Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (5 μέλη και 111 επισκέπτες)

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
 Στο επανω...μου εμφανιστηκε  ο Καρνάβαλος,και αναρωτηθηκα μηπως εχουμε μπει στο Φλεβαρη. ητοι μια 60αρα κοντη γιαγια ρωσιδα  . Με εκραξε επειδη δεν περασα  ,και εφυγα χαμογελώντας με καλωσυνη κατεβαίνοντας της κοινωνιας τα σκαλια δυο-δυο, πριν μου ριξει κανα μπουγελο. Αυτά,καλη Κυριακη και καλα Χριστούγεννα.
χαχαχα μολις μπηκα και την ειδα σημερα εβαλα τα γελια δε μπορεσα να κρατηθω ,της λεω εσυ δουλευεις το χαμογελο της κοπηκε αμεσως δεν απαντησε ξαναρωταω και μου λεει ναι δε με βλεπεις που ειμαι ντυμενη και μου πιανει το χερι και με σπρωχνει να βγω ,ε μου γυρισε η βιδα και την αρχισα στα πουστροκαντιλα μεσημεριατικα .

να σημειωσω στην πρωτη βαρδια στο ρεμουνδου κατω καρλα και λαουρα
φωκαιας 17 α αμαλια αδυνατο πετιτ με ωραιο βυζακι στο ενα ειχε και μια τριχα στη ρωγα ,τιμηθηκε , περα απο το στενο μουνακι τπτ περισσοτερο ,κακη εντυπωση τα δοντια της .
φωκαιας 17 β τζουλιανα
φωκαιας 25 οροφος μια μελαχροινη κοντη ονομα δεν ακουσα αλλα ηταν σα να μην ηξερε που βρισκοτανε με το βλεμμα του ροφου .
φωκαιας 27 υπογειο βιολεττα , με 5 ατομα να περιμενουν και να εχουν πιασει γαμισοκουβεντα με την τσατσα ,η οποια με προσκαλεσε να γινω ο εκτος αλλα εκανα ντριμπλα .
φωκαιας 27 ισογειο η σοφι το μιλφ η οποια πρεπει να εχει να αλλαξει εσωρουχα καννα χρονο ,το ιδιο μαυρο συνολακι πανω κατω .
φωκαιας 27 οροφος σιμονα , πραγματικο ατι και καβλα βαμμενη αλλα αλλο τυρακι εγω δεν τρωω .

αυτα, και καλο βολι .
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Φωκαίας 17β(όροφος) η Τζουλιάνα είναι καινούριο τεμάχιο??? :huh:
[/quote]
αν ειναι μια μελαχροινη δε λεει κ πολλα,ασ περιμενουμε να ενημερωσει ο φιλος
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μακης Καλαμαρας έγραψε:
Στο πολυκατάστημα του Βεργας  δεν μπηκα,διοτι εκει  οι ασχημες αυρες με φερνουν πονοκεφαλο.Ειμαι σιγουρος ότι εκει υπηρξαν ανθρώπινες τραγωδιες .

Τυπε ανατριχιαστικο αυτο που εγραψες. Εχεις διαβασει καποια σχετικη ιστορια για το συγκεκριμενο κτιριο (για κρεμασμενους ισως); Η εχεις ανεπτυγμενη διαισθηση σχετικα με παραφυσικες δυναμεις; Παντως τωρα που το ειπες η σκαλα με τα καγκελα που βλεπεις μπροστα σου μολις μπεις θυμιζει μπουντρουμι!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Αυτή η Σάντρα  στο Φυλής 40 τι λέει?  Την έχει δοκιμάσει  κανείς?  Η Μόνικα δεν είναι πιά εκεί?

Την πήρα χτες δυο φορές σε διάστημα τριών ωρών. Δεν το χω ξανακάνει αυτό ποτέ.  Πρώτη μέρα στη δουλειά, ρουμανάκι ξανθό σαν τα κρύα τα νερά. Μου θυμίζει κάτι γαλλιδούλες σε ταινίες εποχής στυλ La Boom. Θα ανεβάσω κριτική μόλις συνέλθω και κατασταλάξω.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Τυπε ανατριχιαστικο αυτο που εγραψες. Εχεις διαβασει καποια σχετικη ιστορια για το συγκεκριμενο κτιριο (για κρεμασμενους ισως); Η εχεις ανεπτυγμενη διαισθηση σχετικα με παραφυσικες δυναμεις; Παντως τωρα που το ειπες η σκαλα με τα καγκελα που βλεπεις μπροστα σου μολις μπεις θυμιζει μπουντρουμι!
  Το δευτερο,διαισθηση.Ολοι το εχουν,αλλα η καθημερινοτητα το σβηνει. Αποτέλεσμα ,τα ψυχοσωματικα και αλλα. Παράδειγμα, οσοι ασχολούνται με τα λεφτα,ασπριζουν τα μαλλιά τους νωρίτερα από το φυσιολογικο. Όλα ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ.Να εισαι καλα,φιλε.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Οbservations ..
-->
Παιωνίου 47 . Ελληνίδα μεταμιλφ , κοντή , εμφανίστηκε με κάτι σαν ρόμπα . Ανοιχτή στο ύψος του ντεκολτέ για να αναδείξει τα βυζιά της . Μακρύ μπουκλωτό μαλλί . Η πλάκα είναι πως στην αρχή την περάσαμε για την υπηρεσία και δεν της δώσαμε σημασία ... "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ !!" . Εντάξει ...
==
Οι περισσότεροι  το έχουν νομισει αυτό με την gypsy BBW Κωνσταντίνα..
====
Στο επανω...μου εμφανιστηκε  ο Καρνάβαλος,και αναρωτηθηκα μηπως εχουμε μπει στο Φλεβαρη. ητοι μια 60αρα κοντη γιαγια ρωσιδα  . Με εκραξε επειδη δεν περασα  ,και εφυγα χαμογελώντας με καλωσυνη κατεβαίνοντας της κοινωνιας τα σκαλια δυο-δυο, πριν μου ριξει κανα μπουγελο.
--
και μένα με είχε κράξει μια φορά
======================
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ.  Η απαράδεκτη γιαγια Όλγα συνήθως προσβάλλει  όποιον δεν περάσει . λέγοντας πχ “ Αντε καημένε “ και κάτι τέτοια.
Αι σιχτιρ- Μαύρο- κάταμαυρο στο γκιλφ χομπιτ  >:( :headbang:
==
Φώκαιας 24.Ο παππούς με τον φερετζέ παρουσίασε την Αννούλα.
H  αλλιώς  ο ιστορικός κος Αρης με την μπαντάνα .. Ουι !    :cheesy:
 

giorgiodelafuentes

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
8
Like
9
Πόντοι
1
  Το δευτερο,διαισθηση.Ολοι το εχουν,αλλα η καθημερινοτητα το σβηνει. Αποτέλεσμα ,τα ψυχοσωματικα και αλλα. Παράδειγμα, οσοι ασχολούνται με τα λεφτα,ασπριζουν τα μαλλιά τους νωρίτερα από το φυσιολογικο. Όλα ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ.Να εισαι καλα,φιλε.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά καλημέρα...

Έχω να κάνω μια πρόταση...  :think:

Επειδή στο "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" γράφουμε για όλες τις ώρες-βάρδιες της μέρας....και πχ κάποιος που έχει βγεί τσάρκα πρωί κάθετε και ψάχνει όλες τις σελίδες μέχρι να βρεί πρωινή ενημέρωση από κάποιον άλλον κλπ....σκεφτόμουν μήπως το σπάγαμε σε 3 τοπικς...

1)Πρωινή ενημέρωση για μπουρδέλα
2)Απογευματινή ενημέρωση για μπουρδέλα
3)Βραδυνή ενημέρωση για μπουρδέλα

Πολλές φορές μουχει τύχει να είμαι έξω στο..."πεδίο" έτσι έκτακτα, να μην έχω προλάβει να αράξω σπίτι πριν να δω τι παίζει και να ψάχνω από το κινητό σελίδες αρκετές να βρω για την αντίστοιχη βάρδια ποιές κοπέλες και που κλπ....

τί λέτε?είναι τραβηγμένο?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παιδιά καλημέρα...

Έχω να κάνω μια πρόταση...  :think:

Επειδή στο "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" γράφουμε για όλες τις ώρες-βάρδιες της μέρας....και πχ κάποιος που έχει βγεί τσάρκα πρωί κάθετε και ψάχνει όλες τις σελίδες μέχρι να βρεί πρωινή ενημέρωση από κάποιον άλλον κλπ....σκεφτόμουν μήπως το σπάγαμε σε 3 τοπικς...

1)Πρωινή ενημέρωση για μπουρδέλα
2)Απογευματινή ενημέρωση για μπουρδέλα
3)Βραδυνή ενημέρωση για μπουρδέλα

Πολλές φορές μουχει τύχει να είμαι έξω στο..."πεδίο" έτσι έκτακτα, να μην έχω προλάβει να αράξω σπίτι πριν να δω τι παίζει και να ψάχνω από το κινητό σελίδες αρκετές να βρω για την αντίστοιχη βάρδια ποιές κοπέλες και που κλπ....

τί λέτε?είναι τραβηγμένο?

Μη τα θελουμε ολα ετοιμα. Να ψαχνουμε και εμεις λιγο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
  Το δευτερο,διαισθηση.Ολοι το εχουν,αλλα η καθημερινοτητα το σβηνει. Αποτέλεσμα ,τα ψυχοσωματικα και αλλα. Παράδειγμα, οσοι ασχολούνται με τα λεφτα,ασπριζουν τα μαλλιά τους νωρίτερα από το φυσιολογικο. Όλα ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ.Να εισαι καλα,φιλε.

Ρισπεκτ φιλε! Αν εχεις και κατι πιο συγκεκριμενο να πεις (ή να προειδοποιησεις) σχετικα με τσαρδια, σκοτεινους πορνοδρομους, προαισθηματα......μη διστασεις να το κανεις. Εμενα μου εχει τυχει να δω κατι σαν ανθρωπινη φιγουρα μακρια στο δρομο που μετα εξαφανιζεται και μερικες φορες αντιλαμβανομαι ενεργειες σε διαφορους χωρους, αρνητικες η θετικες.
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
καλημέρες

γνωρίζει κανείς αν έχει ανοίξει το Δροσοπούλου 95;
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρες

γνωρίζει κανείς αν έχει ανοίξει το Δροσοπούλου 95;

Κλειστό ήταν μέχρι και το Σάββατο που πέρασα μιας και μένω στο δίπλα στενό. Με βάση την κατάσταση στην οποία βρίσκεται εξωτερικά η είσοδος θα σου συνιστούσα να μην τρέφεις ιδιαίτερες ελπίδες να ανοίξει εκ νέου, σύντομα τουλάχιστον...
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά καλημέρα...

Έχω να κάνω μια πρόταση...  :think:

Επειδή στο "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" γράφουμε για όλες τις ώρες-βάρδιες της μέρας....και πχ κάποιος που έχει βγεί τσάρκα πρωί κάθετε και ψάχνει όλες τις σελίδες μέχρι να βρεί πρωινή ενημέρωση από κάποιον άλλον κλπ....σκεφτόμουν μήπως το σπάγαμε σε 3 τοπικς...

1)Πρωινή ενημέρωση για μπουρδέλα
2)Απογευματινή ενημέρωση για μπουρδέλα
3)Βραδυνή ενημέρωση για μπουρδέλα

Πολλές φορές μουχει τύχει να είμαι έξω στο..."πεδίο" έτσι έκτακτα, να μην έχω προλάβει να αράξω σπίτι πριν να δω τι παίζει και να ψάχνω από το κινητό σελίδες αρκετές να βρω για την αντίστοιχη βάρδια ποιές κοπέλες και που κλπ....

τί λέτε?είναι τραβηγμένο?
εσυ τι λες ρε φιλε?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα στην Ιάσωνος
19 ισόγειο ντιανα,το μινιόν μελαγχροινο γλυκό κοντοπουτανο
19 όροφος ντονα,καστανή μελαγχροινη τουμπανατη κοπέλα,πραγματικά ο ακριβής ορισμός της έννοιας busty
Πληθωρική με πλούσια τα ελεη,δυνατές καμπύλες,πλούσιο στήθος
20γ βανεσα,η μελαγχροινη κοπέλα με τα γυαλάκια και τ ωραίο σεξουαλικο κορμί
27 υπόγειο μαρίνα η ταιλανδη,μελαγχροινη σέξι κοντοπουτανη κοπέλα με πολύ ωραίο κωλο από Ιάσωνος 37 επίσης
30 όροφος ελσα,ξανθιά σούπερ σέξι τρανσεξουαλ κοπελα
Νομίζω η Barbie απο αγκυρας 1
30 υπόγειο δυο κοπέλες,η ξανθιά παχουλή γεωργία και η καστανή πολύ αδύνατη αντζελα
36 μαρια,μελαγχροινη παχουλή κοπέλα
31 κλειστό
33 όροφος μαρια,η λεπτή καστανή κοπέλα με το κοντό καρέ μαλλί
37 με την σκάλα ροζαλιντα με φουλ πρόγραμμα
Μελαγχροινη μέτριου αναστήματος με κανονικό κορμί
37 ισόγειο καρίνα,η λεπτή μελαγχροινη ψηλή κοπέλα με τα τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικά
Τέλος λεωνιδου και Ιάσωνος γωνια ισόγειο ντιανα,μελαγχροινη κοπέλα με σφριγηλό κορμι με καμπύλες,ενδιαφέρουσα
Ο όροφος κλειστός
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
30 όροφος ελσα,ξανθιά σούπερ σέξι τρανσεξουαλ κοπελα
Νομίζω η Barbie απο αγκυρας 1


[/quote]
οντως?τσεκαρες αν εχει υδραυλικα?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Την πήρα χτες δυο φορές σε διάστημα τριών ωρών. Δεν το χω ξανακάνει αυτό ποτέ.  Πρώτη μέρα στη δουλειά, ρουμανάκι ξανθό σαν τα κρύα τα νερά. Μου θυμίζει κάτι γαλλιδούλες σε ταινίες εποχής στυλ La Boom. Θα ανεβάσω κριτική μόλις συνέλθω και κατασταλάξω.

Την προσέξαμε κι εμείς και ομολογώ πως μας .. αναστάτωσε . Ωραίο κορμί και φατσούλα , στο στυλ φοιτητριούλας .
Την σοδόμισες ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τωρα στην Ιάσωνος
19 ισόγειο ντιανα,το μινιόν μελαγχροινο γλυκό κοντοπουτανο
Έχει καμιά σχεση με την Ντιανα στο κολωνου 30Β οροφος?
Δεν το παλευω με το μεταξουργειο, για διαφορες Ντιανες διαβαζω, αλλα και γενικα με τη σαβουρα κ τις γυρολογους που αλλαζουν καθε μερα εκει, δεν εχω την ιδια επαφη οπως στη φυλης, που πανω κατω ξερω τί γινεται και ποιες παιζουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom