Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (0 μέλη και 132 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Χθές Φυλής 59 μετά τις 00:00...(Σε αυτό που είναι 3 τάνες μαζί)

Επιλογή ΒΑΝΕΣΣΑ...

Για τους λάτρεις των κοντοπούτανων....εξαιρετική επιλογή....Θα αφήσω κριτική

Ψάχνοντας απεγνωσμένα για κοντοπούτανο και ακολουθώντας την προηγούμενη κριτική (αλλά και παρότρυνση) του συναγωνιστή Crazy Ivan...έψαξα και βρήκα την κοντοπούτανη ηδονή...Βανέσα (η οποία δουλεύει 2η και 3η βάρδια όπως μου είπε)...

Ξανθό σγουρό (με αφρό) μαλλί κάτω απτους ώμους...Πραγματικά στυλιάρι, κοντή max 1,55 (στο ύψος σαν την Φλώρη το χόμπιτ όσοι θυμούνται), με πατουσακια ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ μικρά μπιμπελό και...δακτυλάκια τόσο μικρά σαν "τσιπς" όνειρο....εξαιρετικά βυζάκια για το σώμα της με το μόνο μείον πως οι θηλές είναι προς τα μέσα και δεν εξέχουν...και έξτρα λεπτομέρεια καυλερή, οι γούνινες γκέτες που φορούσε...ήρθε μέσα μες στο χαμόγελο (της λείπουν όμως από ένα πίσω δόντι δεξιά και αριστερά-σαν Σέρβα ένα πράγμα) και απτην αρχή μέχρι το τέλος δεν το έχασε....

Αφού αλλάξαμε κομπλιμέντα...μου είπε και μένα πως της άρεσε το άρωμα μου και γενικά το οτι ήμουν καθαρός και μοσχοβολούσα...αρχίσαμε τα φιλιά παντού (αποφύγαμε και οι 2 τα γλωσσόφιλα) αλλά μόνο φιλιά με χείλια...και στα σώματα παντού...και τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν ερχόμενη από πάνω μου (έτοιμος ήμουν να...τρίψω την ήδη καγκελωμένη τσαπού μου στο μουν@κι της αλλά....άντεξα...και την έβαλα να μου κάνει πίπ@....πήγε να μου κάνει άνευ (μουγλειψε λίγο κεφαλάκι αλλά της ζήτησα λάστιχο-με κάπως δύσκολη συνεννόηση αφού δε μιλάει καλά ελληνικά οπότε το γυρίσαμε στο αγγλικό) ...πίπ@ στην αρχή πιο γρήγορη αλλά της ζήτησα πιο αργά όπου και υπάκουσε...την είχα πλάγια και την φιλούσα στο σώμα της ενώ αυτή με τσιμοπούκωνε κοιτώντας την απίστευτα μικρή κωλάρα της στον καθρέφτη....(να σημειώσω εδώ οτί όπως και το 80% των τάνων μουβαλε την καπότα με...αέρα μπροστά... :angry: )

Στάσεις 3...μία ιεραποστολικά...μετά στα 4 και για τέλος μπρούμυτα όπου καθ όλη τη διάρκεια έβγαζε κραυγούλες πολύ gfe φάση όμως....αν ήταν ψεύτικες ή όχι ούτε με απασχόλησε γιατί σε κανένα σημείο δεν το έδειξε έντονα...ίσα ίσα μουδειξε πως το ευχαριστιόταν οπότε το ευχαριστιόμουν και εγώ....

Τέλειωσα πολύ δυνατά....χαιρετηθήκαμε με γλυκόλογα....και στο ερώτημα από πού είναι μουπε Ιταλία...(φυσικά δεν το πίστεψα... :think: ) και με κατάλαβε και μου το είπε και της λέω...όχι όχι σε...πιστεύω....Βέβαια Ιταλικά δεν ήξερα να της πιάσω κουβέντα...αλλά θα στείλω ένα φίλο που ξέρει έτσι για επιβεβαίωση  :wink:

Επίσης όταν τέλειωσα και πριν σηκωθεί απτό κρεβάτι κάθισε κάπως στα 4...όπου για κάποια δευτερόλεπτα χάζεψα με το μικρό της το κωλί αλλά και τα απίστευτα ποδαράκια της...

Για μένα έγινε το νέο μου στανταράκι στην κατηγορία των κοντοπούτανων...αλλά και VFM κατηγορία γιατί κοντοπούτανα βρίσκεις...αλλά με καλές υπηρεσίες...δυστυχώς λίγα...(και σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω και των Crazy Ivan για την βοήθειά του)
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Με αφορμη τους συνεχομενους πυροβολισμους του Γασπαρη σε μια τσαρκα να θεσω εναν προβληματισμο.Παλαιοτερα μου ειχε πει γιατρος ουρολογος οτι δεν ειναι καλο να το κανεις παραπανω απο μια φορα την ημερα γιατι θα υπαρξουν ενοχλησεις απ τον προστατη.Επισκεπτομενος ενα ησυχο μπουρδελο που δε πολυεχει κινηση,σκεφτηκα να κανω προταση στη κοπελα για δυο φορες με τα ιδια χρηματα φυσικα,20 ευρω και δεχτηκε χωρις πολυ σκεψη.Ολοκληρωντας τη πρωτη φορα,η κοπελα μου ειπε φευγω και θα ξαναρθω μετα για δευτερο γυρο οπως ειπαμε.Εγω ομως ενιωθα χορτασμενος και πληρης οποτε αποφασισα να αποχωρησω και αρχισα να ντυνομαι.Φευγοντας ευχαριστησα υπηρεσια και κοπελα η οποια εξεπλαγην με τη κινηση μου.

Εγω θα ειχα ερθει σε συνεννοηση με την υπηρεσια και την κοπελα ωστε να κρατησω τα λεφτα "καβα" για μια αλλη φορα. Δεν ειναι καιροι για τετοιες large-ιες..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.329
Κριτικές
15
Like
5.866
Πόντοι
1.496
Εγω θα ειχα ερθει σε συνεννοηση με την υπηρεσια και την κοπελα ωστε να κρατησω τα λεφτα "καβα" για μια αλλη φορα. Δεν ειναι καιροι για τετοιες large-ιες..
Ποια λεφτα φιλε;20 ευρω οσο εκανε το αντιτιμο πληρωσα και ολοκληρωσα μια φορα με τη κοπελα.Απλως δεν εκανα χρηση του δωρεαν δευτερου γυρου ευγενικη προσφορα της κοπελας ισως γιατι με ξερει χρονια.Σιγα μη ζητουσα να το παρω καβα για την επομενη μερα.
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Που την θυμήθηκες την ξεφτιλισμένη.... :S
Στο Φ.54 ισόγειο πρόπερσι μου έκανε ζημιά στο καυλί μου....τραβώντας επίτηδες με όλη της την δύναμη προς τα κάτω,την ώρα της πίπας...
Της χρωστάω κλοτσιά στον εγκέφαλο.... :hi:
billy αυτη η ιρις μ ειχε προσβαλλει φωκ25 οροφο. την πετυχα ιασ 46 τελειως αφιονισμενη και την κερασα ενα κατι τις.οπως λεει ο κουρκουλος
ο κωστας τις προσβολες τις ξεπληρωνει πολυ ασχημα :s&m_1:
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.323
Πόντοι
1.431
Ιταλία ? Χαχαχα. Οπως παλιότερα κατι αλβανάκια δήλωναν τόπο καταγωγής ...... Λουτράκι  :orchestra:
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
συναγωνιστές, η Αντριάννα απο Ιάσωνος 20Γ είναι μόνο 3η βάρδια ή παίζει και το απόγευμα??
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Η (νυν) Ιζαμπέλα και (πρώην) Μαρίνα από Φυλής 71 όροφος-παλαιό διδυμάκι με την μουναροΚατρίν.

Οι τρεις πρώτες κριτικές είναι για αυτήν:

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παίδες κανά καλό μιλφοδιπλό παίζει πουθενά ?
 

LEEVANCLEEF

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Mικρή βραδυνή βόλτα λίγο νωρίτερα!

Φυλής 71 κάτω:κλειστό.
Φυλής 71 επάνω:Ελένα καστανή αδύνατη με ωραίο κώλο.Τιμήθηκε και ήταν αρκετά καλή!
Φυλής 69 κάτω:Μαρία ξανθιά νταρντάνα.
Φυλής 69 επάνω:κλειστό:
Φυλής 86 κάτω:Μάγια η γνωστή μελαχροινή αδύνατη με τις σιλικόνες.
Φυλής 67:κλειστό.
Φυλής 86 επάνω:κλειστό.
Φυλής 84 επάνω:κλειστό.
Φυλής 65 κάτω:Νίνα,γλυκιά ξανθιά αδύνατη ωραίο σώμα.Κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στην κοιλιά.
Φυλής 65 επάνω:Ντιάνα,γνωστή ωραία καστανόξανθη.
Φυλής 84 κάτω:Άννα μικρή γλυκιά ξανθιά.
Φυλής 61:Αλεξάνδρα γνωστή μελαχροινή πολύ αδύνατη όμως.
Φυλής 59:Βανέσα και Ρεγγίνα.
Φυλής 66 αριστερά:κλειστό.
Φυλής 66 δεξιά:Άννα ξανθιά κορμάρα με τα βυζιά έξω.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα αυτή την ώρα live συντομη περιστροφη σε λιγα μαγαζια στην αδεια φυλής

Φωκαιας17Α Σαμπρίνα μια μελαμψη ατσουμπαλη μουτρωμενη χοντροκωλα τίποτα το αξιόλογο
Φυλης54Β Ωρωρα ή γνωστή με τις βυζαρες ήταν δωμάτιο δεν την είδα
Φυλης65Α Εμανουελλα ή γνωστή Μελαχρινή που δουλεύει στο ακριβώς δίπλα κατω65Β καθόταν στο παράθυρο και μίλαγε σε κάποιον που κατηφορίζε την φυλής ο οποίος δεν φάνηκε να συγκινείται συνεχιζοντας αδιάφορος
Φυλης65Α Μπιάνκα ή νεαρή κοπέλα με το καστανό όσιο μαλλί και το ωραίο σωματακι που δουλεύει συνήθως στο65Α
Φυλής136 Ιωάννα ή Μελαχρινή ο αρχιδομουρης γελοιος τσάτσος με την γραβάτα ως ξεπεσμένος μετρ(δανείζονται την ατάκα από τον φίλο Zero) φτηνου χαμαιτυπιου δεν την παρουσίασε λέγοντας μου ότι την γνωρίζω και με προέτρεψε να περάσω δωμάτιο για δοκιμή καλά του λέω
άντε γεια καλό βράδυ

Αυτά τα ολίγα για την ωρα σε μια μίζερη με απογοητευτική εικόνα από την άδεια φυλής καλό ξημέρωμα να έχετε
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Το απογευμα πήγα στην ελληνοουκρανεζα χριστινα απο φωκαιας το υπογειακι . Περίμενα με συναγωνιστή εξωθεσμικό οπου ειχαμε κουβεντούλα . Βγηκε η χριστινα και μου είπε οτι μιαζω με εναν πρώην της . Αφου έπεσαν τα χουφτωματα στο σαλόνι πέρασα μέσα αφου πρώτα της είπα να φορέσει κάλτσες . Αφου έπλενα την ψωλή μου μπήκε μέσα η μουναρα και αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων . Μου πήρε ενα γαματο τσιμπουκακι ακαποτο για 10 λεπτα οπου και κατέθεσα πάνω μου . Δυστυχώς δεν την γαμησα γιατι έχυσα πάνω στην πίπα . Την επόμενη φορα θα της τον χωσω. Γενικά η χριστινα μου αποπνέει εναν ρομαντικό αέρα. Στο τελος μου χάρισε για σουβενίρ ενα βραχιόλακι λαχανί που φορούσε
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    153,8 KB · Εμφανίσεις: 72

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ξεροχυνω με χερι ιακυνθου  :wanker: :wanker: :wanker:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Σε λαθος ανθρωπο εδωσε το βραχιολακι ... αν ηταν εκει ο ΤΑΚΜΑΝ ...  :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom