Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ναι!τι  γνωμη  εχεις?


υπαρχουνε κριτικες αν θυμαμαι καλα στο φωκαιας 19 και φυλης 65 β
την ειχα παρει μια φορα πριν βαλει ψευτικα βυζια. στο δωματιο μεσα δεν λεει και πολλα αλλα εμενα προσωπικα  δε με πολυ νοιαζει η συμμετοχη της τανας  αλλα η εμφανιση της   .και στον τομεα αυτον υπαρχουνε πολυ καλυτερες για αυτο και δεν υπηρξε επαναληψη
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785
υπαρχουνε κριτικες αν θυμαμαι καλα στο φωκαιας 19 και φυλης 65 β
την ειχα παρει μια φορα πριν βαλει ψευτικα βυζια. στο δωματιο μεσα δεν λεει και πολλα αλλα εμενα προσωπικα  δε με πολυ νοιαζει η συμμετοχη της τανας  αλλα η εμφανιση της   .και στον τομεα αυτον υπαρχουνε πολυ καλυτερες για αυτο και δεν υπηρξε επαναληψη
.........


.......... Η διασαλευθείσα τάξη άπεκατεστάθη !!
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Γρήγορο πέρασμα στις 17:00.

Φ.71α ισόγειο : ή γνωστή επιπλο-Αντζελινα-δεν-κανω-τιποτα, με νέο μαλλί/βάψιμο. Παραμένει εντυπωσιακή ή ομορφιά του προσώπου της κ του κορμιού της..... Κρίμα... Την ώρα του τσεκαρισματος πλήρωσε κ όδευε στα ενδότερα 65+ αγωνιστής ....

Φ.71 οροφος : κλειστό
Φ.69 ισόγειο κλειστό
Φ.69 όροφος: ή γνωστή ξανθια Τζουλια (no way)
Φ.67 κλειστο
Φ.65 ισόγειο: ή όμορφη Ντιάνα (στα υπόψη)
Φ.65 όροφος: αλλαγή βαρδιας, θα ερχόταν ή Σόνια.
Φ.86 ισόγειο: δεν μπαίνω ποτέ (bad carma)
Φ.86 όροφος : κλειστό
Φ.84 όροφος: κλειστό
Φ.84 ισόγειο: δεν μπήκα.

Φιλιππίδη 11α ισόγειο: μια Βιολέτα μιλφ (no way)

Διδύμου 7α & 7β: κλειστά [ έχει κανείς ιδέα τι γίνεται με αυτά ? Ή που είναι ή Τζώρτζια ?]
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Το μεσημέρι μπήκα στη Ρωσσόφωνη μελαχροινή milf Λυδία στο Κολωνού 48.Μου ''βγήκε'' διαφορετικά και παραβίασα το πρωτόκολλο,παίρνοντας εγώ τον ρόλο της αρσενικής πουτάνας... Ακόμα θυμάμαι το βλέμμα της που διασταυρώθηκε με το δικό μου όταν έφευγα...
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Το μεσημέρι μπήκα στη Ρωσσόφωνη μελαχροινή milf Λυδία στο Κολωνού 48.Μου ''βγήκε'' διαφορετικά και παραβίασα το πρωτόκολλο,παίρνοντας εγώ τον ρόλο της αρσενικής πουτάνας... Ακόμα θυμάμαι το βλέμμα της που διασταυρώθηκε με το δικό μου όταν έφευγα...

Δηλαδή;;;

:think:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Το μεσημέρι μπήκα στη Ρωσσόφωνη μελαχροινή milf Λυδία στο Κολωνού 48.Μου ''βγήκε'' διαφορετικά και παραβίασα το πρωτόκολλο,παίρνοντας εγώ τον ρόλο της αρσενικής πουτάνας... Ακόμα θυμάμαι το βλέμμα της που διασταυρώθηκε με το δικό μου όταν έφευγα...

Αν εννοεις ότι έχεις νοιώσει ότι πηδάει ή πουτανα εσένα κ όχι εσύ την πουτανα, έχει δηλαδή αυτή το πάνω χέρι στο πήδημα, ναι, ξερω τι λες, μου έχει συμβεί κ εμένα 2-3 φορές ...
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Απόγευμα στη Φυλής.

Φυλής 54 νέο...Άννα η ξανθιά όμορφη με το ωραίο κορμί.Γυμνόστηθη και με λευκό εσώρουχο!
54...Βαλέρια,ξανθιά με συμπαθητικό πρόσωπο και με γεμάτο στήθος.
56...Ορόρα το καστανόξανθο βυζοτουμπανάκι.
66 δεξιά...Ρενάτα με τα παγωμένα μάτια και την κορμάρα.
66 αριστερά...κλειστό.
72...Δεξιά,Μαρία κοντή αλβανόφατσα με μυτόγκα και με κώλο στο πρόγραμμα.
Αριστερά,Μαρίνα μελαχροινή μιλφ με συμπαθητικό πρόσωπο και με κανονικό σώμα με κώλο και αυτή στο πρόγραμμα.
59...Επάνω,Κατερίνα μελαχροινή γεροδεμένη μιλφ με φάτσα ναυτικού.
Κάτω,Βανέσα καστανό αδύνατο κοντοπούτανο και Αντίνα η ξανθιά σιλικονάτη με ωραίο αδυνατισμένο σώμα.
61...κλειστό.
Φιλιππίδου 11...Βιολέτα,γεματούλα μελαχροινή με μαλλί θείτσας!
Φυλής 65 επάνω...Σόνια η μελαχροινή ψηλή μικρή με ωραίο σώμα και στητό βυζί,κλασσικά γυμνόστηθη στο σαλόνι!
65 κάτω...Ντιάνα η καστανόξανθη μουνάρα.
84 κάτω...Αντελίνα μελαχροινή γεματούλα με χαρακτηριστική τσιγγανόφατσα.
84 επάνω...Χριστίνα,καστανή αδύνατη μετριόφατσα με κώλο στο πρόγραμμα.
86 επάνω...κλειστό.
86 κάτω...Άνκα η μελαχροινή κοντοπούτανη μικρή με παραπανίσια κιλά που τον τελευταίο καιρό ήταν Φωκαίας 25.
67...Λάουρα η γνωστή αδύνατη μελαχροινή βυζαρού.
69 επάνω...Τζουλιάννα η ξανθιά με τα πιασιματάκια και με το φουλ πρόγραμμα.
69 κάτω...Μαίρη,η όμορφη μελαχροινή με το γεμάτο κορμί,έχει αρχίσει και "ξεφεύγει" σε κιλά τοπικά.
71 επάνω...κλειστό.
71 κάτω...Αντζελίνα η ξανθιά Σκανδιναβόφατσα με το σιλκονάτο στήθος και το μοντελέ κορμί!
109α...Τζούλια ξανθό αδύνατο κοντούλι με μέτρια φάτσα και με κώλο στο πρόγραμμα.
109β...Ντίνα η Κορεάτισα.
134 επάνω...Κατερίνα,μελαχροινή μικρή με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο σώμα.
134 κάτω...Άννα μελαχροινή μιλφ με συμπαθητικό πρόσωπο και με σώμα με πιασιματάκια.
134 υπόγειο...Νίκη,κοντή μελαχροινή με σγουρό μαλλί με αδύνατο κορμί.


Φωκαίας 17α...Ρωξάννη το όμορφο μελαχροινό λαγουδάκι!
17β...Τζοάννα ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και με κορμί με πιασιματάκια και Τζουλιάννα,μελαχροινή αδιάφορη μικρή με κανονικό σώμα
19...κλειστό!
25α...Λουίζα το μελαχροινό κοντό αδύνατο πιπίνι.
25β...Επανεμφάνιση της Άννας Κου!
17 ορυχείο...Χριστίνα η ξανθιά αδύνατη Ελληνοουκράνεζα και Γκάμπυ,καστανόξανθη με καλό αδύνατο κορμί!
27 κάτω...Τζανίνα ξανθιά ξινισμένη κορμάρα και Σιμόνα,καστανή μικρή με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο κορμί.
27 επάνω...Καμέλια η γνωστή μελαχροινή με πιασιματάκια και με φουλ πρόγραμμα.
24...Καρολίνα,ξανθιά κοντή πιτσιρίκα με ακανόνιστο σώμα και με κώλο με κυτταρίτιδα.


Διδύμου 7α και 7β...κλειστά!
8α...Νατάσα γλυκοπρόσωπη μελαχροινή γεματούλα σγουρομάλλα και Νταιάννα,μελαχροινή ψηλή γλυκοπρόσωπη και με σώμα με πιασιματάκια.
8β...Βερόνικα,καστανόξανθη γεμάτη μιλφ.
16...Ειρήνη,ξανθό αδύνατο μιλφογκιλφ και Βερόνικα ξανθιά μιλφογκιλφ με μέτρια φάτσα και με γεμάτο σώμα!
18 κάτω...Χριστίνα μελαχροινή νταρντανομιλφ και Βαλεντίνα,ξανθιά με γλυκό πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο σωματάκι.
18...Αλιόνα,εντυπωσιακή και όλα έξω!
20...Άννα,μελαχροινή αδύνατη μιλφ με το γνωστό βλέμμα τρελλής!
22...Μαίρη,καστανή μιλφ με γεμάτο κορμί και με χαρακτηριστική κωλάρα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εφτασε η ωρα να θιξουμε ενα θεμα μαγκες
η φυλλης πεθαινει
κατεβαινεις το βραδυ στην τριτη βαρδυα και τα σπιτια στην μια μερια ειναι ολα κλειστα
οι κοπελες φευγουν απο ελλαδα και αυτα τα λενε οι ιδιες οι υπηρεσιες πολυ φοβαμαι οτι αμα συνεχισουμε ετσι τα πραγματα θα οδευουν ολο και χειροτερα
καθε μερα οι ιδιες και οι ιδιες η δουλεια εχει πεσει
παντως αυτο με τα κλειστα σπιτια πρωτη φορα το βλεπω και μιλαμε και για σαββατο παρασκευες ,τι να πουμε
πρεπει να γινει κατι ριζοσπαστικο στα προτυπα του εξωτερικου
η κατασταση ειναι τραγικη
κριμα
 

Επισκέπτης
εφτασε η ωρα να θιξουμε ενα θεμα μαγκες
η φυλλης πεθαινει
κατεβαινεις το βραδυ στην τριτη βαρδυα και τα σπιτια στην μια μερια ειναι ολα κλειστα
οι κοπελες φευγουν απο ελλαδα και αυτα τα λενε οι ιδιες οι υπηρεσιες πολυ φοβαμαι οτι αμα συνεχισουμε ετσι τα πραγματα θα οδευουν ολο και χειροτερα
καθε μερα οι ιδιες και οι ιδιες η δουλεια εχει πεσει
παντως αυτο με τα κλειστα σπιτια πρωτη φορα το βλεπω και μιλαμε και για σαββατο παρασκευες ,τι να πουμε
πρεπει να γινει κατι ριζοσπαστικο στα προτυπα του εξωτερικου
η κατασταση ειναι τραγικη
κριμα
καλα να παθεις τωρα θα μεινεις με το πουλι στο  χερι ας μην ψηφιζες τσιπρα ακαματη
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
εφτασε η ωρα να θιξουμε ενα θεμα μαγκες
η φυλλης πεθαινει
κατεβαινεις το βραδυ στην τριτη βαρδυα και τα σπιτια στην μια μερια ειναι ολα κλειστα
οι κοπελες φευγουν απο ελλαδα και αυτα τα λενε οι ιδιες οι υπηρεσιες πολυ φοβαμαι οτι αμα συνεχισουμε ετσι τα πραγματα θα οδευουν ολο και χειροτερα
καθε μερα οι ιδιες και οι ιδιες η δουλεια εχει πεσει
παντως αυτο με τα κλειστα σπιτια πρωτη φορα το βλεπω και μιλαμε και για σαββατο παρασκευες ,τι να πουμε
πρεπει να γινει κατι ριζοσπαστικο στα προτυπα του εξωτερικου
η κατασταση ειναι τραγικη
κριμα

Σαν τι να γινει φιλε; Για εμενα καλο θα ηταν να κλεισουν ολα τα μπουρδελα Φυλης να ξεβρωμισει η περιοχη απο τους αλλοδαπους και τους χρηστες και να αξιοποιηθει για νεες οικογενιες Ελληνων. Καποτε η Βικτωριας ηταν η αριστοκρατικοτερη πλατεια!

Ας γινει αλλου μπουρδελοπιατσα ενοποιημενη με το Μεταξουργειο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom