Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 266 άτομα (16 μέλη και 250 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αυτη η Άννα η μυστήρια που δουλευει αγ,Πέτρου τι ρόλο βαράει;

Μια χαρά μυστήρια είναι η μυστήρια.

Εσύ,από την άλλη,είναι η δεύτερη φορά που ρωτάς για την συγκεκριμένη.

Γιατί δεν δοκιμάζεις ώστε και τις εντυπώσεις σου να μας πεις αλλά και να σου φύγει και η περιέργεια;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Παιδιά είδα τυχαία αυτό. Ο χώρος που είναι? Νομίζω κάπου στην Ιάσψνος 20. Και η κοπέλα ποια είναι? Ξέρει κάποιος?

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.595
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.183
Πόντοι
14.565
Λήξις μανούρας.  :police:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.781
Κριτικές
8
Like
2.559
Πόντοι
506
Παιδιά είδα τυχαία αυτό. Ο χώρος που είναι? Νομίζω κάπου στην Ιάσψνος 20. Και η κοπέλα ποια είναι? Ξέρει κάποιος?

τα πλακακια κατω απο το κρεβατι μου θυμιζουν κολωνου 27
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.781
Κριτικές
8
Like
2.559
Πόντοι
506
λεω να κατεβω να την στιριξω την κοπελα.οποιος ξερει μπουρδελο και βαρδια να ενημερωσει
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
H Λιλιαν Διδυμου 8 κάτω είναι πραγματική εγγυηση για οποιον θέλει να περάσει με ένα ωραιο και εξυπηρετικο ταυτόχρονα μιλφ ;)
Χθες πήγα κι εγώ για να ενώσω την ψωλή μου με τις ψωλές των συναγωνιστών στη Λίλιαν, αλλά αντί αυτής ήταν η Ρουμάνα Λάουρα.
Τη Λάουρα την έχω καταγαμήσει επανειλημμένα στο Ιωαννίνων 5 αλλά και στο ισόγειο Ρεμούνδου.
Υπό Κ. Σ. θα είχα φύγει, αλλά λόγω παρατεταμένης αγαμίας, τελικά δεν έφυγα.
Το σκοτεινό χαμόγελό της και τα γκρι δόντια της με συνεπήραν.
Τα μασταράκια της που είναι σαν σκυλίτσας, μου φάνηκαν χαριτωμένα.
Το αχλαδοειδές κορμί της με μάγεψε.
Περίμενα κανα μισάωρο στο κρεβάτι, γιατί όπως έμαθα από την ίδια αργότερα, ο προηγούμενος συναγωνιστής την είχε διπλοπληρώσει και την ξεμούνιαζε με την ησυχία του.
Η Λάουρα, όχι μόνο με θυμήθηκε, αλλά δήλωσε ότι θυμήθηκε και όλα όσα μου είχε πει στις προηγούμενες φάσεις της σχέσης μας. Εγώ δεν θυμόμουν τίποτα.
Αυτή τη φορά, πριν τη γαμήσω, μου εξιστόρησε με δραματικό τρόπο πως πριν λίγους μήνες έγινε γιαγιά, αλλά το εγγόνι πέθανε μετά από μερικές μέρες και αυτή πήγε στη Ρουμανία για την κηδεία.
Αφού μου τα είπε όλα αυτά, υπό Κ.Σ. δεν θα μου σηκωνόταν, αλλά υπερτέρησε η δύναμη της αγαμίας, κι έτσι πάλι γάμησε ο μπάρμπας.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ναι και αυτή και την κανονική κριτική μου στην ενότητα με τις κριτικές. Αν και δεν καταλαβαίνω τον λόγο θίχτηκε. Μάλλον επειδή είπα για την περιοχή οτι είναι σκατά και οτι έχει βρωμοπάκια. Θεώρησε ίσως οτι την προσέβαλα επειδή αυτή δουλεύει εκεί.
Φίλε μου,με όλον τον σεβασμό,εσύ δέχτηκες να σβηστούν οι αναρτήσεις σου στο σάιτ υπακούοντας στην Βίκυ;
Για να μην δυσαρεστηθεί και φας πόρτα; Η σου παρέχει χειρότερες υπηρεσίες;
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Μια χαρά μυστήρια είναι η μυστήρια.

Εσύ,από την άλλη,είναι η δεύτερη φορά που ρωτάς για την συγκεκριμένη.

Γιατί δεν δοκιμάζεις ώστε και τις εντυπώσεις σου να μας πεις αλλά και να σου φύγει και η περιέργεια;

Μεγάλε μην μας την λες ετσι.ερωτηση έκανα.
Πηγα και την πηρα πριν λιγο.Λιγα πραγματα απλα διεκπεραιωτική .εγω δεν θα την ξανα τιμήσω.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μεταξουργειο με καλες υπηρεσιες σε φαση Σοφια 27Β, μαρια Ια46α, Φωτεινη 27Β, ξερουμε;
Η εστω σε φαση Νατασας 30β(με λιγο πεσμενες αποδοσεις τελευταια) η Κατερινα Ια 2β;

Και φυλης πειτε αμα ειναι.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
380
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
...
Στο Τροφωνίου 11 στο ισόγειο πήγα για μία επαναληπτική ρεβάνς με την Αννούλα αλλά έλειπε για διακοπές.Στην θέση της ήταν μία Ντόνα,κοπέλα ελαφρώς γεματούλα με ξανθά μαλλιά προς το καρέ.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
...
Αν ειναι η ιδια που συναντησα Πριν λιγες μερες ηταν μελαχροινη...κοντουλα, αρκετα ζουμερη, σκουρο δερμα ( ε δεν θα ξασπρισε κιολας)
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πριν απο περιπου 2 ωρες εκανα τρελλη παρτουζα με τη μαγια και τη νανσυ στο χωματιανου 11 στο ισογειο.
Η βδομαδα ξεκινησε με τις προειδοποιησεις του ζιρο τολερανς για επικινδυνο αναδρομο ερμη που επηρεαζει τα γηινα ζωδια και οτι θα μας βρουν μεγαλες συμφορες...σημερα το απογευμα σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου εξιστορουσε τα ερωτικα του κατορθωματα.
Ξεκινησα με σκοπο να συναντησω την Αλεξανδρα που πηρε μεταγραφη στο your angels apo to AGN,,δυστηχως και ευτυχως ηταν κλεισμενη και διαθεσιμη μετα της 1 το βραδυ και εδωσα ακυρο.
Κατεβηκα στη λιοσιων και σκεφτηκα να ριξω μια ματια στη περιοχη..περασα στο χωματιανου 11 και η τσα2 μου παρουσιασε αρχικα τη μαγια..Ειναι νεαρη ευσωμη με μεγαλα φυσικα στηθη και σχιστα μαυρα ματια,,σε λιγο βγηκε και η νανσυ,ειναι μετριου αναστηματος προς κοντη με πολυ ωραιο μακρυ ξανθοκαστανο μαλλι και 3 αρι φυσικο στηθος,,ειναι χαμηλοκωλα αλλα βγαζει καβλα και σε ψηνει να περασεις χωρις δευτερη σκεψη.
Περασα αρχικα μαζι της και δε το μετανιωσα,,κανει κανονικο προγραμμα αλλα δεχεται δαχτυλα και γλυφει και φιλαει παθιασμενα σε ολο το σωμα.Ξαφνικα ανοιγει η πορτα και βλεπουμε 1 καταμαυρο κοντο πακιστανο..μαλλον μπερδευτηκε
προς την εξοδο η ηθελε να δει λαιβ σεξ..
Οταν με το καλο τελειωσα βγηκα εξω και ρωτησα για τριο...οχι βεβαια με τη νανσυ και το πακιστανο αλλα με τη μαγια.Επρεπε να περιμενω γιατι ενας συμπαθητικος παπουκας ειχε περασει στο δωματιο και περιμενε τη μαγια.
Υστερα απο κανα τεταρτο περασα στο μεσαιο μεγαλο δωματιο και περιμενα τη μεγαλη στιγμη.
Δεν αργησαν πολυ και ηρθαν κεφατες και λυσασμενες..υπηρχε πολυ καλη χημεια με τις κοπελες να παιζουν και να γλυφονται μεταξυ τους..σκετη τσοντα το ολο σκηνικο..αποκορυφωμα ηταν το διπλο ταυτοχρονο πιπομα και η μια να βαζει δαχτυλο στην αλλη,,πηδηξα για δευτερη φορα τη νανσυ ενω η μαγια εγλυφε μια εμενα και μετα τη φιλη της.
Στο δωματιο εμεινα γυρω στα 20 λεπτα χωρις καμια ενοχληση,,πληρωσα 40 ευρο και στο συνολο 60..αξιζε η εμπειρια και με το παραπανω.Απο οτι ειπαν θα παιζουν μπαλα η στο χ 11 η στα Φ 54 56 66.
Το σπιτι ειναι friendly all the nations and all the ages,η υπηρεσια δεν ειναι συμαθητικη αλλα στο χρωμα του χρηματος αλλαζει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Χτες βραδυ ωρα 10 πηγαινα για μαγια στο φυλης 86β ηταν με 3 νεαρους στον καναπε και μπαλαμουτιαζοταν σταθηκα και κοιταγα μου ειπε ελα και συ μωρο μου μεχουν σφινοση!!! Αν θελει πελατες το καλητερο πουχε να κανει ηταν να σηκοθη και ναρθη και προς εμενα δικαια πραγματα..Εφυγα πηγα στο φυλης 84α με τον απολαυστικο κυρ βασιλη ενας συναγωνηστης μουφαγε καταλαθος την σειρα..αλλα δεν με χαλασε ακουγα κυρβασιλη απο την μια καιαπο την αλλη ακουγα τα καρφοματα συναγωνηστον στην σονια και να την βλεπο να κανει και σαλοναρισμα..καυλοσα ακομα πιο πολυ...Για την σονια τωρα εχει βελτιοθη πολυ στο τσιμπουκι της..μεστηλε στα ουρανια..εγλυψε και αρχιδακια αλλα οχι πολυ..αν το εξασκιση και αλλο και κανει και αρχιδογλυψημο ενοειτε στους καθαρους ' θα την σπροχνο 2 φορες την βδομαδα.στο γαμηση τωρα στα 4 και με τρελαναν οι εκφρασης καυλας της καθος κοιτιομασταν απο τον καθρεπτη εχυνα και κοιτιομασταν στον καθρεπτη καθος αφηνα τα τελευταια φλοκια μεσα της ριχνη το κεφαλι της στο κρεβατι βαζη το χερι της στο μουνακι της και λεει αχ αχ χυνο...εκει με ξεκανε η τυπισα...Ελπιζο να ειναι βελτιοση μονιμη και οχιωθεμα διαθεσης απλα...θα την ξανατιμησο συντομα για να δω αν προχορηση και αλλο το πραγμα...επισης να πω ηθελα να την χυσο παλυ στα βυζακια της και στης ρογαρες της της μυτερες που βγαχουν ματι που λεει και ο κυρ βασιλης χαχα..αλλα η εκφρασης καυλας που πηρε μεκαναν και την εχυσα στα 4 αυτα τυποι μου , οποιος την παιρνη συχνα ας πει αν εχει καλητερη αποδοση..π.χ αν γλυφη αρχιδια πιο πολυ για 69 δεν προτηνα καν γιατι θαχα χυση στο 1 λεπτο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom