Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (21 μέλη και 288 επισκέπτες)

adolfo13

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
81
Πόντοι
0
Αν θυμάμαι καλά, πήγε στα σπίτια στην αρχή της Κολωνού (11, 15 ή κάτι τέτοιο) όπου παίζει μπάλα στα 15€.
[/quote
στο κολωνου 11 στο ισογειο τριτη βαρδια την ειδα εγω πριν 4 μερες
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
ρε παιδες η τριτη βαρδια τι ωρα ξεκιναει ?

στις 21¨00 ?

ευχαριστω
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
στο πιπινου 118 ποιες κοπελες εργαζονται τωρα ξερει καποιος??????

π.χ το βικακι εργαζεται?????
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Αλκιβιαδου 16γ Σονια με ακα τελειωτικο και κωλο, θα δουλεύει σταθερά μέχρι αρχες Σεπτεμβρίου και μετά θα λείπει για πάνω από ένα μήνα.
Να σε ρωτήσω αν ξέρεις?
Η Σόνια γενικά δουλεύει πρωινή βάρδια. Παρόλα αυτά, την έχω πετύχει μερικές φορές, κ έχω διαβάσει κ αναφορές εδώ από ενημερώσεις, ότι πού κ πού δουλεύει κ απογευματινές. δυστυχώς, όταν περνάω αποφασισμένος να την επισκεφτώ (απόγευμα) πετυχαίνω την Γκάμπυ.

Ξέρεις πότε δυοελύει απογεύματα ή απλά τυχαίνει?
thanx!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Κολωνου 11 ισογειο, τριτη βαρδυα, με 15 ευρω.
Ευχαρηστο τυπε μου,τον τελευταιο καιρο ελεγε πως θα φυγη για την πατριδα...της...Τωρα εξηγητε το οτι εδειχνε θλιμενη..λογο συνεχεια της εργασιας της...
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Ξέρει κανένας ποτε γυρνάει η Παολα απο Ρουμανία ?
 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Βραδινη βολτα αποψε μετα απο αρκετο καιρο, απογευματινή βάρδια. Νομιζω έχει περάσει μήνας. Στα περισσότερα σπίτια οι ίδιες. Βέβαια εντόπισα και 2 καλές νέες περιπτωσεις. Η μία κοντούλα (πολύ κοντούλα!) μικρούλα και μελαχρινή, Μολδαβή κατα τα λεγόμενα της Τσατσας, στο φυλής 71 μαζί με τη Μαίρη. Όνομα δε θυμάμαι αλλά φάνηκε καλή περίπτωση για κάποιον που γουστάρει amateur καταστάσεις. Μετά στα κεντικά της φυλής στο 67 ηταν μια με τεραστιες κρεμαστές βυζάρες, φυσικές μου φάνηκαν, και πολύ αδύνατη. Προσωπικά τίμησα τη Σιμόνα φωκαίας 27 η οποία δε μ άφηνε να φύγω την πρώτη φορά. Επειδή ομως ειμαι επιρρεπής σε κάτι τέτοια τελικά μετα απο καμια ώρα βόλτα για το καυλάντισμα ξαναγύρισα. Αν και κουρασμένη εγώ πέρασα καλά γιατι είχε και αρκετό socializing
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.790
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα.

Ιασωνος 1α Κατερίνα με ακα.

Ιασωνος 1β αριστερά Ριτα /Μαργαρίτα ανακοίνωσε μόνη της απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 1γ Σαρα η νταρντανα με τς τατου, απλό πρόγραμμα και μια ακόμη παχουλη μελαχρινή με απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 10 ισόγειο Γιάννα απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 10 όροφος Τανια απλό με τελειωτικο στήθος.

Ιασωνος 19α Ντιανα η μελαχρινή απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 19β Νατάσα απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 20β Λίζα η μελαχρινή χοντρή με κωλο.

Ιασωνος 20γ Αντρεα /Αντριανα απλό αλλά στα 15 ευρώ

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ελένη απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 όροφος Νικά με ακα, από τις πιο αξιόπιστες στο Μετάξι σε υπηρεσίες.

Ιασωνος 30α Χριστίνα με ακα πάντα έχει κόσμο αυτή... και Μαρίνα σε απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 30β Εσμεραλντα πρώην Λόλα, απλό πρόγραμμα, κρίμα το κορμί...

Ιασωνος 31α Αλεξανδρα η κοντουλα με το μαλλί χαιτη λιονταριου, είχα μήνες μα την πετύχω, απλό πρόγραμμα.

Ιασωνος 33 Σιμονμα με ακα ουρά οι πακιστανοι και Ιουλιανα απλό πρόγραμμα με τελείωμα στα βυζια.

Ιασωνος 36 Τανια απλό ανακοινωνεται.

και τέλος
Κολωνου 27β Φωτεινη με ακα τελειωτικο παντού.

καλό ξημερωμα
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Λίγη ώρα πριν στην φτωχική Λιοσίων.Βασικά σπάνια κατεβαίνω εκεί κάτω γιατί τα καλά κομμάτια είναι λίγα αλλά μια και είχα πάει Φυλής προχθές είπα να κάνω μια αλλαγή.
Χωματιανού 11 πάνω-Γκάμπυ από Αλκιβιάδου και Φωκαίας 19. Καλοστεκούμενη τριαντάρα με ασιατικά χαρακτηριστικά σε φουλ.
Λιοσίων 76 πάνω-Μελίνα στο δωμάτιο.Το γνωστό μιλφ που είναι καιρό εκεί με φουλ πρόγραμμα.
Λιοσίων 76 κάτω-Πολύ καιρό είχα να το πετύχω ανοιχτό.Τάνια από Ιωαννίνων 3.Μπαμπάτσικη νεαρή με βυζάρες και ζωγραφισμένο ένα φυτό στο αριστερό της βυζί.
Εξηκίου 18Α-Έλλη.Ξανθιά μιλφ μέτριας εμφάνισης σε απλό.
Εξηκίου 18Γ-Αλεξάνδρα.Ξανθιά πιθανόν Ελληνίδα μαυρισμένη πιθανόν με σολάριουμ.Μπαμπάσικη με βυζάρες σε ελεύθερο στοματικό.
Βέργας 2-Σάντρα.Κοκκινομάλλα νεαρή ρωσοβλαχόφατσα σε απλό και αυταρχικό.
Βέργας 6 υπόγειο-Φωτεινή.Πολύ καλά διατηρημένη γκιλφ.Λεπτή με όμορφο πρόσωπο για την ηλικία της.Ευγενική χομγελαστή και κουνιστή στο σαλόνι παρουσίασε μόνη της το πρόγραμμα της που ήταν απλό και τόνισε το στοματικό με προφυλακτικό.Αυτή στα νιάτα της ήταν σίγουρα κουκλάρα.Άπαντες γκιλφάκηδες και μιλφάκηδες ας τσεκάρουν.
Βέργας 6 πάνω-Ναταλί η Ρωσίδα.Μπαμπάτσικη σαρανταπεντάρα ξανθιά με ωραίο κώλο για την ηλικία της.Ελεύθερο στοματικό.
Βέργας 3 δεξιά-Αλεξάνδρα που δεν είναι άλλη από την Λολίτα από το Φ109Β σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Βέργας 3 αριστερά-Λειλά.Όμορφο λεπτό πιπινάκι το οποίο και δοκιμάστηκε.Ελευθερο στοματικό.
Βέργας 3 όροφος-Ελόνα.Όμορφο πιπίνι με ζωγραφισμένα κάτι φτερά στην μέση της και γαλάζια μάτια.Μαλακία μου που δεν έβλεπα και δω πριν πάρω την Λειλά γιατί σίγουρα θα είχα καταλήξει στην Ελόνα μια και μου άρεσε περισσότερο.
Τροφωνίου 11 κάτω-Η Γιάννα με το πρωκτικό που είναι χρόνια εκεί και κάναν χρόνο τώρα έχει βάλει και βυζιά.Πρωκτικό.
Τροφωνίου 11 πάνω-Άλλη μια Γιάννα η οποία είναι επίσης καιρό εκεί αλλά κοντή χοντρή και άσχημη σε φουλ.
Τροφωνίου 13 ισόγειο-Μια γιαγιά και μια χοντρή που αφού ήταν σίγουρες ότι δεν θα περάσω ανακοίνωσαν απλό πρόγραμμα.
Καλό ξημέρωμα στους περισσότερους!
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
εσύ ασχοληθηκες πρώτος μαζί μου
Εγώ;
ΕΓΩ;
ΕΓΩ;
Που ασχολήθηκα ρε εγώ μαζί σου ή πότε έγραψα κάτι κακό;
Οράματα βλέπουν τα μάτια σου ή απλά έχεις χαζέψει;
Πάμε έτσι γρήγορα για του λόγου το αληθές.
Αυτή είναι ενδιαφέρουσα πληροφορία.Ευχαριστώ Σμυρνη :hi:
Από ενημέρωση σου που βρήκες την Γιάννα στο Φ200.

n.smirni76 είσαι μάγκας φίλε μου.Τα σέβη μου :hi:
Από κριτική σου για την Καρολίνα στο Δ18.

Και αν ψάξω πιθανόν να βρω κι αλλα.Για πες μου λοιπόν εσυ που ακριβώς σου την έπεσα να δω τι μου έχει διαφύγει...
Εσύ ξεκίνησες πρώτος με τις ειρωνείες μετά την ενημέρωση που είχα κάνει πριν μερικές μέρες.Μέχρι τότε ποτέ δεν είχα ασχοληθεί μαζί σου!
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Δικε Πόρνε μου, δεν είχες δίκιο, διότι η Κατερίνα έχει
πολύ πιο καλή αίσθηση στο μουνακι της και είναι και
φουσκωτό μουνακι για να φχαριστηθουμε γλυψιμο, ενώ
αυτή η Τζούλια είχε 'σαπιο' μουνακι σε σύγκριση με
την Κατερίνα, οπότε το έκλαψα το 20αρικο τσάμπα.

υγ. εκτός από το στενοτερο μουνακι της Φυλής,
    μουνακι στενό όμορφο με ωραία αίσθηση έχει
    και η ντιανα στο Φ65 όροφο. Αυτή είναι πολύ
    καλύτερη συνολικά από την Τζούλια του φ65β.χεχεχε
Στο φτιαξα σωστά γιατί βλέπω αποδιοργανώθηκες...
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6

Μακελαρης = Ζεν Πρεμιε ???....μπουαχαχαχα

όσες φορές και να παραθέσεις τον εαυτό σου,
η Τζούλια του Φ65 το ίδιο σαπιομουνα θα μείνει... μπουαχαχαχα
χώρια που έκλαψα ένα 20αρικο στο βωμό της ενημέρωσης.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Μακελαρης = Ζεν Πρεμιε ???....μπουαχαχαχα
Προφανώς! Έκανα ενημέρωση στις πέντε το πρωί και ύστερα έβαλα ξυπνητήρι για να προλάβω να σχολιάσω εσένα  :hi:
Κάποιος παραέχει μεγάλη ιδέα για την αφεντιά του εδώ πέρα ή ιδέα μου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom