Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (31 μέλη και 267 επισκέπτες)

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Αχαρνών και Χέυδεν η (πάλαι ποτέ) "Βίλα Αμαλία" ετοιμάζεται πυρετωδώς για τη νέα σχολική περίοδο.

Οι εργολάβοι δηλώνουν πως το σχολείο θα είναι έτοιμο τον Σεπτέμβριο,τα δε σχετικά ειδοποιητήρια ενημέρωσης έχουν σταλεί στους ιδιοκτήτες των γειτονικών "οίκων".

Που να το φαντάζοταν ο Βίκτωρ Ουγκώ όταν έλεγε "όπου ανοίγει ένα σχολείο κλείνει μια φυλακή" πως τόσα χρόνια μετά θα ίσχυε το "όπου ανοίγει ένα σχολείο κλείνουν μπουρδέλα"...
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
    Ανεστραμμένες πραγματικότητες - η αλήθεια είναι  ότι τα μπουρδέλα είναι σχολεία  και ότι τα σχολεία είναι μπουρδέλα.(Μου Κού, κινεζος σοφός ,678-607 π.Χ.)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Αχαρνών και Χέυδεν η (πάλαι ποτέ) "Βίλα Αμαλία" ετοιμάζεται πυρετωδώς για τη νέα σχολική περίοδο.

Οι εργολάβοι δηλώνουν πως το σχολείο θα είναι έτοιμο τον Σεπτέμβριο,τα δε σχετικά ειδοποιητήρια ενημέρωσης έχουν σταλεί στους ιδιοκτήτες των γειτονικών "οίκων".

Που να το φαντάζοταν ο Βίκτωρ Ουγκώ όταν έλεγε "όπου ανοίγει ένα σχολείο κλείνει μια φυλακή" πως τόσα χρόνια μετά θα ίσχυε το "όπου ανοίγει ένα σχολείο κλείνουν μπουρδέλα"...


ο καιρος γαρ εγγυς !

    Ανεστραμμένες πραγματικότητες - η αλήθεια είναι  ότι τα μπουρδέλα είναι σχολεία  και ότι τα σχολεία είναι μπουρδέλα.(Μου Κού, κινεζος σοφός ,678-607 π.Χ.)

οι κινεζου εχουν τον Μου Κου εμεις εχουμε την Αννα Κου !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Αχαρνών και Χέυδεν η (πάλαι ποτέ) "Βίλα Αμαλία" ετοιμάζεται πυρετωδώς για τη νέα σχολική περίοδο.

Οι εργολάβοι δηλώνουν πως το σχολείο θα είναι έτοιμο τον Σεπτέμβριο,τα δε σχετικά ειδοποιητήρια ενημέρωσης έχουν σταλεί στους ιδιοκτήτες των γειτονικών "οίκων".
Εκεί που έχει φτάσει το επίπεδο στους "οίκους" της περιοχής αυτής, καλύτερα να τους μαζέψουν και να ανοίξουν το σχολείο μπας και βλέπουμε μαμάδες, θειες, αδερφές, ξαδέρφες κλπ. των παιδιών που θα φοιτούν... Έτσι και αλλιώς, καλύτερες θα είναι από τις υφιστάμενες "εργαζόμενες"...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Εκεί που έχει φτάσει το επίπεδο στους "οίκους" της περιοχής αυτής, καλύτερα να τους μαζέψουν και να ανοίξουν το σχολείο μπας και βλέπουμε μαμάδες, θειες, αδερφές, ξαδέρφες κλπ. των παιδιών που θα φοιτούν... Έτσι και αλλιώς, καλύτερες θα είναι από τις υφιστάμενες "εργαζόμενες"...

Ας κρατήσουν τη Φωτεινή από το Δ27 να διδάσκει σεξουαλική αγωγή ή έστω την ρωσική στα σχολιαρόπαιδα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Ας κρατήσουν τη Φωτεινή από το Δ27 να διδάσκει σεξουαλική αγωγή ή έστω την ρωσική στα σχολιαρόπαιδα.
Τη φαντάζεσαι με βαθύ ντεκολτέ, μίνι φουστίτσα και γυαλάκια να διδάσκει στα παιδάκια;;;  :o :o :o :o
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Και πού λέτε να μετακομίσουν όλα αυτά τα μπουρδέλα;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ολοι οι οικοι εχουν προβλημα  οι συγκεκριμενη οικοι εχουν το θεμα η φιλιππιδου θα εχει θεμα 
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Μεσημέρι.

Μαγνησίας 1
Μαρία, γκιλφ με μεγάλα βυζιά.

Μαγνησίας 11
Ελένη, νεαρή, καστανή, κοντή με παραπάνω κιλά, γυφτοφέρνει, γαμιέται με σαχλό τρόπο.

Καλύμνου 36
Ναταλί, μπανταλεμένη ξανθοβαμμένη μιλφ.

Αγκύρας αριστερά
Ημεδαπή υπέρβαρη μιλφ, ωστόσο όχι αντιαισθητική, βυζάρες.
Σε σχετική ερώτησή μου, δήλωσε «με λένε όπως την γυναίκα του Δία».
Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει όταν η Ήρα λέει αυτό το αίνιγμα σε Πακιστανό.

Αγκύρας δεξιά
Δύο κυρίες:
α) Σούζη, μιλφ, ξανθοβαμμένη, γυμνασμένη, μικρά βυζιά.
Β) Λώρα, μιλφ, καστανή, με πεταχτό κώλο και πεσμένα βυζιά.
Αυτή έφαγε τη ψωλή.

Ένας τζουτζές είχε παρκάρει ένα μεγάλο δίκυκλο κάθετα στην οδό Αγκύρας, με αποτέλεσμα να μην περνάει αυτοκίνητο.
Ζέστη, θερμοκρασία υψηλού πυρετού.
Το λεβιέ της πόρτας του αμαξιού ζεμάταγε.
Η αράπικη ζέστη με είχε κυριεύσει σαν το ουίσκι: Βασανιστικές καύλες και ταυτόχρονη αναισθησία – ανηδονία (η ψωλή να χύνει μετά από πολύ γαμίσι).
Η Λώρα, ενώ έπαιρνε την ψωλή βαθιά, δήλωσε ότι μιλάει μόνον Γερμανικά.
Πέρναγε η ώρα γαμιώντας και η Λώρα προοδευτικά κοκκίνιζε, φαινόταν ότι συμμετείχε αληθινά στο κρυφτούλι του οργασμού.
Το βλέμμα της απλανές, ανάσα έντονα επιταχυνόμενη, σφιγμένη πάνω μου με χέρια – πόδια – κορμί, μουνόζουμα, γλωσσόφιλα.
Την ώρα της κορύφωσής της, έβγαλε λογάκια ρωσικά και όχι γερμανικά. Χύσιμο, ή αριστοτεχνική υποκρισία; Μόνο αυτή ξέρει.
Φεύγοντας, τρέκλιζε στα πρώτα βήματα.

Κάποιες φορές  δεν είμαι σίγουρος αν η γυναίκα έχυσε, ή αν υποκρίθηκε ότι έχυσε, ή αν νόμισε ότι έχυσε, ή αν προσπάθησε να χύσει.

Άμα η πουτάνα αρχίσει να χύνει με αγνώστους, τότε είναι πολύ κοντά στην ψυχοπάθεια και στο τέλος της καριέρας της.

Ο μπουρδελάκιας γαμάει την πουτάνα ανυστερόβουλα, χωρίς δεύτερες σκέψεις, χωρίς σκοπούς και σχέδια, χωρίς αύριο.
Όταν ο μπουρδελάκιας γαμιέται με χειραφετημένη γυναίκα, τότε έχει αφεθεί σε ανταγωνιστική συνουσία.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Θέλω να ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου όλα αυτά τα παιδιά τα οποία ενημερώνουν!!
Δεν χρειάζεται να λέμε ποιοι είναι, ξέρουν αυτοί ποιοι είναι...
Είναι εκείνοι οι οποίοι δεν κοιτάνε τη πάρτη τους μόνο, είναι εκείνοι οι οποίοι είναι σε θέση να καταλαβαίνουν και να αντιλαμβάνονται ότι κάποιοι δεν έχουν τη πολυτέλεια να βολτάρουν καθημερινά. Είναι εκείνοι οι οποίοι σκέφτονται ομαδικά και συνεισφέρουν στο σύνολο.
Είναι εκείνοι οι οποίοι δεν πληρώνονται με χρήματα για κάτι τόσο σημαντικό που κάνουν.
Η πληρωμή τους λοιπόν ας είναι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!  :hi:
Κάποιοι ενημερώνουν γιατί συναρπάζονται από την εμπειρία του μπουρδέλου και θέλουν να τη μοιραστούν με άλλους.
Κάποιοι άλλοι, ενημερώνουν γιατί με αυτόν τον τρόπο μπορούν να εξομολογηθούν.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
το απογευμα και το βραδυ ισως λειτουργουν τα μπουρδελλα που εχουν το  θεμα   και θα μεταφερθουν καπου λογικα
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καθώς περνούσα κατά τις 5 σήμερα από την αχαρνών, είπα να σταματήσω να δω αν δουλεύει η Κατερίνα η Σέρβα στο Διδύμου 18. Η υπηρεσία μου ανακοίνωσε ότι έπεσα στην αλλαγή κ η νέα κοπέλα δεν έχει έρθει ακόμα. Όταν την ρώτησα ποια θα δουλεύει μου απάντησε η ΑΛΙΟΝΑ. Φαίνεται λοιπόν πως η αγαπημένη μας τσιμπουκογλύφτρια γύρισε στις επάλξεις. Θα περάσω βραδάκι να δω αν πάχυνε, κ αν καλοσστέκεται, λέω να περάσω να απολαύσω το διάσημο τσιμπούκι της
Την πήρα το Σαββατο. Νέα βυζιά, εμφανώς καλύτερα σε σχέση με τα παλιά με τις χαλασμένες σαμπρέλες.
Μαυρισμένη, αρκετά καλύτερη από παλιά
Στις υπηρεσίες όμως, λιγο πεσμένη. Δεν εκανε το βαθυ τσιμπούκι που έκανε κάποτε, και ενοζλήθηκε που ηθελα μονο τσιμπούκι και μου εβαλε καποτα για να τη γαμησω...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.812
Πόντοι
39.662
πω πω πω πω τι ακαποτο γαμησι εριξα στο μεταξι 1η βαρδια....  τα αδειασα μεσα όλα στη μουνα της αφου το μπανιο ηταν κει κοντα και πηγε μετα και πλυθηκε αμεσως.
εγω αμεσως μετα επλυνα τον πουτσο μου στον νιπτηρα με το ιαματικο γαργαρο νερο του μεταξουργείου ετριψα λιγο το πουτσοκεφαλο στο εσωτερικο του νιπτηρα για
να φυγουν τα μικροβια και όλα καλα  :rockon:
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Μεσημέρι.

Μαγνησίας 1
Μαρία, γκιλφ με μεγάλα βυζιά.

Μαγνησίας 11
Ελένη, νεαρή, καστανή, κοντή με παραπάνω κιλά, γυφτοφέρνει, γαμιέται με σαχλό τρόπο.

Καλύμνου 36
Ναταλί, μπανταλεμένη ξανθοβαμμένη μιλφ.

Αγκύρας αριστερά
Ημεδαπή υπέρβαρη μιλφ, ωστόσο όχι αντιαισθητική, βυζάρες.
Σε σχετική ερώτησή μου, δήλωσε «με λένε όπως την γυναίκα του Δία».
Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει όταν η Ήρα λέει αυτό το αίνιγμα σε Πακιστανό.

Αγκύρας δεξιά
Δύο κυρίες:
α) Σούζη, μιλφ, ξανθοβαμμένη, γυμνασμένη, μικρά βυζιά.
Β) Λώρα, μιλφ, καστανή, με πεταχτό κώλο και πεσμένα βυζιά.
Αυτή έφαγε τη ψωλή.

Ένας τζουτζές είχε παρκάρει ένα μεγάλο δίκυκλο κάθετα στην οδό Αγκύρας, με αποτέλεσμα να μην περνάει αυτοκίνητο.
Ζέστη, θερμοκρασία υψηλού πυρετού.
Το λεβιέ της πόρτας του αμαξιού ζεμάταγε.
Η αράπικη ζέστη με είχε κυριεύσει σαν το ουίσκι: Βασανιστικές καύλες και ταυτόχρονη αναισθησία – ανηδονία (η ψωλή να χύνει μετά από πολύ γαμίσι).
Η Λώρα, ενώ έπαιρνε την ψωλή βαθιά, δήλωσε ότι μιλάει μόνον Γερμανικά.
Πέρναγε η ώρα γαμιώντας και η Λώρα προοδευτικά κοκκίνιζε, φαινόταν ότι συμμετείχε αληθινά στο κρυφτούλι του οργασμού.
Το βλέμμα της απλανές, ανάσα έντονα επιταχυνόμενη, σφιγμένη πάνω μου με χέρια – πόδια – κορμί, μουνόζουμα, γλωσσόφιλα.
Την ώρα της κορύφωσής της, έβγαλε λογάκια ρωσικά και όχι γερμανικά. Χύσιμο, ή αριστοτεχνική υποκρισία; Μόνο αυτή ξέρει.
Φεύγοντας, τρέκλιζε στα πρώτα βήματα.

Κάποιες φορές  δεν είμαι σίγουρος αν η γυναίκα έχυσε, ή αν υποκρίθηκε ότι έχυσε, ή αν νόμισε ότι έχυσε, ή αν προσπάθησε να χύσει.

Άμα η πουτάνα αρχίσει να χύνει με αγνώστους, τότε είναι πολύ κοντά στην ψυχοπάθεια και στο τέλος της καριέρας της.

Ο μπουρδελάκιας γαμάει την πουτάνα ανυστερόβουλα, χωρίς δεύτερες σκέψεις, χωρίς σκοπούς και σχέδια, χωρίς αύριο.
Όταν ο μπουρδελάκιας γαμιέται με χειραφετημένη γυναίκα, τότε έχει αφεθεί σε ανταγωνιστική συνουσία.
Φυλοσοφημενος μπουρδελακιας.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
πω πω πω πω τι ακαποτο γαμησι εριξα στο μεταξι 1η βαρδια....  τα αδειασα μεσα όλα στη μουνα της αφου το μπανιο ηταν κει κοντα και πηγε μετα και πλυθηκε αμεσως.
εγω αμεσως μετα επλυνα τον πουτσο μου στον νιπτηρα με το ιαματικο γαργαρο νερο του μεταξουργείου ετριψα λιγο το πουτσοκεφαλο στο εσωτερικο του νιπτηρα για
να φυγουν τα μικροβια και όλα καλα  :rockon:
/
Και τι περιμένεις απο εμας ;
Να σου πούμε μπράβο ;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αγκύρας δεξιά

Β) Λώρα, μιλφ, καστανή, με πεταχτό κώλο και πεσμένα βυζιά.
Αυτή έφαγε τη ψωλή.

Ένας τζουτζές είχε παρκάρει ένα μεγάλο δίκυκλο κάθετα στην οδό Αγκύρας, με αποτέλεσμα να μην περνάει αυτοκίνητο.
Ζέστη, θερμοκρασία υψηλού πυρετού.
Το λεβιέ της πόρτας του αμαξιού ζεμάταγε.
Η αράπικη ζέστη με είχε κυριεύσει σαν το ουίσκι: Βασανιστικές καύλες και ταυτόχρονη αναισθησία – ανηδονία (η ψωλή να χύνει μετά από πολύ γαμίσι).
Η Λώρα, ενώ έπαιρνε την ψωλή βαθιά, δήλωσε ότι μιλάει μόνον Γερμανικά.
Πέρναγε η ώρα γαμιώντας και η Λώρα προοδευτικά κοκκίνιζε, φαινόταν ότι συμμετείχε αληθινά στο κρυφτούλι του οργασμού.
Το βλέμμα της απλανές, ανάσα έντονα επιταχυνόμενη, σφιγμένη πάνω μου με χέρια – πόδια – κορμί, μουνόζουμα, γλωσσόφιλα.
Την ώρα της κορύφωσής της, έβγαλε λογάκια ρωσικά και όχι γερμανικά. Χύσιμο, ή αριστοτεχνική υποκρισία; Μόνο αυτή ξέρει.
Φεύγοντας, τρέκλιζε στα πρώτα βήματα.

Κάποιες φορές  δεν είμαι σίγουρος αν η γυναίκα έχυσε, ή αν υποκρίθηκε ότι έχυσε, ή αν νόμισε ότι έχυσε, ή αν προσπάθησε να χύσει.

Άμα η πουτάνα αρχίσει να χύνει με αγνώστους, τότε είναι πολύ κοντά στην ψυχοπάθεια και στο τέλος της καριέρας της.

Ο μπουρδελάκιας γαμάει την πουτάνα ανυστερόβουλα, χωρίς δεύτερες σκέψεις, χωρίς σκοπούς και σχέδια, χωρίς αύριο.
Όταν ο μπουρδελάκιας γαμιέται με χειραφετημένη γυναίκα, τότε έχει αφεθεί σε ανταγωνιστική συνουσία.
Εξοχη περιγραφή,αποδίδει πολύ παραστατικά την ψυχολογία των δυο παρτενέρ
Οι βασανιστικές καυλες σε συνδυασμό με την ταυτόχρονη ανηδονια όπως χαρακτηριστικά περιγράφεις ειναι ο καλύτερος συνδυασμός για μια έντονη,σχεδόν τελεια συνεύρεση
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Λίγο νωρίτερα σε σύντομο πέρασμα από τη Μαραθώνος.

Μαραθώνος 48 δεξιά-Ειρήνη η γνωστή ξανθιά,γυμνόστηθη σήμερα στο σαλόνι και σαφώς πιο όμορφη και πιο φρέσκια σήμερα σε σχέση με την τελευταία φορά που την είδα.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα.
Μαραθώνος 48 αριστερά-Ντιάνα,ξανθιά με την χαρακτηριστική χωριατοπουλοφάτσα και για τα υπόλοιπα...τί να πω;
Πρησμένη,με παραπανίσια κιλά (και κοιλιά) προσπαθούσε να ισορροπήσει επάνω στα τακούνια της αλλά δεν...
Και όμως ήταν η μόνη απ'τις τρεις κοπέλες που είχε κόσμο για δωμάτιο!
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό και 69.
Μαραθώνος και Αχιλλέως-Μαίρη που δεν την είχα ξαναδεί,αν και σχετικά παλιά.
Μελαχροινή,ψηλή,με μαλλί και φάτσα πλεημομπήλ!Καλό κορμί πάντως,με ωραίο στήθος και με λίγη κοιλίτσα.
"Ότι θέλετε εκτός κώλου" μάς ενημέρωσε η υπηρεσία.

Για τους ενδιαφερόμενους η Μαρσέλα επιστρέφει γύρω στα μέσα του μήνα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γυρισα πριν λιγο    απο απογευματινη    τσαρκα      ξεκινημα απο φιλιππιδου 11 β η γνωστη ηλεκτρα φουλ  προγραμμα    φιλιππιδου 11  α η γνωστη  αντζελα  και  η  ελενη  η  ξανθια  ειπε φουλ προγραμμα    φωκαιας  27  ισογειο η σιμονα    μαζι  με  την λαουρα την ξανθια  λαουρα  υπογειο  η καρολινα    φωκαιας  19 η γνωστη    σονια    17  ισογειο η  εμμανουελα    και η  αλινα      και    φυλης 65  β  η  γνωστη ελενη η μπασκεμπολιστρια   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom