Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (1 μέλη και 79 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Πάμε να δούμε μια ματιά σε μερικά τσαρδιά

Καλύμνου 36α, Η γνωστή ρομαντική Νανά με φουλ πρόγραμμα στο πιάτο μας, είχε δωμάτιο και ανέμενα μέχρι να βγει
Μαγνησίας 1Α, η γριά η Ντιάνα με φουλ κι αυτή, ρομαντική κυρία για κυρίους μεγαλύτερης ηλικίας και νέους που έχουν τα κουράγια
Φυλής 134β, η Νίνα στυλ Βραζιλιάνας ...
Φυλής 134, ένα ωραίο πιπίνι, μοντελέ κομμάτι με λίγο ντεκαβλέ εσώρουχα
φυλής 65Β, η εύσωμη Ελένη είχε δωμάτιο
φυλής 59, η Βανέσσα μόνη της, το skinny ...
Φωκαίας 27Β κάτω, Τζανίνα  :rolleyes:
Φωκαίας 27Β πάνω, η Καμέλια είχε δωμάτιο
λιοσίων 79β, η Λώρη, με την αφράτη κωλάρα και τα μεγάλα βυζιά και την χαζούλα προφορά της .. Καυλα
Λ.Ιωνίας 12, η Γκαμπριέλα ( πρώην αλίνα) με θητεία σε πολλά σπίτια του εικοσάρικου και του δεκάρικου, με γυαλάκια έκανε εμφάνιση .. Καύλα ... η πλάκα είναι πως πριν μπω σε τούτο εδώ, έλεγα από μέσα μου,πως όλη την παρέα της έχω δει στο ανακαινισμένο τσαρδί μόνο εκείνη δεν έχω δει ... και να που θα εργάζεται μέχρι 23 30 η ώρα
μπραβο φιλε ρομαντικη ενημερωση
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
παιδες ορματε!πηρα χτες απογευμα ιασωνος 1 την μιλα η μινα,ψηλη μελαχρινη κ γουσταρει σεξ με χιλια!! :knockinb:για μεταξι σουπερ υπηρεσιες..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
52
Like
16.729
Πόντοι
10.686
Πριν από λίγο στην Κολωνού

30 πρώτος όροφος μονικα,ψηλή λεπτή όμορφη κοπέλα με ωραίο κορμί και ευγενικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Κομψή φυσιογνωμία ανάλογη της ξενιας απο φυλής 54 και διδυμου 7 που δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη
30 δεύτερος όροφος λωρη,η μελαγχροινη κοπελα με το σφριγηλό σέξι ωραίο κανονικό κορμί
Οι κοπέλες του Ιάσονος 10 μεταφέρθηκαν στο Κολωνού 30 πάνω και κάτω!Μαζί με τη Μόνικα στον πρώτο όροφο,που όντως έχει ξεχωριστή από τις συνηθισμένες φυσιογνωμία,είδα τώρα και την Ντάνα,την ξανθιά γεματούλα που ήταν μέχρι πριν λίγες μέρες στον όροφο του Ιάσονος 10 τα πρωινά.Χθες βράδυ είδα την Αλίνα από το Ιάσονος 10 κάτω,και την πρώην Βανέσσα και νυν Λάουρα του Ιάσονος 10 πάνω στη νυχτερινή βάρδια,αμφότερες μελαχροινά πιπίνια.
Στον όροφο είδα τη Λώρη και τη Νατάσσα,πέρασα με τη δεύτερη.
(Αλήθεια,Αντριάνα και Ελένη πού πήγαν); :think:

Χθες στην απογευματινή βάρδια, νέα κοπέλα η προμιλφ-μιλφ Σιμόνα.
Καστανή με πρόσωπο μέτριας εμφάνισης, κανονικού αναστήματος και σωματότυπου, με μικρό βυζί και ωραίο κώλο με πιασίματα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας.
Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα από την υπηρεσία, μέχρι να αδειάσει το σαλόνι από τα πάκια... :sunglasses:
ΑΞΙΑ ΠΟΡΝΗ! :rockon:
Πέρασα να τη δω στο Ιάσονος 19 κάτω,ακά ανακοινώθηκε,συνεσταλμένο σαλονάρισμα έκανε,ενδιαφέρουσα περίπτωση μού φάνηκε,αλλά με τέτοια συμπεριφορά της τσατσάς με τα ματομπούκαλα,που με άρπαξε από τον καρπό να μην φύγω,μάλλον χλωμό το βλέπω... Ξέρει κάποιος συναγωνιστής την προϊστορία της;
Στον όροφο χθες βράδυ ήταν η μελαχροινή ασχημούλα με πιασιματάκια Λάουρα,και η επίσης μελαχροινή πιπινομοντέλα Γκαμπριέλα,με χαρακτηριστικό το... ψηλομύτικο και άνευ πορνοτάκουνων σαλονάρισμα,προτιμά τα πέδιλα με λουράκια,σαν να λέει ''είμαι ψηλή μουνάρα και δεν χρειάζομαι δεκάποντα...''  Τσάτσος ήταν ένας μαυριδερός ολίγον φουσκωτός,ίσως εκτελούσε διπλή υπηρεσία...
 

Kargas14

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς που δουλεύει και τι ώρες η Μαρία μάλλον Ρωσίδα γύρω στα 40 που δούλευε Διδύμου 16α και Αλκαμένους 113?
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Έχει δει κανείς τη Ντιάνα από Ιάσωνος 10 όροφο και Κολωνού 30 ???  :huh:
Προχθές η υπηρεσία του Κολωνού 30 μου είπε ότι δουλεύει στη Φυλής
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο Λουκά νικά 1 μπετυ
Μελαγχροινη τρανσεξουαλ προφανώς,σχετικα ψηλή γύρω στο 1,70 με βυζαρες
Επιτέλους μια ευγενικη τρανσεξουαλ σ αυτο τον οίκο βγαίνοντας στο σαλονι, ενημερωνοντας με ότι το αντίτιμο ειναι στα 20 ευρώ με άνεση και χαμόγελο
Ψυχολογωντας την φυσιογνωμικά μου έδωσε την εντύπωση ότι φαινεται να γουστάρει το αντρικο οργανο,θυμίζοντας εμφανισιακά την αείμνηστη αντζελα γιανου  με τις αφελειες των μαύρων μαλλιών να καλύπτουν το μέτωπο της καταφέρνοντας να κάνει την καρδιά μου να κτυπήσει δυνατά όπως όταν ήμουν έφηβος και επισκεπτομουν αυτο τον ιστορικό οικο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
την ευχαρίστησες τελικά για την στήριξη  :think: :think: :think:  μεγάλη ξενέρα όταν το λεει αυτο καποια ... χορηγούμενες υπάρχουν
Εκηνη τυπε μου ειπε ενα μεγαλο ευχαρηστο προς ολους μας..Εγω φην ευχαρηστησα για της καλες υπηρεσιες που μουκανε..ταρχιδια δεν ταβγαζε απο το στομα..'τι μπανιο μου λες και  αφρολουτρο...Α ρε χριστινα ..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Εκηνη τυπε μου ειπε ενα μεγαλο ευχαρηστο προς ολους μας..Εγω φην ευχαρηστησα για της καλες υπηρεσιες που μουκανε..ταρχιδια δεν ταβγαζε απο το στομα..'τι μπανιο μου λες και  αφρολουτρο...Α ρε χριστινα ..

πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι κοντά μας θα'ναι, δεν κόβει η πουτάνα το γαμήσι μύστη μου, μόνο αν παντρευτεί κανέναν εφοπλιστή ... πάντως εγώ δεν το βλέπω σαν στήριξη στην εκάστοτε πουτάνα, απλά γουστάρεις να τη γαμάς και σου κάνει καλές υπηρεσίες, τι πάει να πει στήριξη ... μου ακούγεται πολύ χορηγικό, δεν θέλω να αισθάνομαι έτσι!!
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστές στο Λεωνίδου 6 μαζί με την Μαρία (ξανθιά γυρολόγο με σχιστά μάτια)
δουλέυει και μια [size=10pt]Αντριάννα[/size] κοντή με μικρό στήθος μελαχρινή. Έχει δουλέψει και
Κολωνού 15 αριστερά και Ιάσωνος 2. Όποιος ξέρει κάτι για την Αντριάννα ας μπει
στον κόπο να μου στείλει ένα π.μ... Την έχω απόλυτη ανάγκη  :orchestra:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
σημερα 14:00 με 14:30

αγκυρας 12 β μια σχετικα μικρη κοπελα με ολοστρωγγιλα βυζα μεγαλα θα ελεγα (Ιωάννα?)
αγκυρας 12 α η καιτη και η λανα ακομα απο προηγουμενη βδομας 1η βαρδια

φωκαιας 25 πανω ενα πολυ μικροσκοπικο μελαχρινο πιπινι
φωκαιας 27 υπογα βιολετα
ισογειο χριστινα ελ ουκρανια
ανωγειο η μελαχρινη απο αλκιβιαδου 16β
στο 24 μια αννα ξανθια λυγεροκορμη με ταττου στη γαμπα
βγηκε μετα απο τεταρτο στο δωματιο με χαμογελο
οι παλαιμαχοι να ενημερωσουν


:dancing:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Άλλη μια αποτυχημενη προσπάθεια να πετύχω την Τζώρτζια στο Διδύμου 7β,απουσίαζε λόγω περιόδου .... Σε ερώτηση προς την τσατσα αν θα είναι την Παρασκευή, ή απάντηση ήταν ότι δεν ξέρει .... Στο χωλ βγήκε ή χοντρουλα ή Αλεξάνδρα ή οποία παρακαλούσε για είσοδο .... Ούτε με σφαίρες όμως ...

Πέρασα κ από Φυλής 40 να δω την Σάντρα, παρά πολύ ωραίο σωμα κ πρόσωπο, με αρκετή τσαντίλα όμως .... Ή τσατσα έλεγε ότι είναι καινούργια κ πρέπει να την στρώσει .... Κ ότι πάει να τρελαθεί .... Κ κάτι αλλά κουλά ...

Ενταξει ρε σεις,είναι πολύ παιδάκι το κορίτσι, δεν ... 
22 ετών Ρουμάνα δήλωσε ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Πριν από λιγο Λουκά νικά 1 μπετυ
Μελαγχροινη τρανσεξουαλ προφανώς,σχετικα ψηλή γύρω στο 1,70 με βυζαρες
Επιτέλους μια ευγενικη τρανσεξουαλ σ αυτο τον οίκο βγαίνοντας στο σαλονι, ενημερωνοντας με ότι το αντίτιμο ειναι στα 20 ευρώ με άνεση και χαμόγελο
Ψυχολογωντας την φυσιογνωμικά μου έδωσε την εντύπωση ότι φαινεται να γουστάρει το αντρικο οργανο,θυμίζοντας εμφανισιακά την αείμνηστη αντζελα γιανου  με τις αφελειες των μαύρων μαλλιών να καλύπτουν το μέτωπο της καταφέρνοντας να κάνει την καρδιά μου να κτυπήσει δυνατά όπως όταν ήμουν έφηβος και επισκεπτομουν αυτο τον ιστορικό οικο
40 κ ανω???
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Υπάρχουν υπέροχοι κώ(ο)λοι που χρειάζεται ο απαιτούμενος και αναγκαίος χειρισμός για μην προκύψει (και ανεπανόρθωτη) ζημιά. Παρακαλούνται οι αδέξιοι πηδίκτουλες να μελετήσουν και να εξασκηθούν στο ιδανικό και ιδεολογικό γαμήσι του κώ(ο)λου χωρίς να παρασύρονται από πολεμικές στρατηγικές. Ο κώ(ο)λος δεν είναι εχθρός (μας)!

και σήμερα απλό πρόγραμμα  :headbang: :headbang: :headbang:  και δεν είχε κίνηση το μαγαζί. Την Δευτέρα στην αρχή της βάρδιας περιμένοντας να δίνει το κωλί της, λαϊκό προσκύνημα στο μαγαζί και η τσατσά έλεγε σε 2 μέρες ξανά φουλ.

αρ... μάντολες. αν μείνει χωρίς πελάτες ... θα αναγκαστεί να ξαναδώσει το κωλί της!!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Στο χωλ βγήκε ή χοντρουλα ή Αλεξάνδρα ή οποία παρακαλούσε για είσοδο .... Ούτε με σφαίρες όμως ...

αυτή πρέπει να πάει disney αν θέλει να έχει μέλλον, που πάει η κοπέλα στη φυλης?
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
και σήμερα απλό πρόγραμμα  :headbang: :headbang: :headbang:  και δεν είχε κίνηση το μαγαζί. Την Δευτέρα στην αρχή της βάρδιας περιμένοντας να δίνει το κωλί της, λαϊκό προσκύνημα στο μαγαζί και η τσατσά έλεγε σε 2 μέρες ξανά φουλ.

αρ... μάντολες. αν μείνει χωρίς πελάτες ... θα αναγκαστεί να ξαναδώσει το κωλί της!!!!   :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Είπαμε , σε εννέα ημέρες θα σταματήσει να πονάει.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Γενικά την Σαντρα όπως και να την γαμησεις πονάει.
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
παιδιά χτες μετά τις 12 τα μεσάνυχτα δούλευε στη Φώκαιας 27Β μια και κοπέλα εν ονόματι Maya(Μάια,Μάγια) κανονικά δουλεύει η Αλέξια εκεί τέτοια ώρα, μήπως ξέρει κανείς που μπορούμε να τη βρούμε τη Μαγιά γενικά? Ή ξέρει κανείς να προτείνει κοπέλες 20-25 ετών με ωραίο λεπτό σώμα; Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom