Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (11 μέλη και 127 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ωραίο αν και βαριά συννεφιασμένο το σημερινό μεσημεράκι κατάλληλο για μια ματιά στα πέριξ.

Για αρχή και τα δύο 7άρια της Διδύμου ήταν κλειστά!
Διδύμου 16...ήταν η Ειρήνη.Ξανθιά αδύνατη μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί και με πρόσωπο Αξιωματικού του Γερμανικού στρατού...
Καλό σώμα για την ηλικία της,με κοιλίτσα και χαλαρωμένη κωλάρα,παγωμένο χαμόγελο μέχρι να δει αν θα περάσεις μαζί της...
Και η Αναστασία η ξανθιά μιλφ με τις ωραίες βυζάρες.Το μάτι πέφτει πάντα στο στήθος της και το γλυκό πρόσωπό της με το χαρακτηριστικά ντροπαλό βλέμμα...
Διδύμου 18 κάτω...ήταν η Χριστίνα...Ψηλή καστανή μιλφ με μέτριο προσωπο και με νταρντανέ κορμί που ξεφεύγει σε αρκετά σημεία κυρίως από τη μέση και κάτω...
Με λίγα λόγια,καλή κωλάρα και αυτή!
Η Καρολίνα ετοιμάζει τα ράστα της για αύριο!
Διδύμου 18 ισόγειο...ήταν η Κατερίνα η Σέρβα...
Ξανθιά μιλφογκιλφ και αυτή με σιλικονάτο στήθος...Κουρασμένο πρόσωπο αλλά γελαστό είτε περάσεις,είτε όχι...
Τα μπλε δαντελωτά εσώρουχα που φορούσε σήμερα ίσως να μη της ταίριαζαν τόσο ηλικιακά αλλά την αναδείκνυαν σωματικά!
Διδύμου 20...ήταν η Άννα η μυστήρια...
Παράξενο βλέμμα,αδύνατο κορμί,ωραία εμφάνιση για την ηλικία της...
Διδύμου 22...ήταν η Εβελίνα...Συννεφιασμένη και αυτή σήμερα ασορτί με τον καιρό,νωχελικές οι κινήσεις της,βαρεμάρα γενικώς αλλά βαρεμάρα με ωραίο κορμί,τι να λέμε...
Φυλής 54 το νέο ήταν κλειστό και στο διπλανό ισόγειο ήταν η Φλώρα...
Ψηλή,μελαχροινή,ωραία σκιστομάτα αλλά...ζουμερή παντού αν και δεν της "φαίνεται" λόγω του ύψους της...
Η συμπαθής γηραιά υπηρεσία με τα γυαλάκια την προωθούσε τουμπερλεκίζοντας τον γεμάτο κώλο της!
Φυλής 56...ήταν η ξανθιά Ναταλί με το αγαθό πρόσωπο,το πονηρό βλέμμα...Έχει τα ωραία πιασιματάκια της αν και μού φάνηκε αδυνατισμένη.
Πιο πέρα,πολλά μαγαζιά κλειστά:το 59,το 61,το 66,κάποια από τα 84 και 86.
Κάποιες εντυπωσιακές παρουσίες όπως η ψηλή ξανθιά Άντζελα με την κορμάρα στη Φυλής 71.
Ή η Χριστιάνα στη Φυλής 65 κάτω με το πολύ όμορφο "ανοικτόχρωμο" πρόσωπο και τους κρεμαστούς κήπους της βυζοΒαβυλώνας...
Αν και σήμερα πιο έντονα βαμμένη και περισσότερο αλλοιωμένη στα χαρακτηριστικά της...
Η Αλίνα στη Φυλής 69 κάτω με την βαθιά επίκυψή της στο σαλόνι σαν να λέει "να φανεί ο κώλος μου,να φανεί η όμορφιά μου" νιάτα,ύψος και κορμάρα μαζί!
Η γλυκιά ξανθιά Μαριάννα στη Φυλής 86 κάτω...Δίχως να εντυπωσιάζει,δίχως να κραυγάζει,τραβάει,προσελκύει,μαγνητίζει με το όμορφο πρόσωπό της και το μοντελέ κορμί της...

Καταλήγοντας,το σημερινό ΤΟΡ 5 από εμφάνιση:
1.Χριστιάνα από Φυλής 65β.
2.Αλίνα από Φυλής 69α.
3.Μαριάννα από Φυλής 86β.
4.Εβελίνα από Διδύμου 22.
5.Άντζελα από Φυλής 71.
Συμφωνο  τωρα τελευταια μια κρυονη μια δεν θελει χαμουρεμα και ευγενικα σου λεει ξαπλοσε για πιπα μια γυρηζη μονο πισοκολητο κτλ...Πιο καλα με το σουζανακι απο αγκυρας στο φιναλε κανει τα ιδια και καλητερα..
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Έχει κανείς εμπειρία με την ξανθιά ψηλή μουνάρα Βανέσσα που παίζει τελευταία back 2 back με την Κατερίνα στο Φυλής 59 όροφος??
Δεν ρωτάω για την Βανέσσα του ισογείου...Γι αυτήν υπάρχουν κριτικές.
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς που βοσκει τώρα η τρελό μπαρμπορα;
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
265
Like
152
Πόντοι
1
H απογευματινή βάρδια στην Διδύμου τι ώρα ξεκινάει περιπου? 6?
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ανάλογα το σπίτι τα περισσότερα αλλάζουν στο διάστημα 17 00 με 17 45
 

cif_lover88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Στο Φυλής 84 στο ισόγειο η παλιά καραβάνα Λάουρα,με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους.Σε πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό.

Στο Φωκαίας 25 στον όροφο η Λουίζα,κανονικών κιλών,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων,λεπτή σέξυ φωνούλα.Κανονικό πρόγραμμα.
εμενα προχτες η λαουρα μου ειπε απλο προγραμμα και η λουιζα ελευθερο στοματικο!!!
αληθεια η λουιζα τι λεει μεσα το παλευει?
αφηνει χυσιμο σε προσωπο ή στομα εστω με εξτρα?
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Καλησπερα αλανια... Πριν καιρο ειχα ρωτησει μια τσα2 αν ξερει ποτε θα γυρισει η Τζίνα.. Ειχε πει γυρω στο Δεκεμβρη σε ενα φιλο λιγο καιρο μετα ανεφερε μαλλον Γεναρη. Μη τυχον ειχε κ αλλος φίλος την ιδια προσμονη για την εν λογω κορασιδα κ εχει κανενα νεο;
Οποιοι γνωριζουν την κοπελα κ το πως ηταν στα ενδοτερα δεκτες προτασεις για αντικαταστατρια... Ειχα κ την γνωστη Αθηνα αλλα δεν την βρισκω παντα οποτε αναζητειται πιπινομωρο με εξαιρετικες εντυπωσεις ευχαριστώ
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
ξερει κανεις ποιες κοπελες υπαρχουν καθημερινες και σαββατο την πρωινη βαρδια και την απογευματινη(?) γυρω στις 8-9 στα Βιργινίας Μπενάκη 31 k Παιανιέων 24? εχω δει τι γραφουν οι συναδελφοι αλλα οι κριτικες ειναι παλιες. προσωπικα θυμαμαι την ελληνιδα Βικυ στο μπενακη για χρονια πρωι. στο αλλο θυμαμαι μια σκουροδερμη με Βυζάρες θειτσα Ελληνιδα και αργοτερα πηρε τη θεση της μια ξενη καστανοξανθη παχουλη. καμια βοηθεια?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Πρωινή επίσκεψη στο ανανεωμένο Κων/πόλεως 132. Ο χώρος έχει γίνει λουξ με άσπρο δερμάτινο καναπέ. Η υπηρεσία μου παρουσίασε δύο μιλφάκια, τη ρωσσίδα Αναστασία και την κατάξανθη Πολωνέζα Ολίβια. Ντυμένες αμφότερες με πολύ σέξυ ρούχα, mini skirt, διχτυωτά καλσόν. Τα ρούχα ήταν και τα μόνο που ήταν του γούστου μου. Οι κοπέλες απείχαν πολύ από αυτές που μου αρέσουν. Πιστεύω όμως ότι θα κάψουν καρδιές σε άλλους συναγωνιστές. 50 ευρώ το πρόγραμμα και με 60 έχει 69 και ελεύθερο στοματικό.
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Πρωινή επίσκεψη στο ανανεωμένο Κων/πόλεως 132. Ο χώρος έχει γίνει λουξ με άσπρο δερμάτινο καναπέ. Η υπηρεσία μου παρουσίασε δύο μιλφάκια, τη ρωσσίδα Αναστασία και την κατάξανθη Πολωνέζα Ολίβια. Ντυμένες αμφότερες με πολύ σέξυ ρούχα, mini skirt, διχτυωτά καλσόν. Τα ρούχα ήταν και τα μόνο που ήταν του γούστου μου. Οι κοπέλες απείχαν πολύ από αυτές που μου αρέσουν. Πιστεύω όμως ότι θα κάψουν καρδιές σε άλλους συναγωνιστές. 50 ευρώ το πρόγραμμα και με 60 έχει 69 και ελεύθερο στοματικό.
50 ευρώ
Σωστό ή λάθος?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Ανέβηκα στο Ιάσονος 2 πάνω για την ξανθιά πληθωρική milf Μαργαρίτα, πέτυχα τη νεαρότερη Ρωσίδα  ψηλή μελαχροινή με τα σχιστά μάτια Βίκυ,χαρήκαμε αμφότεροι και φάνηκε στο σαλόνι,η ξανθιά κομπλεξική λεκανατζού φρόντισε να χτυπήσει πόρτα στο πεντάλεπτο, στο δεκάλεπτο είχε ήδη χτυπήσει τρεις φορές, :headbang: στο σαλόνι... ψυχή ζώσα δεν υπήρχε,φοβήθηκε μην παντρευτούμε! :jerking:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Άστες τότε να δουλεύουν με τους μαυρούληδες,υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πιο... χορταστικά πορτοκάλια!  :)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Άστες τότε να δουλεύουν με τους μαυρούληδες,υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πιο... χορταστικά πορτοκάλια!  :)

Εγώ τις γράφω στα @@ μου.
Μια φορά είχα κάτσει τόσο
που βαράγανε και τους τοίχους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom