Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (5 μέλη και 94 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: φιλε Κοσμας αλλη μια εναλακτικη ειναι να δωσεις το 20ρι στο γατι μου να το κομματιασει!! και το ζωντανο θα χαρει και εσυ που εκανες μια ψυχη να περασει ευχαριστα για 5 λεπτα!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Συντομη βολτα στη βραδινη του Μεταξουργείου.

Iασωνος 19α.ΑντριαναΜελαχρινη κοντη
Ιασωνος 19β. Νατασα ξανθια αδυνατη
Ιάσωνος 20β. Καμελια ξανθια μουναρα, αδυνατη
Ιάσωνος 20α Σαρα, φολα, ακομα το κλαιω.
Ιάσωνος 11.ισογειο. Ζωή κ Λάουρα!
Ιάσωνος 15 αριστερα Αλεξανδρα, και δεξιά παλι Αλεξανδρα.Πιο παλια την λεγαν Ντενισα.
Ιάσωνος 23.Γκαμπριελα,μελαχρινη πιτσιρικα
Ιάσωνος 32 γωνια. Μιρελα, αδύνατη προμίλφ

Απλό πρόγραμμα,όλα τα κουρίτσα?
Ωραίος. :hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αυτη η Σαρα μοιαζει με την Μελισσα που ειχε ξεκινησει απο Φυλης 65 και μετα δουλεψε για λιγο Κολωνου 23 στο ανακτορο περυσι περιπου τετοια εποχη.Δεν ξερω ισως και να κανω λαθος! :think:

Έχεις δίκιο ότι μοιάζει με την Μελίσσα(γνωστή και ως ξαδέλφη της Εμμανουέλας από το Φυλής 65β)αλλά δεν είναι αυτή.

Ωραία κοπέλα η Σάρα αλλά(όπως πολύ σωστά είπε και ο @Murray)φόλα!
 

DAVEMURRAY

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
12
Like
3
Πόντοι
10
Παιδια σορρυ,εκανα μια μαλακια!Οπως πηγα να κανω τροποποιηση τα εγραψα ολα ιασωνος.Απο το 11 εως και 32 Μιρελα,ειναι Κολωνου.Συγνωμη και πάλι
Αραγε το πρόσεξε κανείς σας? :grin:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Παιδια σορρυ,εκανα μια μαλακια!Οπως πηγα να κανω τροποποιηση τα εγραψα ολα ιασωνος.Απο το 11 εως και 32 Μιρελα,ειναι Κολωνου.Συγνωμη και πάλι
Αραγε το πρόσεξε κανείς σας? :grin:

Εντάξει φίλε μου δεν έκανες και έγκλημα!  :s&m_1:  :grin:

Στο Κολωνού 15β( δεξιά) είδες την κοντή Αλεξάνδρα, με την περίεργη μύτη, τα ωραία βυζάκια και το καλό κωλαράκι-η γνωστή φόλα που τελευταία δούλευε στο Ιάσωνος 37 όροφος και παλιότερα στα Ιάσωνος 30 α και β και 33.

Στο Κολωνού 15α(αριστερά) είδες την άλλη Αλεξάνδρα, την παλιά τρελλοΝτενίσα.

Επίσης στο Ιάσωνος 10, τώρα νυχτερινή είναι η γνωστή μελαχροινή αδύνατη Χριστίνα.

Στο Ιάσωνος 1γ, η καστανή αρκετά ομορφούλα πιτσιρίκα Μίνα με το αδύνατο σωματάκι.

Στο Ιάσωνος 1β δεξιά η Μπόνα, το γνωστό μιλφ με το άγριο χωριατοπρόσωπο-με κώλο στο πρόγραμμα.

Στο Ιάσωνος 1α, η μελαχροινή γεματούλα Βερόνικα με το γλυκό πρόσωπο.

Στο Ιάσωνος 2α(το δεξί δηλαδή) η μελαχροινή, πολύ αδύνατη πιτσιρίκα Εύα με το περίεργο πρόσωπο και με κώλο στο πρόγραμμα.
 

DAVEMURRAY

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
12
Like
3
Πόντοι
10
Στο Ιάσωνος 1γ, η καστανή αρκετά ομορφούλα πιτσιρίκα Μίνα με το αδύνατο σωματάκι.
Tην είχα δει τις προάλλες αυτή !Ημουν ετοιμος να μπώ,αλλά κολωσα τελευταία στιγμή.Για φολα μου κανε.Εχουμε καμιά πληροφορία για το πιπινάκι αυτό;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Tην είχα δει τις προάλλες αυτή !Ημουν ετοιμος να μπώ,αλλά κολωσα τελευταία στιγμή.Για φολα μου κανε.Εχουμε καμιά πληροφορία για το πιπινάκι αυτό;

Στην αρχή καλή ήταν αλλά εδώ και λίγο καιρό το έχει αλλάξει το τροπάριο-τη μιά βαριέται, την άλλη ξινίζει, την παράλλη ξεπετάει.

Για τα δεδομένα του Μεταξουργείου πάντως είναι πολύ όμορφο πιπινάκι!

Απ'ότι κατάλαβα είσαι πιπινοκυνηγός, έτσι;
 

DAVEMURRAY

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
12
Like
3
Πόντοι
10
Mπα οχι και τόσο.Πιο πολυ με προμιλφ την βρίσκω,αλλα μου αρεσουν και αρκετα πιπινάκια,αλλα ρε γαμωτο αμπαλα μέσα.Στην ουσία καυλωνω απο το κορμί τους και οχι απο τις υπηρεσίες που προσφέρουν!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Mπα οχι και τόσο.Πιο πολυ με προμιλφ την βρίσκω,αλλα μου αρεσουν και αρκετα πιπινάκια,αλλα ρε γαμωτο αμπαλα μέσα.Στην ουσία καυλωνω απο το κορμί τους και οχι απο τις υπηρεσίες που προσφέρουν!

Δεν έχεις και άδικο-ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν  η ωραία πιπινοεμφάνιση με καλές υπηρεσίες που χαρακτηρίζουν σταθερά αρκετά προμιλφ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.799
Πόντοι
10.686
Είσαι ωραίος παιχταρά μου! Καλή Σαρακοστή να έχουμε!
Τι εννοείς δηλαδή;Να νηστέψουμε τις πουτάνες; :2funny:  Άντε,Μεγάλη Παρασκευή να απέχουμε,μην πέσει καμιά... φωτιά και μας κάψει!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.799
Πόντοι
10.686
Tην είχα δει τις προάλλες αυτή !Ημουν ετοιμος να μπώ,αλλά κολωσα τελευταία στιγμή.Για φολα μου κανε.Εχουμε καμιά πληροφορία για το πιπινάκι αυτό;
Απλώς στήνεται και περιμένει να τελειώσεις να φύγεις,αμίλητη κι αμέτοχη...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..καλημερα κυριοι και καλη σαρακοστη..να συγχαρω το dude και τον κυριο Τζουρα για τον τιτλο τους και να πω πως χαιρομαι που διαβασα παλι ανταποκριση απο τον εγκριτο κυριο xilnik..Κυριακη μεσημερι εκανα μια βολτουλα στα αμαρτωλα σοκακια με τελικο προορισμο το αρχοντικο-ρωσομιλφαδικο Αλκαμενους 113..Αλινα και Μαρια οι οικοδεσποινες και προτιμησα τη Μαρια..ωραιο στητο κορμι με λεπτα ποδια,υπεροχο και καυλιαρικο μεγαλο στηθος με ζωηρη ρογιτσα,μεταξενια επιδερμιδα και προσωπο με λεπτα κι οχι τοσο γλυκα χαρακτηριστικα..ημουν τρυφερος μαζι της εξ'αρχης -γιατι αυτο μου εβγαλε- και αφου περασε ενα διαστημα με χαδια και φιλια εκατερωθεν,περασε σε μια πιπα ακα,σουπερ αισθησιακη και βαθεια..σεξακι σε ιεραποστολικη σταση με αγκαλια και φιλια στο στηθος και το λαιμο της και τελειωμα σ'αυτη τη σταση μ'αυτη να μ'εχει ''κλειδωσει'' μεσα της και να μη μ'αφηνει να βγω..εκατσε αρκετα για κουβεντουλα,με φιλησε κι εφυγε..δεν περιμενα οτι θα'ταν τοσο καλη..Τα σεβη μου κυριοι..
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040
Τεταρτη βραδι

Φυλης 109 οροφος λαουρα,η ξανθια πιθανον αλβανιδα χυμωδης κοπελα από φυλης 86 και φωκαιας 25 με φουλ προγραμμα

Συναγωνιστή σε παρακαλώ επιβεβαίωσε. Η τρελλή πατάρα η Λάουρα άρχισε
να δίνει κώλο πάλι;
Θυμάμαι στο Φυλής 86Β όταν την έπαιρνα στα τέσσερα και γύρναγε και με
κοίταγε και μου έλεγε "σκίσε μου την κωλάρα".
Όλα τα λεφτά!
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει καποιος αν δουλεύει πρωινή στο φωκαιας 27 ημιοροφο σημερα κάποια τζέσικα? μια ξανθιά σχετικά ψηλή
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Τυχαιες πρωινές καύλες:
-Διδύμου 8 κάτω η Βερόνικα, μιλφ ρωσσικό με πορτοκαλί μαλλί. Νομίζω δούλευε στο Αγκύρας. Ωραίο θηλυκό σώμα.
-Διδύμου 7α μια μελαχρινή ψηλή αδύνατη με περίεργο πρόσωπο και απλό πρόγραμμα.
-Φωκαίας 17 πάνω η Μέγκυ, η ξανθιά δήθεν τσέχα προς αποφυγή
-Κων/πόλεως 166 υπόγειο η Άννα ξανθιά με κοντό μαλλί και διχτυωτή κάλτσα ως το γόνατο.
-Χωματιανού κάτω η Ντενίσα με παντόφλες ύπνου.
-Χωματιανού άνω 2 πιπίνια, το ένα μικρσοσκοπικό αδύνατο και το άλλο με κοντό νιού γουέηβ μαλλί και κόκκινη φράτζα. Ενδιαφέροντα.
-Φυλής 66δ η μελαχρινή Άντζελα, κώλος.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Συνοπτική Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην Φωκαίας...

▪Φωκαίας 27 υπόγειο: Καινούρια κοπέλα.

Η μελαχροινή Αλεξία.Όμορφο θηλυκό,με σχετικά κοντό μαλλί,ωραίο πρόσωπο με ανοικτά μάτια και σώμα με καμπύλες-με ωραίες γεμάτες βυζάρες και ζουμερό κώλο.
Πολύ καλή εμφανισιακά,με ελκυστικά θηλυκή αύρα.

▪Φωκαίας 27 ισόγειο: Η όμορφη Τζίνα με το ωραίο κορμί και την προκλητική κωλάρα.

▪Φωκαίας 27 όροφος: Η Καμέλια με το φουλ πρόγραμμα.

▪Φωκαίας 24: Η Άνυ η καστανή πιτσιρίκα πορνοστάρ.

▪Φωκαίας 25β: Η Τζούλια με τα πίρσινγκ.

▪Φωκαίας 19: Η ξανθιά πιτσιρίκα Τζούλια με το ελαφρώς ζουμερό κορμί και το μέτριο πρόσωπο.

▪Φωκαίας 17β: Η ξανθιά Μέγκη,η γνωστή πιτσιρίκα με το γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι και το ζουμερό σώμα-με ωραία κωλάρα.

▪Φωκαίας 17α:Η ξανθιά Μαρία με το χαζό πρόσωπο και το ζουμερό κορμί με ωραίες βυζάρες και μαζί της η μελαχροινή Αλεξάνδρα,πιτσιρίκα με όμορφο πρόσωπο και κανονικό σώμα-δεν είναι άσχημη.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Τυχαιες πρωινές καύλες:
-Διδύμου 8 κάτω η Βερόνικα, μιλφ ρωσσικό με πορτοκαλί μαλλί. Νομίζω δούλευε στο Αγκύρας. Ωραίο θηλυκό σώμα
Ναι σωστα γραφείς δούλευε σε Ακυρας12,Β,Διδυμου20 έφυγε για επαρχια και ξαναγύρισε στο δωμάτιο τυπικά πραγματα δεν αξιζει20€ με τέτοιες επιστροφές δεν έχουμε ανανεωση.
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αμ μπραβο τζινα οχι τζέσικα στην φωκαια 27 ισόγειο... κούκλα κ τρομερη στα ενδότερα για τα γούστα μου... μου έφτιαξες την μερα dude
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες και ζηταω την βοηθεια σας και ειδικοτερα του dude που ξερει απεξω κ ανακατωτα ολα τα γενναιολογικα δεντρα ολων των κορασιδων αλλα ειλικρινα οποιος μπορει να βοηθησει...
Στις 13 Φεβρουαριου ειχα επισκεφτει τον οικο Φωκαιας 27 ημιοροφο και δουλευε μια κοπελα αν δεν κανω λαθος ονοματι Τζεσικα.. Δηλωνε εκ Βουλγαριας κ ηταν σχετικα ψηλη ξανθια με μαυρο μαλλι (διχρωμια καπως) με κωλαρα γυρω στο 1.5 βυζι κ τρομερα ωραιο κ προστυχο προσωπο... εχω ψαξει για κριτικες αλλα τιποτα κ σε ολες τις ενημερωσεις δεν εχω δει καποιος να λεει για πρωινη βαρδια στο εν λογο μαγαζι κ ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος αν ειναι εκει ή μηπως μετακομισε...
Αν κρινω αν την δουλεια που ειχε δεν πιστευω να την σουταραν αλλα επειδη πραγματικα περασα τελεια ελεγα να ξανα παω κ γιαυτο ρωταω μην τρεχω αδικα καθοτι ειμαι μακρυα... ευχαριστω εκ των προτερων

Η κοπέλα που είδες φίλε μου είναι η γνωστή ωραία πιτσιρίκα Τζίνα-συνεχίζει να δουλεύει τα πρωινά στο Φωκαίας 27 ημιόροφο.

Αν μπορείς (και αν θες βέβαια) σε περίπτωση που ξαναπεράσεις μαζί της,γράψε μας και τις εντυπώσεις σου!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Συνεχίζουμε

Περγάμου 1 η Γκαμπριέλλα, πρώην Φωκαίας 27 υπόγειο
Αγ. Πέτρου η Ιζαμπελα, ξανθό πλαδαρό κοντούλικο ατσούμπαλο. Όμορφο προσωπάκι.
Ρεμούνδου κάτω Κάρλα και Καρολίνα
Ρεμούνδου άνω Ιβάνα και Αντζελίκα
Τελικά η πιο ωραία παρουσία όπως είπε και ο Dude ήταν η Αλεξία στο υπόγειο Φωκαίας 27. Φορούσε και ένα δίχτυωτό μαύρο. Ωραίο πρόσωπο, καλή αύρα και διάθεση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom