Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (22 μέλη και 280 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
αλκηβιαδου 16 α  μια χοντρη μιλφαρα με ζουμερες βηζαρες μελαχρηνη που ηταν καιρο στο μαγαζη με λιγο ψευδη προφωρα
μπας και γνωριζει κατι καποιος ....Δεν μπωρο να βρω μιλφαρα να γουστάρω αυτή ηταν ότι καλητερο μ εχει κατσει σε ρδελο ευχαριστω πρωκαταβολικα....
 

l1t0h0r0

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου φιλε μου τι εμφανιση εχει η Αννυ καμια φοτο παιζει?
σημερα ξσναγαμησα την αννυ την πορνοσταρ με αυτη την κοπελα εχω βρει την τελεια χημεια  την γαμησα με πολυ διαθεση και ανανεωσαμε  ραντεβου για νεα συναντηση μολις κατεβηκα απο το φωκαιας 24 ειδα την σιμονα που πηγαινε να δουλεψει στο φωκαιας 27 το ισογειο ηταν στην δευτερη βαρδια την γαμησα και αυτη εχω πολλες καυλες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
η τελευταια μου καταθεση εγινε στην (τσιγγανα) μαρινα, απογευματα συνηθως, στο κολωνου 11Α οροφος, αρκει να πετυχετε καθαρα σεντονια.

η πιπα της εχει βελτιωθει απιστευτα (ειχα γραψει κριτικη πριν καμποσους μηνες και δεν ηταν ετσι), και αυτο το σωματακι/κωλαρακι σε συνδιασμο με τις βυζαρες/ρωγαρες της κανουν το 10ρικο VFM για μεταξι. στησιμο στα τεσσερα βαθμολογια 9.5 / 10 (αφηνω μισο καβατζα) και η ιδια ειναι πολυ σωστο μιλφακι και σε συμπεριφορα και σε υπηρεσιες.
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Για τους λατρεις των πιπινοκυνηγων!!! Υπεροχο πανεμορφο κ πολυ σεξυ πιπινι, δηλωνει ιταλιδα, κ κανει κ πρωκτικο, οταν δεν ποναει, φυλης 40 2η βαρδια Σαντρα το ονομα της. Ακολουθει λεπτομερης κριτικη. Αναμεικτα τα συναισθηματα!!
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Κλειστό ήταν μέχρι και το Σάββατο που πέρασα μιας και μένω στο δίπλα στενό. Με βάση την κατάσταση στην οποία βρίσκεται εξωτερικά η είσοδος θα σου συνιστούσα να μην τρέφεις ιδιαίτερες ελπίδες να ανοίξει εκ νέου, σύντομα τουλάχιστον...

:kneel:

σωραίος
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
σημερα ξσναγαμησα την αννυ την πορνοσταρ με αυτη την κοπελα εχω βρει την τελεια χημεια  την γαμησα με πολυ διαθεση και ανανεωσαμε  ραντεβου για νεα συναντηση
ΓΙΩΡΓΟ,κρίμα που δεν είχατε γνωριστεί μερικά χρόνια νωρίτερα,να έχει τον τέλειο partner στην ταινία της...  :'(
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν από λίγο στην Κολωνού
11 ισόγειο δυο κοπέλες,η σχετικά ψηλή μελαχρινή Κατερίνα με λεπτό κορμί και κοντό καρέ μαλλί και η λολα,η λεπτή σέξι ξανθιά κοντοπουτανη κοπέλα από Ιάσωνος 30
11 υπόγειο αννα,ξανθιά παχουλή κοπέλα μέτριου αναστήματος με πλούσιο στήθος
15 αριστερά η μελαγχροινη σχετικά ψηλή παολα με όψη γλυκιάς χωριατοπούλας,κορμί κανονικό με ωραία πιασίματακια
15 δεξιά δυο κοπέλες,μαγδα,μινιόν λεπτό μελαγχροινο πολύ αδύνατο κορίτσι και ιωαννα,η γλυκιά όμορφη λεπτή ξανθιά κοπέλα του οίκου,πολύ ενδιαφέρουσα
30 ισόγειο νταρια,ψηλή ξανθια κοπέλα με κορμί τουμπανο
30 πρώτος όροφος μονικα,ψηλή λεπτή όμορφη κοπέλα με ωραίο κορμί και ευγενικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Κομψή φυσιογνωμία ανάλογη της ξενιας απο φυλής 54 και διδυμου 7 που δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη
30 δεύτερος όροφος λωρη,η μελαγχροινη κοπελα με το σφριγηλό σέξι ωραίο κανονικό κορμί
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Την πήρα χτες δυο φορές σε διάστημα τριών ωρών. Δεν το χω ξανακάνει αυτό ποτέ.  Πρώτη μέρα στη δουλειά, ρουμανάκι ξανθό σαν τα κρύα τα νερά. Μου θυμίζει κάτι γαλλιδούλες σε ταινίες εποχής στυλ La Boom. Θα ανεβάσω κριτική μόλις συνέλθω και κατασταλάξω.
Μεγάλες στιγμές!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Αυτή την ώρα, σερβίρονται τα εξής:
Φ40, Μόνικα, νεαρή, μαυρομαλλούσα μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, 2,5ρια, κώλος, γυμνό τσιμπούκι (6,5/10)
Φ54 άνω, Φλώρα, νεαρή, μακρύ μαύρο μαλλί, καλό πρόσωπο, 1,5ρια, ευτραφής κώλος (6,5/10)
Φ54 κάτω, Ξένια, νεαρή, μαζεμμένο ξανθοβαμμένο μαλλί, ωραίο πρόσωπο, καλή κορμοστασιά, 2ρια (7,5/10)
Φ58, Νάντια, νεαρή, μαυρομαλλούσα μέχρι τους ώμους, καλό πρόσωπο, 2ρια, ευτραφής κώλος (7/10)
Φω17 άνω, δύο πουτσομεζέδες: Η Αμαλία, λεπτή μαυριδερή νεαρή, μακρύ μαύρο μαλλί, καλό πρόσωπο, 1ρια (7,5/10) και μια άλλη νεαρή, μαυρομαλλούσα μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, 2ρια (6,5/10)
Φω17 κάτω, Εβελίνα, εύσωμη νεαρή, εκρηκτικά βυζιά και κωλομέρια, μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι τον αυχένα, γυμνό τσιμπούκι (7,5/10)

Με τις ημεδαπές μεσήλικες βοηθούς, διημείφθησαν γλαφυρές κουβέντες...

Φ54 κάτω: Η Ξένια αργούσε να προσέλθει στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, γιατί έπλενε το μουνί της.
Η - γνωστή σε όλους - ασπρομάλλα βοηθός, προς στιγμήν νόμισε ότι εγώ την πέρασα για γριά πουτάνα, οπότε έβαλε τα πράγματα στη θέση τους: "...τώρα θα βγει η κοπέλα, εγώ ξέρετε, είμαι εδώ για τις συστάσεις...".
Έχουμε λοιπόν, τσατσά = διαμεσολαβητής.

Φω17 κάτω: Η βοηθός συστήθηκε ως Ελενίτσα, και κατά τη διάρκεια επίδειξης της Εβελίνας, παρακινούσε τους παρευρισκόμενοπυς να μπουν να γαμήσουν, διαβεβαίωνοντας ότι η Εβελίνα συμμετέχει, είναι καλή, κτλ.
Αφού εγάμησα για μια ακόμη φορά την Εβελίνα, είχαμε τα εξής με την κα Ελένη:
- Πως πέρασες λοιπόν;
- Ωραιότατα.
- Είδες που σου τα 'λεγα; Να με ακούσεις λοιπόν όταν ξανασυναντηθούμε και να πεις σε όλους τους φίλους σου ότι ο λόγος της Ελενίτσας είναι εγγύηση.
- Ανεξάρτητα του πόσο καλή είναι η κοπέλα στο κρεβάτι, το εάν περάσει καλά ο πελάτης, εξαρτάται περισσότερο από τον ίδιο, και λιγότερο από τις επιδόσεις της κοπέλας.
- Ναι, έτσι είναι, πραγματικά.
- Αυτό ισχύει για όλους, σε οποιαδήποτε κατάσταση. Τα συναισθήματα προκαλούνται κυρίως από το κεφάλι του καθενός, ανεξάρτητα από τα εξωτερικά ερεθίσματα.
Εκεί η κα Ελένη μαρμάρωσε, με κοίταγε στα μάτια, άνοιξα την πέρτα, το φως της μέρας έπεσε στο πρόσωπό της.
Δεν ανοιγόκλεισε τα μάτια, μέχρι που έκλεισα την πόρτα πίσω μου.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Με τις ημεδαπές μεσήλικες βοηθούς, διημείφθησαν γλαφυρές κουβέντες...

Φ54 κάτω: Η Ξένια αργούσε να προσέλθει στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, γιατί έπλενε το μουνί της.
Η - γνωστή σε όλους - ασπρομάλλα βοηθός, προς στιγμήν νόμισε ότι εγώ την πέρασα για γριά πουτάνα, οπότε έβαλε τα πράγματα στη θέση τους: "...τώρα θα βγει η κοπέλα, εγώ ξέρετε, είμαι εδώ για τις συστάσεις...".
Έχουμε λοιπόν, τσατσά = διαμεσολαβητής.

Φω17 κάτω: Η βοηθός συστήθηκε ως Ελενίτσα, και κατά τη διάρκεια επίδειξης της Εβελίνας, παρακινούσε τους παρευρισκόμενοπυς να μπουν να γαμήσουν, διαβεβαίωνοντας ότι η Εβελίνα συμμετέχει, είναι καλή, κτλ.
Αφού εγάμησα για μια ακόμη φορά την Εβελίνα, είχαμε τα εξής με την κα Ελένη:
- Πως πέρασες λοιπόν;
- Ωραιότατα.
- Είδες που σου τα 'λεγα; Να με ακούσεις λοιπόν όταν ξανασυναντηθούμε και να πεις σε όλους τους φίλους σου ότι ο λόγος της Ελενίτσας είναι εγγύηση.
- Ανεξάρτητα του πόσο καλή είναι η κοπέλα στο κρεβάτι, το εάν περάσει καλά ο πελάτης, εξαρτάται περισσότερο από τον ίδιο, και λιγότερο από τις επιδόσεις της κοπέλας.
- Ναι, έτσι είναι, πραγματικά.
- Αυτό ισχύει για όλους, σε οποιαδήποτε κατάσταση. Τα συναισθήματα προκαλούνται κυρίως από το κεφάλι του καθενός, ανεξάρτητα από τα εξωτερικά ερεθίσματα.
Εκεί η κα Ελένη μαρμάρωσε, με κοίταγε στα μάτια, άνοιξα την πέρτα, το φως της μέρας έπεσε στο πρόσωπό της.
Δεν ανοιγόκλεισε τα μάτια, μέχρι που έκλεισα την πόρτα πίσω μου.
Στην πρώτη περίπτωση του φ54,μάλλον εξωτερίκευσε αντίστροφα μια ανομολόγητη επιθυμία...  ;)
Στη δεύτερη περίπτωση του Φω17,μην τις μπερδεύεις με τέτοιες έννοιες,ξεχνούν μετά ποιά κοπέλα δουλεύει και τι πρόγραμμα κάνει... :2funny:
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Πρωινή βάρδια
Φυλής 71 ισόγειο, μια πατσαβούρα Άντζελα
Φωκαίας 27 υπερυψωμένο ισόγειο η Αθηνά. Η υπηρεσία ενημέρωσε κατόπιν ερώτησής μου ότι η Εστέλ την έχει κάνει για Γερμανία. Οπότε χαιρέτα μου τον Πλάτανο. Τυχεροί όσοι την πήραμε.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.789
Κριτικές
8
Like
2.584
Πόντοι
506
μου κλειδωσαν το θρεντ ... και καλα "τρολαρισμα" το λεμε τωρα οταν καποιος εχει επιχειρηματικες ανησυχιες !
απο ποτε το θελω να δουλεψω σαν τσατσος λεγεται επιχειρηματικη ανησυχια? :think:
 

Επισκέπτης
Πρωινή βάρδια
Φυλής 71 ισόγειο, μια πατσαβούρα Άντζελα
Φωκαίας 27 υπερυψωμένο ισόγειο η Αθηνά. Η υπηρεσία ενημέρωσε κατόπιν ερώτησής μου ότι η Εστέλ την έχει κάνει για Γερμανία. Οπότε χαιρέτα μου τον Πλάτανο. Τυχεροί όσοι την πήραμε.
:gay: :gay: :gay: :gay:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Χθες στην απογευματινή βάρδια, νέα κοπέλα η προμιλφ-μιλφ Σιμόνα.
Καστανή με πρόσωπο μέτριας εμφάνισης, κανονικού αναστήματος και σωματότυπου, με μικρό βυζί και ωραίο κώλο με πιασίματα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας.
Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα από την υπηρεσία, μέχρι να αδειάσει το σαλόνι από τα πάκια... :sunglasses:
ΑΞΙΑ ΠΟΡΝΗ! :rockon:

 

jupriest

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινή βάρδια
Φυλής 71 ισόγειο, μια πατσαβούρα Άντζελα
Φωκαίας 27 υπερυψωμένο ισόγειο η Αθηνά. Η υπηρεσία ενημέρωσε κατόπιν ερώτησής μου ότι η Εστέλ την έχει κάνει για Γερμανία. Οπότε χαιρέτα μου τον Πλάτανο. Τυχεροί όσοι την πήραμε.

Πατσαβούρα η Αντζελα ρε παιχτη  :think:.Πολλα μπορει να ειναι αλλα οχι και πατσαβουρα.Υποκειμενικα και αντικειμενικα στις 4-5 πιο ωραιες της φυλης.Για την ξανθια μουναρα με το ισιο μαλλι λεω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom