεσή του κοινού μέχρι τις 7 το πρωί. Όχι τίποτ΄άλλο, αλλά για να βάλουμε και τα πράγματα στη θέση τους...... ;)
Φιλιππίδου 11 όροφος : Σάρα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
διοτι πηγαινω καποιες φορες  το βραδυ απλως καποιοι δεν ξερουν τη τους γινεται 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για ποιους λες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom