Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (15 μέλη και 229 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
40
Like
7.218
Πόντοι
1.936
Αγαπητοί συναγωνιστές, από ότι κατάλαβα από τις έγκυρες ενημερώσεις των πορνο-ρεπόρτερ του site, η Βικτώρια που δούλευε παλιά στο Φωκαίας-27, δουλεύει τώρα στο Κολωνού-32 υπόγειο την απογευματινή βάρδια. Επειδή όμως δεν έχω ξαναπάει μαζί της, και έτσι δεν την ξέρω φατσικά, μπορεί κάποιος συναγωνιστής να με ενημερώσει με ποιο όνομα εργάζεται τώρα στην Κολωνού? Ευχαριστώ !!

...φατσικα ειναι τοσο ασχημη που θα πεις στον εαυτο σου οτι δεν ξαναπας εκει.Αλλα θα ξαναπας γιατι ειναι φιλοτιμη στο γαμησι και την σκιζεις μουνι κωλο χωρις κιχ.Τελιωτικο στο στομα και κανει και γαργαρες.Ευχαριστως ξαναπηγαινα μαζι της και ας ειναι σκυλομουρα.Θα ευχαριστηθεις σκισιμο τυπε.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Όλοι οι μύστες γνωρίζουμε ότι τα Κωλονού 27 και 48 είναι τα κρεμπιεδοσπιτα του Μεταξουργείου. Θα το επαναλάμβανα και στο θρεντ των ακαποτων καταδρομέων αλλά οι διπλοκαποτακιδες φροντίσατε να κλειδωθεί...  :jerking:

Ποιές κάνουν ακάποτα στο 48 μύστη μου?......τελευταία φορά γάμησα εκέι ήταν επί εποχής Τάνιας..
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
[size=20pt]ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΟΥ 30[/size]

Κάποτε αποφάσισα, έπειτα από προτροπή του καρδιακού φίλου και μύστη Junis  :kneel:  :kneel:  :kneel:, να επισκεπτώ μετά από χρόνια το συγκρεκριμένο αγαπουλόσπιτο. Ο Junis μου είχε εκμυστηρευτεί το εντός ορίων ρομαντικό πρόγραμμα της μολδαβής Νατάσσας και με έπεισε ότι θα περνούσα εξίσου καλά όπως με π.χ. με τις μιλφάρες των κρεμπιεδόσπιτων. Ομολογώ ότι το γαμήσι με τη Νατάσσα ήταν πλούσιο σε πάθος και ρομαντικά γλωσσόφιλα, τα οποία φαίνεται να αποζητά επιτακτικά, ειδικά από εμάς τους ρωσσόφωνους...  :rockon: Πέρα από αυτά τρελαίνεται για γλυφομούνι και γλυφοπόδι (όρος εμπνευσμένος από τον φίλο)...  :lheel: Το μόνο περίεργο στη συμπεριφορά της είναι ότι το παίζει ρωσσίδα ενώ και οι δύο καταλαβαίνουμε ότι δεν είναι...  :helpplea: Την τελευταία φορά που βρέθηκα μαζί της, το σεπτέμβριο,της άφησα ένα σουβενίρ από μια πόλη της Ρωσσίας για να την ευχαριστήσω και να της αποδείξω ότι όντως έχω ζήσει εκεί... :birdman:

Σήμερα λοιπόν πλήρωσα την ευγενέστατη μιλφάρα κ. Βέρα με το υπέρογκο ποσό των 10 ευρώ για να απολαύσω τη Νατάσσα. Σκεπτόμουν να της κάνω πονηρή πρόταση αλλά αρκέστηκα σε ένα κοπλιμέντο για τη φρεσκάδα της. Καθώς μπαίνει η Νατάσσα μέσα με κοιτάζει διερευνητικά και σαστίζει καθώς της είχα πει ότι θα την ξαναδώ σε ένα χρόνο. Με ύφος 100 καρδιναλίων μου δίνει την επιλογή είτε να πάρω τη Ντάνα ή να πάρω το ''δεκάρικο'' πίσω. Φυσικά διάλεξα το ''δεκάρικο'' και την έστειλα... :birdman:

Βγαίνοντας φώναξα την κ. Βέρα από το κουζινάκι, αλλά βγήκε η Νατάσσα με το δερμάτινο πορτοφόλι της και μου έδωσε το ''δεκάρικο'' πίσω. Πριν βγω την είδα που ετοίμαζε το δωμάτιο και της είπα με μια πρόταση ότι με απέρριψε. Δικαιολογήθηκε ότι κάτι συνέβη και μου ζήτησε  να κλείσω την πόρτα του ορόφου φεύγοντας. Το ίδιο μου φώναξε και η μεσόκοπη ξανθιά τσα2 από το παράθυρο του πρώτου ορόφου.

WP_20170202_12_29_31_Pro.jpg


Όλα αυτά έγιναν σήμερα στις 12.30. Φυσικά δεν έκατσα να δω τι συνέβη, ούτε και να προσφέρω την παραμικρή βοήθεια. Αυτά ας τα φροντίσουν οι νταβάδες. Όποιος γνωρίζει τί συνέβη, ας ενημερώσει...

Υ.Γ. Επειδή ξέρω ότι διαβάζετε την ημερήσια, ας φροντίσετε την επόμενη φορά που θα έρθω να λάβω τέτοια περιποίηση που θα χύσω ήδη από το σαλόνι  :cum: Αλλιώς να πάτε να καλλιεργήσετε αμπέλια στη Μολδαβία...  :rockon:
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
89
Like
642
Πόντοι
80
Καμια κοπελα που να κανει τελειωτικο στο προσωπο βραδυνη βαρδια εχετε υποψιν?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.036
Πόντοι
45.465
Σημερινή βόλτα στα ακριτικά μπουρδέλα με νοσταγλικές εντυπώσεις μιας παλαιάς εποχής:

Πρώτη στάση στο Καλύμνου 48 για τη μιλφαρα Πωλίνα, που προσφέρει το γνωστό υπερφουλ πρόγραμμα. Πέρασα χωρίς αναμονή και απόλαυσα για μια ακόμη φορά την αβρότατη περιποίησή της. Αποχωρώντας ανακουφισμένος ήθελα και δεύτερο γύρο με τη Νανά απο Καλύμνου 36, αλλά το μετάνοιωσα και άλλαξα ρότα. Τα βήματά μου με έβγαλαν Κνίδου 18 αντικρίζοντας ένα πρωτόγνωρο θέαμα. Μια μιλφ χάλιας εμφάνισης αλλά με ίσως Ν.6 βυζιά. Θαύμα ή τέρας της φύσης? Δε μπορώ να αποφανθώ, αλλά οι βυζολάγνοι πρέπει οπωσδήποτε να προσέλθουν για τη μουσειακή αξία...
:hi: καλώς μας ήρθες και εσύ
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Υ.Γ. Επειδή ξέρω ότι διαβάζετε την ημερήσια, ας φροντίσετε την επόμενη φορά που θα έρθω να λάβω τέτοια περιποίηση που θα χύσω ήδη από το σαλόνι  :cum: Αλλιώς να πάτε να καλλιεργήσετε αμπέλια στη Μολδαβία...  :rockon:

Εχει καλο κλιμα για αμπελια εκει; :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.191
Κριτικές
496
Like
62.569
Πόντοι
39.662
Πριν από λίγο. Κολωνού 32 γωνία. Μέλισσα και Μίκυ έβγαιναν από παρτουζα. Προτίμησα την Μελίσσα, θα ανέβει κριτική.
Καλό γαμησι κάνει πάντως αν και φαίνεται για μουροχαβλο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.191
Κριτικές
496
Like
62.569
Πόντοι
39.662
Επίσης στο δωμάτιο που γάμησα,φάτσα όπως μπαίνεις καθώς ντυνομουν το μάτι μου έπεσε σε κάτι χρήματα που προφανώς έπεσαν από κάποιο μύστη, ρέστα από 50ρικο προφανώς. Εγώ σαν τίμιος πολίτης τα έβαλα κάτω από το στρώμα και σε όποιον ανήκουν να πάει να τα πάρει.  :hi:

image hosting 10mb limit
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
...φατσικα ειναι τοσο ασχημη που θα πεις στον εαυτο σου οτι δεν ξαναπας εκει.Αλλα θα ξαναπας γιατι ειναι φιλοτιμη στο γαμησι και την σκιζεις μουνι κωλο χωρις κιχ.Τελιωτικο στο στομα και κανει και γαργαρες.Ευχαριστως ξαναπηγαινα μαζι της και ας ειναι σκυλομουρα.Θα ευχαριστηθεις σκισιμο τυπε.
Η βιχτορια ινε καλος χαρακτιρας κ καλι γκοπελα κ εμενανε μ αρεση σαν ανθροπος!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Έχω την εντύπωση συναγωνιστή...διαβάζοντας κριτικές για το συγκεκριμένο τσαρδί..ότι όλες εκεί κάνουν ακάποτο σεξ...
δε καμοθν ολες! Αλλα δεν ξερο αν ινε ιγιηνα αφτα τα αγκαποτα κ αν καμοθν καλο στην ιγια μας! Θελη μελετι !
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βόλτα live Φυλής μετά από πολύ καιρο.

Φυ109κατω: Σκαρλετ και Ντανιελα. Εμφανισιακά μέτριες και οι δυο. Η Ντανιελα έχει καλύτερο σώμα αλλα πολύ αδιαφορο πρόσωπο. Η Σκαρλετ έχει ωραίο σλαβικό πρόσωπο αλλα πλαδαρό σώμα. Δοκιμάστηκαν και οι δυο σε παρτουζα. Για την ιστορία, έχω επαρκεστατες ενδείξεις οτι το σχόλιο του Σμύρνη ισχύει και δεν θα επεκταθώ περισσότερο.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Στα υπόλοιπα (πρωινή βάρδια):

Φω7 υπόγειο
Στο βάθος η μουναρα Έλενα με τον πλαστικό βυζο
Δεξιά μια ξανθιά χοντρούλα με Φουλ
Στο διπλανό μιλφ γυφτάκι
Φυ72 μια Καστανή φακαμπλ
Φυ86 πανω μια ξανθιά μεσόκοπη με φουλ
Φυ84 πανω Μαριάννα η έτερη μουναρα
Φω17 κάτω μελαχρινή Ιταλίδα (λέμε τωρα) επίσης φακαμπλ
Φω17 πανω ξανθιά συμπαθητική ολίγον γεματουλα

Ωραία βόλτα, θυμήθηκα τα νιάτα μου, ειδικά όταν είδα το γωνιακό φυλής και μοιρων ή το παλιό βαπόρι. Και στην παρτουζα δεν πέρασα άσχημα, απλά στο ίδιο σπιτάκι είχα κάνει κάτι αεροπλανικά γαμήσια με την Άννα Πίτσος στο παρελθόν και η σύγκριση δεν βοηθά τις τωρινές.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ωραία βόλτα, θυμήθηκα τα νιάτα μου, ειδικά όταν είδα το γωνιακό φυλής και μοιρων ή το παλιό βαπόρι. Και στην παρτουζα δεν πέρασα άσχημα, απλά στο ίδιο σπιτάκι είχα κάνει κάτι αεροπλανικά γαμήσια με την Άννα Πίτσος στο παρελθόν και η σύγκριση δεν βοηθά τις τωρινές.
Τι είναι αυτή;  Ελληνοαμερικανίδα;
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Καμια κοπελα που να κανει τελειωτικο στο προσωπο βραδυνη βαρδια εχετε υποψιν?
γκολονοθ 27 ολες κ ιασονος 44 κ μεγ αλεξ πανω κατω μερικες!φορτοσε τα μπαλακια καμια βδομαδα κ τραβα για ψεκασμα μαπας !
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
89
Like
642
Πόντοι
80
γκολονοθ 27 ολες κ ιασονος 44 κ μεγ αλεξ πανω κατω μερικες!φορτοσε τα μπαλακια καμια βδομαδα κ τραβα για ψεκασμα μαπας !
Ευχαριστω για την απαντηση σου. Ξεχασα να αναφερω οτι θα προτιμουσα για φυλης μερια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom