Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (1 μέλη και 88 επισκέπτες)

greenroad_13

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα υπάρχει κοπέλα με μεγαλα φυσικα βυζγι@ κατω των 25?
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Μυστες ξερουμε αν η Ντορινα εχει γυρισει;; δουλευει απογευμα;;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.733
Πόντοι
10.686
καλησπέρα υπάρχει κοπέλα με μεγαλα φυσικα βυζγι@ κατω των 25?

Δοκίμασα τη Μαρινέλα στο Ιάσονος 20 το μεσαίο,χθες την είδα στο δεξί,νέα άφιξη από Ρουμανία,με κανονικό κορμί αλλά δυσανάλογα μεγάλα βυζιά,με μακριά σγουρά μαλλιά,υπεραπλό πρόγραμμα κάνει,έχει όμως ευχάριστη διάθεση και είναι χαμογελαστή,γαμήθηκε τίμια χωρίς να λουφάρει,ένα τυπικό Μεταξουργιώτικο γαμήσι.
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1

ευχαριστω φιλε μου. Απλως επειδη αυτο ειναι πριν 2 μερες, γι'αυτο εστειλα παλι!! και παλι ευχαριστω!!  :grin: :grin:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Αρχή 2η βάρδιας:
Λιοσίων 73 η Λωρεντάνα με μαύρο καλτσικό και τακούνες φουλ της πίπας, κοκκινομάλλα με χάλια σώμα και πατσοκοιλιά αλλά ωραίο προσωπάκι και Κωνσταντίνα ξανθό πιπίνι με απλό και 69. Όμορφη και καλλίγραμμη.

Διδυμου 27 η θηριώδης Τζούλια με φουλ του κώλου και της πίπας.

Φυλής 109 πάνω η Πάολα ξανθιά μπαμπάτσικη με ελεύθερη πίπα, αυταρχικό, κώλο

Φυλής 109 κάτω η ξανθούλα Ειρήνη, αδύνατη με καλό σωματάκι.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Χτες δευτερη βαρδια στο μεταξι, πρωτα για να φυγουν τα χοντρα στο κολωνου 30 δευτερος οροφος, με την Αννα καινουργια κοπελα, ξανθια, ομορφουλα με ωραιο βυζακι. Μεσα στο δωματιο τωρα, λεξη απο αγγλικα η ελληνικα, προκαταρκτικτα μηδεν ουτε καν πιπα αλλα δεν με πειραξε καθολου, ημουν ηδη καυλωμενος και αναπτυξαμε καλη χημεια. Πρωτα την εβαλα απο πανω, μετα σε ιεραποστολικο που για να μην τελειωσω γρηγορα, δεν μπηκα αμεσως μεσα της αλλα μαλακισα το μουνι της και επαιξα με τις ρωγες της για αρκετη ωρα πριν μπω. Δεν ξερω αν οντως καυλωσε το μωρο και οι κραυγουλες της ηταν αληθινες, ξερω ομως οτι οι ρωγες της πρηστηκαν και ανταποκριθηκαν αμεσα  :rockon:. Τελειωμα στα τεσσερα οπου εχυσα με δυναμη μεσα της, για το ζεστο καλωσορισμα στη νεα της δουλεια.

Υστερ.
Μαυρο στην τσατσα που και την πορτα χτυπησε στο εξαλεπτο >:( , και ειχε και το θρασος, τρεχοντας να με προλαβει στην πορτα και να μου την πει επειδη δεν της ανεφερα τιποτα για την αποδοση της κοπελας  :idiot:, πρωτη μερα στη δουλεια, τριτος πελατης εγω, οπως μου ειπε.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Και μετα στα καπακια με το μωρακι μου το ομορφο, ντορινα ντορινακι με το γλυκο μουνακι. Φιλια, αγκαλιες, πως εισαι, τι κανεις τι κανω, καλως επεστρεψες και ολα τα σχετικα. Πλεον με την ντορινα νιωθω πως ειμαι με ενα φιλαρακι, με ενα θηλυκο φιλαρακι μονο που το φιλαρακι δεν το γαμαμε στο τελος της ημερας η μηπως οχι τελικα :S. Ακολουθησε ενα ζαλιστικο μεθυστικο γαμησι και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για το κοντινο μελλον. Το ντορινακι εχει αναπληρωσει με τον καλυτερο τροπο το κενο που αφησε στην πορνικη καρδια μου  :'( , η φυγη πρωτα της ξενιας απο μοντελοαλυσιδα και μετα της ντιανας απο τα 65αρια, αλλες μουναρες απο κει.

Υστερ.
Τις τελευταιες οχτω ημερες με εξι διαφορετικα μουνετα. Λιγη εγκρατεια για το επομενο διαστημα, γιατι στο τελος θα σιχαθω το μουνι. Λεμε τωρα  :sunglasses:.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν από λίγο στην κεντρική αγορά με λιγοστή κίνηση από κόσμο...

Φυλ.71 ισόγειο :
Άννα η κοντή μελαχροινή μέτρια μιλφ με το ταλαιπωρημένο πρόσωπο και με φουλ πρόγραμμα.
Μαίρη η μελαχροινή μουνάρα με απλό.

Φυλ.71 άνω:
Η Χριστίνα η μελαχροινή κοντούλα με το όμορφο πρόσωπο και το αδύνατο καλλίγραμμο κορμί-ολοστρόγγυλο κωλαράκι.
Με απλό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Η Στέλλα η ξανθιά αδύνατη μιλφ-κλασσικά με τα γυαλάκια της.
Με πρωκτικό.

Φυλ.69 όροφος:
Η Μαρία,η μελαχροινή ψηλή πιτσιρίκα.Συμπαθητική φάτσα,ωραίο αδύνατο κορμί.
Με 69.
Μαζί της η Εύα.Ξανθιά μιλφ,θηλυκή φάτσα και ωραίο πιανούμενο κορμί-ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλ.67:
Η γνωστή βυζοΛάουρα και πάλι ολόγυμνη στο σαλόνι.

Φυλ.65 όροφος:
Η Εμμανουέλα η γνωστή αδύνατη τσιγγανοΡουμάνα,ολόγυμνη στο σαλόνι - με 69 στο απλό μενού της

Το Φυλής 65 ισόγειο ήταν κλειστό.

Φυλ.84 ισόγειο:
Η Σόνια.Καστανή πλέον η γνωστή αλογοπιτσιρίκα,"το νέο πυρηνικό όπλο S400" κατά τον κυρ Βασίλη - με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και 69.

Φυλ.84 όροφος:
Η Σάρα η ξανθιά ασπρουλιάρα Μολδαβή με το σχετικά όμορφο πρόσωπο και με σώμα με πιασιματάκια-έχει αρχίσει και κάνει κοιλούμπα.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος/σώμα και 69.

Φυλ.86 όροφος:
Η Ειρήνη.Η ξανθιά κοντή ζουμερή πονηρόφατσα με τον γεμάτο κώλο τον οποίο και δίνει.

Το Φυλής 86 ισόγειο ήταν κλειστό.

Φυλής 59:
Η Ιωάννα/Άννα.Κοντή ξανθιά κοπέλα με πολύ μέτριο πρόσωπο και με γεματούτσικο σώμα.Ωραία αύρα!Με πρωκτικό.

Φυλ.66 αριστερά:
Η Σύλβια.Η ψηλή μελαχροινή πιτσιρίκα.Με συμπαθητικό πρόσωπο (λίγο στη μύτη τα χαλάει) και με καλό αδύνατο κορμί.
Με 69.

Το Φυλής 66 δεξιά ήταν κλειστό.

Φυλ.56:
Η Ναταλί.Η γνωστή ξανθιά  κοπέλα.Όμορφο "ανοικτό" πρόσωπο και κορμί με ωραία πιασίματα.Και με λευκά δαντελωτά απόψε!

Φυλ.54 ισόγειο:
Η Έλενα,η καστανή πιτσιρικούλα με το γλυκό κοριτσίστικο αλλά όχι θηλυκό προσωπάκι,χειλάκι πετροκέρασο κλπ κλπ.
Σώμα ψιλοζουμερό.

Φυλ.54 όροφος:
Η Άννα-Ιλόνα.Αεράτη,άνετη και από τις πιο ωραίες της βραδυάς.
Μια κατηγορία από μόνη της!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στη Φωκαίας...

Φωκ.17α:
Η Ξένια η μελαχροινή το ωραίο θηλυκό με το όμορφο πρόσωπο-ολόγυμνη και αυτή στο σαλόνι.
Με απλό.

Φωκ.17β:
Η Κορίνα.Μελαχροινή κοντούλα,με πρόσωπο περίεργο σε στυλ ψιλοταλαιπωρίδου και κορμί με πιασιματάκια ιδίως στον κώλο.
Με ελεύθερο στοματικό και 69.

Φωκ.19:
Η Γκαμπριέλλα.Καστανόξανθη πιτσιρίκα.Μέτρια σε ύψος με συμπαθητικό προσωπάκι με κοριτσίστικα χαρακτηριστικά.
Σώμα με μικρό στήθος αλλά με ζουμερό κώλο.
Με τελειωτικό στο στήθος αλλά όχι και με ελεύθερο στοματικό.

Φωκ.25 όροφος:
Η Βανέσα η μελαχροινή μιλφοΑλβανέζα με την άγρια φάτσα.Με κώλο στο μενού.

Φωκ.25 ισόγειο:
Η Αλίνα η μελαχροινή βυζαρού μιλφ που τελευταία δούλευε στο Διδύμου 18 υπόγειο-γνωστή και από το Μεταξουργείο.
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.

Φωκ.27 υπόγειο:
Η Χριστίνα η αδύνατη ξανθιά συμπαθητική "Ελληνοουκράνεζα".

Φωκ.27 όροφος:
Η Κατερίνα η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το μέτριο ύψος,με το όχι κάτι το ιδιαίτερο σε πρόσωπο και με το γεμάτο σώμα.
Κλασσικό πρόγραμμα τα πάντα εκτός κώλου.

Φωκ.27 ισόγειο:
Ένας ξανθός μπόγος-αν δεν κάνω λάθος η Άννα η (να'χαμε να λέγαμε) πορνοστάρ.

Φωκ.24:
Η Καίτη.Οι στουντιάκοι ας ρίξουν ένα βλέφαρο σε αυτό το πολύ καλό (εμφανισιακά) ξεπετοκομμάτι:
Ξανθιά,μακρύ μαλλί,ξεπετοεκφυλόφατσα,σιλικονάτο βυζί,ωραίο κορμί με τατουαζάκια-μικρό μανίκι στο αριστερό χέρι.Στο χρόνο ρεκόρ των 6 λεπτών μπήκε και βγήκε από δωμάτιο!
Με απλό πρόγραμμα πασπαλισμένο με 69.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στα μεγάλα νούμερα της Φυλής:

Στο 109 ισόγειο,είναι η Ειρήνη η ξανθιά αδύνατη μινιατούρα με νόστιμο μουτράκι αν και μουτρωμένο και τις δυο ημέρες που το είδα.
Με ελεύθερο στοματικό.
Το Ροδικάκι,εξαφανιζόλ!
Η Ναταλί έφυγε (και πάλι) για την πατρίδα της.

Στο Φυλής 136,είναι η γνωστή σπυριασμένη και περίεργα σημαδεμένη Βικτώρια,η παλαιά ξανθιά γνωστή από Φωκαίας 27 και πρόσφατα Ρεμούνδου 21 ισόγειο.Με φουλαρισμένο μενού.

Στο Πιπίνου 65,είναι η Μαρία ή Μάντα η γνωστή τσιγγανοκατάσταση-και αυτή δηλώνει φουλ...

Τέλος στο Φυλής 72 (και Φωκαίας) η μελαχροινή κορμάρα που δουλεύει με το όνομα Μισέλ είναι η ωραία μοντελοΧριστίνα από το Μεταξουργείο-Κολωνού 15 και Κολωνού 32β,πότε στα 10 πότε στα 15 και τώρα στα 20 ευρώ αλλά και με ελεύθερο στοματικό.
Μαζί της το καστανό σκουρόδερμο πορνοσταρικό στυλιαροειδές,η Άννα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.156
Κριτικές
496
Like
62.146
Πόντοι
39.662
Και μετα στα καπακια με το μωρακι μου το ομορφο, ντορινα ντορινακι με το γλυκο μουνακι. Φιλια, αγκαλιες, πως εισαι, τι κανεις τι κανω, καλως επεστρεψες και ολα τα σχετικα. Πλεον με την ντορινα νιωθω πως ειμαι με ενα φιλαρακι, με ενα θηλυκο φιλαρακι μονο που το φιλαρακι δεν το γαμαμε στο τελος της ημερας η μηπως οχι τελικα :S. Ακολουθησε ενα ζαλιστικο μεθυστικο γαμησι και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για το κοντινο μελλον. Το ντορινακι εχει αναπληρωσει με τον καλυτερο τροπο το κενο που αφησε στην πορνικη καρδια μου  :'( , η φυγη πρωτα της ξενιας απο μοντελοαλυσιδα και μετα της ντιανας απο τα 65αρια, αλλες μουναρες απο κει.

Υστερ.
Τις τελευταιες οχτω ημερες με εξι διαφορετικα μουνετα. Λιγη εγκρατεια για το επομενο διαστημα, γιατι στο τελος θα σιχαθω το μουνι. Λεμε τωρα  :sunglasses:.

Περασα μια γρηγορη απο Κολ 11 σημερα να γαμησω Ντορινακι, τα δωματια γεματα και αρκετος κοσμος εβαζε το χερι στην τσεπη να δωσει το 15ευρω να μπει δωματιο,ειπα να κανω μια βολτα να ηρεμησουν λιγο τα πραγματα...
εκεινη την ωρα ανοιγει η πορτα απο το δωματιο και πεταγετε εξω ενας πακης με το χαμογελο στα χειλη. Αμεσως ξεπηδησαν απο την φαντασια μου εικονες της μαυρης μουρης του πακιστανου να ειναι χωμενη μεσα στις βυζαρες της μικρης Ντορινας και να
τις γλειφει μανιασμενος οπως και το ξερακιανο απλυτο πουλι του  να ειναι χωμενο στο παραδεισενιο λιβαδι-μουνακι της Ντορινας και να το βιαζει.Η καυλα μου ηταν ατελειωτη οσο σκεφτομουν αυτες τις εικονες μεχρι που ξεροχυσα.
Εφυγα απραγος.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Περασα μια γρηγορη απο Κολ 11 σημερα να γαμησω Ντορινακι, τα δωματια γεματα και αρκετος κοσμος εβαζε το χερι στην τσεπη να δωσει το 15ευρω να μπει δωματιο,ειπα να κανω μια βολτα να ηρεμησουν λιγο τα πραγματα...
εκεινη την ωρα ανοιγει η πορτα απο το δωματιο και πεταγετε εξω ενας πακης με το χαμογελο στα χειλη. Αμεσως ξεπηδησαν απο την φαντασια μου εικονες της μαυρης μουρης του πακιστανου να ειναι χωμενη μεσα στις βυζαρες της μικρης Ντορινας και να
τις γλειφει μανιασμενος οπως και το ξερακιανο απλυτο πουλι του  να ειναι χωμενο στο παραδεισενιο λιβαδι-μουνακι της Ντορινας και να το βιαζει.Η καυλα μου ηταν ατελειωτη οσο σκεφτομουν αυτες τις εικονες μεχρι που ξεροχυσα.
Εφυγα απραγος.

Μαζι σου με χιλια παικτη, για αυτο σιχαινομαι το βρωμομεταξι. Αλλα η ντορινα ειναι τοσο ομορφη που προσπαθω να τα ξεπερασω ολα αυτα. Και πιστεψε με, προσπαθω πολυ. Βεβαια και στη φυλης που ειναι τα μερη μου, οταν ειδα με τα ιδια μου τα ματια, μελαμψο αγορι να περναει σε ενα απο τα σπιτακια της μοντελοαλυσιδας, ειπα παει επεσε και το τελευταιο καστρο, και εβγαλα το συμπερασμα οτι οποιος εχει το μαρουλι γαμαει οπου θελει. Δυστυχως, αλλα αυτη ειναι η σιχαμερη αληθεια  :headbang: .
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.156
Κριτικές
496
Like
62.146
Πόντοι
39.662
Μαζι σου με χιλια παικτη, για αυτο σιχαινομαι το βρωμομεταξι. Αλλα η ντορινα ειναι τοσο ομορφη που προσπαθω να τα ξεπερασω ολα αυτα. Και πιστεψε με, προσπαθω πολυ. Βεβαια και στη φυλης που ειναι τα μερη μου, οταν ειδα με τα ιδια μου τα ματια, μελαμψο αγορι να περναει σε ενα απο τα σπιτακια της μοντελοαλυσιδας, ειπα παει επεσε και το τελευταιο καστρο, και εβγαλα το συμπερασμα οτι οποιος εχει το μαρουλι γαμαει οπου θελει. Δυστυχως, αλλα αυτη ειναι η σιχαμερη αληθεια  :headbang: .

Δεν το ειπα για να χαλασω την εικονα της Ντορινας, την δουλεια της κανει οπως ολες, για την φαντασιωση και την καυλα το εγραψα.  :hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
τωρα οποιος εχει λεφτα γαμαει  αφου δεν υπαρχει δουλεια και ο  μαυριδερος που εχει λεφτα λογικο να γαμησει οποια θελει  
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Και μετα στα καπακια με το μωρακι μου το ομορφο, ντορινα ντορινακι με το γλυκο μουνακι. Φιλια, αγκαλιες, πως εισαι, τι κανεις τι κανω, καλως επεστρεψες και ολα τα σχετικα. Πλεον με την ντορινα νιωθω πως ειμαι με ενα φιλαρακι, με ενα θηλυκο φιλαρακι μονο που το φιλαρακι δεν το γαμαμε στο τελος της ημερας η μηπως οχι τελικα :S. Ακολουθησε ενα ζαλιστικο μεθυστικο γαμησι και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για το κοντινο μελλον. Το ντορινακι εχει αναπληρωσει με τον καλυτερο τροπο το κενο που αφησε στην πορνικη καρδια μου  :'( , η φυγη πρωτα της ξενιας απο μοντελοαλυσιδα και μετα της ντιανας απο τα 65αρια, αλλες μουναρες απο κει.

Υστερ.
Τις τελευταιες οχτω ημερες με εξι διαφορετικα μουνετα. Λιγη εγκρατεια για το επομενο διαστημα, γιατι στο τελος θα σιχαθω το μουνι. Λεμε τωρα  :sunglasses:.

Η Ντιανα δουλευει σε στουντιο;
 

Fuse77

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Πέμπτη με Κυριακή θα είμαι Αθήνα. Η Ισαβέλα από Αλκιβιαδου πάιζει ακόμη εκεί; Υπάρχει κάτι άλλο αντίστοιχο;

 

The Bad Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
131
Πόντοι
280
Πριν από λίγο στην κεντρική αγορά με λιγοστή κίνηση από κόσμο...

Φυλ.71 ισόγειο :
Άννα η κοντή μελαχροινή μέτρια μιλφ με το ταλαιπωρημένο πρόσωπο και με φουλ πρόγραμμα.
Μαίρη η μελαχροινή μουνάρα με απλό.

Φυλ.71 άνω:
Η Χριστίνα η μελαχροινή κοντούλα με το όμορφο πρόσωπο και το αδύνατο καλλίγραμμο κορμί-ολοστρόγγυλο κωλαράκι.
Με απλό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Η Στέλλα η ξανθιά αδύνατη μιλφ-κλασσικά με τα γυαλάκια της.
Με πρωκτικό.

Φυλ.69 όροφος:
Η Μαρία,η μελαχροινή ψηλή πιτσιρίκα.Συμπαθητική φάτσα,ωραίο αδύνατο κορμί.
Με 69.
Μαζί της η Εύα.Ξανθιά μιλφ,θηλυκή φάτσα και ωραίο πιανούμενο κορμί-ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλ.67:
Η γνωστή βυζοΛάουρα και πάλι ολόγυμνη στο σαλόνι.

Φυλ.65 όροφος:
Η Εμμανουέλα η γνωστή αδύνατη τσιγγανοΡουμάνα,ολόγυμνη στο σαλόνι - με 69 στο απλό μενού της

Το Φυλής 65 ισόγειο ήταν κλειστό.

Φυλ.84 ισόγειο:
Η Σόνια.Καστανή πλέον η γνωστή αλογοπιτσιρίκα,"το νέο πυρηνικό όπλο S400" κατά τον κυρ Βασίλη - με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και 69.

Φυλ.84 όροφος:
Η Σάρα η ξανθιά ασπρουλιάρα Μολδαβή με το σχετικά όμορφο πρόσωπο και με σώμα με πιασιματάκια-έχει αρχίσει και κάνει κοιλούμπα.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος/σώμα και 69.

Φυλ.86 όροφος:
Η Ειρήνη.Η ξανθιά κοντή ζουμερή πονηρόφατσα με τον γεμάτο κώλο τον οποίο και δίνει.

Το Φυλής 86 ισόγειο ήταν κλειστό.

Φυλής 59:
Η Ιωάννα/Άννα.Κοντή ξανθιά κοπέλα με πολύ μέτριο πρόσωπο και με γεματούτσικο σώμα.Ωραία αύρα!Με πρωκτικό.

Φυλ.66 αριστερά:
Η Σύλβια.Η ψηλή μελαχροινή πιτσιρίκα.Με συμπαθητικό πρόσωπο (λίγο στη μύτη τα χαλάει) και με καλό αδύνατο κορμί.
Με 69.

Το Φυλής 66 δεξιά ήταν κλειστό.

Φυλ.56:
Η Ναταλί.Η γνωστή ξανθιά  κοπέλα.Όμορφο "ανοικτό" πρόσωπο και κορμί με ωραία πιασίματα.Και με λευκά δαντελωτά απόψε!

Φυλ.54 ισόγειο:
Η Έλενα,η καστανή πιτσιρικούλα με το γλυκό κοριτσίστικο αλλά όχι θηλυκό προσωπάκι,χειλάκι πετροκέρασο κλπ κλπ.
Σώμα ψιλοζουμερό.

Φυλ.54 όροφος:
Η Άννα-Ιλόνα.Αεράτη,άνετη και από τις πιο ωραίες της βραδυάς.
Μια κατηγορία από μόνη της!

Digweed! :rockon: :rockon:  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom