Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (27 μέλη και 264 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ωραίος χώρος αλλά θέλει ανανέωση μαχίμου  :pipa1: προσωπικού.Η Ντιάνα είναι πεπερασμένη.

όντως θέλει ανανέωση προσωπικού ... πιστεύω πως με αντικατάσταση της με ένα νεανούδι θα αλλάξει απότομα το μαγαζί, χρειάζεται μια παρουσία στυλ Λαρίσας από ρεμούνδου 21
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,

Η ενημέρωση αφορά την πρωινή βάρδια.
Στο Εξηκίου 18Γ ήταν η ώριμη Σοφία απο τα Βέργας 6 και Βέργας 2, ελαφρώς γεματούλα,με καστανοκόκκινα μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Εξηκίου 18Β ήταν η Αλεξάνδρα η οποία παρουσιάζεται ως Ελληνογερμανίδα.Κανονικό πρόγραμμα.Μιλφ με πιασιματάκια και καστανά μακριά μαλλιά.
Στο Εξηκίου 18Α ήταν κοπέλα γεματούλα με μακριά καστανά μαλλιά και μαύρο ολόσωμο για ευνόητους λόγους.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 22 ήταν η Εβελίνα σε ελεύθερο στοματικό επιλεκτικά.
Στο Διδύμου 18 υπόγειο το στανταράκι μου η Καρολίνα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Είχε γεμάτα δωμάτια και χρειάστηκε να περιμένω στην σειρά ήμουν τέταρτος και μετά απο εμένα περάσαν και άλλοι δύο.Αυτή η κοπέλα όμως πράγματι αξίζει την αναμονή σε αντίθεση με την χθεσινή φόλα την Λαρίσα.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο 2 κοπέλες η μιλφ Ελένη με πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά κοντά με φράτζα και μαζί της η μιλφ Βερόνικα ή παλιότερα γνωστή και ως Νίκα από τα Διδύμου 20,Αγκύρας 12, Διδύμου 16,Αλκαμένους 113,117.Με πιασιματάκια και αυτή με μαλλιά καστανοκόκκινα ως τους ώμους της περίπου.Ελεύθερο στοματικό και για τις 2.
Στο Φυλής 40 ήταν η Μόνικα κλασσικά με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Φυλής 56 ήταν η Νάντια, με πιασιματάκια και μαλλιά καστανά μακριά πιασμένα σε αλογοουρά.Κωλάρα.Σε απλό.
Στο Φυλής 59 ήταν η Ρεγγίνα,μιλφ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,κωλάρα και ξανθά μαλλιά προς το καρέ περίπου.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 61 ήταν η Τζέσσικα λεπτούλα,καλλίκορμη,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω σε απλό συμπεριλαμβανομένου και 69.Η κοπέλα έχει κάνει προσφάτως σύντομο πέρασμα και απο Φυλής και Πιπίνου.Γνωστή ως Τζέσσικα στο Λεωνίδου 28 όροφος και ως Λάουρα στα Κολωνού 11&15.Σύντομο πέρασμα και απο Φωκαίας 24.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν  η Ιωάννα απο Διδύμου 20,με πιασιματάκια,καστανοκόκκινα μαλλιά προς το καρέ περίπου,βυζάρες.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξιό ήταν σε ντουέτο η Λάνα και η Καίτη.Η Λάνα ελαφρώς γεματούλα με ξανθά μαλλιά πιασμένα μικρή αλογοουρά και η Καίτη λίγο πιο αδύνατη,με ξανθά μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους και κωλάρα.Γνωστή απο Ρεμούνδου 21 όροφος.
Στο Φυλής 65 στον όροφο η Νατάσα απο Μολβαδία,λεπτή,με καστανά μαλλιά πάνω απο τους ώμους σε απλό πρόγραμμα.Μελαγχολική αρκετά.
Στο Φυλής 65 στο ισόγειο ήταν η Αντζελίνα,εμφανίστηκε ξεβράκωτη στο σαλόνι.Λεπτή,ψηλή,με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο ήταν η Σοφία η Θεσαλονικιά,γεματούλα με αρμονικά κατανεμημένα κιλά,μεγάλο τατού στον μηρό,μακριά καστανοκόκκινα μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.Ο όροφος ήταν κλειστός.
Στο Φυλής 86 στον όροφο καινούριες κοπέλες.Η πρώτη ήταν γεματούλα,με αρμονικά κατανεμημένα κιλά και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων.Η δεύτερη ήταν κανονικών κιλών νοστιμούλα,με καστανλα καρέ μαλλιά,ωραία πιασιματακια και κωλάρα.Η δεύτερη είχε όνομα Κατερίνα και ήταν απο Μολβαδία.
Στο Φυλής 67 σε ντουέτο η Λάουρα με τις ωραίες βυζάρες μαζί με την Αλίνα απο το Φυλής 86 ισόγειο.Ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 84 η ξανθιά υπηρεσία με τα μεγάλα μπομπόνια μου παρουσίασε δύο κοπέλες και καλά απο Ρωσία καινούριες.Η πρώτη ήταν η Λάουρα γνωστή και απο τα Φυλής 86 ισόγειο και 109 όροφος,γεματούλα ελαφρώς με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους της περίπου και η δεύτερη ήταν η Αντελίνα,με λίγα πιασιματάκια και αυτή πιο κοντή απο την Λάουρα,με μελαμψό δέρμα και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι και για τις 2.
Στο Μαγνησίας 11 ήταν η Άντζελα,προμιλφ, ελαφρώς γεματούλα με βυζάρες και μαύρο ολόσωμο,μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων.Απλό πρόγραμμα.
Στο Μαγνησίας 1 ήταν η Αλίνα, η γνωστή ώριμη των Βέργας 6 απο Ρωσία, εργάστηκε για λίγο και Ρεμούνδου 21 όροφος.Ξανθά μακριά μαλλιά,βυζάρες και σώμα με λίγα πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής και Πιπίνου γωνία ήταν κλασσικά η Μαρία πρώην Μάντα,κοντή,αθίγγανη,με μελαμψό δέρμα και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων με γυμνό τσιμπούκι και κώλο και η δεύτερη η Γαβριέλα,λεπτή,με καρέ ξανθά μαλλιά σε απλό πρόγραμμα.
Τέλος στο Ρεμούνδου 21 στον όροφο ήταν καινούρια ώριμη κοπέλα γύρω στα 45 η Ελόνα απο Ρωσία.Λεπτή αρκετά,κοντή,με καστανόμαυρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους,πετίτ.Απλό ανακοινώθηκε αλλά δέχεται κατόπιν συνεννόησης και ελεύθερο στοματικό.Ολοκαίνουρια στη δουλειά,τώρα μαθαίνει.Πέρασα μαζί της και δεν το μετάνιωσα.Αρκετά ευγενική και εξυπηρετική κοπέλα.Λεπτομέρειες εντός ολίγου.

Kαλό Σαββατοκύριακο να έχετε!






 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
ποοο ρε παιδια τι αναφορες ειναι αυτες!!!εδω πανω σαλονικα ενα χωριο ειμαστε 20 ολες και ολες τα ιδια και τα ιδια...τωρα που κατεβαινω αθηνα το σκ,με τοσες αναφορες που εχετε δεν ξερω που να παω...δωσ τε μου 3-4 επιλογες που θα κανω κανενα καλο γαμησι!!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ποοο ρε παιδια τι αναφορες ειναι αυτες!!!εδω πανω σαλονικα ενα χωριο ειμαστε 20 ολες και ολες τα ιδια και τα ιδια...τωρα που κατεβαινω αθηνα το σκ,με τοσες αναφορες που εχετε δεν ξερω που να παω...δωσ τε μου 3-4 επιλογες που θα κανω κανενα καλο γαμησι!!

από τα καλά της πρωτεύουσας φίλε επαρχιώτη ... η Αθήνα είναι ο παράδεισος των μπουρδέλων και σε τιμές και σε κομμάτια  :hi: σε περιμένουμε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
από τα καλά της πρωτεύουσας φίλε επαρχιώτη ... η Αθήνα είναι ο παράδεισος των μπουρδέλων και σε τιμές και σε κομμάτια  :hi: σε περιμένουμε
εδω στη συμπρωτευουσα την φτωχομανα φιλος...απο 30 και πανω μονο...ασε που μας φερνουνε καθε 6 μηνες κατι καινουργιο και συνηθως βγαινει κομοδινο!!!αλλα και καλη να βγει πηγαινουμε ολοι σε αυτην με αποτελεσμα να το ξεμουνιαζουμε και να παιρνει αδεια!!δε παλευεται..δεν μου εδωσες ομως 4-5 μπουρδελακια που να περασω καλα!!
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
ξερει κανεις σε ποια βαρδια ειναι η μαρια η φυλακοβια απο ιασωνος 46?εχει παει στη απογευματινη?γιατι στην πρωινη δεν την εχω πετυχει 2 φορες που πηγα :think:
Την είχα πετύχει στην 3η βάρδια, αλλά μάλλον εργάζεται και στη 2η.



Σήμερα ξαναπήγα με τη Νατάσσα στο Κολωνού 30Β. Αξιοπρεπής περίπτωση στα 10 ευρώ. Με μια σωστή μεταχείριση, η κοπέλα καβλώνει κανονικά.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
:kneel: :kneel: :kneel:
Πελώριο [size=10pt]RESPECT [/size]στους:

[size=10pt]Φανούρης Τζούρας
Xilnik
Proffesorx
[/size]


και σε όποιον άλλον μπαίνει στον "κόπο" και ενημερώνει για ότι βλέπει.

:hi:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
ολες και ολες τα ιδια και τα ιδια...
τύπε δω χάμω εχει τόση ποικιλια που αμα πέσει σημα για καινουργια αμέσως βαφτιζεται "μουνάρα" και γινεται παρέλαση λεκανοπεδίου,περασμένα μεγαλεία η Αθήνα πια,αν ειχες κατέβει παλιότερα τώρα μη κάνεις το κόπο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447
:kneel: :kneel: :kneel:
Πελώριο [size=10pt]RESPECT [/size]στους:

[size=10pt]Φανούρης Τζούρας
Xilnik
Proffesorx
[/size]


και σε όποιον άλλον μπαίνει στον "κόπο" και ενημερώνει για ότι βλέπει.

:hi:

Τώρα το πρωί στην φυλής

[size=11pt]Κυψέλη, Πλατεία Αττικής, Λιοσίων[/size]


10:53-12:07

Kαλησπέρα σας,

Η ενημέρωση αφορά την πρωινή βάρδια.

:rockon: :rockon: :rockon:

ijipmbSkGqrGV.gif
izzW696eJHHkx.gif
ibf2gFH3JnHWOa.gif
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447

roby21

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Την είχα πετύχει στην 3η βάρδια, αλλά μάλλον εργάζεται και στη 2η.



Σήμερα ξαναπήγα με τη Νατάσσα στο Κολωνού 30Β. Αξιοπρεπής περίπτωση στα 10 ευρώ. Με μια σωστή μεταχείριση, η κοπέλα καβλώνει κανονικά.
να σαι καλα φιλε μου.
η νατασα απο κολωνου 30 οροφος ειναι πολυ καλη περιπτωση.την εχω τιμησει αρκετες φορες.τιμια και απο οτι φαινεται γουσταρει αυτο που κανει+ οτι σε φτιαχνει πολυ το εκφυλο βλεμμα της.
ωραια εικονα αβαταρ :hi:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
:kneel: :kneel: :kneel:
Πελώριο [size=10pt]RESPECT [/size]στους:

[size=10pt]Φανούρης Τζούρας
Xilnik
Proffesorx
[/size]


και σε όποιον άλλον μπαίνει στον "κόπο" και ενημερώνει για ότι βλέπει.

:hi:
  :hi:

Κύριε professorx τα λόγια είναι περιττά....
Είσασταν άψογος!!!!

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hi: :hi: :hi:
  :hi:

  :hi:
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες
μηπως ξερουμε η Αννα που δουλευε πρωινη βαρδια στο Αλκαμένους 113 που ειναι τωρα?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Καλοκαιρινή μέρα σήμερα αν και πιάσαμε τα μέσα του Οκτώβρη , ότι πρέπει για καφεδάκι παρέα με Πορνίδη ... γεμάτο το καφέ με νυμφίδια , ξαναβγήκαν τα τζιν σορτσάκια στη φόρα . Αφού χαλαρώσαμε είπαμε να ξεκινήσουμε μια βολτίτσα στα μέρη του πληρωμένου έρωτα . Αρχή στο υπέροχο Μεταξουργείο , λουσμένο στο μεσημεριανό φως που έβγαζε στη φόρα τα πρεζόνια που βάραγαν ενέσεις στα αρχίδια τους σε κοινή θέα .
-Ιάσωνος 1α . Βερόνικα , ελαφρώς χοντρούλα , μελαχρινή , αδιάφορη . Νορμάλ σεξ .
-Ιάσωνος 2α. Αλεξάνδρα η πρώην τσατσά . Ξανθιά μιλφ με μονοκόμματο σώμα , ελευθ. στοματικό.
-Ιάσωνος 2β. Μαργαρίτα , ξανθιά προγκιλφ , ευτραφής με κωλάρα , ελ.στοματικό τελειωτικό .
-Ιάσωνος 19α (το κάτω). Ντιάνα , κοντή , αδύνατη μελαχρινή κοπέλα . Νορμάλ.
-Ιάσωνος 20α . Γκαμπριέλα , ψηλή μελαχρινή κοπέλα με χυμώδες κορμί . Νορμάλ .
-Ιάσωνος 30β. Δυο κοπέλες , μια χοντρή ξανθιά και μια κοντή μελαχρινή , εντελώς αδιάφορες .
-Ιάσωνος 37 ισόγειο. Αντελίνα , συμπαθητική μελαχρινή κοπέλα .
-Ιάσωνος 44 αριστερό . Λίλι , ξανθιά αδιάφορη κοπέλα . Ελ.Στοματικό.
-Ιάσωνος 44 δεξί . Μελαχρινή κοπέλα , είναι καιρό εκεί . Αδιάφορη.
-Μεγ.Αλεξάνδρου 15 . Η Καίτη , μέσ'την καλή χαρά για να ρουφήξει κορδωμένες ψωλές . Χυμώδης ξανθιά με πολύ κοντό μαλλί , μπουτάρες, κωλάρα . Της κατέθεσα το σπέρμα μου το οποίο ρούφηξε ευχαρίστως.
-Μεγ.Αλεξάνδρου 28α. Μια αρκετά εμφανίσιμη ξανθιά κοπέλα , με όμορφα μεγαλούτσικα βυζιά. Δεν την είχα ξαναδεί . Εδώ ήταν ένας μπάρμπας στο σαλόνι και έκανε απανωτά παζάρια με την τσατσά και την πουτάνα ... τι κάνει μέσα , πόσο κάνει , γιατί το κάνει ... τις είχε ζαλίσει. Να σημειώσω πως το κόμιστρο που εζητήθη ήταν στα 15 ευρώ .
-Κολωνού 48 . Αντζελα και Λύδια . Μεταμιλφ και οι δυο , νορμάλ πρόγραμμα (ας πούμε..)
-Κολωνού 53 . Η θηριώδης Πάολα . Μελαχρινή κρεβατογεμίστρα . Οτι  σπέρμα έμεινε από την Καίτη μου το ρούφηξε αυτή .
-Βιργινίας Μπενάκη 31. Αργά το μεσημέρι που περάσαμε η μέσα πόρτα ήταν κλειστή όπως και τα φώτα .
-Παιανιέων 24. Ενα ξανθό γκιλφ της συμφοράς . Δεν θυμάμαι όνομα αλλά είναι γνωστή , με περάσματα από Διδύμου (παλιά) και Κολωνού 47 εκτός των άλλων . Κοντή με μπυροκοίλι , απαράδεκτη εμφάνιση. Ελ.στοματικό τελειωτικό. Εντάξει δεν σχολιάζω το εικοσάρι που ζητούσε ... δεν το καίω καλύτερα , έλεος.
-Κων/λεως 166α. Δυο κοπέλες . Σοφία , μελαχρινή με ελ.στοματικό και Μαρία , ξανθιά τόφαλος με κοντό μαλλί και βατραχίσιο περπάτημα ,ελ.στοματικό... σαν να βγήκε από ταινία Ilsa She Wolf . Χάλι .
-Κων/λεως 166β. Λίζα . Ηταν στο δωμάτιο με πελάτη και δεν την περιμέναμε μιας και την ξέρουμε . Πρωκτικό ...

Μετά τραβήξαμε για Λιοσίων ....

-Λιοσίων 76β. Η παλιά γνώριμος Αντριάνα από τα τσιπουράδικα της διδύμου . Από τις ένδοξες παρουσίες στο χώρο της πίπας . Το πρόσωπό της έχει πάρει τον δρόμο χωρίς επιστροφή αλλά το σώμα διατηρείται σε σχετικά αποδεκτά επίπεδα .
-Λιοσίων 79β. Αλεξάνδρα με ελ.στοματικό τελειωτικό .
-Εξηκίου 18 το πρώτο στα δεξιά . Μια παντελώς αδιάφορη ευτραφής μελαχρινή . Ελ.στοματικό .
-Εξηκίου 18 όροφος . Η Αλεξάνδρα . Χυμώδης ξανθιά μεταμιλφ με έντονη χυσόφατσα . Η τσατσά με φάτσα από τα βάθη της σοβιετίας ελεγε πως τα κάνει όλα σπέσιαλ .. . Πάντως ήταν πολύ ώρα μέσα με πελάτη και δεν χτύπησε πόρτα . Μπράβο .
-Εξηκίου 18 στο αριστερό . Σοφία , ελληνίδα . Ευτραφής , ξανθωπό μαλλί , αδιάφορη .
-Βέργας 3 αριστερό . Δυο κοπέλες . Η μια , μελαχρινή μεταμιλφ με αποδεκτό σχετικά σώμα και μάπα έκανε φουλ του κώλου . Η άλλη κοπέλα σε νορμάλ . Δεν συγκράτησα όνομα , την έχω ξαναδεί εκεί.
-Βέργας 3 δεξιά. Δυο κοπέλες , Στέλλα και Ρενάτα . Ξανθιά , μεγαλόσωμη και αδιάφορη η πρώτη , κοντή και μπάζο η δεύτερη . Νορμάλ πρόγραμμα .
-Παιωνίου 47 . Ελληνίδα μεταμιλφ , κοντή , εμφανίστηκε με κάτι σαν ρόμπα . Ανοιχτή στο ύψος του ντεκολτέ για να αναδείξει τα βυζιά της . Μακρύ μπουκλωτό μαλλί . Η πλάκα είναι πως στην αρχή την περάσαμε για την υπηρεσία και δεν της δώσαμε σημασία ... "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ !!" . Εντάξει ...

Μετά συνεχίσαμε για τα τσιπουράδικα της Διδύμου . Εδώ πρέπει να πω πως περνάμε στην απογευματινή βάρδια .

-Διδύμου 7β. Αλεξάνδρα , ευτραφής κοπελίτσα , είχε βάλει τέρμα τη μουσική και δεν καταλαβαίναμε χριστό . Κάτι μου έλεγε η φατσούλα της , θα'θελα να της την πιτσιλίσω . Επίσης Τζώρτζια που γαμιόταν στο δωμάτιο .
-Διδύμου 8β. Βερόνικα και Ειρήνη . Στο δωμάτιο και οι δυο οπότε την κάναμε χωρίς να τις δούμε .
-Διδύμου 16α . Βερόνικα , γκιλφ , ξανθό καρέ μαλλί περούκα . Μας κοίταξε πονηρά και μας έκλεισε το μάτι τραβώντας άλλη μια ρουφηξιά από το τσιγάρο της . Σπέσιαλ ανακοίνωσε η τσατσά .
-Διδύμου 18α . Αλιόνα εξτρα υπερτουρμπο . Ανετα σου'βγαζε κανα μάτι το βυζί της όπως πεταγοταν μπροστά . Νορμαλ .  (πλάκα κάνω). Να πω κάτι - κάποιος φίλος από δω μέσα νομίζω είχε σχολιάσει την τσατσά σαν άκρως γαμεύσιμη . Κααααααλή ήταν .. ξανθό κοντό μαλλί , μπούτια κ' κώλος έδειχναν χορταστικά . Για μια πίπα στα όρθια να μας στεγνώσει στην κουζίνα θα λέγαμε ναι .  
-Διδύμου 18β. Μπέτυ . Κοντή μελαχρινή ,μικροκαμωμένη κοπέλα. Τελειωτικό . Εδώ πρέπει να πω κάτι .. Μέσα ήταν  (ντυμένη βέβαια)και η Καρολίνα που ετοιμάζονταν να φύγει . Μου έχει κολλήσει πως κάπου ,κάποτε, κάπως την ξέρω. Αλλά από που ?
-Διδύμου 20. Μαρία . Αδύνατη , μελαχρινή με σχετικά κοντό μαλλί , κανονικού αναστήματος κοπέλα. Αδιάφορη παρουσία . Ελ. στοματικό τελειωτικό .
-Διδύμου 22. Εβελίνα , κοντό ξανθό μαλλί , όμορφο αδύνατο σώμα . Ελ. στοματικό . Δεν είχα ξαναμπεί σε αυτό το μαγαζί . Ωραίος χώρος !
-Διδυμου 27 , στο σπίτι του Ντρακούλ . Κατερίνα , ψηλή σχετικά όμορφη κοπέλα . Ο τσάτσος δεν ανακοίνωσε πρόγραμμα .

-Φυλής 40 . Σάντρα . Ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα και εντυπωσιακό κώλο που τόνιζε με το στρινγκ. Πρωκτικό. Δεν είχα data για δαύτη ειδάλλως θα γούσταρα να την σοδομίσω .
-Φυλής 66α. Ρενάτα. Γυναικάρα ... Ισως να λέω μαλακία αλλά έτσι όπως την είδα , σαν να μοιάζει λίγο στη μάπα με τη ..μπουμπούκα. Νορμάλ πρόγραμμα .
-Φυλής 65β. Ελλη , αρκετά ψηλή κοπέλα με καστανά μεσαίου μήκους μαλλιά .Μιλάμε για γυναικάρα. Κωλάρα , μπουτάρες . Εφτιαχνε τα μαλλιά της και τράβαγε το στριγκ στη σωστή θέση ενώ κοιταγονταν στον καθρέπτη λέγοντάς μου ταυτόχρονα "ελα να μπούμε τώρα που έχει ησυχία , θα σου ρουφήξω ακάποτα τον πούτσο , δεν θα το μετανιώσεις" . Αν δεν είχα αδειάσει νωρίτερα και τις δυο μπάλες μου θα είχα μπει χαλαρά , θα την γαμούσα μέχρι να βγάλει ραγάδες το καβλί μου.
-Φυλής 71α. Μαίρη ,όμορφη μελαχρινή κοπέλα , σωματάρα με κάποια τατού . Νορμάλ πρόγραμμα.  
-Φυλής 72. Ελένη , γλυκιά ξανθιά κοπέλα , σχετικά ψηλή με ωραίο καβλοσώμα. Ελ.στοματικό.
-Φυλής 74 . Στο δεξιά η Μαρία , μικροκαμωμένη με μακριά μαύρα μαλλιά , στο αριστερό η Μαρίνα , πιο τροφαντή . Εδιναν και οι δυο απλόχερα τον κώλο τους.

-Αγκύρας 12α. Ελενα , σχετικά κοντή ξανθιά κοπέλα , αποδεκτό σώμα . Μέσα στα χαμόγελα ήταν. Επίσης ήταν κι άλλη κοπέλα , στο δωμάτιο , δεν συγκρατήσαμε όνομα.
-Αγκύρας 12β ήταν κλειστό.

-Φωκαίας 19. Πωλίνα με υπερφουλ του φουλ . Σήμερα που ήρθε πολύ κοντά μου και κοιταχτήκαμε στα μάτια σαν .. ερωτευμένοι , ομολογώ πως μου άρεσε περισσότερο εμφανισιακά ενώ την προηγούμενη φορά την είχα θάψει ελαφρώς . Προσεχώς θα της τον δώσω ...
-Φωκαίας 27 υπόγειο . Χριστίνα , ξανθιά κοπέλα με Ελληνα μπαμπά και Ουκρανή μαμά όπως μας είπε η υπηρεσία . Η ίσως και το ανάποδο . Φουλ εκτός από χύσιμο στο στοματάκι της .
-Φωκαίας 27Β(λίγα σκαλοπάτια). Τζενίνα , ξανθιά , σχετικά ψηλή κοπέλα με μάλλον ωραίο πρόσωπο . Χυμώδες καβλοσώμα. Ελ.στοματικό.
-Φωκαίας 27 το πάνω πάνω . Δυο κοπέλες . Σιμόνα και Γκαμπριέλα . Η πρώτη σχετικά ψηλή , κορμάρα , η δεύτερη κι αυτή με καλούτσικο σώμα , πιο κοντή , με χαρακτηριστική εξωτροπία στους οφθαλμούς . Εδώ περάσαμε καλά ... το μαγαζί είχε γίνει κέντρο διερχομένων , κόσμος έμπαινε και έβγαινε και οι κοπελιές χαριεντίζονταν στο σαλόνι . Η Γκαμπριέλα με το ένα χέρι μαλάκιζε τον πούτσο μου έχοντας επιτύχει πλήρης στύση ενώ με το άλλο χάιδευε εναν μπάρμπα . Την είχαμε σχεδόν αγκαλιάσει και οι δυο ... ο μπάρμπας αρκετά σεμνός , εγώ είχα χώσει όλο το χέρι μέσα στο στριγκάκι κάνοντας παιχνίδι . Ο πορνίδης πείραζε την Σιμόνα πιο κει. Λυπάμαι αλλά ούτε πρόγραμμα ακούσαμε ούτε τίποτα λόγω .. περιπτύξεων . Αφού δεν τις πήραμε μεσ'το σαλόνι να γελάει ο κόσμος πάλι καλά.

Στα μικρά νούμερα της Φωκαίας , απέναντι από το θέατρο , έχουμε : Στο ισόγειο μια νταρντάνα μελαχρινή με κατσαρα μαλλιά που ανακοίνωσε κώλο .
Στο υπόγειο-καταφύγιο σε περίπτωση πυρηνικής καταστροφής στο δεξί μαγαζί μας παρουσιάστηκε η Βουλγάρα Εμυ η οποία μας είπε για ελ.στοματικό τελειωτικό με την κάπως ψευδή φωνή της . Ο τρόπος που μας προσέγγισε και μας μίλησε μύριζε ξεπέτα από μακριά.
Στο άλλο μαγαζί στο βάθος ήταν μια γλυκιά ξανθιά κοπελίτσα με νορμάλ πρόγραμμα . Ελένη στο όνομα.

Είχαμε σκοπό και για άλλο μπουρδέλιασμα αλλά θέλαμε να πάμε για μπύρες και να δούμε τον αγώνα αλλιώς ακόμα εκεί θα τριγυρνάγαμε .
Μερικές παρατηρήσεις ....  πολλά μαγαζιά δεν έχουν συναίσθηση της ποιότητας του προιόντος που προσφέρουν , ειλικρινά δεν μπορούν να στηρίξουν το εικοσάρικο . Θεωρώ πως έχει έρθει προ πολλού ο καιρός για μειωμένες τιμές στη Φυλής και στα πέριξ . Τελοσπάντων έχει γίνει πολλές φορές αυτή η κουβέντα και άκρη δεν βγήκε .

Αυτά από μένα , καλές βόλτες σε όλους .
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447
Καλοκαιρινή μέρα σήμερα αν και πιάσαμε τα μέσα του Οκτώβρη , ότι πρέπει για καφεδάκι παρέα με Πορνίδη ... γεμάτο το καφέ με νυμφίδια , ξαναβγήκαν τα τζιν σορτσάκια στη φόρα . Αφού χαλαρώσαμε είπαμε να ξεκινήσουμε μια βολτίτσα στα μέρη του πληρωμένου έρωτα . Αρχή στο υπέροχο Μεταξουργείο , λουσμένο στο μεσημεριανό φως που έβγαζε στη φόρα τα πρεζόνια που βάραγαν ενέσεις στα αρχίδια τους σε κοινή θέα .

Μετά τραβήξαμε για Λιοσίων ....


Μετά συνεχίσαμε για τα τσιπουράδικα της Διδύμου . Εδώ πρέπει να πω πως περνάμε στην απογευματινή βάρδια .


Στα μικρά νούμερα της Φωκαίας , απέναντι από το θέατρο , έχουμε : Στο ισόγειο μια νταρντάνα μελαχρινή με κατσαρα μαλλιά που ανακοίνωσε κώλο .
Στο υπόγειο-καταφύγιο σε περίπτωση πυρηνικής καταστροφής στο δεξί μαγαζί μας παρουσιάστηκε η Βουλγάρα Εμυ η οποία μας είπε για ελ.στοματικό τελειωτικό με την κάπως ψευδή φωνή της . Ο τρόπος που μας προσέγγισε και μας μίλησε μύριζε ξεπέτα από μακριά.
Στο άλλο μαγαζί στο βάθος ήταν μια γλυκιά ξανθιά κοπελίτσα με νορμάλ πρόγραμμα . Ελένη στο όνομα.

Είχαμε σκοπό και για άλλο μπουρδέλιασμα αλλά θέλαμε να πάμε για μπύρες και να δούμε τον αγώνα αλλιώς ακόμα εκεί θα τριγυρνάγαμε .
Μερικές παρατηρήσεις ....  πολλά μαγαζιά δεν έχουν συναίσθηση της ποιότητας του προιόντος που προσφέρουν , ειλικρινά δεν μπορούν να στηρίξουν το εικοσάρικο . Θεωρώ πως έχει έρθει προ πολλού ο καιρός για μειωμένες τιμές στη Φυλής και στα πέριξ . Τελοσπάντων έχει γίνει πολλές φορές αυτή η κουβέντα και άκρη δεν βγήκε .

Αυτά από μένα , καλές βόλτες σε όλους .

:hi:
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
8zkzm1.gif
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μόλις γύρισα απο Λαρίσα,Ρεμούνδου 21.
Ένα πράγμα θα σας πω.
Καλύτερα στην Καρδίτσα παρά στην Λαρίσα!
Περισσότερα στην κριτική που θα ανεβάσω για να μην τρέχετε και εσείς τζάμπα και χαλάτε άσκοπα τα χρήματα σας.

Παλι φουμαρα μας πουλησαν;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Αυτή η Σάντρα  στο Φυλής 40 τι λέει?  Την έχει δοκιμάσει  κανείς?  Η Μόνικα δεν είναι πιά εκεί?
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
να σαι καλα φιλε μου.
η νατασα απο κολωνου 30 οροφος ειναι πολυ καλη περιπτωση.την εχω τιμησει αρκετες φορες.τιμια και απο οτι φαινεται γουσταρει αυτο που κανει+ οτι σε φτιαχνει πολυ το εκφυλο βλεμμα της.
ωραια εικονα αβαταρ :hi:
Όντως, το έκφυλο βλέμμα της είναι κατά κάποιο τρόπο αυτό που με συνεπαίρνει, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι έχει την τάση να περνά κι εκείνη καλά.
Τσέκαρε και την Καρολίνα στο Διδύμου 18Β, πρωϊνή βάρδια. Αν το στυλάκι της σου αρέσει, θα περάσεις καλά...

Το άβαταρ δεν το έχω αλλάξει εδώ και χρόνια. Αυτό που θα ήταν σκόπιμο πλέον ν' αλλάξω είναι το ψευδώνυμό μου εδώ. Εκτιμώ ότι δεν μου ταιριάζει πλέον: συχνά βρίσκω τη χαρά μου σε πιο ώριμες γυναίκες!
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Παλι φουμαρα μας πουλησαν;

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Οι συνάδελφοι που σχολίασαν θετικά, πέρασαν όντως καλά. Τα γούστα διαφέρουν. Επίσης, τυχαίνει ορισμένες να μην έχουν ταλέντο στο σχετικό αντικείμενο εργασίας, με αποτέλεσμα στην πορεία να χειροτερεύουν. Επιπροσθέτως, η πολλή δουλειά, αποτέλεσμα της μεγάλης ζήτησης, επιδεινώνει την κατάσταση. Σε αυτές τις περιπτώσεις, οι αρνητικές κριτικές είναι σωτήριες, αφού προειδοποιούν τους συναγωνιστές για την εξέλιξη της κατάστασης, για την κόπωση, αρνητική διάθεση και τα υπόλοιπα εμφανιζόμενα συμπτώματα που καταλαμβάνουν την "πολλά υποσχόμενη" κοπέλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom