Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (6 μέλη και 165 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλιππιδου 11 σιγουρα για φωκαιας 24 την εβαλαν για λιγες μερες διοτι ελειπαν κοπελες που δουλευουν κανονικα στο 24
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
φιλιππιδου ΓΑΣΠΑΡΗ ΓΙΩΡΓΟΥ 11 σιγουρα για φωκαιας 24 την εβαλαν για λιγες μερες διοτι ελειπαν κοπελες που δουλευουν κανονικα στο 24
Νομίζω ότι τουλάχιστον τα μέλη του bou έτσι οφείλουν πλέον να την ονομάζουν!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Μακάρι να ήμουν μαιτρ!
Έστειλα τη γυναίκα στο χωριό αλλά θά΄φτιαχνα κανά φαί της προκοπής.Με αυγά και σαλάτα-ντομάτα, την έβγαλα.Αύριο θα πάω και γω,χωριό...
Αλλά τώρα φτιάχνω το καφεδάκι μου και επιστρέφω κάτω από Αχαρνών για συγκεκριμένο στόχο.
Τον νου σου μη σε πετύχει ο Picker πουθενά με τη γυναίκα σου,σ'έδωσε στεγνά!  ;)
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Ενημέρωση από την χθεσινή 3η βάρδια.

[size=11pt]Ρέκτη μου, στην ίδια βάρδια στο Φιλιππίδη 11 ιερουργούσε η Αννυ η πορνοστάρ... :tits2:

Από το Μετάξι ήταν να πάρεις τη μια και να χτυπάς την άλλη στην εν λόγω βάρδια.

Δεν αξίζει καν να γράψεις ενημέρωση... :vomit:[/size]
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
[size=20pt]ΦΟΛΑ ALERT!!![/size]

ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι παρασυρθήκατε από το γενναιόδωρο προμόσιον του chris33 και είχατε την περιέργεια να δοκιμάσετε τη Χριστίνα από Κολωνού 53 πρωινή βάρδια, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ! Ο άνθρωπος δεν έχει καθόλου γούστο. Δε λέω, ψηλό και καλοστεκούμενο μιλφ, αλλά από υπηρεσίες στο δωμάτιο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. Ξινισμένη φάτσα, δε σε αφήνει να αγγίξεις καν το μουνί της, πόσο μάλλον να βάλεις τη γλώσσα σου, και έχει μια αηδιαστική ουλή ανάμεσα στα βυζιά. Φουλ ξενέρωτο γαμήσι! Θυμάμαι χαρακτηριστικά που πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό για να καυλώσω και τραβιέται λέγοντας "φτάνει, καλά είναι"  :headbang: :headbang: :headbang: Πραγματικά δεν ξέρω τι σκ@τά της έχει βρει ο συναγωνιστής και την ερωτεύτηκε, αλλά νομίζω το έχουμε καταλάβει όλοι ότι πάσχει από κάτι. Πάντως καιρός ήταν να αποκατασταθεί η αλήθεια και να σωθούν μερικά χαμένα 10ρικα. Εκτός κι αν θέλετε να τα πετάξετε στα σκουπίδια.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
[size=20pt]ΦΟΛΑ ALERT!!![/size]

ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι παρασυρθήκατε από το γενναιόδωρο προμόσιον του chris33 και είχατε την περιέργεια να δοκιμάσετε τη Χριστίνα από Κολωνού 53 πρωινή βάρδια, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ! Ο άνθρωπος δεν έχει καθόλου γούστο. Δε λέω, ψηλό και καλοστεκούμενο μιλφ, αλλά από υπηρεσίες στο δωμάτιο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. Ξινισμένη φάτσα, δε σε αφήνει να αγγίξεις καν το μουνί της, πόσο μάλλον να βάλεις τη γλώσσα σου, και έχει μια αηδιαστική ουλή ανάμεσα στα βυζιά. Φουλ ξενέρωτο γαμήσι! Θυμάμαι χαρακτηριστικά που πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό για να καυλώσω και τραβιέται λέγοντας "φτάνει, καλά είναι"  :headbang: :headbang: :headbang: Πραγματικά δεν ξέρω τι σκ@τά της έχει βρει ο συναγωνιστής και την ερωτεύτηκε, αλλά νομίζω το έχουμε καταλάβει όλοι ότι πάσχει από κάτι. Πάντως καιρός ήταν να αποκατασταθεί η αλήθεια και να σωθούν μερικά χαμένα 10ρικα. Εκτός κι αν θέλετε να τα πετάξετε στα σκουπίδια.
ενα καρο ψέματα.ας την δοκιμασουν και μετά μου λένε.οσοι φίλοι και γνωστοί την πήραν ήταν τελεια.για ποιο λόγο λες ψέματα  δεν το ξέρω ούτε και θέλω να το μάθω.ειναι μια πραγματικα σεμνή ντίβα του Μεταξουργείου.ένας άγγελος μεσα σε μια κόλαση μπάζων.ενα μανεκέν απο τα λιγα :wanker:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Χριστίνα Κολωνού 53Μεταξουργείο.δίνει και εγγύηση.τόσο καλή λεμε :wanker: :erection:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
ενα καρο ψέματα.ας την δοκιμασουν και μετά μου λένε.οσοι φίλοι και γνωστοί την πήραν ήταν τελεια.για ποιο λόγο λες ψέματα  δεν το ξέρω ούτε και θέλω να το μάθω.ειναι μια πραγματικα σεμνή ντίβα του Μεταξουργείου.ένας άγγελος μεσα σε μια κόλαση μπάζων.ενα μανεκέν απο τα λιγα :wanker:
Για να βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους διάσταση,έχοντας προσωπικά σχετική άποψη επειδή μέχρι πέρυσι την έπαιρνα συχνά αλλά το ξέκοψα λόγω αμετανόητης με τον χρόνο υπηρεσίας,κάνει καλά προκαταρκτικά με ορχεολειχία,δέχεται χάδια και φιλιά στο λαιμό και στο σώμα,για στόμα και μουνί μάλλον δεν,τουλάχιστον σε μένα.Δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα, ούτε αρνείται αλλαγή στάσης.Έχει ευχάριστη διάθεση,αν της φερθείς ευγενικά θα έχεις ένα ικανοποιητικό υπεραπλό σεξ,όχι κάτι παραπάνω.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Για να βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους διάσταση,έχοντας προσωπικά σχετική άποψη επειδή μέχρι πέρυσι την έπαιρνα συχνά,αλλά το ξέκοψα λόγω αμετανόητης με τον χρόνο υπηρεσίας,κάνει καλά προκαταρκτικά με ορχεολειχία,δέχεται χάδια και φιλιά στο λαιμό και στο σώμα,για στόμα και μουνί μάλλον δεν,τουλάχιστον σε μένα.Δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα, ούτε αρνείται αλλαγή στάσης.Έχει ευχάριστη διάθεση,αν της φερθείς ευγενικά θα έχεις ένα ικανοποιητικό υπεραπλό σεξ,όχι κάτι παραπάνω.
εσυ πας και γλωσσοφιλιαζεις .γλωσσομουνιαζεις τις πορνες .. :headbang:τά έχει όλα δικέ μου.χυστην  μύστη μου.τα αλλά είναι περιττά.Χυστε την μύστες μου :wanker:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η Χριστίνα έχει όντως μια μεγάλη ουλή ανάμεσα στα στήθια αλλά την έχω συνηθίσει και δεν με ενοχλεί. Προφανώς έχει κάνει κάποια εγχείρηση η κοπέλα. Κατά τ' άλλα κάνει απλό πρόγραμμα αλλά είναι πολύ θερμή, της αρέσει να υποτάσσεται στον άντρα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Προσωπικα θα τον προσεχα πολυ αυτον τον CHRIS33 μοιαζει να ειναι προμοτορας.Η ακόμα και νταβατζής .ύποπτος  Ο CHRIS33.πολυ ύποπτος  :2funny:..Εγώ θα του έκοβα τον αερα και θα τον μπαναρα οσο ειναι νωρίς.πριν ανέβει  Πολύ ψηλα...και κάνει δικιά του όλη την ενημέρωση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom