Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 195 άτομα (14 μέλη και 181 επισκέπτες)

DAVEMURRAY

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
12
Like
3
Πόντοι
10
Αυτη τη στιγμή  η μιση ιασωνος κλειστη λογω σκουπας.Απο το 1 εως Λεωνιδου ειναι κλειστα εκτος απο το 19.Επισης 43 46 κλειστο.Ολα αυτα στισ 01:15 .Δε ξερω πότε και αν δημοσιευτει αυτο το μηνυμα για αυτο εβαλα ωρα!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Μίνι Live Ενημερωσούλα από Φυλής Πρωινή Βάρδια 22/02/2015:
-Διδύμου 7Α (το αριστερό όπως τα βλέπουμε) ήταν η Αλεξάνδρα η Ψηλή το σπαρταριστό φρέσκο Μολδαβομωράκι
   (που τα απογεύματα παίζει Φυλής 66Α μαζί με την Μουνάρα τη Ρενάτα) Ξυπόλυτη πρέπει να είναι γύρω στο 1.73.
    Tommy DeVito, πρέπει να το παρεις το μωράκι στην πρωινή του βάρδια που έχει ησυχία και θα περάσεις
    τέλεια...χεχεχε
:smitten:
:bigdick: :cum: :wanker: :erection:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
καλησπερα περα ως περα! πολυημερη απουσια απο τους στηβους λογο ανελητου κυνηγητου κορασιδας!
Σημερα ομως μετα απο πανηγυρικη χυλοπιτα αποφασισα γεματος  :tickedoff: τσαντιλα να πετσωσω την πρωτη εργαζομενη που θα βρισκοταναι στο διαβα μου!
Η τυχερη ατυχη ηταν η Παολα στο Αχιλλεομαραθωνοσπιτο.
Ξανθο πλεων ζυμαρακι μετριου αναστηματος προσφερουσα ακα τσιμπουκοδρομιο, της εκανε εντυπωση που περασα καθως την απαξιωνα συνεχεια οταν την εβλεπα στο παρελθον!
ψιλοπροκατακτικουλια, καλο τσιμπουκακι με ιδεες ντιπθροατ μετα για περιπου ενα τεταρτο επιδωθηκα σε σκληρο σφηροκοπιμα σε 3 στασεις χωρις να ξυνισει η εργαζομενη η να με ενοχλισει ο κυρ υπηρεσιας!
Μεταμπουρδελιακες κρεπες και λοιπα γλυκα δεν παιξανε καθως προτιμισα να μεινω με την πικρη γευση της χυλοπιτας!
Αυτα! :grin:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
τύπε απ οτι μου είπε ολο τον δίνει μόνο αυτή γαμαει.ευτυχώς που εγω ειμαι ενέργ και της έσκισα τον κωλο γιατι το ευχαριστήθηκε . Τα βογγητα της ακούστηκαν σε όλη την φυλής .
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Συγχαρητηρια στον Dude007 για το νεο του αξιωμα !!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
οπως επισης και συγχαρητηρια σε ολους του πορνο ενημερωτες !!!!!!
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
καλημερα μαγκες.... Ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δωσαρε για την μαρια την ξανθια απο φωκαιας 17α & 17β.
Σημερα ηθελα να επισκεφτω μια κατερινα που μου ειπε ενας συναγωνιστης μια ρωσιδα τουμπανο απο τα λεγομενα του  στο Μαραθώνος 59Α. Πηγα αλλα επεσε πανω στην Γιαννα την ρουφηχτρα και με ενημεωσε η ιδια οτι η κατερινα δουλευει βραδυ,και οτι με περιμενει να γιρισω με τα ποδια της  ανοιχτα.  :the-missionary:

Με καβλωσε το πορνιδιο αλλα επειδει εχω περασει μαζι της και την ξερω .... ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο...... Τωρα αν θα αντεξω μεχρι το βραδυ δεν ξερω.....  Λετε να παω στα σιγουρα στην Γιαννα?Αυτή η Κατερίνα λέει τίποτα?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
καλημερα μαγκες.... Ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δωσαρε για την μαρια την ξανθια απο φωκαιας 17α & 17β.
Σημερα ηθελα να επισκεφτω μια κατερινα που μου ειπε ενας συναγωνιστης μια ρωσιδα τουμπανο απο τα λεγομενα του  στο Μαραθώνος 59Α. Πηγα αλλα επεσε πανω στην Γιαννα την ρουφηχτρα και με ενημεωσε η ιδια οτι η κατερινα δουλευει βραδυ,και οτι με περιμενει να γιρισω με τα ποδια της  ανοιχτα.  :the-missionary:

Με καβλωσε το πορνιδιο αλλα επειδει εχω περασει μαζι της και την ξερω .... ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο...... Τωρα αν θα αντεξω μεχρι το βραδυ δεν ξερω.....  Λετε να παω στα σιγουρα στην Γιαννα?Αυτή η Κατερίνα λέει τίποτα?

Άνθρωπέ μου αντί να πας στην Κατερίνα στη Μαραθώνος δώσε το 20ρικό σου και πάρε κάνα χαλβά-και θα γλυκαθείς και θα σου μείνουν και τα ρέστα.

Αν πάλι επιμένεις για τούμπανο αντί για την Κατερίνα, εδώ σου έχουμε ολόκληρη ορχήστρα:
:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
εγω μολις γυρισα απ την γεματουλα αννα απο διδιμου
πολυ καλη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Το μεσημέρι στην α’ βάρδια στο Κολωνού 48,δύο νεαρές,η Αντριάννα,κανονικό ύψος,μελαχροινή,όχι όμορφη,γεματούλα,και η Κατερίνα,νέα(;)άφιξη,Ρωσιδούλα,σχετικά κοντή,ξανθιά με γαλανά μάτια,γεμάτα μάγουλα και ωραίο χαμόγελο,λεπτά πόδια και κορμός με πιασίματα,κανονικό βυζί.
Στα του δωματίου,λίγα Ελληνικά,συνεννόηση με Αγγλικά προτιμητέα,με θυμόταν από τη χτεσινή βόλτα(!),καλούτσικες υπηρεσίες,και μετά το τέλος μου έκανε νόημα να ξαπλώσω δίπλα της,''for a rest''.Είχε όρεξη για αγαπούλες και κουβεντούλα ,στο τέλος μου έμεινε η απορία εάν την έδιωξα εγώ,ή έφυγε μόνη της... :think: Θα ξανατιμηθεί σίγουρα,δεν ξέρω όμως πότε θα δουλεύει,μάλλον αντικαθιστούσε την Άντζελα,τη γνωστή milf.
(Οι σκουρόχρωμοι γαμευτές συνέρρεαν κατά στίφη να δοκιμάσουν την νέα λευκόσαρκη ιερόδουλη...)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Το μεσημέρι στην α’ βάρδια στο Κολωνού 48,δύο νεαρές,η Αντριάννα,κανονικό ύψος,μελαχροινή,όχι όμορφη,γεματούλα,και η Κατερίνα,νέα(;)άφιξη,Ρωσιδούλα,σχετικά κοντή,ξανθιά με γαλανά μάτια,γεμάτα μάγουλα και ωραίο χαμόγελο,λεπτά πόδια και κορμός με πιασίματα,κανονικό βυζί.
Στα του δωματίου,λίγα Ελληνικά,συνεννόηση με Αγγλικά προτιμητέα,με θυμόταν από τη χτεσινή βόλτα(!),καλούτσικες υπηρεσίες,και μετά το τέλος μου έκανε νόημα να ξαπλώσω δίπλα της,''for a rest''.Είχε όρεξη για αγαπούλες και κουβεντούλα ,στο τέλος μου έμεινε η απορία εάν την έδιωξα εγώ,ή έφυγε μόνη της... :think: Θα ξανατιμηθεί σίγουρα,δεν ξέρω όμως πότε θα δουλεύει,μάλλον αντικαθιστούσε την Άντζελα,τη γνωστή milf.
(Οι σκουρόχρωμοι γαμευτές συνέρρεαν κατά στίφη να δοκιμάσουν την νέα λευκόσαρκη ιερόδουλη...)
Είσαι ωραίος παιχταρά μου! Καλή Σαρακοστή να έχουμε!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
καλημερα μαγκες.... Ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δωσαρε για την μαρια την ξανθια απο φωκαιας 17α & 17β.
Σημερα ηθελα να επισκεφτω μια κατερινα που μου ειπε ενας συναγωνιστης μια ρωσιδα τουμπανο απο τα λεγομενα του  στο Μαραθώνος 59Α. Πηγα αλλα επεσε πανω στην Γιαννα την ρουφηχτρα και με ενημεωσε η ιδια οτι η κατερινα δουλευει βραδυ,και οτι με περιμενει να γιρισω με τα ποδια της  ανοιχτα.  :the-missionary:

Με καβλωσε το πορνιδιο αλλα επειδει εχω περασει μαζι της και την ξερω .... ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο...... Τωρα αν θα αντεξω μεχρι το βραδυ δεν ξερω.....  Λετε να παω στα σιγουρα στην Γιαννα?Αυτή η Κατερίνα λέει τίποτα?
Όλες οι κριτικές για Κατερίνα 

Την εχω τιμησει και εγω γραψει κριτικη.Κατα την προσωπικη μου αποψη , αν θελεις απλως να την χυσεις στο στομα :pipa2: τοτε μπορεις να την δοκιμασεις! Αν ομως θελεις συμμετοχη στο κυριως σεξ τοτε δεν αξιζει! Αλλα απο οτι διαβαζω στις τελευταιες ενημερωσεις πλεον ανακοινωνεται μονο ελευθερο στοματικο τελειωτικο στα βυζια! :( Διαβασε τις κριτικες και αποφασισε!
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες και ζηταω την βοηθεια σας και ειδικοτερα του dude που ξερει απεξω κ ανακατωτα ολα τα γενναιολογικα δεντρα ολων των κορασιδων αλλα ειλικρινα οποιος μπορει να βοηθησει...
Στις 13 Φεβρουαριου ειχα επισκεφτει τον οικο Φωκαιας 27 ημιοροφο και δουλευε μια κοπελα αν δεν κανω λαθος ονοματι Τζεσικα.. Δηλωνε εκ Βουλγαριας κ ηταν σχετικα ψηλη ξανθια με μαυρο μαλλι (διχρωμια καπως) με κωλαρα γυρω στο 1.5 βυζι κ τρομερα ωραιο κ προστυχο προσωπο... εχω ψαξει για κριτικες αλλα τιποτα κ σε ολες τις ενημερωσεις δεν εχω δει καποιος να λεει για πρωινη βαρδια στο εν λογο μαγαζι κ ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος αν ειναι εκει ή μηπως μετακομισε...
Αν κρινω αν την δουλεια που ειχε δεν πιστευω να την σουταραν αλλα επειδη πραγματικα περασα τελεια ελεγα να ξανα παω κ γιαυτο ρωταω μην τρεχω αδικα καθοτι ειμαι μακρυα... ευχαριστω εκ των προτερων
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Άνθρωπέ μου αντί να πας στην Κατερίνα στη Μαραθώνος δώσε το 20ρικό σου και πάρε κάνα χαλβά-και θα γλυκαθείς και θα σου μείνουν και τα ρέστα.

Αν πάλι επιμένεις για τούμπανο αντί για την Κατερίνα, εδώ σου έχουμε ολόκληρη ορχήστρα:
:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:

:2funny: :2funny: :2funny: φιλε Κοσμας αλλη μια εναλακτικη ειναι να δωσεις το 20ρι στο γατι μου να το κομματιασει!! και το ζωντανο θα χαρει και εσυ που εκανες μια ψυχη να περασει ευχαριστα για 5 λεπτα!! ταπεινη μου γνωμη πεταμενα λεφτα!!
 

DAVEMURRAY

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
12
Like
3
Πόντοι
10
Συντομη βολτα στη βραδινη του Μεταξουργείου.

Iασωνος 19α.ΑντριαναΜελαχρινη κοντη
Ιασωνος 19β. Νατασα ξανθια αδυνατη
Ιάσωνος 20β. Καμελια ξανθια μουναρα, αδυνατη
Ιάσωνος 20α Σαρα, φολα, ακομα το κλαιω.
κολωνου 11.ισογειο. Ζωή κ Λάουρα!
κολωνου 15 αριστερα Αλεξανδρα, και δεξιά παλι Αλεξανδρα.Πιο παλια την λεγαν Ντενισα.
Κολωνου 23.Γκαμπριελα,μελαχρινη πιτσιρικα
Κολωνου 32 γωνια. Μιρελα, αδύνατη προμίλφ
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Συντομη βολτα στη βραδινη του Μεταξουργειου.
ιασωνος  20α Σαρα, φολα, ακομα το κλαιω.
Αυτη η Σαρα μοιαζει με την Μελισσα που ειχε ξεκινησει απο Φυλης 65 και μετα δουλεψε για λιγο Κολωνου 23 στο ανακτορο περυσι περιπου τετοια εποχη.Δεν ξερω ισως και να κανω λαθος! :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom