Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (21 μέλη και 195 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.741
Πόντοι
10.686
εσυ πας και γλωσσοφιλιαζεις .γλωσσομουνιαζεις τις πορνες .. :headbang:τά έχει όλα δικέ μου.χυστην  μύστη μου.τα αλλά είναι περιττά.Χυστε την μύστες μου :wanker:
Από τη μια την ερωτεύτηκες,από την άλλη τη σιχαίνεσαι και την απαξιώνεις ως σκληρός χύστης! Άντε να βρεις άκρη με σένα...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Από τη μια την ερωτεύτηκες,από την άλλη τη σιχαίνεσαι και την απαξιώνεις ως σκληρός χύστης! Άντε να βρεις άκρη με σένα...
πρότεινε μου μια καλύτερη αν ξέρεις φίλε.βαρέθηκα την ιδια :hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
[size=20pt]ΦΟΛΑ ALERT!!![/size]

ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι παρασυρθήκατε από το γενναιόδωρο προμόσιον του chris33 και είχατε την περιέργεια να δοκιμάσετε τη Χριστίνα από Κολωνού 53 πρωινή βάρδια, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ! Ο άνθρωπος δεν έχει καθόλου γούστο. Δε λέω, ψηλό και καλοστεκούμενο μιλφ, αλλά από υπηρεσίες στο δωμάτιο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. Ξινισμένη φάτσα, δε σε αφήνει να αγγίξεις καν το μουνί της, πόσο μάλλον να βάλεις τη γλώσσα σου, και έχει μια αηδιαστική ουλή ανάμεσα στα βυζιά. Φουλ ξενέρωτο γαμήσι! Θυμάμαι χαρακτηριστικά που πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό για να καυλώσω και τραβιέται λέγοντας "φτάνει, καλά είναι"  :headbang: :headbang: :headbang: Πραγματικά δεν ξέρω τι σκ@τά της έχει βρει ο συναγωνιστής και την ερωτεύτηκε, αλλά νομίζω το έχουμε καταλάβει όλοι ότι πάσχει από κάτι. Πάντως καιρός ήταν να αποκατασταθεί η αλήθεια και να σωθούν μερικά χαμένα 10ρικα. Εκτός κι αν θέλετε να τα πετάξετε στα σκουπίδια.
Τα εχω γραψει στην περσινη μου κριτικη!!! :hi: ΦΟΛΑΡΑ!!! :s&m_3: :birdman: :s&m_3:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
[size=20pt]ΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΟΥ  CHRIS 33[/size]

[size=20pt]ΦΟΛΑ ALERT!!![/size]

ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι παρασυρθήκατε από το γενναιόδωρο προμόσιον του chris33 και είχατε την περιέργεια να δοκιμάσετε τη Χριστίνα από Κολωνού 53 πρωινή βάρδια, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ! Ο άνθρωπος δεν έχει καθόλου γούστο. Δε λέω, ψηλό και καλοστεκούμενο μιλφ, αλλά από υπηρεσίες στο δωμάτιο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. Ξινισμένη φάτσα, δε σε αφήνει να αγγίξεις καν το μουνί της, πόσο μάλλον να βάλεις τη γλώσσα σου, και έχει μια αηδιαστική ουλή ανάμεσα στα βυζιά. Φουλ ξενέρωτο γαμήσι! Θυμάμαι χαρακτηριστικά που πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό για να καυλώσω και τραβιέται λέγοντας "φτάνει, καλά είναι"  :headbang: :headbang: :headbang: Πραγματικά δεν ξέρω τι σκ@τά της έχει βρει ο συναγωνιστής και την ερωτεύτηκε, αλλά νομίζω το έχουμε καταλάβει όλοι ότι πάσχει από κάτι. Πάντως καιρός ήταν να αποκατασταθεί η αλήθεια και να σωθούν μερικά χαμένα 10ρικα. Εκτός κι αν θέλετε να τα πετάξετε στα σκουπίδια.

Για να βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους διάσταση,έχοντας προσωπικά σχετική άποψη επειδή μέχρι πέρυσι την έπαιρνα συχνά αλλά το ξέκοψα λόγω αμετανόητης με τον χρόνο υπηρεσίας,κάνει καλά προκαταρκτικά με ορχεολειχία,δέχεται χάδια και φιλιά στο λαιμό και στο σώμα,για στόμα και μουνί μάλλον δεν,τουλάχιστον σε μένα.Δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα, ούτε αρνείται αλλαγή στάσης.Έχει ευχάριστη διάθεση,αν της φερθείς ευγενικά θα έχεις ένα ικανοποιητικό υπεραπλό σεξ,όχι κάτι παραπάνω.

Χριστίνα  Κολωνού 53 Μεταξουργείο πρωινή βάρδια.Μόνο που ακούω το Χριστίνα  πλέον μου φεύγουν  :wanker:

πρότεινε μου μια καλύτερη αν ξέρεις φίλε.βαρέθηκα την ιδια :hi:

Τα εχω γραψει στην περσινη μου κριτικη!!! :hi: ΦΟΛΑΡΑ!!! :s&m_3: :birdman: :s&m_3:

[size=20pt]ΚΑΛΕΙΣΤΕ ΣΕ ΜΑΖΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΣΥΣΤΟΛΟ ΣΠΑΜΑΡΙΣΜΑ  :s&m_3:[/size]
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Χαίρομαι που δικαιώνομαι, μάγκες.  :hi: :hi: :hi:

Ο Κρις από κάπου χάνει λάδια, το έχουμε πάρει πρέφα όλοι.  :2funny: :2funny:


Όταν τρως φόλα, ρε πούστη μου σου γαμιέται η ψυχολογία.  :S
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ύπουλοι εχθροί.πιθανοί ανταγωνιστές.ίσως...θα δείξει  :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
[size=20pt]ΦΟΛΑ ALERT!!![/size]

ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι παρασυρθήκατε από το γενναιόδωρο προμόσιον του chris33 και είχατε την περιέργεια να δοκιμάσετε τη Χριστίνα από Κολωνού 53 πρωινή βάρδια, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ! Ο άνθρωπος δεν έχει καθόλου γούστο. Δε λέω, ψηλό και καλοστεκούμενο μιλφ, αλλά από υπηρεσίες στο δωμάτιο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. Ξινισμένη φάτσα, δε σε αφήνει να αγγίξεις καν το μουνί της, πόσο μάλλον να βάλεις τη γλώσσα σου, και έχει μια αηδιαστική ουλή ανάμεσα στα βυζιά. Φουλ ξενέρωτο γαμήσι! Θυμάμαι χαρακτηριστικά που πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό για να καυλώσω και τραβιέται λέγοντας "φτάνει, καλά είναι"  :headbang: :headbang: :headbang: Πραγματικά δεν ξέρω τι σκ@τά της έχει βρει ο συναγωνιστής και την ερωτεύτηκε, αλλά νομίζω το έχουμε καταλάβει όλοι ότι πάσχει από κάτι. Πάντως καιρός ήταν να αποκατασταθεί η αλήθεια και να σωθούν μερικά χαμένα 10ρικα. Εκτός κι αν θέλετε να τα πετάξετε στα σκουπίδια.
[size=20pt]ΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΟΥ  CHRIS 33[/size]

[size=20pt]ΚΑΛΕΙΣΤΕ ΣΕ ΜΑΖΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΣΥΣΤΟΛΟ ΣΠΑΜΑΡΙΣΜΑ  :s&m_3:[/size]
Χαίρομαι που δικαιώνομαι, μάγκες.  :hi: :hi: :hi:

Ο Κρις από κάπου χάνει λάδια, το έχουμε πάρει πρέφα όλοι.  :2funny: :2funny:


Όταν τρως φόλα, ρε πούστη μου σου γαμιέται η ψυχολογία.  :S
Ύπουλοι εχθροί.πιθανοί ανταγωνιστές.ίσως...θα δείξει  :2funny:

καλα ο ανθρωπος μπορει να περνα καλα μαζι της ... και με τους υπολοιπους απλα να μην ταιριαζει ...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Χριστίνα Κολωνού 53Μεταξουργείο.δίνει και εγγύηση.τόσο καλή λεμε :wanker: :erection:

εδω βεβαια φαινεσαι ξεκαθαρα οτι εισαι τρολ ή προμοτορας ή οπως αλλιως θελεις να λεγεσαι ... δεδομενου αυτου που γραφεις μετα απο τοσους που λενε οτι δεν αξιζει...   :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι δεν αποδεχεσε την πραγματικοτητα ? οτι εσυ μπορει να περνας καλα μαζι της γιατι τα εχετε βρει ... αλλα με τους υπολοιπους απο οτι φαινετε δεν παει καλα το θεμα ... , ασε τον κοσμο να παει σε καποια που περασουν καλα και μην παραπληροφορεις ...

και σε μενα πολλες κοπελες λενε να γραψω κατι και τα σχετικα , ξερεις τι κανω ? το αγνοω ....
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εδω βεβαια φαινεσαι ξεκαθαρα οτι εισαι τρολ ή προμοτορας ή οπως αλλιως θελεις να λεγεσαι ... δεδομενου αυτου που γραφεις μετα απο τοσους που λενε οτι δεν αξιζει...   :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι δεν αποδεχεσε την πραγματικοτητα ? οτι εσυ μπορει να περνας καλα μαζι της γιατι τα εχετε βρει ... αλλα με τους υπολοιπους απο οτι φαινετε δεν παει καλα το θεμα ... , ασε τον κοσμο να παει σε καποια που περασουν καλα και μην παραπληροφορεις ...
εντάξει εννοούσα ότι είναι vfm.δεν παραπληροφόρησα κανεναν εσκεμμένα.πολλές φορές με κατακλύζει  Ο ενθουσιασμός  της στιγμης ισως.βέβαια μετά μου περναει σχετικά γρήγορα.πάντως δεν κατάλαβα  πώς ενόχλησα?τόσοι και τόσοι  γράφουν  ενημερώσεις.Αυτό έκανα  και εγώ .πάντα ήθελα  να γίνω ενημερωτης? Έβλεπα τα παιδιά να γράφουν  και τα ζηλευα.υπερβολικός ζήλος για την ανιδιοτελή  Ενημέρωση ισως να ήταν τελικά  το προβλημα
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
πάντως δεν κατάλαβα  πώς ενόχλησα?τόσοι και τόσοι  γράφουν  ενημερώσεις.Αυτό έκανα  και εγώ .πάντα ήθελα  να γίνω ενημερωτης?

7 συνεχομενες μερες,γραφεις "ουαου η χριστινα κωλ 53 εισαι σουπερ νταπα τουπα πηγαινετε ολοι εκει....

αυτο δεν ειναι ενημερωση..αυτο λεγεται brain damage..πανιβλακα... -_-
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
7 συνεχομενες μερες,γραφεις "ουαου η χριστινα κωλ 53 εισαι σουπερ νταπα τουπα πηγαινετε ολοι εκει....

αυτο δεν ειναι ενημερωση..αυτο λεγεται brain damage..πανιβλακα... -_-
δεν είναι κανένας τυχαίος για να μου μιλάς .με αυτό τον τροπο.έχω προσφέρει  στο σάιτ και στην ενημέρωση  :P.Από οτι φαίνεται όμως υπάρχει  Πολύ αχαριστία από κάποιους. Όποτε θα κόψω για κάποιο  χρονικό διάστημα να ενημερώνω μέχρι να μου περάσει  >:(
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
εντάξει εννοούσα ότι είναι vfm.δεν παραπληροφόρησα κανεναν εσκεμμένα.πολλές φορές με κατακλύζει  Ο ενθουσιασμός  της στιγμης ισως.βέβαια μετά μου περναει σχετικά γρήγορα.πάντως δεν κατάλαβα  πώς ενόχλησα?τόσοι και τόσοι  γράφουν  ενημερώσεις.Αυτό έκανα  και εγώ .πάντα ήθελα  να γίνω ενημερωτης? Έβλεπα τα παιδιά να γράφουν  και τα ζηλευα.υπερβολικός ζήλος για την ανιδιοτελή  Ενημέρωση ισως να ήταν τελικά  το προβλημα
7 συνεχομενες μερες,γραφεις "ουαου η χριστινα κωλ 53 εισαι σουπερ νταπα τουπα πηγαινετε ολοι εκει....

αυτο δεν ειναι ενημερωση..αυτο λεγεται brain damage..πανιβλακα... -_-
δεν είναι κανένας τυχαίος για να μου μιλάς .με αυτό τον τροπο.έχω προσφέρει  στο σάιτ και στην ενημέρωση  :P.Από οτι φαίνεται όμως υπάρχει  Πολύ αχαριστία από κάποιους. Όποτε θα κόψω για κάποιο  χρονικό διάστημα να ενημερώνω μέχρι να μου περάσει  >:(

σου το απαντησαν ηδη απο οτι διαβαζω ... και το δικο σου φαινομενο δεν ειναι το μοναδικο ... εσυ προσωπικα μπορει να περνας μια χαρα μαζι της ... αλλα οι υπολοιποι που ειτε απο μονοι τους πηγαν ειτε επειδη παρασυρθηκαν απο τα γραφομενα σου ΔΗΛΩΝΟΥΝ οτι πηγαν χαμενα τα λεφτα τους ... σου αρεσει αυτο ?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Υπαρχει και αλλος ενας chris με καποιο νουμερο μπροστα δεν θυμαμαι ακριβως τον οποιο τον εχουν και τιμημενο, ο οποιος συνεχεια κανει καλες κριτικες για την σονια που δουλευε βεργας 6 και τωρα αλκιβιαδου16γ. αν το προσεξετε σε καποια διαστηματα σχεδον καθημερινα ανεβαζε καλες κριτικες , ο ανθρωπος περναγε πολυ ομορφα μαζι της , μετα απο τοσες συνευρεσεις ειχαν και καποια οικειοτητα ή οπως αλλιως μπορεις να το πεις ....

αλλα για πολλους η τυπισα δεν μπορει να θεωρηθει κατι περισσοτερο απο μετριοτητα ...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Υπάρχουν κοπέλες της δουλειάς που δεν εκτιμάνε τίποτα. Δεν πα' να είσαι καθαρός, ευγενικός και εμφανίσιμος... αντί να το εκτιμήσουν και να προσπαθήσουν να σε ικανοποιήσουν καλύτερα, σε ταΐζουν φόλα. Ε λοιπόν αυτές ας τις αφήσουμε με τους πακιστανούς και τους αφγανούς να ισιώσουν!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Υπάρχουν κοπέλες της δουλειάς που δεν εκτιμάνε τίποτα. Δεν πα' να είσαι καθαρός, ευγενικός και εμφανίσιμος... αντί να το εκτιμήσουν και να προσπαθήσουν να σε ικανοποιήσουν καλύτερα, σε ταΐζουν φόλα. Ε λοιπόν αυτές ας τις αφήσουμε με τους πακιστανούς και τους αφγανούς να ισιώσουν!!
Έτσι ακριβώς παίχτη μου! Να τις επισημαίνουμε στο thread να μην την πατάνε και άλλοι συναγωνιστές!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Αυριο παιζει να νσι τιποτα ανοιχτο το πρωι
ενα σεξακι πριν το αρνακι? :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Κολωνού 53: Χριστίνα.  :grin:

Μη λέμε μαλακίες, η κοπέλα είναι μια χαρά. Εξαρτάται βέβαια τι ζητάει κανείς. Εμένα προσωπικά και να με άφηνε δεν θα την έγλειφα, γιατί δεν είναι το φρέσκο πιπίνι που λαχταράς να γλείψεις. Όμως είναι όμορφη, παθητική, έχει πολύ καλά ανοίγματα και ωραία πόδια.
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Καλησπέρα και καλό Πάσχα να έχουμε.

Ξέρει κανείς που να έχει κατέβει σήμερα αν τα σπιτάκια στην Καλυμνου είναι ανοιχτα, και αν κάνει η Πωλίνα παιχνίδι σήμερα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom