Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (12 μέλη και 201 επισκέπτες)

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
το 2009 δηλαδη γενικα προ κρισης τα μπουρδελα ηταν σαφως καλυτερα το μεταξουργειο ειχε πολλες καλες κοπελες και σε ομορφια και σε υπηρεσιες και η φυλης ειχε μεν το ιδιο επιπεδο με τωρα σε ομορφια και υπηρεσιες αλλα αλλαζαν διαρκως και κρατιοταν το ενδιαφερον του μπουρδελιαρη αμειωτο διαρκως ειχες καινουργιες να δοκιμασεις ενω τωρα ξερεις πανω-κατω τι θα βρεις σε μια τσαρκα και δεν εχει ενδιαφερον να πας καν...

ασε που παλια οι ξεχωριστες περιπτωσεις εμεναν καιρο στην Ελλαδα τωρα μολις καποια ξεχωρισει αμεσως χανεται και μενουν πισω να πιανουν βαρδιες τα μπαζα και οι φολαρες...

και μιας και σπαμαρα λιγο ας κανω και 2 παρατηρησεις απο μια βραδυνη τσαρκα που εκανα την πεμπτη

1ον οι πουτανες οι τσατσαδες και οι "απο πανω" τους ειναι εντελως ηλιθιοι εχουν το καλυτερο και πιο εμπορικο προιον και συμπεριφερονται σαν βλακες.. με πιο εντονο παραδειγμα τις τσατσαδες βλεπουν εναν αντρα να ερχεται συχνα αυτο σημαινει οτι γαμαει δεν ερχεται για ματι και γενικα εμενα με ξερουν ολες και εχω περασει σχεδον με ολες τις τσατσαδες καποια στιγμη και ομως οταν δεν μπαινω στραβωνουν και κραζουν και τελικα καταφερνουν να μουλαρωνω και ενω θελω να περασω με καποιες κοπελες να μην θελω να δωσω το 3ευρω στην τσατσα και να χανουν ενω μια τσατσα που ειναι καλη καποια στιγμη μπορει να κανω καποια εκπτωση στα στανταρ μου και να περασω με καποια που δεν θα περναγα κανονικα οπως π.χ. με την γκαμπυ την ακεντραριστη που περασα μαζι της 1 φορα γιατι οποτε με βλεπει να φευγω ειναι χαμογελαστη

και οσο για τους "απο πανω" τι να περιμενεις απο χωριατες αλβανους ρουμανους βουλγαρους κτλ (χωρις να θελω να προσβαλω τις εθνικοτητες αλλα σε αυτο το ποστο δουλευουν ολοι οι αγραμματοι απο τις παραπανω εθνικοτητες) ουτε μια προτοβουλια ουτε μια ιδεα να ευχαριστισουν τους πελατες πετανε εκει μια γκομενα τους (γιατι ειναι τοσο ηλιθιοι που πανε και τις γαμανε και κανουν και παιδια με τις πουτανες) σε ενα τσαρδι πετανε και μια τσατσα η οποια ειναι εντελως ανικανη να κανει κατι αλλο στη ζωη της και πανε μονο να παρουν τα λεφτα... ενω βλεπουν οτι η πελατεια πεφτει αυτοι εκει τα ιδια και τα ιδια

π.χ. μια τσατσα δουλευει στο Διδυμου 27 και ειναι πιτσιρικι και εχει λυσαξει ολος ο κοσμος οτι ωρα και να πας το μαγαζι ειναι γεματο και ολοι θελουν να δουν τη τσατσα ειναι τοσο δυσκολο δηλαδη να βαλουν αντι τις πιο ασχημες αντι για πουτανες τσατσαδες που να κανουν και προγραμμα οπως εχω δει υπερσπανια σε καποια μαγαζια σιγουρα θα εσπαγαν στην δουλεια τοσο μυαλο θελει;

2ον ειναι τοσο δυσκολο η τσατσα να βγαινει να λεει το προγραμμα απλα λακωνικα και κατανοητα και να μπαινει μεσα;
"η αμελια κανει πρωκτικο στα 20ευρω ή ελευθερο στοματικο ή απλο και 69" να καταλαβαινουμε τι κανει
και οχι "η ανελια μπλα μπλα μπλα ειναι τρομερη μπλα μπλα μπλα κανει φουλ μπλα μπλα μπλα αλλα οχι κωλαρακι μπλα μπλα μπλα θα περασεις;" και καθεται απο πανω σου αναμεσα σε εσενα και στην κοπελα.. τελικα τι προγραμμα κανει; ολα τα λενε φουλ
ΦΟΥΛ ΕΙΝΑΙ: ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΥΝΙ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ φουλ χωρις κατι απο τα παραπανω δεν υπαρχει
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Συμφωνώ με το 1 και το 2, αλλά αφού έχουμε να κάνουμε με αγράμματους, (ανεξαρτήτως εθνικότητας) μια ζωή θα είναι στα ίδια σκατά οι συμπεριφορές τους!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πηγα χτες να τσεκαρο την τζινα απο διδυμου 20 το βραδακι δεν.περασα οχι γιατι ειναι σαν.το δρακουνελ αλλα γιατι ηταν λες και ειχε παρη ουσιες στο σαλονι τρελαμενη...Φυσικα δεν ειναι η λιλη απο τα παρατραγουδα καμια σχεση και ουτε μοιαζη και καθολου!!! Τωρα το οτι λες οτι βγαινη ακομα στο κλαρι φουμαρο μου φανετε αλλιως πες που εργαζετε τυπε να παω μα τιμησο!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εντάξει, αρκετά με τις ιστορικές αναδρομές...

 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
μαγκες ξερουμε αν το βεργας 3 σημερα θα ειναι ανοιχτο την δευτερη βαρδια ?
 

Kargas14

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά τα γαμήσια που πέφτουν στο Βέργας δεν παίζονται, η καινούργια μαυρομάλλα που έχει το μαγαζί κάνει απίστευτο γαμήσι. Προσοχή όμως γιατί παίρνει μάτι ο τσάτσος.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Παιδιά τα γαμήσια που πέφτουν στο Βέργας δεν παίζονται, η καινούργια μαυρομάλλα που έχει το μαγαζί κάνει απίστευτο γαμήσι. Προσοχή όμως γιατί παίρνει μάτι ο τσάτσος.
σε ποιο νούμερο αδελφέ ; και ποια είναι η μαυρομαλλα ;
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε πειτε αν θα ειναι ανοιχτα μη κατεβαινω σα μαλακας απο του διολου τη μανα ,αμα ξερετε  :hi:
 

Kargas14

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Στο Βέργας αριθμό νομίζω 3 εκεί που έχει 2 μπουρδέλα δεξιά, αριστερά και στον όροφο. Στο αριστερά είναι μια μαυρομάλλα που κάνει απίστευτα γαμήσια, όσο για τον τσάτσο δεν ξέρω και το όνομα του ρε φίλε, παίρνει μάτι να ξέρετε πάντως.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε παιχτη αριστερα ειναι μια πιτσιρικα η λειλα ,αυτη εχει παρει το μαγαζι ? :think:
και απο που βλεπει ο τσατσος ,εσυ πως το πηρες χαμπαρι ?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
μαγκες ξερουμε αν το βεργας 3 σημερα θα ειναι ανοιχτο την δευτερη βαρδια ?

Μια και μένεις μακρυά,ανοιχτά είναι.

Αριστερά δουλεύει η Μαίρη η ψηλή μελαχροινή.
(Η Λειλά θα δουλέψει στην τρίτη βάρδια)

Δεξιά,είναι η Αλεξία η ξανθιά νταρντάνα.

Στον όροφο,είναι η μικρή Μαργκώ.
 

Kargas14

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
ρε παιχτη αριστερα ειναι μια πιτσιρικα η λειλα ,αυτη εχει παρει το μαγαζι ? :think:
και απο που βλεπει ο τσατσος ,εσυ πως το πηρες χαμπαρι ?

Δεν ξέρω πως την λένε πιτσιρίκα δεν είναι. Εκεί στον χώρο του από το μέρος που βγαίνουν οι πουτάνες παίρνει μάτι. Όταν πήγα μια μέρα ήταν στο δωμάτιο και μου λέει ο τσάτσος βγαίνει σε 5 λεπτά είναι στο δωμάτιο. Τον ρωτάω έτσι κουβέντα να γίνεται επειδή ήμουνα σε αναμονή να την δω είναι καλή; Και μου απαντάει επειδή με θυμάται σαν πελάτη "Μόνο καλή;;; έλα μέσα μαζί μου να δεις πως πηδιέται..."
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Δεν ξέρω πως την λένε πιτσιρίκα δεν είναι. Εκεί στον χώρο του από το μέρος που βγαίνουν οι πουτάνες παίρνει μάτι. Όταν πήγα μια μέρα ήταν στο δωμάτιο και μου λέει ο τσάτσος βγαίνει σε 5 λεπτά είναι στο δωμάτιο. Τον ρωτάω έτσι κουβέντα να γίνεται επειδή ήμουνα σε αναμονή να την δω είναι καλή; Και μου απαντάει επειδή με θυμάται σαν πελάτη "Μόνο καλή;;; έλα μέσα μαζί μου να δεις πως πηδιέται..."
σε ποιο ?
αριστερα , δεξια η πανω ?
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους φιλους παιζει κανα μιλφ κανα γκρανυ σημερα πουθενα η όλα κλειστα ρε παιχτες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom