Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (22 μέλη και 250 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Πριν λιγο Φυλης 86Α η Λαβινια. Πολυ ωραιο μωρο ρε γαμοτο ακριβος ετσι οπως το γουσταρω αλλα πολυ τυπικια στο δωματιο. Κριμας! Για μια φορα που την εχω παρει φτανει και αρκει.

την εχεις δει στο ξεφωτο ??
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146

Επισκέπτης
Φοβερός Eric Castel για άλλη μια φορά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά μέσα σε μια μέρα κατά ένα μέρος διαφορετική εικόνα στη Φυλής!
Χθες λοιπόν στην ίδια βάρδια:
Φ.71 Λάουρα (την Νάταλι εγώ την πέτυχα Φωκαίας 17Β), Φ.86Α Άσια/Λίλη, Φ.65Α Μπέλλα, Φ.80 Ιωάννα, Φωκαίας 24 Μιρέλα!
Ούτε Μεταξουργείο τέτοια γρήγορη αλλαγή! Και τις παραπάνω πρώτη φορά τις έβλεπα...


Δεν έχεις άδικο...

Κι εγώ απόψε έψαχνα να βρω στο Φ.86α την Λίλη και στο Φ.65α την Μπέλλα!

Εμφανίζονται και εξαφανίζονται σαν τους κομήτες!!!

ΥΓ:Όχι και καστανή η Τερέζα John...
Πιο ξανθιά δεν γίνεται :grin:

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
ΥΓ:Όχι και καστανή η Τερέζα John...
Πιο ξανθιά δεν γίνεται :grin:
Ναι ρε συ έχεις δίκιο, το ανέφερε και ένας άλλος πιο πριν. Πάντα καστανόξανθη την έγραφα απλά χθες θαμπώθηκα τόσο από το μπούστο της και δεν είδα καλά, μου φάνηκε αρκετά σκούρο στα γρήγορα που το δα, γι αυτό! :grin:
 

Επισκέπτης
ερικ κατεβαινεις καθε μερα πιατσα η γραφεις στο περιπου ποιες ειναι καθε μερα?Λογικα θα εχεις πληροφορηση

Στο περίπου......

Κάθε μέρα στην αλλαγή της βάρδιας ανακατεύω χαρτάκια με τα σπίτια και τις κοπέλλες.

Μετά κάνω κλήρωση και όσους συνδυασμούς σπιτιών και κοριτσιών μου αρέσουν τους κρατάω-όσους δεν μου αρέσουν τους αφήνω για να τους χρησιμοποιήσω την επόμενη ημέρα...

Αν μου έρθει(έτσι για αλλαγή...)να βάλω τίποτα καινούριες,βρίσκω πιασάρικα πορνοονόματα(π.χ.Βανέσα,Κλαούντια κλπ)και τα χώνω όπου βρίσκω κενό.....

Και ύστερα μένει το πιο δύσκολο:
Κάθομαι να τα γράψω...
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
10
Like
3.898
Πόντοι
5.267
εχουμε καμια τανα με μαεστρια στιν πιπα (τύπου αλιονας και πωλινας) μετα τις 12 τη νύχτα?
 

Επισκέπτης
εχουμε καμια τανα με μαεστρια στιν πιπα (τύπου αλιονας και πωλινας) μετα τις 12 τη νύχτα?

Η Αλιόνα συνήθως Δευτέρα δεν δουλεύει νύχτα στο Φυλής 84 όροφος.

Η Ρίτα στο Ιάσωνος 2α στο Μεταξουργείο λογικά ούτε αυτή.

Η υπόλοιπη Φυλής και Φωκαίας έχει πιτσιρίκες που από καλό κλαρίνο δεν ξέρουν που τους πάνε τα τέσσερα.

Στη Λιοσίων αν δουλεύει απόψε στο Εξηκίου 18γ η νταρντανοΧριστινάρα κάτι γίνεται αλλά δεν φτάνει στο επίπεδο Αλιόνας-Πωλίνας.

Οπότε...
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
10
Like
3.898
Πόντοι
5.267
Η Αλιόνα συνήθως Δευτέρα δεν δουλεύει νύχτα στο Φυλής 84 όροφος.

Η Ρίτα στο Ιάσωνος 2α στο Μεταξουργείο λογικά ούτε αυτή.

Η υπόλοιπη Φυλής και Φωκαίας έχει πιτσιρίκες που από καλό κλαρίνο δεν ξέρουν που τους πάνε τα τέσσερα.

Στη Λιοσίων αν δουλεύει απόψε στο Εξηκίου 18γ η νταρντανοΧριστινάρα κάτι γίνεται αλλά δεν φτάνει στο επίπεδο Αλιόνας-Πωλίνας.

Οπότε...

θα τραβηξω μαλακια....
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Για την ιστορία...

Κατά τις 20:15 τα περισσότερα σπιτάκια έσβησαν το φως λόγω ελέγχου...

Σε αυτά που πέρασα...

Διδύμου 7α-Άννα Ιλόνα η ξανθούλα...Μαζί της και μία μέτρια μελαχρινή αν θυμάμαι καλά Ξένια...
Διδύμου 7β-Η Τζώτρτζια ή Τζωρτζιάνα,σκουρόχρωμη επιδερμίδα πολύ ωραίο γυμνασμένο σώμα και ύφος που υπόσχεται πολλά εντός...
Διδύμου 20-Κάτια μία μελαχρινή ψιλονταρτνάνα ρωσσίδα όπως την απεκάλεσε η υπηρεσία με μεγάλο στήθος...
Διδύμου 18Α-Αλίόνα,τα λόγια είναι περιττά....! :o
Φυλής 66α-Η Ναταλί,μία ξανθούλα πετιτ πολύ μακριά απ'τα γούστα μου...
Φυλής 66β-Ρενάτα,εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο καλλίγραμμο σώμα.
Φωκαίας 19-Η Μάγια,γνωστή και από Αλκιβιάδου 16 όπου εμφανιζόταν το καλοκαίρι που μας πέρασε...Εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο σώμα.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό...

Φωκαίας 17-Η μελαχρινή κοπέλα ήταν ακόμη με τα πολιτικά της...Περίμενα να δω την Ξένια αλλά δεν... :dunno:
Φωκαίας 27-Στον όροφο μία ξανθούλα πετίτ,Χριστίνα το όνομα της μακριά απ'τα γούστα μου.Στον ημιόροφο μία καινούργια η Τζίνα,μελαχρινή με συμπαθητικό  σώμα...Αυτά για σήμερα σας επισημαίνω ξανά πως ήταν επιλεκτική τσάρκα...!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Για την ιστορία...

Κατά τις 20:15 τα περισσότερα σπιτάκια έσβησαν το φως λόγω ελέγχου...

Σε αυτά που πέρασα...

Διδύμου 7α-Άννα Ιλόνα η ξανθούλα...Μαζί της και μία μέτρια μελαχρινή αν θυμάμαι καλά Ξένια...
Διδύμου 7β-Η Τζώτρτζια ή Τζωρτζιάνα,σκουρόχρωμη επιδερμίδα πολύ ωραίο γυμνασμένο σώμα και ύφος που υπόσχεται πολλά εντός...
Διδύμου 20-Κάτια μία μελαχρινή ψιλονταρτνάνα ρωσσίδα όπως την απεκάλεσε η υπηρεσία με μεγάλο στήθος...
Διδύμου 18Α-Αλίόνα,τα λόγια είναι περιττά....! :o
Φυλής 66α-Η Ναταλί,μία ξανθούλα πετιτ πολύ μακριά απ'τα γούστα μου...
Φυλής 66β-Ρενάτα,εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο καλλίγραμμο σώμα.
Φωκαίας 19-Η Μάγια,γνωστή και από Αλκιβιάδου 16 όπου εμφανιζόταν το καλοκαίρι που μας πέρασε...Εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο σώμα.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό...

Φωκαίας 17-Η μελαχρινή κοπέλα ήταν ακόμη με τα πολιτικά της...Περίμενα να δω την Ξένια αλλά δεν... :dunno:
Φωκαίας 27-Στον όροφο μία ξανθούλα πετίτ,Χριστίνα το όνομα της μακριά απ'τα γούστα μου.Στον ημιόροφο μία καινούργια η Τζίνα,μελαχρινή με συμπαθητικό  σώμα...Αυτά για σήμερα σας επισημαίνω ξανά πως ήταν επιλεκτική τσάρκα...!


την προτιμούσα στην αλκιβιάδου ...
ωραιος !!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Φωκαίας 19  Τιμήθηκε η Μάγια. Αν και είναι όμορφη , σε κερδίζει αμέσως στο σαλονάρισμα,  :kissass: από υπηρεσίες κάτω του μετρίου... :headbang: :headbang:

Δεν είχε καθόλου όρεξη, ήταν πολύ διεκπεραιωτική! Δεν ξέρω αν έτυχε σ' εμένα..
Κάνει και ελέυθερο στοματικό... :pipa2:
Το βυζί έχει κρεμάσει τελείως σαν ξεφούσκωτο μπαλόνι  :tits:
Αποτυχία  :s&m_3:

κατα τ άλλα για τις κοπέλες στα σπίτια  είναι όπως τα έχουν γράψει οι παραπάνω..

Για την όμορφη Τερέζα από Φυλής 74 έχουμε καμία κριτική? από υπηρεσίες ? :lheel:

thanks
rotti

 

Επισκέπτης
την προτιμούσα στην αλκιβιάδου ...
ωραιος !!

Τύπε έχεις δίκιο...

Δεν είναι κατάσταση αυτή.....

Όταν φεύγει από Αλκιβιάδου, ανεβαίνει την Παιωνίου, βγαίνει στην Αχαρνών και μετά στρίβει στη Φωκαίας γίνεται αγνώριστη...Εντελώς άλλη πουτάνα.....
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Τύπε έχεις δίκιο...

Δεν είναι κατάσταση αυτή.....

Όταν φεύγει από Αλκιβιάδου, ανεβαίνει την Παιωνίου, βγαίνει στην Αχαρνών και μετά στρίβει στη Φωκαίας γίνεται αγνώριστη...Εντελώς άλλη πουτάνα.....

μπας και είναι διπολική;;
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
136
Κριτικές
7
Like
216
Πόντοι
1
η τζινα συνεχίζει και την μεταμεσονύχτια βάρδια στο φωκαίας? διότι το ωράριο της στη λιοσίων με είχε βολέψει φοβερά
 

Επισκέπτης
η τζινα συνεχίζει και την μεταμεσονύχτια βάρδια στο φωκαίας? διότι το ωράριο της στη λιοσίων με είχε βολέψει φοβερά

Δύο ημέρες που έχει δουλέψει στη Φωκαίας δεν έχει συνεχίσει μεταμεσονύκτια και δεν ξέρω αν τυχόν τελειώνει από Φωκαίας και κατόπιν συνεχίζει νύχτα στη Λιοσίων-ξέχασα να την ρωτήσω χθες.

Μόλις μάθω θα σου πω.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Δύο ημέρες που έχει δουλέψει στη Φωκαίας δεν έχει συνεχίσει μεταμεσονύκτια και δεν ξέρω αν τυχόν τελειώνει από Φωκαίας και κατόπιν συνεχίζει νύχτα στη Λιοσίων-ξέχασα να την ρωτήσω χθες.

Μόλις μάθω θα σου πω.
Ξεροχύνω με Έρικ Καστέλ.... :cum: :cum: :cum:

για το άλλο που λέγαμε μήπως έμαθες τίποτα?? :fuck2: :fuck2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Στο περίπου......

Κάθε μέρα στην αλλαγή της βάρδιας ανακατεύω χαρτάκια με τα σπίτια και τις κοπέλλες.

Μετά κάνω κλήρωση και όσους συνδυασμούς σπιτιών και κοριτσιών μου αρέσουν τους κρατάω-όσους δεν μου αρέσουν τους αφήνω για να τους χρησιμοποιήσω την επόμενη ημέρα...

Αν μου έρθει(έτσι για αλλαγή...)να βάλω τίποτα καινούριες,βρίσκω πιασάρικα πορνοονόματα(π.χ.Βανέσα,Κλαούντια κλπ)και τα χώνω όπου βρίσκω κενό.....

Και ύστερα μένει το πιο δύσκολο:
Κάθομαι να τα γράψω...
θα με πνίξεις πρωινιάτικα ρε συ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom