Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (20 μέλη και 367 επισκέπτες)

aadaa

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
105
Πόντοι
10
Εδώ τι παθαίνει κάποιος από τις γλυφοκωλάδες, γλυφομούνια στην Ιάσωνος.
Είναι σε αρχικό στάδιο.
:zombie: :zombie: :zombie:
τι πιθανοτητα δινετε να συμβει το ιδιο προβλημα σε στουντιο?υπο την εννοια οτι πανε λιγοτερα ατομα ,πιο προσεγμενα ενδεχομενα;???
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Απλά παίζεις ρώσικη ρουλέτα.
Οι ίδιες μπορεί να δουλεύουν και στο Μετάξι αλλά και σε studio.

Αλλά μη φοβάσαι στα σοβαρά studio περνάνε από γιατρούς και ελέγχονται.

:zombie: :zombie:

 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Λίλη...
Μελαχροινή νταρντανοπούλα με προστυχόφατσα.
Ζουμερή αλλά όχι ατσούμπαλη-και με ωραίες βυζάρες.
Η Λίλη που τελευταία (πριν λίγο καιρό) δούλευε Φωκαίας 9 ,ΕΧΕΙ καμια σχεση με την λιλη που δουλευε στο κολωνου 53 πριν κανα χρονο κ τελευταια φορα κολοκυνθου?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
τι πιθανοτητα δινετε να συμβει το ιδιο προβλημα σε στουντιο?υπο την εννοια οτι πανε λιγοτερα ατομα ,πιο προσεγμενα ενδεχομενα;???
Εγω γνωριζο πρωτα την κοπελα το προγραμμα της και μετα..Παραδειγμα με μια που δεχετε να χυνης στο στηθος της ποτε δεν της το γλυφο....Τωρα θα μου πεις μια που κανει τελειοτικο στοματικο γιατι την φιλας..Εκτος οτι το σαλιο εχει αντιφλεγμονοδης δρασης...και ειναι λιγο δυσκολο να αρπαξης κατι...κοιταο πρωτα απολα αν βαζη αντισηπτικο και με μια που παω βαζη..και μαλιστα το ιδιο με μενα χαχ!οχι το γνωστο λιστετινε αλλα το υπερτουμπανο ταντουμ βερντε!αναλυστε της κοπελες πρωτα οσο μπορητε και μην κοιτατε μονο που εργαζετε!! Επηδη παω πιο πολυ φυλης εκει εχω ολες της φασης αυτες..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν λίγο στα κεντρικά...



Φυλής 65 ισόγειο:
Άννυ...
Ξανθό κοντούλικο κοριτσάκι με ψιλοζουμερό σωματάκι.
Και δυστυχώς με καψίματα από τσιγάρο στα πόδια της.

Φυλής 71 ισόγειο:
Αλίσια....
Όμορφη μελαχροινή πιτσιρίκα με ωραίο αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό σε σώμα/στόμα.

Φυλής 71 όροφος:
Αντζελίνα...
Μελαχροινό κοντοπούτανο πιπινοειδές με αδύνατο σώμα.
Με πρωκτικό.

Φυλής 69 ισόγειο:
Άννα...
Μελαχροινή γλυκοπρόσωπη ζουμερή με κωλάρα.
Με πρωκτικό.

Φυλής 69 όροφος:
Μαρία...
Καστανή κοντή όμορφη μικρή με ωραίο αδύνατο κορμί.
Με πρωκτικό.

Φυλής 67:
Λάουρα...
Καστανή κοπέλα,αδύνατη με βυζάρες.Με 69.

Φυλής 65 όροφος:
Τζασμήν...
Μελαχροινό όμορφο πιπίνι με καλό σωματάκι.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84 ισόγειο:
Σόνια,η ωραία μελαχροινή αλογοπιτσιρίκα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86 όροφος:
Τζέσυ...
Καινούρια κοπέλα.
Πολύ κοντή κοπέλα,ξανθιά με πολύ αδύνατο σώμα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86 ισόγειο:
Μάγια και Αλίνα,η μελαχροινή κοντή και η ψηλή ξανθιά.
Με απλό η πρώτη,με ελεύθερο στοματικό η δεύτερη.

Το Φυλής 84 όροφος ήταν κλειστό.

Φυλής 61:
Νίκη...
Μελαχροινή γλυκιά κοντή σχετικά αδύνατη.Με πρωκτικό.

Φυλής 66 αριστερά:
Αντριάννα...
Ξανθιά αδύνατη μετριοπούλα.
Με πρωκτικό.
Σύλβια...
Μελαχροινή ψηλή πιτσιρίκα με ωραίο τσολιαδίστικο κορμί.

Φυλής 66 δεξιά:
Αλεξάνδρα...
Μελαχροινό αδύνατο κουκλίστικο πιπίνι.

Φυλής 56:
Ναταλί...
Καστανή γλυκιά ζουμερή με γεμάτο στήθος.

Φυλής 54 ισόγειο:
Τατιάνα...
Καστανή,σχετικά ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα-μπάνικος κώλος.

Φυλής 54 όροφος:
Έλενα...
Καστανόξανθη βυζοπιτσιρίκα με πιασιματάκια.



Στη Φωκαίας...


Φωκαίας 9 αριστερά:
Μαρία...
Μελαχροινή κοντούλα με μυτόγκα και με καλό αδύνατο κορμί.

Φωκαίας 9 δεξιά:
Ναταλί...
Καστανή όμορφη μικρή με ωραίο αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Εμμανουέλα/Ελένα...
Μελαχροινή ψηλή κοπέλα με σώμα με πιασιματάκια.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 17 όροφος:
Ξένια...
Καστανή με ζουμερό σώμα-έχει κάνει κωλάρα πάλι.

Φωκαίας 19:
Άντρεα....
Μελαχροινή μικρή,νταρντανοπούλα με βυζάρες και κωλάρα.
Με πρωκτικό.

Φωκαίας 25 όροφος:
Τζένη...
Μελαχροινή ψηλή προστυχόφατσα με αδύνατη κορμάρα και γεμάτο στήθος.Με πρωκτικό.
Beauty...
Μαύρη νταρντάνα με κωλάρα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Ηλέκτρα,μελαχροινή παρτσακή αδύνατη μικρή.Με πρωκτικό.




Στη Διδύμου...



Διδύμου 18 υπόγειο:
Σοφία...
Μελαχροινή σκουρόδερμη ζουμερή-σαν μικρή αδελφή της Μαρίας Μορφονιού.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.
Ελένη,το ξανθό αδύνατο γκράνυ.
Με φουλ πρόγραμμα.

Διδύμου 20:
Βικτώρια,καστανή αδύνατη μετριοπούλα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα/στόμα.
Τζένη,καστανόξανθη πιτσιρικοχοντρούλα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22:
Νάτη...
Ξανθιά κοντή κοπέλα,γλυκοπρόσωπη και ζουμερή.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27:
Αλιόνα,η ξανθιά αδύνατη γκιλφ.
Μαρία,η ωραία ξανθιά μιλφ.
Όλγα,η καστανή με τα ωραία πιασίματα.
Με πρωκτικό η Όλγα,τα πάντα εκτός πρωκτικού οι άλλες δύο.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Δεύτερη απογευματινή βάρδια

διδύμου 7α: Χριστίνα η μουναροπιπίνα, σημέρα δεν μου άρεσε πολύ, ουτέ τα κοτσιδάκια ούτε τα πολλά σπυράκια στο μέτωπο.
φυλής 54α όροφος: Τατιάνα με την κωλάρα και το ωραίο κορμί στο δωμάτιο.
φυλής 54β ισόγειο: Ελένη με το ζουμερό σώμα, βυζιά μεγάλα και μέτριο προσωπάκι
φυλής 56: Νάταλι η ξανθιά ρωσίδα σκούρα καστανή πλέον δεν νομίζω να την κολακεύει πολύ έτσι το μαλλί.
φυλής 66α: Αλεξάνδρα το μελαχρινό μπιμπελό με τα γαλάζια μάτια και καταγωγή απο το ριβενντέϊλ, απόγονος ξωτικών απο το βάαλαρ, τιμήθηκε ξανά.
φυλής 59:  Δύο κοπέλες, Άννα μέτρια εμφανισιακά κοπέλα με πρωκτικό και Μαρία μελαχρινή, κοντούλα με συμπαθητικό πρόσωπο και κανονικό σωματάκι.
φυλής 65α όροφος: Γιασμίν η καινούρια κοπέλα, κοντούλα, μελαχρινή με μακριά ίσια μαλλιά, ομορφούλα στο πρόσωπο με στρογγυλά πεταχτά μάγουλα που την κάνουν ακόμα πιο καυλίτσα. Ελπίζω να έχει βελτιωθεί και στα ενδότερα όσο περνάει ο καιρός.
φυλής 65β ισόγειο: Άννυ η καινούργια ξανθιά κοπέλα, μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντή λευκόδερμη με πλατύ γλυκό προσωπάκι. Σαν αρνάκι του γάλακτος έμοιαζε έτσι ασπρουλιάρα που ήταν.
φυλής 71α ισόγειο: Αλίσια Αλίνα ή όπως λέγεται κάθε φόρα, μελαχρινή ομορφούλα, τελειωτικό στο στόμα επιτέλους έκοψε το πρωκτικό, όχι οτι έκανε πρίν δηλαδή απλά καλύτερα να λένε το αληθινό πρόγραμμα που κάνει η κοπέλα και όχι να κοροϊδεύουν τον κόσμο.
φυλής 84α ισόγειο: Σόνια μουνάρα, καυλιάρα χαμογελαστή κι ωραία. Αλήθεια κουράζεται ποτέ αυτό το κορίτσι, πάντα μες στο κέφι.
86α όροφος: Τζέση νέα κοπέλα πρώτη μέρα στη δουλειά, μέσα στο δωμάτιο δεν έκατσα να την δώ.
φυλής 86β ισόγειο: Μάγια η μελαχρινή με το ωραίο σώμα και το πεταχτό κωλί και Αλίνα με την κωλάρα. Ωραίες κοπέλες και οι δύο, η Αλίνα μου φάνηκε αρκετά όμορφη σήμερα.
φωκαίας 7 υπόγειο: ευθεία η μοντελέ Έλενα δυνατό πολύ μουνί και αυτή η ξινή υπηρεσία μαζί της, δεξιά δύο κοπέλες Έμυ ξανθιά πλέον με καλό κορμί και βυζάρες αλλα μέτρια φάτσα και Άννα γεματούλα νταρντανοκοπέλα απλά συμπαθητική φάτσα.
φωκαίας 9 δεξιά: Ναταλία το όμορφο μελαχρινό πιπίνι, έχω βαρεθεί όμως  να βλέπω τα μαλλιά της συνέχεια κότσο. Κάτι διαφορετικό έτσι για αλλαγή.
φωκαίας 17 ισόγειο: Εμμανουέλα, μελαχρινή με γεμάτο σώμα και οκ μούρη, τίποτα το ιδιαίτερο.
φωκαίας 17 όροφος: Ξένια η γνωστή μελαχρινή κοπέλα με την λευκή επιδερμίδα στο δωμάτιο.
φωκαίας 19: Νομίζω Άντρεα μια μελαχρινή με γεματοατσούμπαλο σώμα και μέτρια φάτσα.
φωκαίας 25α όροφος: Τζένη μελαχρινή με το πρόστυχο σκυλέ πρόσωπο και το όχι πλέον τόσο όμορφο κορμί και Μπιούτι η γκανέζα σοκόλατα με βαρύ σκαρί για τα γούστα μου.
φωκαίας 25β ισόγειο: Ηλέκτρα με το αδύνατο κορμί και το αρκετά καλό μουτράκι. Δεν φαινόταν στην κοσμάρα της σήμερα ως συνήθως.

 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Ξανά με την Αλεξάνδρα λοιπόν και καθώς την είχα στο ιεραποστολικό με εμένα ξαπλωμένο τελείως πάνω της να την ρωτάω,
-σ' αρέσει καυλίτσα μου
-ναί μ' αρέσει πολύ
-τι σ' αρέσει πιο πολύ δηλαδή
-ο κώλος σου μ' αρέσει πιο πολύ που είναι πεταχτός  :S, και να μην σταματάει να μου δίνει φάπες στα κωλομέρια, φτιαχνόταν με το φλάπ που άκουγε μάλλον  :P. Και εγώ όμως δεν έμεινα με σταυρωμένα τα χέρια, έριξα δυό τρείς καλές ειδικά στο τέλος καθώς έφευγε με γυρισμένη την πλάτη της, βρήκα την ευκαιρία και την έριξα μια καλή  :s&m_1:., γυρνάει αμέσως σαν μικρό παιδί να πάρει εκδίκηση να μου την ρίξει και αυτή. Μου θύμισε την Χριστίνα την πιπίνα απο την ίδια αλυσίδα. Γουστάρω πολύ τέτοιες παιδιάστικες συμπεριφορές απο τα κορίτσια  :grin:, κρύβουν κάτι αληθινό μέσα τους.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
οξαποδω δεν ταιριαζουμε  ολοι οι συναγωνιστες  με ολες τις κορασιδες  
Σωστό αυτό, αλλά εγώ θέλω να μεταφράσεις και εσύ με τον δικό σου τρόπο αυτό που έγραψε ο Formet (και το μετάφρασε με τον δικό του τρόπο ο Digweed).
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
θελει  να   πει ο συναγωνιστης.  οτι παει τελευταια φορα με  την σονια.    και το εννοει    λογο    οτι   του δημιουργησε  προβλημα.   οπως και την βυζολαουρα   την    γνωστη την  σταματησε    λογω   οτι δεν    εκανε  69.   και  την θεωρει   αγαρμπη   και    οτι    λεει  το   κανει.  και  ειπε για   την    σονια.    οτι   ειχε  θεμα  με εναν συναγωνιστη   και  οτι    εχει  δικα  του  στανταρακια  και  οτι του  εξηγουνται  καλα 
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Δοκιμάστηκε η Μπιουτι η μαυρουλα με τα θηριώδη καπουλια με θετικες εντυπώσεις, ανεβασα κριτική
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
525
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
6
Παιδιά καλησπέρα. Η Λίζα Τρίτη βάρδια στην Φιλιππιδου, παίζει ακόμα ξέρει κάποιος? Ή υπάρχει κάτι καλό Τρίτη βάρδια? Ευχαριστώ
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
12
Like
6.281
Πόντοι
2.046
Παιδιά καλησπέρα. Η Λίζα Τρίτη βάρδια στην Φιλιππιδου, παίζει ακόμα ξέρει κάποιος? Ή υπάρχει κάτι καλό Τρίτη βάρδια? Ευχαριστώ
Ναι, "παιζει" σταθερά στο Φιλιππίδου 11, στο ισόγειο.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
165
Κριτικές
10
Like
457
Πόντοι
311
καλησπερα
σε μια τσαρκα  βαρδια βραδυνη που εκανα στο φυλης 71α πετυχα μια μαρινα..τουμπανακι..θα ορκιζομουνα οτι την εχω δει σε στριπτιτζαδικο παλιοτερα..γνωριζει καποιος κατι με αυτο το μωρο?δεν βρηκα καμια κριτικη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Θέλω να αποδώσει και ο Γιώργος Γάσπαρης το πόνημα του Formet.
Εγω για να βοηθαο γραφο να μην την πατησουν και αλλοι....Η λαουρα περα το 69 ηθελε δωρακια χωρις καν να κανουμε γλωσοφιλα....ευγενικα εκανα τον κινεζο...μειλαγε ασχημα σε μενα για αλλους συναγωνηστες...την δευτερη φορα εδειξα πως δεν μαρεση αυτο και ζητησε συγνωμη...μετα η αντιβιοση για το στηθος....Με λιγα λογια προσπαθουσε να με ξενεροση απο ολες της πλευρες...το κερασακι ηταν το 69...ολο δικαιολογιες για το λιπαντικο...λεω σκουπισου μου λεει δεν γινετε..μετα της λεω δεν εχω θεμα να σε γλυψο και το λιπαντικο μαζι...λεει αστο δεν κανει....Ολο να τις δινο συμβουλες και να της λεω να μην στεναχοριετε για εναν γκομενο που με ειχε πρηξη..Τελευταια φορα φοραγα ενα μπξερακι με σταμπα 200 ευρο πανο...και μου λεει τοσα σου λειπουν;Δεν μαρεση να δισφιμο αλλα πραγματικα με απογοητευσε και ολο με προσβαλε παρολο που την συμβουλευα και της φερομουν σαν ανθρωπος!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
θελει  να  πει ο συναγωνιστης.  οτι παει τελευταια φορα με  την σονια.    και το εννοει    λογο    οτι  του δημιουργησε  προβλημα.  οπως και την βυζολαουρα  την    γνωστη την  σταματησε    λογω  οτι δεν    εκανε  69.  και  την θεωρει  αγαρμπη  και    οτι    λεει  το  κανει.  και  ειπε για  την    σονια.    οτι  ειχε  θεμα  με εναν συναγωνιστη  και  οτι    εχει  δικα  του  στανταρακια  και  οτι του  εξηγουνται  καλα 
Χερομε που εστο και 2 ατομα μεσα και εσυ καταφερες να κατανοεισης τι γραφο...Στην περιπτοση της σονιας ολα πηγαιναν καλα...Μεχρι που μου καταγδαρε το πεος....ποναγα ολη την νυχτα και εκανα πεολουτρα με χαμομιλη για να ηρεμησο...Ξυραφι το στομα της...εδειχνε να το διασκεδαζι...Πριν μπω στο μπουρδελο ακουγα απεξο γερες σφαλιαρες απο εναν φουσκοτο συναγωνηστη...Μπορει να ειχε νευρα που την καταγαμησε και ξεσπασε στο πεος μου...Παντα εβαζε δοντι αλλα τοσο πολυ οχι...επισης την 2 φορα που την ειχα γαμηση της ειχα πει οχι δοντι....απαλα με το μορομαντιλο....Πριν αρχιση να μου τον γδερνη...με το στομα της...Αρχιζε να δεινι πονο και με το μορομαντιλο...λες και ετριβε κανα μπροθτζινο αντικιμενο με ειδικη αλοιφη για να φυγη η σκουρια απο πανο του ........Σκεψου να παει ενας προταρης...που να εχει και χαλινο../διοτι εγω δεν εχω θα του τον εσκιζε.....στανταρ! Οφειλα να το μεταφερο εδω τυποι μου!και παλυ ζητο συγνωμη απο ορισμενους εφοσον τους ειμαι τοσο δισνοητος....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom