Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (15 μέλη και 159 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά η Τζούλια η ξανθιά μιλφάρα με το πολυ καλό σώμα πέρασμα από Διδυμου 27 και τελευταία στο Πιπίνου και φυλής γωνία που χάθηκε?!?!?

Αυτή που...έπαιζε και ακάποτο γαμησάκι όπως είχε γραφτεί εδώ μέσα...και που έδινε και κωλαράκι....

για αυτήν εδώ λέω

και εδώ

Ευχαριστώ!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Πρωινό σπρωξιματάκι....πριν κάτι μέρες στο Ιάσονος 36 (εκεί που δουλεύει απόγευμα η Νίκα)....

Είχε 2 κοπέλες μέσα... Αν θυμάμαι καλά Γκαμπριέλα ήταν αυτή που πήρα (Βουλγάρα) Καστανή καλό σώμα...

Αλλά τελείως ξεπέτα...με ψεύτικα βογγητά και...στα 4 παίζει να είχε την πιο βρώμικη πατούσα όλων των εποχών...Όταν λέμε μαύρη εννοούμε...κατάμαυρη....Μάλλον περπατάει μόνο ξυπόλητη ακόμα και στον δρόμο...
Από καθαριότητα γενικώς....ΔΕΝ....

Και έκανα βλακεία γιατί ενώ περίμενα την Ανίτα στο Λεωνιδίου, βγήκε, είπα να κάνω μια βόλτα...επέτρεψα είχε φουλ δωμάτια και για να μην αργήσω άλλο σε μια δουλειά πήγα και έσπρωξα την Βουλγάρα απλά να αδειάσω... 

Καλύτερα να την έπαιζα σε μια γωνίτσα...
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Και έκανα βλακεία γιατί ενώ περίμενα την Ανίτα στο Λεωνιδίου, βγήκε, είπα να κάνω μια βόλτα...επέτρεψα είχε φουλ δωμάτια και για να μην αργήσω άλλο σε μια δουλειά πήγα και έσπρωξα την Βουλγάρα απλά να αδειάσω...  
Η Ανιτα, η "παχουλη", η μάπα, όπως διαλαλούν καποιοι "ειδήμονες" και καλά ενημερωτές, ειχε φουλ δωματια? Είναι δυνατον? Δε το πιστευω! Τόσα κορόιδα υπαρχουν που πάνε και πετάνε το δεκαρικάκι, αυτό το αστειο ποσό σ' αυτή τη φόλα? Πολύ περιέργο, πραγματικά.....
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
τώρα live επιγραμματικα.

Ιασωνος 1α Κατερίνα με ακα.

Ιασωνος 1β αριστερά Ριτα /Μαργαρίτα ανακοίνωσε μόνη της απλό πρόγραμμα.

Μπράβο για την απέρριτη ενημέρωση. Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
ξέχασες να πείς ότι η Λουίζα ξεκίνησε πρίν πάει Φυλής στο Κολωνού 48
Ξεχασες να συμπληρώσεις ότι καπακι δουλεψε Στο Ιασωνος 44, στο διαδρομο, μαζι μ' ενα ξανθο παγοβουνο, τη Μαγδαλενα...
 

mpismpikis

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά ξέρετε αν εργάζεται σε κάποιο σπίτι η Ζωή η αλβανίδα από Κ11; έχει χαθεί καιρό.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
δουλεύει σταθερά βράδυ εκεί εδώ και πολύ καιρό, είχε ξεκινήσει από Φυλής 59όροφος, έχει προϋπηρεσία σε στούντιο πρίν εμφανιστεί, δεν ξέρω αν πήγε πάλι σε στούντιο.
Καταλαβα ποια εννοεις  :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
έχεις δίκιο sorry, καλα να περνάς
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, ρωτάω ξανά γιατί απάντηση δεν πήρα... Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου μια κοπέλα που είχε περάσει πριν 2 χρόνια από Διδύμου 8Α με το όνομα Αλεξάνδρα; Σγουρά ξανθά μαλλιά, κοντούλα.


 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Επίσης, 2 σερί φορές πέτυχα σε διάστημα 10 ημερών στο κωνστ/πόλες 166 (το πάνω, όχι την ημιυπόγα) μια μιλφού, Κατερίνα, ωραίο σωματάκι, καρέ μαλί, με μια χαρακτηριστική μεγάλη ελιά στο μάγουλο. έχει κανείς καμιά πληροφορία?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Επι τη ευκαιρια, εχω να σου πω ότι ισχυουν τα ιδια με μενα, όπως ακριβως και με τον Jeune Premier.
Δηλαδη, εγω από τη μερα που γραφτηκα εγω, ασχοληθηκα, ποτε μαζι σου, η ειπα κατι εναντιον σου, για να 'χουμε καλο ερωτημα?
Δε νομιζω.....Οσο κι αν ψαξω, δε θα βρω κατι. Εσυ ξεκινησες την επιθεση, και τις ειρωνειες(ως συνηθως) προς το προσωπο μου. Δε ξερω τι ζορι τραβας.
Μαλλον σε κυνηγάνε φαντάσματα.....Δεν εξηγειται αλλιως.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Επι τη ευκαιρια, εχω να σου πω ότι ισχυουν τα ιδια με μενα, όπως ακριβως και με τον Jeune Premier.
Δηλαδη, εγω από τη μερα που γραφτηκα εγω, ασχοληθηκα, ποτε μαζι σου, η ειπα κατι εναντιον σου, για να 'χουμε καλο ερωτημα?
Δε νομιζω.....Οσο κι αν ψαξω, δε θα βρω κατι. Εσυ ξεκινησες την επιθεση, και τις ειρωνειες(ως συνηθως) προς το προσωπο μου. Δε ξερω τι ζορι τραβας.
Μαλλον σε κυνηγάνε φαντάσματα.....Δεν εξηγειται αλλιως.....
έτσι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Φωκαιας 25α πήγα να δω ποια αντικατεστησε την Λουιζα, Σάρα ξανθιά κοπέλα από Μολδαβία δεύτερη μέρα στην χώρα μας και δεύτερη μέρα στον οίκο, λεπτή με λίγο κοιλίτσα 2αρι βυζι, κάνει και ακα σε όποιον το θέλει αρκεί να είναι καθαρός και όχι γοης όπως άτυχος έγραψε κάποιος... δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και τα αγγλικά της σε νηπιακο επίπεδο, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου

+25α (3).jpg
+25α (6).jpg


+25α (4).jpg
+25α (5).jpg


+25α (2).jpg
+25α.jpg
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μύστη μου ξεροχύνω με πορνοδωμάτιο και απίστευτα ρομαντικές φωτογραφίες !!!   :wanker:
Αναμένω με δάκρυα στα μάτια και φωτογραφίες από τα λευκώματα του "Εκλεκτικού" [size=6pt]του 10ευρου[/size]
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.402
Πόντοι
34.612
Μάγκες καλησπέρα, ρωτάω ξανά γιατί απάντηση δεν πήρα... Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου μια κοπέλα που είχε περάσει πριν 2 χρόνια από Διδύμου 8Α με το όνομα Αλεξάνδρα; Σγουρά ξανθά μαλλιά, κοντούλα.




φιλε μια κοντουλα λες?
μιλφ?
αν ειναι αυτη κανει σολο καριερα
θα την βρεις στα cg παλι με το ονομα αλεξανδρα
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
φιλε μια κοντουλα λες?
μιλφ?
αν ειναι αυτη κανει σολο καριερα
θα την βρεις στα cg παλι με το ονομα αλεξανδρα

Ευχαριστώ για την απάντηση! Δεν είναι κάποια από αυτες που έχει στα cg.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Βέργας 3 αριστερά-Λειλά.Όμορφο λεπτό πιπινάκι το οποίο και δοκιμάστηκε.Ελευθερο στοματικό.
Βέργας 3 όροφος-Ελόνα.Όμορφο πιπίνι με ζωγραφισμένα κάτι φτερά στην μέση της και γαλάζια μάτια.Μαλακία μου που δεν έβλεπα και δω πριν πάρω την Λειλά γιατί σίγουρα θα είχα καταλήξει στην Ελόνα μια και μου άρεσε περισσότερο.

Jeune Premier μηπως η Ελονα που λες, ειναι η Ιλονα απο Αχιλλεως 48Β και Μαραθωνος γωνια, γιατι μοιαζουν απο την περιγραφη που κανεις. Ρωταω γιατι αν ειναι αλλη κοπελα, να παω να τσεκαρω απο κοντα το πιπινακι. Τωρα αν ειναι η ιδια και σε σχεση με τη Λειλα που δοκιμασες, επειδη εχω περασει και με τις δυο(σαββατο με τη Λειλα) να πω οτι μεσα στο δωματιο ειναι λιγο καλυτερη η Ιλονα, αλλα ως προς την εμφανιση θεωρω  πιο ομορφη τη Λειλα, ασε που κανει και καλυτερο τσιμπουκι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom