Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (25 μέλη και 250 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Να ρωτησω?
Αυτο που εγραψε ο συναδελφος καθηγητης οτι η υπηρεσια στο ιουλιανου περναει για τριο με τη βικυ
Αληθευει?
Θελω τριο με κοπελα κ τσατσα εμφανισιμη :cum:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
Να ρωτησω?
Αυτο που εγραψε ο συναδελφος καθηγητης οτι η υπηρεσια στο ιουλιανου περναει για τριο με τη βικυ
Αληθευει?
Θελω τριο με κοπελα κ τσατσα εμφανισιμη :cum:
Ισχύει φίλε αλλά έχω υπόψιν σου ότι η τσατσά είναι σαν τριαξονικο φορτηγο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ΓΑΣΠΑΡΗ,το θέμα είναι να μη σού τελειώσουν τα στανταράκια και αρχίζεις να γλυκοκοιτάς εμάς τους υπόλοιπους!  :effemine:

Τύπε, να δώσουμε βιταμινούλες στα κορίτσια, μην ψοφήσουν από το πολύ γαμήσι και μετά ποιος σώζει τους κώλους μας.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
εγω τα εχω παιξει απο την ζεστη ....

το μονο αντιδοτο ειναι αποχη !

για λιγες μερες .... και να τιμας τα στανταρακια σου !
Γιατρέ μου,ακολούθησα το δεύτερο μέρος της συνταγής σου και πήγα να ρεφάρω λίγο τα σπασμένα της χθεσινοβραδυνής φολοπεριπέτειας!Πέρασα με την ψηλή μελαχροινή νταρντανομουνάρα Χριστίνα στο Κολωνού 53,και σε συνδυασμό με μια ανοχή στον χρόνο από την τσατσά της Άντζελας στο Κολωνού 48,εξασφάλισα τουλάχιστον ένα στοιχειωδώς αξιοπρεπές Μεταξουργιώτικο γαμήσι.
Καλές βουτιές,μην μιζεριάζετε όσοι μπορείτε να αποδράσετε!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
"Γηράσκω αεί διδασκόμενος",που έλεγαν σοφά οι πολύ μακρινοί μας πρόγονοι... :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
δεν ξερω αλλα αυτη η σιμονα ,την θεωρω την χειροτερη πουτανα ,ενα μιγμα ιρις-κιττι
Που την θυμήθηκες την ξεφτιλισμένη.... :S
Στο Φ.54 ισόγειο πρόπερσι μου έκανε ζημιά στο καυλί μου....τραβώντας επίτηδες με όλη της την δύναμη προς τα κάτω,την ώρα της πίπας...
Της χρωστάω κλοτσιά στον εγκέφαλο.... :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Χθές Φυλής 59 μετά τις 00:00...(Σε αυτό που είναι 3 τάνες μαζί)

Επιλογή ΒΑΝΕΣΣΑ...

Για τους λάτρεις των κοντοπούτανων....εξαιρετική επιλογή....Θα αφήσω κριτική
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Που την θυμήθηκες την ξεφτιλισμένη.... :S
Στο Φ.54 ισόγειο πρόπερσι μου έκανε ζημιά στο καυλί μου....τραβώντας επίτηδες με όλη της την δύναμη προς τα κάτω,την ώρα της πίπας...
Της χρωστάω κλοτσιά στον εγκέφαλο.... :hi:

Έλα μωρέ, την θυμάσαι ακόμα;

Έχει δίκιο πάντως, το κοινό και των τριών (Ίρις, Μπιάνκα και Σιμόνα) είναι ότι ήταν τελείως παραδόπιστες, αν έδινες το κατιτίς παραπάνω σου έκαναν παπάδες. Πιθανώς και ρομαντικά πράγματα (κάτι είχε γραφεί για Σιμόνα στην Χ11). Πάντως την Ίρις την ξέρω εδώ και 6 χρόνια και όντως το χρήμα την μεταμορφώνει όπως θα έλεγαν και οι του διπλανού φόρουμ, όταν την έπαιρναν στην πιάτσα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.758
Κριτικές
183
Like
3.137
Πόντοι
8.535
Που την θυμήθηκες την ξεφτιλισμένη.... :S
Στο Φ.54 ισόγειο πρόπερσι μου έκανε ζημιά στο καυλί μου....τραβώντας επίτηδες με όλη της την δύναμη προς τα κάτω,την ώρα της πίπας...
Της χρωστάω κλοτσιά στον εγκέφαλο.... :hi:
στο ξεριζωσε μυστη? :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έλα μωρέ, την θυμάσαι ακόμα;

Έχει δίκιο πάντως, το κοινό και των τριών (Ίρις, Μπιάνκα και Σιμόνα) είναι ότι ήταν τελείως παραδόπιστες, αν έδινες το κατιτίς παραπάνω σου έκαναν παπάδες. Πιθανώς και ρομαντικά πράγματα (κάτι είχε γραφεί για Σιμόνα στην Χ11). Πάντως την Ίρις την ξέρω εδώ και 6 χρόνια και όντως το χρήμα την μεταμορφώνει όπως θα έλεγαν και οι του διπλανού φόρουμ, όταν την έπαιρναν στην πιάτσα.
Είχε εμφανιστεί Κασσάνδρας η βρωμιάρα πέρυσι σε κάποια φάση,αλλά εξαφανίστηκε... :)
Όποιος την πετύχει,ας ενημερώσει....θα της σκίσω την κωλότρυπα... :)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.392
Κριτικές
15
Like
6.003
Πόντοι
1.496
Με αφορμη τους συνεχομενους πυροβολισμους του Γασπαρη σε μια τσαρκα να θεσω εναν προβληματισμο.Παλαιοτερα μου ειχε πει γιατρος ουρολογος οτι δεν ειναι καλο να το κανεις παραπανω απο μια φορα την ημερα γιατι θα υπαρξουν ενοχλησεις απ τον προστατη.Επισκεπτομενος ενα ησυχο μπουρδελο που δε πολυεχει κινηση,σκεφτηκα να κανω προταση στη κοπελα για δυο φορες με τα ιδια χρηματα φυσικα,20 ευρω και δεχτηκε χωρις πολυ σκεψη.Ολοκληρωντας τη πρωτη φορα,η κοπελα μου ειπε φευγω και θα ξαναρθω μετα για δευτερο γυρο οπως ειπαμε.Εγω ομως ενιωθα χορτασμενος και πληρης οποτε αποφασισα να αποχωρησω και αρχισα να ντυνομαι.Φευγοντας ευχαριστησα υπηρεσια και κοπελα η οποια εξεπλαγην με τη κινηση μου.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
του πηρε την ''παρθενια'' του Βιλυ μας  :grin:

Αφού δεν του έκοψε και κανένα κομμάτι με δαγκωματία, πάλι καλά να λες.
Φαντάζεσαι να κυκλοφορείς με ένα λειψό καυλί;

Είχε εμφανιστεί Κασσάνδρας η βρωμιάρα πέρυσι σε κάποια φάση,αλλά εξαφανίστηκε... :)
Όποιος την πετύχει,ας ενημερώσει....θα της σκίσω την κωλότρυπα... :)

Ναι, το θυμάμαι, αλλά για λίγες εμφανίσεις.

Μάλλον θα αποφυλακίστηκε ο άντρας της και θα την έκαναν για Ρουμανία.
Αλλά τότε γιατί να βάλει βυζιά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom