Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (5 μέλη και 78 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μεταξουργείο
3η Βάρδια
04:00
 :knuppel:

Κολωνού 47: Στο ισόγειο ήταν η Ζάνα με τσιμπούκι "σπέσιαλ"

Κολωνού 32Α: Ήταν η Γκαμπριέλλα πολύ ωραίο ξανθό κορίτσι με γυαλάκια. Απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32Β: Στον 1ο όροφο ήταν η (Νατάσα-Αντριάννα) 45-50 ετών Μολδαβή με καρέ μαύρο μαλλί, μεγάλο κώλο για  
                                  κωλοσκάμπιλα σε απλό πρόγραμμα η οποία κοπέλα έχει πελώρια ανάγκη τα ρομαντικά γλωσσόφειλα καθώς  
                                  μου επιτέθηκε στο σαλόνι.
            Μαζί της ήταν η Χριστίνα μεσαίου αναστήματος κοπέλα με ωραία γεμάτα βυζιά τα οποία είχε αμολήσει ελεύθερα, καστανοκόκκινο  
            μαλλί μέχρι τους ώμους. Φίλος πέρασε μαζί της και είχε μια πολύ gfe κατάθεση και με άνεση χρόνου.

Κολωνού 30Β: Η Τάνια, "ρωσίδα" μαυρομάλλα με μακρυά μαλλιά και αρκετά κιλά. Μόνο ένα μαύρο φόρεμα έχει αυτή η γυναίκα?

Κολωνού 15:  Αριστερά Άννα (χωρίς να είμαι σίγουρος για το όνομα) κανονικό ωραίο γεμάτο σώμα, καστανόξανθο μαλλί.
            Δεξιά ήταν η Μαρία, άσχημη φατσούλα αλλά δυνατό κώλος.

Κολωνού 11Β: Η Καρίνα, παχουλή,κοντή κοπέλα από την Αλβανία με συμπαθητικό πρόσωπο και καλή διάθεση. Η μέχρι  
                                  πριν λίγους μήνες     "Ιταλίδα". Μαζί της ήταν άλλη μία γυναίκα 40-50 ετών που
                                  πρώτη φορά βλέπω μεμεγάλο κώλο, μαύρο μαλλί και κοντού αναστήματος.
                                  Η τσατσά είπε πως είναι νέα στο χώρο. Δεν έχω άποψη.

Κολωνού 11Α: Στο ισόγειο ήταν η Ζωή, κοντή αδύνατη με ξανθό μαλλί και πάντα ευγενική.
            Στον όροφο ήταν η Μαρία, ψηλή κοπέλα με μάυρο μαλλί, γεμάτο αρκετά σώμα και μεγάλα βυζιά με ξυνή φάτσα.

Ιάσωνος 2Α:  Καθώς στρίβαμε από την Αγησιλάου για την Ιάσωνος ακούσαμε << Έλα, έλα, έλα εδώ αγάπη μου. >>    
              Νομίζαμε ότι στο τσαρδί είχε μπει μέσα κάποιο σκυλάκι αλλά τελικά ήταν η τσατσά και η Σάρα που έψηναν έναν
              έντρομο πάκη να περάσει στο δωμάτιο. :2funny:. Η κοπέλα κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 2Β:  Η Έυα ασχημούλα-psycho κοπέλα, αδύνατη με μαύρα μαλλιά και αδύνατο κορμί, φουλ πρόγραμμα.


 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Την πήρα χτες δυο φορές σε διάστημα τριών ωρών. Δεν το χω ξανακάνει αυτό ποτέ.  Πρώτη μέρα στη δουλειά, ρουμανάκι ξανθό σαν τα κρύα τα νερά. Μου θυμίζει κάτι γαλλιδούλες σε ταινίες εποχής στυλ La Boom. Θα ανεβάσω κριτική μόλις συνέλθω και κατασταλάξω.
Σε χθεσινή περιοδεία μετά του κ. Farkeli , η υπηρεσία μας ανακοίνωσε οτι για σήμερα δεν κάνει φούλ πρόγραμμα γιατί την προηγούμενη ημέρα της τραυμάτισαν το ορθό και τον δακτύλιο και οτι απο αύριο θα επανέλθει στο προηγούμενο πρόγραμμα. Όταν της είπα οτι οι ημέρες ανάρρωσης μπορεί να είναι και περισσότερες ίσως και εννέα, μου είπε οτι δεν ισχύουν για την συγκεκριμένη κοπέλα "του κώλου τα εννεα-ήμερα"  !
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Φωκαίας 17β(όροφος) η Τζουλιάνα είναι καινούριο τεμάχιο??? :huh:

αν ειναι μια μελαχροινη δε λεει κ πολλα,ασ περιμενουμε να ενημερωσει ο φιλος
Η Τζουλιάνα είναι γνωστό στανταράκι στη Φυλής.
 

Επισκέπτης
Πρωινή βάρδια
Φυλής 71 ισόγειο, μια πατσαβούρα Άντζελα
Φωκαίας 27 υπερυψωμένο ισόγειο η Αθηνά. Η υπηρεσία ενημέρωσε κατόπιν ερώτησής μου ότι η Εστέλ την έχει κάνει για Γερμανία. Οπότε χαιρέτα μου τον Πλάτανο. Τυχεροί όσοι την πήραμε.
γι αυτο μια φορα μου που τγς ειχα πει οτι μολις ειχα γυρίσει απο γερμανια έλαμψε απο χαρα.καλά μην κανεις έτσι δυο βηματα ειναι η γερμανια.αν μαθαινες σε ποια πολη πηγε και αν δουλεύει κι εκεί στα βορδελα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
η Εστέλ την έχει κάνει για Γερμανία.

έκανε κίνηση επαγγελματικής αναβάθμισης η κοπέλλα.

60€ το γαμησάκι στο Άρτεμις, 5 πελάτες την ημέρα ένα 300ράκι, δεν υπολογίζω τα 50ράκια εξτρά για CIM και κώλο. Κάποιες χιλιάδες € το μήνα.

Και ωραία δωμάτια, καθαρές ντουζιέρες και μπουφές με φαγητό.

Δεν νομίζω οτι έχουν δίλημμα οι κοπέλες.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Πάμε να δούμε μια ματιά σε μερικά τσαρδιά

Καλύμνου 36α, Η γνωστή ρομαντική Νανά με φουλ πρόγραμμα στο πιάτο μας, είχε δωμάτιο και ανέμενα μέχρι να βγει
Μαγνησίας 1Α, η γριά η Ντιάνα με φουλ κι αυτή, ρομαντική κυρία για κυρίους μεγαλύτερης ηλικίας και νέους που έχουν τα κουράγια
Φυλής 134β, η Νίνα στυλ Βραζιλιάνας ...
Φυλής 134, ένα ωραίο πιπίνι, μοντελέ κομμάτι με λίγο ντεκαβλέ εσώρουχα
φυλής 65Β, η εύσωμη Ελένη είχε δωμάτιο
φυλής 59, η Βανέσσα μόνη της, το skinny ...
Φωκαίας 27Β κάτω, Τζανίνα  :rolleyes:
Φωκαίας 27Β πάνω, η Καμέλια είχε δωμάτιο
λιοσίων 79β, η Λώρη, με την αφράτη κωλάρα και τα μεγάλα βυζιά και την χαζούλα προφορά της .. Καυλα
Λ.Ιωνίας 12, η Γκαμπριέλα ( πρώην αλίνα) με θητεία σε πολλά σπίτια του εικοσάρικου και του δεκάρικου, με γυαλάκια έκανε εμφάνιση .. Καύλα ... η πλάκα είναι πως πριν μπω σε τούτο εδώ, έλεγα από μέσα μου,πως όλη την παρέα της έχω δει στο ανακαινισμένο τσαρδί μόνο εκείνη δεν έχω δει ... και να που θα εργάζεται μέχρι 23 30 η ώρα
 

Επισκέπτης
έκανε κίνηση επαγγελματικής αναβάθμισης η κοπέλλα.

60€ το γαμησάκι στο Άρτεμις, 5 πελάτες την ημέρα ένα 300ράκι, δεν υπολογίζω τα 50ράκια εξτρά για CIM και κώλο. Κάποιες χιλιάδες € το μήνα.

Και ωραία δωμάτια, καθαρές ντουζιέρες και μπουφές με φαγητό.

Δεν νομίζω οτι έχουν δίλημμα οι κοπέλες.
καποιος ηξερε τι απεγινε αλλά δεν βρίσκεται πλεον εδω...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
έκανε κίνηση επαγγελματικής αναβάθμισης η κοπέλλα.

60€ το γαμησάκι στο Άρτεμις, 5 πελάτες την ημέρα ένα 300ράκι, δεν υπολογίζω τα 50ράκια εξτρά για CIM και κώλο. Κάποιες χιλιάδες € το μήνα.

Και ωραία δωμάτια, καθαρές ντουζιέρες και μπουφές με φαγητό.

Δεν νομίζω οτι έχουν δίλημμα οι κοπέλες.

Και σε στούντιο στην Ελλάδα να πήγαινε πάλι καλά θα ήταν, βάλε και υπολόγισε ... από τον βούρκο της Φυλής σίγουρα ανέβηκε σκάλες στα πορνικά σκαλιά ... και καλύτερες συνθήκες εργασίας και περισσότερο χρήμα ... τα πήραν ΌΛΑ οι γερμαναράδες δυστυχώς
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
έκανε κίνηση επαγγελματικής αναβάθμισης η κοπέλλα.

60€ το γαμησάκι στο Άρτεμις, 5 πελάτες την ημέρα ένα 300ράκι, δεν υπολογίζω τα 50ράκια εξτρά για CIM και κώλο. Κάποιες χιλιάδες € το μήνα.

Και ωραία δωμάτια, καθαρές ντουζιέρες και μπουφές με φαγητό.

Δεν νομίζω οτι έχουν δίλημμα οι κοπέλες.
Εννοείται αδερφέ. Δεν ήταν για Φυλής η Εστέλ έτσι κι αλλιώς.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
Σε χθεσινή περιοδεία μετά του κ. Farkeli , η υπηρεσία μας ανακοίνωσε οτι για σήμερα δεν κάνει φούλ πρόγραμμα γιατί την προηγούμενη ημέρα της τραυμάτισαν το ορθό και τον δακτύλιο και οτι απο αύριο θα επανέλθει στο προηγούμενο πρόγραμμα. Όταν της είπα οτι οι ημέρες ανάρρωσης μπορεί να είναι και περισσότερες ίσως και εννέα, μου είπε οτι δεν ισχύουν για την συγκεκριμένη κοπέλα "του κώλου τα εννεα-ήμερα"  !

:2funny: :2funny: :2funny:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
ΠΗγα με χριστινακι καζαξταν οντος μου ειπε τα δυσαρεστα τελος κρεμασε το στρινγκακι της..οριστικα...Μας ευχαρηστησε ολους και εμενα προσωπικα για την στηρηξη και που την καναμε να φταση ψηλα!! ΗΤαν περιεργη ολη η φαση απο την μια χαρα απο την αλλη θλιψη και απο τους 2 μας...εδωσε ρεσιταλ παντος μου τον στραγκιξε...
Ποτέ σταματάει ?  Ή σταμάτησε ήδη ?
Προλαβαινω μια τελευταία φορά ?
Ήταν από τις πολύ αγαπημένες μου .....
Βασικά ή καλύτερη μου όλων των εποχών ...
 

sl40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
295
Κριτικές
9
Like
237
Πόντοι
281
Ποτέ σταματάει ?  Ή σταμάτησε ήδη ?
Προλαβαινω μια τελευταία φορά ?
Ήταν από τις πολύ αγαπημένες μου .....
Βασικά ή καλύτερη μου όλων των εποχών ...
Δυστηχως μας χεραιτησε
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ΠΗγα με χριστινακι καζαξταν οντος μου ειπε τα δυσαρεστα τελος κρεμασε το στρινγκακι της..οριστικα...Μας ευχαρηστησε ολους και εμενα προσωπικα για την στηρηξη και που την καναμε να φταση ψηλα!! ΗΤαν περιεργη ολη η φαση απο την μια χαρα απο την αλλη θλιψη και απο τους 2 μας...εδωσε ρεσιταλ παντος μου τον στραγκιξε...

την ευχαρίστησες τελικά για την στήριξη  :think: :think: :think:  μεγάλη ξενέρα όταν το λεει αυτο καποια ... χορηγούμενες υπάρχουν
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Την προηγούμενη Τέταρτη, σε αναζήτηση της αντικαταστάτρια της Χριστίνας Καζακσταν, που μας την έκανε, και της Τζώρτζια Διδύμου 7β,που έλειπε, πήγα στην Εμμανουέλα του Φυλής 65Α,όροφος, την οποία είχα εντοπίσει από καιρό, για το Απιστευτο κορμι της, αλλα κ γιατι ηταν ο,τι πιο κοντινο στην Χριστινα Κ., αλλά δεν είχα καταφέρει να την πετύχω.

Εντός του δωματίου,μετά από το καλό ομολογουμένως τσιμπούκι (χωρίς όμως καθόλου προκαταρκτικά...), διημειφθη ή εξής στιχομυθία:
-θα το κάνουμε 69
-όχι
-δε θα σου γλειψω το μουνί,μόνο την κωλοτρυπιδα
-όχι
-ΑΣΕ να σου φιλαω τα κωλομερια
-όχι
-έλα απλά από πάνω
-όχι
-.....

Επόμενο ήταν ότι ή φάση έληξε άδοξα....

Παρόλα αυτά,για ένα πλάσμα με το κορμί ποίημα σαν της Εμμανουελας, κακιά κουβέντα δεν μπορώ να πω, αφού ήταν ιδιαίτερα φιλότιμη κατά τα αλλά ....
Νοιωθω άβολα που δεν κατάφερα να χυσω με ένα τόσο καυλα κορμί ...

Ίσως την άλλη φορά .....

 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
ΩΡΑ:23:30
   ΦΥΛΗΣ 134 Β:Μια που μοιαζει με βραζιλιανα αλλα δεν εχει τον κωλο που θα ηθελα..(Ειμαι μερακλης)
ΦΥΛΗΣ 86 Β:Η Κατια με τα γλωσσοφυλα ΑΠΟ ιΑΣΩΝΟς 10.
Φευγω σαν σκια και βρισκομαι λιοσιων...
ΛΙΟΣΙΩΝ 79 Β:Λωρα με την κωλαρα απο βεργας.Εφευγε και στην βραδυνη ηταν η αλεξανδρα.Ξανθια απαξιωτικη φατσα λεπτο σωμα καλο κωλαρακι..Αλλα εμενα δεν μου εκανε...
Φευγω παλι και ξεγλυστροντας σαν σαπουνι βρισκομαι στο ρομαντικο μεταξι.
ΚΟΛΩΝΟΥ  32 B:Η κλασσικη Αννα με την κωλαρα και μια μικρη ψιλοζοθμερη μου φανηκε.
Στον πανω οροφο 2 λεπτες παρουσιες αδιαφορες για μενα.
Κατεβαινω κατω και σταματαει ενα ταξι με δυο κοπελες της δουλειας μια ξανθια η γκαμπριελα και μια μελαχροινη τσουπωτη με κωλαρα οπως τη θελω.Παω πιο πανω και τις παρακολουθω που θα μπουνε και μπαινουνε στο 32 α.Λεω ωραια ειμαστε...Τους δινω χρονο να γδυθουν για να πετσωσω την μελαχροινη.
Συνεχιζω και παω ΚΟΛΩΝΟΥ 15 ΑΡΙΣΤΕΡΑ:Μια καστανη λεπτη με ψιλοζοθμερο κωλο κατω..Εχει δουλεψει λεωνιδου 28 Κεραμεικου κτλ.Τιν εχω σκισει ηδη 5 φορες οποτε την βαριεμαι.Δεξια η κλασσικη μαρια λεπτη  πολυ οραιο κωλαρακι για τα κιλα της αλλα δεν...
Επομενο κωλονου 11(υπογειο):Mια καινουργια χωριατα γυρω στα 32 μελαχροινη τσουπωτη με ΚΩΛΑΡΑ ΒΛΑΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ. :wanker:(Εχω γαμησει και καλυτερες απλα επρεπε να μπει στο παλμαρε μου!)Την κραταω οποτε στο μυαλο και φευγω για κολωνου 32 α που ειχα δει τα γκομενακα απο το ταξι για να δω την γυμνη αληθεια της μελαχροινης με την κωλαρα..Μπανινω κα μου παρουσιαζουν μονο την λεπτη ξανθια την Γκαμπριελα ΞΕΝΕΡΩΣΑ.Εδω θελω την βοηθεια των πορνων για να μου πειτε ποια ειναι η μελαχροινη που εχασα!Φευγω για ΙΑΣΩΝΟΣ 19 ΙΣΟΓΕΙΟ:Η κλασσικη συγκαμενη με φιτ σωμα δυνατα ποδια και καλο κωλο..Θα την βατεψω και αυτην καποια στιγμη..ΙΑΣΩΝΟς 11Α ΙΣΟΓΕΙΟ η ΖΩΗ.
στο πανω εναι μια ΨΙΛΟΑΤΣΟΥΜΠΑΛΗ BUSTY κοπελα..Αλλα δεν ειχε τον κωλο που ηθελα..Ετσι παω στη χωριατα ΚΟΛΩΝΟΥ 11 ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ.Περασα πολυ καλο 69 σκισιμο γλωσσοφυλα και πολυ ωραιο cowgirl.Tελειωμα και σπιτι..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΑΛΑΝΙΑ ΜΟΥ!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Την προηγούμενη Τέταρτη, σε αναζήτηση της αντικαταστάτρια της Χριστίνας Καζακσταν, που μας την έκανε, και της Τζώρτζια Διδύμου 7β,που έλειπε, πήγα στην Εμμανουέλα του Φυλής 65Α,όροφος, την οποία είχα εντοπίσει από καιρό, για το Απιστευτο κορμι της, αλλα κ γιατι ηταν ο,τι πιο κοντινο στην Χριστινα Κ., αλλά δεν είχα καταφέρει να την πετύχω.

Εντός του δωματίου,μετά από το καλό ομολογουμένως τσιμπούκι (χωρίς όμως καθόλου προκαταρκτικά...), διημειφθη ή εξής στιχομυθία:
-θα το κάνουμε 69
-όχι
-δε θα σου γλειψω το μουνί,μόνο την κωλοτρυπιδα
-όχι
-ΑΣΕ να σου φιλαω τα κωλομερια
-όχι
-έλα απλά από πάνω
-όχι
-.....

Επόμενο ήταν ότι ή φάση έληξε άδοξα....

Παρόλα αυτά,για ένα πλάσμα με το κορμί ποίημα σαν της Εμμανουελας, κακιά κουβέντα δεν μπορώ να πω, αφού ήταν ιδιαίτερα φιλότιμη κατά τα αλλά ....
Νοιωθω άβολα που δεν κατάφερα να χυσω με ένα τόσο καυλα κορμί ...

Ίσως την άλλη φορά .....

Οταν την έπαιρνα στο ξεκίνημα της έκανε οτι της έλεγες. Έδινε κώλο, το παίρνε ακα, την έχυνες κτλ. μέχρι και ακα μου χε πει να της τον βάλω αλλά προφανώς και δεν έπαιξε κάτι τέτοιο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σε χθεσινή περιοδεία μετά του κ. Farkeli , η υπηρεσία μας ανακοίνωσε οτι για σήμερα δεν κάνει φούλ πρόγραμμα γιατί την προηγούμενη ημέρα της τραυμάτισαν το ορθό και τον δακτύλιο και οτι απο αύριο θα επανέλθει στο προηγούμενο πρόγραμμα. Όταν της είπα οτι οι ημέρες ανάρρωσης μπορεί να είναι και περισσότερες ίσως και εννέα, μου είπε οτι δεν ισχύουν για την συγκεκριμένη κοπέλα "του κώλου τα εννεα-ήμερα"  !

Υπάρχουν υπέροχοι κώ(ο)λοι που χρειάζεται ο απαιτούμενος και αναγκαίος χειρισμός για μην προκύψει (και ανεπανόρθωτη) ζημιά. Παρακαλούνται οι αδέξιοι πηδίκτουλες να μελετήσουν και να εξασκηθούν στο ιδανικό και ιδεολογικό γαμήσι του κώ(ο)λου χωρίς να παρασύρονται από πολεμικές στρατηγικές. Ο κώ(ο)λος δεν είναι εχθρός (μας)!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom