Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (3 μέλη και 58 επισκέπτες)

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
πω πω πω πω τι ακαποτο γαμησι εριξα στο μεταξι 1η βαρδια....  τα αδειασα μεσα όλα στη μουνα της αφου το μπανιο ηταν κει κοντα και πηγε μετα και πλυθηκε αμεσως.
εγω αμεσως μετα επλυνα τον πουτσο μου στον νιπτηρα με το ιαματικο γαργαρο νερο του μεταξουργείου ετριψα λιγο το πουτσοκεφαλο στο εσωτερικο του νιπτηρα για
να φυγουν τα μικροβια και όλα καλα  :rockon:
[size=11pt]Ελπίζω να ακολούθησες τις προσήκουσες συνταγές ακάποτης ασφαλείας που έχουν προτείνει έγκριτοι ακαποτογράφοι!
:)[/size]
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Το τελευταίο Μεταξουργιώτικο γαμήσι πριν τις καλοκαιρινές διακοπές έγινε στο μιλφομάγαζο της Κολωνού 27 πάνω με τη ρωσόφωνη Φωτεινή,και στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία!Το είχα γράψει και παλιότερα,(κι ας βγάζουν σπυράκια οι σκληροί μπουρδελιάρηδες!),δείξτε με λόγια και με πράξεις ότι εκτιμάτε τις ώριμες ως γυναίκες και δεν τις θεωρείτε απλές χυσαποθήκες,και θα σας το ανταποδώσουν λυσσώντας σαν να γαμιούνται για τελευταία φορά...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε δεν γαμαω μιλφ αντε μονο την λιζα εχω γαμησει  καλες  διακοπες  φιλε  επιρρεπη
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μεταμεσονύκτια βόλτα στο Μεταξουργείο με φίλους κατόπιν ουζοποσίας οπότε θα προσπαθήσω να θυμηθώ τα κυριότερα.

Ιάσωνος 19 κάτω-Ντιάνα μελαχροινή,αρκετά σκούρα στα χρώματά της τσουπωτούλα αλλά γλυκούλα!Με απλό πρόγραμμα.
Ιάσ.19 πάνω-Νατάσα,ξανθιά και πολύ αδύνατη με περίεργη φατσούλα.
Ιάσ.20 αριστερά-Αντριάννα,ο μελαχροινός κοριτσοπιπίναρος με το ωραίο κορμί.
Με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ δοκιμάστηκε και απέδωσε και με το παραπάνω!
Ιάσ.20 μεσαίο-Μόνικα,μελαχροινό νανοπούτανο,με τσουπωτό κωλί,όχι κακό γενικά.Με απλό.
Υπάρχει κάποια πληροφόρηση για το κορίτσι;
Ιασ.20 δεξιά-Η περιβόητη Κορίνα του Πίκερ που εντάξει...ότι και να λέμε,αξίζει εμφανισιακά:
Και ψηλή και όμορφη και ωραίο κορμί.Πολύ καλό!

Κολωνού και Λεωνίδου-Μαρίνα,ψηλή μελαχροινή από πρόσωπο σχετικά άχρωμο-αδιάφορο,καμμιά προστυχιά.Από σώμα μικρόβυζη και  γεματοκώλα αλλά όχι όμως απωθητική.Με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Εδώ είχαμε και το σκηνικό της βραδιάς όταν στο μαγαζί μπήκαν δυο πιτσιρικάδες μαζί με πολύ ωραίο μουνάκι φίλη τους κάνοντας πλάκα και περιμένοντας να βγει από το δωμάτιο η κοπέλα για να τη δουν όλοι μαζί!
(Δεν την είδαν βέβαια γιατί ο υπηρεσίας τούς έβγαλε έξω κακήν-κακώς.Φοβερό μουνί πάντως η πιτσιρίκα!!!)
Κολωνού 30 στον πρώτο όροφο-Όλγα,γλυκούλα,κοντούλα με ωραίους βύζους και στον πάνω όροφο μια ξανθιά Ρωσίδα νταρντανοκατάσταση.
Κολ.27 πάνω-Φωτεινή για την οποία είχα διαβάσει αλλά απόψε είδα για πρώτη φορά.
Τζιλφ μεν,αρκετά αδύνατη αλλά και καλό σώμα για την ηλικία της-ρε τί κάνει τελικά αυτό το άτιμο το dna!
Κολ.15 αριστερά-Άννα μελαχροινή όμορφούλα και σκινότατη-πιο σκίνυ δεν γίνεται και  με σέξυ γυαλάκια παρακαλώ!Με 69 στο πρόγραμμα αλλά μόνο κατόπιν συνενόησης.
Κολ.11 ισόγειο-Λουίζα η γνωστή (από Φωκαίας) μελαχροινή μινιόν με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Καλό ξημέρωμα.
 

adolfo13

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
81
Πόντοι
0
καλημερα... περασε κανεις απο λιοσσιων τωρα το βραδυ?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
,παιδιά καλημέρα.μήπως πέρασε κανεις στο Πιπίνου 118 τελευταια?είναι τα καυλοραπανα?θα είμαι 5 μερες αθηνα
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Το είχα γράψει και παλιότερα,(κι ας βγάζουν σπυράκια οι σκληροί μπουρδελιάρηδες!),δείξτε με λόγια και με πράξεις ότι εκτιμάτε τις ώριμες ως γυναίκες και δεν τις θεωρείτε απλές χυσαποθήκες,και θα σας το ανταποδώσουν λυσσώντας σαν να γαμιούνται για τελευταία φορά...

Το αυτό, και ίσως ακόμη περισσότερο, ισχύει και με τις εκτός δουλειάς.  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Θα καταχραστώ τη ρήση παλιού και έγκυρου συναγωνιστή,πως οι σχέσεις με τις γυναίκες θα ήταν καλύτερες και δεν θα είχαμε ξεπέσει οι μεν άντρες σε πιρφόρους,οι δε γυναίκες σε ελλεεινίδες,αν αντιμετωπίζαμε τις πουτάνες σαν γκόμενες και τις γκόμενες σαν πουτάνες...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216

..απόλυτα σωστός ο φίλος επιρρεπής..
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Ιάσ.20 μεσαίο-Μόνικα,μελαχροινό νανοπούτανο,με τσουπωτό κωλί,όχι κακό γενικά.Με απλό.
Υπάρχει κάποια πληροφόρηση για το κορίτσι;


Ειναι φολα τελειως. Οταν πας στο τσαρδι και ειναι στο δωματιο κανει μεσα 10 ωρες. Και λες εσυ ωραια σου δινει χρονο. Οταν μπεις καταλαβαινεις που σπαταλαει τον χρονο της. Μιλαει πολυ. Κανει αργες κινησεις. Και γενικα δεν αξιζει. Απο εμφανιση ομως ναι μετραει. Διαβασε και κριτικες αν θες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Βολτούλα χτες από Πιπίνου 118. Παρούσες η Ναταλί και η Λάνα. Η Λάνα έχει αδυνατίσει, έχουν μακρύνει τα ξανθά μαλλιά της και έχει γίνει τούμπανο. Φορούσε δε ένα ολόσωμο λύκρα λευκό, σκισμένο σε διάφορα επίμαχα σημεία και φορούσε και πορνοτάκουνα περιοπής. Δεν ήθελα και πολύ. Στο δωμάτιο της ψιλοκατέβασα το λύκρα και εκείνη έστησε την κωλάρα της στον καθρέφτη προσφέροντά μους μεγαλειώδες θέαμα. Της είχα βάλει δάχτυλο μέχρι που μούσκεψε ενώ εκείνη με πίπωνε μέχρι που με στράγγιξε. Χαμόγελο, μπανάκι και γειά σας. Ακολουθεί ενημέρωση.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ειναι φολα τελειως. Οταν πας στο τσαρδι και ειναι στο δωματιο κανει μεσα 10 ωρες. Και λες εσυ ωραια σου δινει χρονο. Οταν μπεις καταλαβαινεις που σπαταλαει τον χρονο της. Μιλαει πολυ. Κανει αργες κινησεις. Και γενικα δεν αξιζει. Απο εμφανιση ομως ναι μετραει. Διαβασε και κριτικες αν θες.

Αυτη ειναι μια που μιλαει Αγγλικα;
Καθεται παθητικα να τον φαει τουλαχιστον ή κλεβει στο γαμησι;
 

haris69

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
1
Μεσημέρι.

Μαγνησίας 1
Μαρία, γκιλφ με μεγάλα βυζιά.

Μαγνησίας 11
Ελένη, νεαρή, καστανή, κοντή με παραπάνω κιλά, γυφτοφέρνει, γαμιέται με σαχλό τρόπο.

Καλύμνου 36
Ναταλί, μπανταλεμένη ξανθοβαμμένη μιλφ.

Αγκύρας αριστερά
Ημεδαπή υπέρβαρη μιλφ, ωστόσο όχι αντιαισθητική, βυζάρες.
Σε σχετική ερώτησή μου, δήλωσε «με λένε όπως την γυναίκα του Δία».
Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει όταν η Ήρα λέει αυτό το αίνιγμα σε Πακιστανό.

Αγκύρας δεξιά
Δύο κυρίες:
α) Σούζη, μιλφ, ξανθοβαμμένη, γυμνασμένη, μικρά βυζιά.
Β) Λώρα, μιλφ, καστανή, με πεταχτό κώλο και πεσμένα βυζιά.
Αυτή έφαγε τη ψωλή.

Ένας τζουτζές είχε παρκάρει ένα μεγάλο δίκυκλο κάθετα στην οδό Αγκύρας, με αποτέλεσμα να μην περνάει αυτοκίνητο.
Ζέστη, θερμοκρασία υψηλού πυρετού.
Το λεβιέ της πόρτας του αμαξιού ζεμάταγε.
Η αράπικη ζέστη με είχε κυριεύσει σαν το ουίσκι: Βασανιστικές καύλες και ταυτόχρονη αναισθησία – ανηδονία (η ψωλή να χύνει μετά από πολύ γαμίσι).
Η Λώρα, ενώ έπαιρνε την ψωλή βαθιά, δήλωσε ότι μιλάει μόνον Γερμανικά.
Πέρναγε η ώρα γαμιώντας και η Λώρα προοδευτικά κοκκίνιζε, φαινόταν ότι συμμετείχε αληθινά στο κρυφτούλι του οργασμού.
Το βλέμμα της απλανές, ανάσα έντονα επιταχυνόμενη, σφιγμένη πάνω μου με χέρια – πόδια – κορμί, μουνόζουμα, γλωσσόφιλα.
Την ώρα της κορύφωσής της, έβγαλε λογάκια ρωσικά και όχι γερμανικά. Χύσιμο, ή αριστοτεχνική υποκρισία; Μόνο αυτή ξέρει.
Φεύγοντας, τρέκλιζε στα πρώτα βήματα.

Κάποιες φορές  δεν είμαι σίγουρος αν η γυναίκα έχυσε, ή αν υποκρίθηκε ότι έχυσε, ή αν νόμισε ότι έχυσε, ή αν προσπάθησε να χύσει.

Άμα η πουτάνα αρχίσει να χύνει με αγνώστους, τότε είναι πολύ κοντά στην ψυχοπάθεια και στο τέλος της καριέρας της.

Ο μπουρδελάκιας γαμάει την πουτάνα ανυστερόβουλα, χωρίς δεύτερες σκέψεις, χωρίς σκοπούς και σχέδια, χωρίς αύριο.
Όταν ο μπουρδελάκιας γαμιέται με χειραφετημένη γυναίκα, τότε έχει αφεθεί σε ανταγωνιστική συνουσία.
          σε συζητηση με πουτανα για το αν χυνει ποτε -ποτε,μερικες φορες οταν της αρεσει καποιος αφηνει τον εαυτο της ελευθερο το νιωθει καβλωνει και χυνει,ομως αυτο ειναι σπανιο γιατι μετα δεν μπορει να δουλεψει καθως της κοβονται τα ποδια και δεν μπορει γρηγορα να ξανακανει σεχ
 
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα καλο μηνα ,,,ξερει κανερις αντριαννα απο διδυμου που παιζει και τι ωρες????το εχω αναγκη αυτο το ραντεβου.....καλημερα και παλι αναμενω
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Αυτη ειναι μια που μιλαει Αγγλικα;
Καθεται παθητικα να τον φαει τουλαχιστον ή κλεβει στο γαμησι;


Περιπου ετσι. Ισχυει οτι μιλαει Αγγλικα με εναν δικο της τροπο και εκνευριζεται λιγο αν δεν την καταλαβεις οποτε προσπαθει να στο ξαναεξηγησει. Εχασες 5 λεπτα ειδη. Μπορει να σου παρει πιπα μπορει και οχι αναλογα τις ορεξεις της. Εγω την πηρα σε ιεραποστολικο οπου πρωτον την πετυχα αξυριστη και δευτερον σε καποια φαση αρχισε να γελαει. Το σουτιεν δεν θυμαμαι να το χε βγαλει. Της λεω γυρνα στα 4 και μου λεει στα Αγγλικα "αμα γυρισω θα τελιωσεις ομως?"... Ουσιαστικα χυνεις (αν χυσεις) καθαρα με το ενστικτο παρα με οτιδηποτε αλλο...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Περιπου ετσι. Ισχυει οτι μιλαει Αγγλικα με εναν δικο της τροπο και εκνευριζεται λιγο αν δεν την καταλαβεις οποτε προσπαθει να στο ξαναεξηγησει. Εχασες 5 λεπτα ειδη. Μπορει να σου παρει πιπα μπορει και οχι αναλογα τις ορεξεις της. Εγω την πηρα σε ιεραποστολικο οπου πρωτον την πετυχα αξυριστη και δευτερον σε καποια φαση αρχισε να γελαει. Το σουτιεν δεν θυμαμαι να το χε βγαλει. Της λεω γυρνα στα 4 και μου λεει στα Αγγλικα "αμα γυρισω θα τελιωσεις ομως?"... Ουσιαστικα χυνεις (αν χυσεις) καθαρα με το ενστικτο παρα με οτιδηποτε αλλο...

Πρεπει να την εχω γαμησει. Ωραια βυζακια ειχε. Τα μαλαζα και μου ειπε "yes they are small".
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Αυτη ειναι μια που μιλαει Αγγλικα;
Καθεται παθητικα να τον φαει τουλαχιστον ή κλεβει στο γαμησι;

Την εχω παρει 2 φορες και ειναι επιεικως φολα!! Ειναι η γνωστη φολομονικα που γραφουν στις ενημερωσεις διαφοροι μυστες. Κι εγω θεωρω οτι εμφανισιακα ειναι απο τα τοπ στο μεταξι, αλλα μεσα ειναι χειροτερη κι απο φουσκωτη κουκλα! Μαλλον την εχουν βαλει να κανει αυτη τη δουλεια με το ζορι, και προφανως δεν κανει για αυτη τη δουλεια. Μυστες μην μπαινετε στο δωματιο, εκτος απο χαμενο 10αρικο, καλο ειναι να καταλαβουν οι απο πανω της οτι δε θα κανουν καριερα εκδιδοντας τη συγκεκριμενη, μπας και τη στειλουν να κανει κατι αλλο με περισσοτερη ορεξη.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ειναι φολα τελειως. Οταν πας στο τσαρδι και ειναι στο δωματιο κανει μεσα 10 ωρες. Και λες εσυ ωραια σου δινει χρονο. Οταν μπεις καταλαβαινεις που σπαταλαει τον χρονο της. Μιλαει πολυ. Κανει αργες κινησεις. Και γενικα δεν αξιζει. Απο εμφανιση ομως ναι μετραει. Διαβασε και κριτικες αν θες.

Μάλιστα.
Ώστε έτσι εξηγείται ότι την περιμέναμε να βγει από δωμάτιο αρκετή ώρα και όταν βγήκε φάνηκε από τα μούτρα που είχε ότι έγινε μανούρα με τον πελάτη-ο οποίος μάλιστα ήταν Πακιστανός.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Το τελευταίο Μεταξουργιώτικο γαμήσι πριν τις καλοκαιρινές διακοπές έγινε στο μιλφομάγαζο της Κολωνού 27 πάνω με τη ρωσόφωνη Φωτεινή,και στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία!Το είχα γράψει και παλιότερα,(κι ας βγάζουν σπυράκια οι σκληροί μπουρδελιάρηδες!),δείξτε με λόγια και με πράξεις ότι εκτιμάτε τις ώριμες ως γυναίκες και δεν τις θεωρείτε απλές χυσαποθήκες,και θα σας το ανταποδώσουν λυσσώντας σαν να γαμιούνται για τελευταία φορά...

Εγκρίνω και επαυξάνω. Οι περισσότερες MILF, λόγω του προχωρημένου της ηλικίας, έχουν έντονη την ανάγκη της επιβεβαίωσης (ανθρώπινο, ισχύει και για τους άντρες). Αν λοιπόν τους φερθείτε σωστά, όπως γράφει πολύ σωστά ο επιρρεπής, θα σας ανταμείψουν και με το παραπάνω...

 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
114
Like
32
Πόντοι
1
Συναγωνιστες εχετε να προτεινετε κανενα αξιομαχο μιλφ πλην Πωλινας-Αλιονας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom