Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (30 μέλη και 295 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
δε καμοθν ολες! Αλλα δεν ξερο αν ινε ιγιηνα αφτα τα αγκαποτα κ αν καμοθν καλο στην ιγια μας! Θελη μελετι !
Διπλοκαποτάκιας μύστη μου; Διπλοκαποτάκιας;  :think: :think: :think: Εσύ μας έχεις μάθει σε hardcore καταστάσεις!
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μόλις γύρισα και θέλω να παραθέσω την εμπειρία μου από Λονδίνο...πολύ και έως εξαίρετη...και βέβαια με την βοήθεια κάποιων φίλων από εκεί γιατί μόνος από ότι κατάλαβα δεν έχεις και πολύ τύχη.Σοχο ...πρώτη φορά μαύρη μάλλον σοκολά, μιγάς ...ο πατέρας της Τανζανός η μητέρα της Βρετανίδα όπως μου είπε. Το όνομα Ρομίντα, μεγάλα σαρκώδη χείλι, μελί τεράστια ματια, φιδίσιο σώμα και ένα κώλο που και μόνο για αυτό έδωσα άλλες 100 λύρες. Απίστευτη γκόμενα με ένα τσιμπούκι βαθύ μέχρι το λαρύγγι ,με ένα χαμόγελο ερωτικό λαγνο,με πολλά φιλία και παιγνιδια,και όλες τις στάσεις αλλά τα πάντα με καπότα επειδή εγώ το ζητισα. Περισσοτερο από μια ώρα 180 λύρες συν 100 για κώλο.Με άριστα το δέκα εγώ βάζω 9.
 

Επισκέπτης
Μόλις γύρισα και θέλω να παραθέσω την εμπειρία μου από Λονδίνο...πολύ και έως εξαίρετη...και βέβαια με την βοήθεια κάποιων φίλων από εκεί γιατί μόνος από ότι κατάλαβα δεν έχεις και πολύ τύχη.Σοχο ...πρώτη φορά μαύρη μάλλον σοκολά, μιγάς ...ο πατέρας της Τανζανός η μητέρα της Βρετανίδα όπως μου είπε. Το όνομα Ρομίντα, μεγάλα σαρκώδη χείλι, μελί τεράστια ματια, φιδίσιο σώμα και ένα κώλο που και μόνο για αυτό έδωσα άλλες 100 λύρες. Απίστευτη γκόμενα με ένα τσιμπούκι βαθύ μέχρι το λαρύγγι ,με ένα χαμόγελο ερωτικό λαγνο,με πολλά φιλία και παιγνιδια,και όλες τις στάσεις αλλά τα πάντα με καπότα επειδή εγώ το ζητισα. Περισσοτερο από μια ώρα 180 λύρες συν 100 για κώλο.Με άριστα το δέκα εγώ βάζω 9.
τωρα live τυπε ή μιλάς για πρώτη βαρδια;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
μια και με πηρε απο κατω τις τελευταιες μερες που εφαγα πορτα :headbang: απο τα party animals του σαιτ και δε θα παρευρεθω στην μεγαλυτερη παρτουζα που εγινε ποτε επι ελληνικου εδαφους :S ,κατεβηκα πριν κανα τριωρο Μεταξι να πνιξω τον πονο μου γαμωντας στο δεκαευρω την Ρουμανα Ελενα στο Ιασωνος 36,με αρκετα καλες εντυπωσεις.
θα ακολουθησει κριτικη.παρεπτιποντως το πορνιδιο στο Λεωνιδου 28,1ος οροφος,ξανθια με ανοιχτα ματια ξερει κανεις ποια ειναι? :hi:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Ντε Βίτο, μήπως ξέρεις αν γύρισε η Ιονέλλα
από Φωκαίας 17β πάνω ;
Εκανε πλαστική, και μου είπε η τσα2 ότι
πήγε στον Φου.., τον καλύτερο χει/γό !  :rockon:

Να πάω τώρα Φωκαίας , ή να το αφήσω γι' αύριο ;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ντε Βίτο, μήπως ξέρεις αν γύρισε η Ιονέλλα
από Φωκαίας 17β πάνω ;
Εκανε πλαστική, και μου είπε η τσα2 ότι
πήγε στον Φου.., τον καλύτερο χει/γό !  :rockon:

Να πάω τώρα Φωκαίας , ή να το αφήσω γι' αύριο ;
Δεν ξερω φιλε.Δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω! :- Εχω μπλεξει με κατι αλβανιαρες και ελλεηνιδες και δεν εχω κανει τσαρκα! :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Κολωνού 45 αριστερά στο πρώτο η καινούργια στο Μεταξουργείο Καρολίνα,το μέσα κλειστό,η σχιστομάτα Ρωσίδα Βίκυ χάθηκε πάλι... :-
Δεληγιώργη 39 η παλιά του μαγαζιού Ιωάννα και η σχετικά νέα εκεί Μαρία η "ξεματιάστρα",γνωστή από τα Ιάσονος 44 και 46,είχαμε αρκετόν καιρό να συνουσιαστούμε και το χαρήκαμε αμφότεροι!  :rockon:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Η ενημέρωση αφορά την πρωινή βάρδια. Έγιναν 3 χτυπήματα με επιτυχία 100% και το εγχείρημα κόστισε 50 ευρώ.Αξιόλογο ποσό στις μέρες μας, δεν λέω αλλά μία ζωή την έχουμε που έλεγε και ο Χόρν στην ομώνυμη ταινία.Ας πάμε να δούμε ποιες κοπέλες δούλευαν σήμερα.
Ξεκίνημα απο το Φυλής 109Β όπου και εργαζόταν σε ντουέτο η Σκάρλετ, κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Μαζί της καινούρια άφιξη με όνομα Παολίνα.Ρωσόφωνη και αυτή, κοντούλα,με λευκό δέρμα,ξανθά μαλλιά προς το καρέ,ελαφρώς γεματούλα.Σε ελεύθερο στοματικό αμφότερες. Αρχικώς δοκίμασα την Σκάρλετ απο τα αγαπημένα μου στανταράκια και κατόπιν πήρα και την Παολίνα η οποία είναι επίσης αρκετά καλή μέσα στο δωμάτιο.
Στο Φυλής 86 το ισόγειο η Αντελίνα με άλλο όνομα νομίζω Μελίνα.Κοπέλα που είχε εργαστεί κυρίως στο ισόγειο του Φυλής 84.Κοντή,με πιασιματάκια και μαύρα μακριά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 86 στον όροφο τον τελευταίο καιρό εργάζεται η μιλφ Άντζελα απο το Φυλής 109Α. Κοπέλα κανονικών κιλών με λίγα πιαισματάκια και ξανθά μακριά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν η μιλφ Ήρα,γεματούλα με ξανθά μαλλιά κάτω από τους ώμους και μαζί της μία καινούρια ελαφρώς πιο ώριμη,γεματούλα με κοντά καστανά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι αμφότερες.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξιό ήταν σε ντουέτο η Χριστίνα,ψηλή,με μακριά ξανθά μαλλιά,λεπτή γνωστή απο το Πιπίνου 118 που είχε ξεκινήσει πριν ενάμιση χρόνο περίπου.Μαζί της η Έλενα,κοντή,γεματούλα με μακριά ξανθά μαλλιά και πάντα ευγενική.Σε ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννόησης γιατί στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται ανοιχτά το πρόγραμμα.
Στο Άχαρνών 85 ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Ελένη.Ψηλή,νταρντάνα,γεροδεμένη,με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,αυταρχικό.Το απόγευμα εργάζεται στον οίκο η Μαρίνα, μία σχετικά νεαρή Ρωσόφωνη κοπέλα γεματούλα απο την μέση και κάτω κυρίως με το ίδιο πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 24 ήταν η Νικόλ.Κοντή,με καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,κανονικών κιλών με μερικά πιασιματάκια και κωλάρα.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Φωκαίας 27 στο υπόγειο σε ντουέτο η Καμέλια, λεπτή,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο και μαζί της η Βιολέτα,ελαφρώς γεματούλα με καστανά μαλλιά σγουρά πάνω απο τους ώμους.Με το ίδιο πρόγραμμα ακριβώς.
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο ήταν η Κάρλα,ψηλή,νεαρή,νταρντάνα,γεροδεμένη με πιασιματάκια και μαύρα μακριά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο ήταν καινούρια κοπέλα η Ελένη.Ψηλή,κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά,όμορφο σώμα χάνει ελάχιστα στο πρόσωπο.Με πολύ καλά Ελληνικά.Σε κανονικό πρόγραμμα.Υπηρεσία ο Άρης.
Στο Φωκαίας 25 στον όροφο η Αλεξάνδρα απο τα Ιάσωνος 44 προσφάτως και Ιάσωνος 36 λίγο παλιότερα.Κοπέλα γεματούλα,με καστανά πλέον μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε πρωκτικό.
Στο Διδύμου 16 σε ντουέτο δύο κοπέλες.Η πρώτη η παλιά καραβάνα μιλφ Άννα,με κοντά καστανά μαλλιά και ελαφρώς γεματούλα.Η κοπέλα αυτή είχε ξεκινήσει πριν πολλά χρόνια πιο λεπτούλα και νοστιμούλα απο το Διδύμου 8 ισόγειο και απο μπουρδέλα έχει περάσει και απο Καλύμνου 48 στον όροφο.Σε κανονικό πρόγραμμα.Μαζί της η πιο ώριμη Μόνικα,με πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά,βυζάρες και ανοιχτούς οφθαλμούς.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο η γκράνυ Ελένη με φουλ πρόγραμμα.Λεπτή,με κοντά ξανθά μαλλιά και η Αλίνα με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,γεματούλα με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και βυζάρες.Γνωστή παλιότερα απο τα Ιάσωνος 44,46 και Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο,63 όπου είχε εργαστεί.
Στο Διδύμου 18 ισόγειο κλασσικά στην πρωινή βάρδια η Κατερίνα η Σέρβα και στην απογευματινή η Αλιόνα.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο η Νατάσα,μιλφ,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και σγουρά καστανά μαλλιά σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Αλκιβιάδου 16Α η Ιζαμπέλα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β η Άντζελα,κοπέλα,κανονικών κιλών με λευκό δέρμα και ξανθά πλατινέ μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Εργάζεται και στο Διδυμου 27 τα απογεύματα.
Τέλος κατέβηκα στο Μεταξουργείο και στο Ιάσωνος 46 στον όροφο έχει καινούρια μιλφ Ρωσόφωνη την Αλιόνα,ψηλή,νταρντάνα,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,κωλάρα,κοντά ξανθά πλατινέ μαλλιά, πρόσωπο τραχύ. Σε γυμνό τσιμπούκι. Πολύ δυνατή μέσα μιας και ήταν η τρίτη που δοκίμασα για σήμερα.
Θα ανεβάσω τις σχετικές κριτικές εντός ολίγου.
Ως τότε να περνάτε πάντα καλά.
Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε!

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Στο Φωκαίας 25 στον όροφο η Αλεξάνδρα απο τα Ιάσωνος 44 προσφάτως και Ιάσωνος 36 λίγο παλιότερα.Κοπέλα γεματούλα,με καστανά πλέον μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε πρωκτικό.

professorx,
Αν θες, δώσε λίγα περισσότερα στοιχεία γι' αυτήν. Και, τύπος τσατσάς εκεί? θυμάσαι?
Κάτι ψάχνω...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 1ος όροφος: Αντριάνα και Αλίνα
- Κολωνού 30 2ος όροφος: Νατάσα και Ντάνα

Πήρα την Αλίνα καθώς σπάνια την πετυχαίνω πρωινή βάρδια και έτσι εκμεταλλεύτηκα την ευκαιρία. Από εδώ και πέρα όμως θα είναι συχνά και πρωινή. Είναι όμορφη, καθαρή και παθητική: το τρίπτυχο που αναζητώ σε μία πόρνη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και ένα σχόλιο για τις υπερβολές που διαβάζω σχετικά με την επικινδυνότητα στο Μετάξι: μήπως τα παραλέτε λίγο μερικοί; Στην περιοχή υπάρχει φαρμακείο, βιβλιοχαρτοπωλείο, καταστήματα με ρούχα. Αν ήταν τόσο επικίνδυνα όσο λέτε δεν θα πήγαινε κανένας εκεί για δουλειά. Βέβαια αν ο άλλος κυκλοφορεί με ακριβά ρούχα και με το iPhone στο χέρι και ειδικά αν μένει στάσιμος για πολλή ώρα σε συγκεκριμένα σημεία είναι λογικό να γίνεται στόχος. Αυτά.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
professorx,
Αν θες, δώσε λίγα περισσότερα στοιχεία γι' αυτήν. Και, τύπος τσατσάς εκεί? θυμάσαι?
Κάτι ψάχνω...
Είναι παλιά καραβάνα,μιλφ,γύρω στα 40, γεματούλα αλλά γεροδεμένη,μιλά καλά Ελληνικά.Λευκό δέρμα.Όσοι περνάνε απο Μεταξουργείο και στα σπίτια που έγραψα σίγουρα την ξέρουν.Προσφάτως είχε ξανθά μαλλιά.Κάνει και αυταρχικό απότι ξέρω.Περισσότερο δεν μπορώ να βοηθήσω.Είναι αρκετά γνωστή.Τσατσά δεν βγήκε στο σπιτάκι,η Αλεξάνδρα με υποδέχθηκε.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Στο Κων166 αριστερά, εξακολουθεί να αγωνίζεται η αξιόλογη μιλφ σοβιετική Σόνια, με ωράριο 05:00 - 10:00.
Ξεκινάει στις 5 με μεθυσμένους και λαχαναγορίτες και σχολάει στις 10 με πρωινούς εργαζόμενους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom