Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
136
Κριτικές
7
Like
216
Πόντοι
1
Καθότι τα καλά πρέπει να μένουν μεταξύ εκλεκτών έχεις π.μ.   ;)

:headbang2: :headbang2:
thx διοτι τα περασματα μου δεν ειναι χρονικά μεγάλα πλέον λόγω υποχρεώσεων,
και για αυτο ευχαριστούμε τους μερακλήδες μπουρδελιάρηδες που εχω τα πρωτία στην ενημέρωση John, eric, xlink, n.smirni, aorato, φανούρη!
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Καθυστερημενη review.Το προ-προηγουμενο σαββατο , Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 βραδακι γυρω στις 22:00.
Aφου ειχα γυρισει ολα τα σπιτια στο Μεταξι παω και εκει.Βλεπω ουρα μεχρι εξω...λες και μοιραζαν τιποτα. Λεω ''δε γαμιεται'' ας περιμενω και εγω. Το φιλαρακι μου βαρεθηκε να περιμενει και πηγε στο λοξα απεναντι να  :knockinb: ενα καστανοξανθο πιπινι.Χαμος μεσα...αλλα δυστυχως και μαυροι κτλ.

Τελικα βγηκαν 2 ρωσιδες , η μια με γαλαζοπρασινα ματια γυρω στα 50-55? με ξανθο , οχι πολυ μακρυ μαλλι (δε την θυμαμαι πολυ καλα), η αλλη νεοτερη αδιαφορη. Η τσατσα αλλα και η ιδια εκαναν λογο για βασιλικο τσιμπουκι. Μου θυμισε φοβερα μια δασκαλα που ειχα στο σχολειο αλλα σε ρωσικη εκδοση. Δεν το σκεφτηκα και πολυ. Εδωσα τα 10ε και μπηκα.
Μετα απο λιγο μπηκε μεσα. Λογω της ηλικιας της ειχε χαλαρο μεν αλλα ζουμερο κορμι και βυζια. Δεν ηταν παχια και αντιαισθητικη,ειχε λιπος εκει που επρεπε για να την χουφτωνεις. Της ξεκαθαρισα οτι θελω πιπα με λαστιχο μετα το ''καλησπερα'' γιατι με το που μπηκε αφου εβγαλε το σουτιεν αρχισε να τριβει το πουλι μου στα βυζια και στον λαιμο της και την εκοβα ετοιμη να του τραβαγε καμια δαγκα πριν παρω χαμπαρι. Λαστιχο και πιπα απιστευτη. Ρουφηγμα με δυναμη και νευρο,οχι αεροπιπα.Ποτε με χερι ποτε χωρις.Η γλωσσα να δουλευει κατω απο το πεος σαν τα φορτηγα του δημου που σκουπιζουν το δρομο.Τρελο καραμελωμα στα @@ . Εγω να χουφτωνω τους βυζους και εκεινη να τον κατεβαζει μεχρι το λαιμο.Με την αναμνηση και ομοιοτητα με την προ 20ετιας περιπου δασκαλας μου δεν αντεξα...εφυγαν πανω στην πιπα.
Προς τιμην της,οταν καταλαβε οτι εχυνα συνεχισε την πιπα με μεγαλυτερη δυναμη και δεν σταματησε μεχρι να το ζητησω ο ιδιος. Ηταν ευγενεστατη και σωστη. Μακαρι να ηταν ολες ετσι στη συμπεριφορα.
Κριμα που δεν θυμαμαι της κοπελας το ονομα.

Ρε παιδια...μια ρωσιδα(?) με κοντο καστανο μαλλι και με το κατω σαγονι να φευγει λιγο οφσαιτ που δουλευει εκει και κανει κατι ακροβατικα εξω αλλα και μεσα στο δωματιο , ποιες ωρες και μερες την βρισκω?
Πλακα ειχε που μια φορα που την ειχα πετυχει πριν μηνες αλλα πηγα αλλου εβγαινε και ελεγε : ''Ελατε μωρα...Lady Gaga σε μεγαλυτερη ηλικια''  :2funny:
 

Επισκέπτης

Που χάθηκες εσύ ρε παλιόφιλε μερακλή Kurt;  :rockon:

Βασιλικό τσιμπούκι κάνει η Ζάνα αλλά τελευταία εμφανίζεται στη θέση της η Αναστασία για την οποία η υπηρεσία λέει και διαλαλεί ακριβώς τα ίδια.

Η άλλη πάλι που κάνει ακροβατικά σε σαλόνι και δωμάτιο και λέει κάτι τέτοια χαριτωμένα περίεργα στον κόσμο είναι η Φωτεινή η Γκμοχ-απίστευτη μορφή!!!

Συνήθως δουλεύει εκεί τα πρωινά.
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Φωτεινή η Γκμοχ-απίστευτη μορφή!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αδερφε δεν ξερω απο που εμφανιστηκες αλλα εισαι κορυφη !!!!
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Γιαυτο σε συμπαθω ρε Castel! Γρηγορα αλλα οχι προχειρα  :)
Ευχαριστω Αστατε!

Την παλευω κι εγω τι να κανω  :grin:  Πιο πολλες οι καβλες παρα ο χρονος για να  :knockinb:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15

Στο συγκεκριμενο ιδρυμα δεν γνωριζω εαν εχετε παρατηρησει πως εχει ενα μικρο παραθυρακι καθως μπαινουμε,επανω δεξια.
Την Παρασκευη το βραδυ ηταν δυο τσιγγανοι απο τους οποιους ο ενας ειχε τοποθετησει εκει το κινητο του.Δεν γνωριζω αν το παραθυρακι "κοιταει" μεσα σε δωματιο,δεν εχω περασει ποτε στο συγκεκριμενο ιδρυμα...αλλα το νου σας!
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμενο ιδρυμα δεν γνωριζω εαν εχετε παρατηρησει πως εχει ενα μικρο παραθυρακι καθως μπαινουμε,επανω δεξια.
Την Παρασκευη το βραδυ ηταν δυο τσιγγανοι απο τους οποιους ο ενας ειχε τοποθετησει εκει το κινητο του.Δεν γνωριζω αν το παραθυρακι "κοιταει" μεσα σε δωματιο,δεν εχω περασει ποτε στο συγκεκριμενο ιδρυμα...αλλα το νου σας!

ωχ...κανενας να ενημερωσει την διευθυνση!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι
Μαραθωνος και αχιλλεως γωνια μονικα,η ξανθια λετονη με τ ωραιο κορμι,τα μακρια ποδια αλλα και το εντονα πρησμενο ωοειδες προσωπo
Παρ όλα αυτά μια από τις ελαχιστες αξιοπρεπεις επιλογες για καταθεση σημερα
Μαραθωνος 59 ευα,η κοντοπουτανη μελαγχροινη ουκρανεζα mlf
O νεος οικος διπλα ηταν κλειστος
Αλκιβιαδου
16α εμυ,η μελαγχροινη λεπτη και σχετικα ψηλη mlf που ειχα δει στη διδυμου 20
Πολύ μετρια εμφανιση,αδυνατα αντισεξουαλικα ποδια και ξεπερασμενη παρουσια εμφανισιακα παραπεμποντας σε γυναικες της δεκαετιας του 50
16β ινκα,ξανθια προgilf,θυμιζε εντονα μεσηλικη σκανδιναβεζα τουριστρια που επισκεπτεται την χωρα μας προκειμενου να θαυμασει το ελληνικο καλοκαιρι
Για τους λατρεις των μεγαλων ηλικιων ισως κριθει ενδιαφερουσα
16γ νικολ,η ξανθια κοπελα που δουλευε στο 16β,μπαμπατσικη με φουλ προγραμμα
Φαινεται να εχει αποκτησει εμπειρια και αυτοπεποιθηση στη συμπεριφορα της
Αγκυρας
12α πατριτσια,το μελαγχροινο milfo-ελεφαντακι,οπου ελεφαντακι παραπεμπει στο κορμι της από τη μεση και κατω
12β μελινα,νεα καστανη κοπελιτσα με φουλ προγραμμα
Συνηθισμενη εμφανιση,πλαδαρο κορμακι,αφρατος πισινος σε απολυτως φυσιολογικα και ενδιαφεροντα πλαισια
Παντα στις περιγραφες των οπισθιων συστηματων δυσκολευομαι εν αντιθεσει με τον μεγιστο στρατηγο farkeli που είναι και ειδημων και απολαυστικος στις περιγραφες
Φυλης
84α νικη,λεπτο μελαγχροινο γλυκο κοντοπουτανο με κυριο χαρακτηριστικο το μικρο της στοματακι
84β ελενη,καστανοξανθη ρουμανα πιθανον με καλο κορμι,σχετικα ψηλη,δεν είναι αδιαφορη με μια δευτερη ματια,ισως και μια πρωτη,αλλα θελει βελτιωση εμφανισιακα
86α λαβινα,ψηλολιγνη μελαγχροινη ομορφη κοπελα
86β μαρια,ηταν στο δωματιο
Αν κρινω από το φουλ προγραμμα ,μαλλον ηταν η ξανθια κοντοπουτανη με τα αξιοπροσεκτα οπισθια
Iωαννινων 3 ντιανα,ξανθια λεπτη ρωσιδα mlf,φορτωμενη αρκετα ενδυματολογικως με φορεμα και λευκες καλτσοδετες
Προτιμουσα να τη δω μ ελαχιστα ωστε να μπορουσα ν αξιολογησω πιο σωστα το πιθανοτατα ενδιαφερον κορμι της
 

Επισκέπτης
Η Τζένη ή Στελλα είναι με τα μεγάλα βυζια?την εχεις δοκιμάσει?

Η Τζένη και η Στέλλα είναι οι δυο κοπέλες που συνήθως δουλεύουν μαζί στο Βέργας 3α.

Αυτή με το μεγάλο στήθος είναι η Στέλλα.Την έχω πάρει δύο φορές όταν δούλευε στο Μεταξουργείο-τη μία ήταν πολύ καλή, την άλλη απλά καλή.

 

Επισκέπτης
Συνήθως δε γράφω αρνητικά σχόλια, αλλά αυτό θα σας το αναφέρω μιας και μου έχει συμβεί σχεδόν πάντα όποτε μπαίνω στον εν λόγω οίκο.

Πρόκειται για το Βέργιας 6Α το επάνω. Πέρασα την Παρασκευή και εμφανίζεται μια Σοφία (μπάζο με καστανά μαλλιά μέχρι τον ώμο). Ευχαριστώ λέω θα κάνω βολτούλα και άρχισαν με την τσατσά τις ειρωνείες και τα σχόλια με πολύ άσχημο τρόπο.

Παρότι είχα να πατήσω στο εν λόγω μπουρδέλο πάνω από τρίμηνο (το είχαν ξανακάνει και στο παρελθόν όχι με τόσο έντονο τρόπο).

Εγώ δεν πρόκειται να ξαναπατήσω πάντως εκεί που να φέρει την θεά Αφροδίτη αυτοπροσώπως.


:thumbsup:

Φίλε Theioulis έχεις απόλυτο δίκιο για την συγκεκριμένη-είναι προσωποποιημένος ο ορισμός της κυκλοθυμικότητας.

Έχει και τις-ελάχιστες-καλές της στιγμές αλλά τις περισσότερες φορές είναι κακότροπη και αγενέστατη αφού όμως-σαν κουτοπόνηρη που είναι-βεβαιωθεί ότι δεν θα περάσεις.

Τότε βγάζει τον πραγματικό εαυτό της.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Είναι ακίνδυνο το συγκεκριμένο παράθυρο  ;)

Φίλε Kurt,η Φωτεινή Γκμοχ άλλαξε βάρδια και από χθες δουλεύει από τις 11 το βράδυ ως το πρωί της επόμενης ημέρας.

Ευτυχως για το παραθυρο...Castel σου εχω εμπιστοσυνη...την Φωτεινη την εχεις δοκιμασει?

Παντως επειδη μιλατε για μεγαλα βυζια...πριν 13-14 χρονια ηταν μια παχουλη ελληνιδα,μαλλον βλαχα,30αρα σε εναν οικο επι της ακομινατου με κατι βυζια,φυσικοτατα και σαν καρπουζια(κυριολεκτω).Ο οικος εχει κλεισει πολλα χρονια.
Ηταν απεναντι και πιο κατω (προς την Α.Κωνσταντινου)απο το σπιτι στην Ακομινατου 2Β.
Δεν εχω ξαναδει απο κοντα τετοια βυζια. Την γαμησα και τελειωσα στο πισωκολλητο. Ακομα βαραω το κεφαλι μου
που δεν γαμησα αυτες τις βυζαρες. Τα βυζια ηταν ακριβως οπως στην φωτο που παραθετω.

ΕΔΩ σας θελω Ρεπορτερ-Τσακαλια μου...την θυμαται/ξερει κανεις? Δυσκολα να γαμιεται ακομα αλλα απο περιεργεια την θυμαται κανεις?
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Πιο χοντρη,σκουρο ψιλογυφτε δερμα και χαμογελο σαπιο.btw παιζει τα βυζια να ηταν και λιγο πιο μεγαλα!

leanne-crow-in-sexy-blue-panties-10410-boobs.jpg
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Mπορεις να πας το πρωι στη βεργας 3 και να παρεις τη στελλα
Τετοιες βυζαρες εχει,αγελαδινες, μικροτερες βεβαια απ τη φωτογραφια
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Mπορεις να πας το πρωι στη βεργας 3 και να παρεις τη στελλα
Τετοιες βυζαρες εχει,αγελαδινες, μικροτερες βεβαια απ τη φωτογραφια

Σε ευχαριστω πολυ φιλε,αλλα θελω να τσεκαρω και τα τσακαλια μας! Στα δυσκολα.
btw αυτη κανει ελευθερο ισπανικο τελειωτικο? αν ειναι να παρω τα λιπαντικα μου και να τρεξω!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Πιο χοντρη,σκουρο ψιλογυφτε δερμα και χαμογελο σαπιο.btw παιζει τα βυζια να ηταν και λιγο πιο μεγαλα!
Τέτοια κτήνη όπως της φωτογραφίας έχει η Τζούλια από Τροφωνίου 11 ισόγειο στην 1η βάρδια, να πας να την βρεις... παίζει να είναι και η ίδια από το Ακομινάτου! :grin:
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Τροφωνίου 11α: Η ξανθιά μικρόσωμη Κορίνα, με γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος και ωραίο κώλο.

11β: κλειστό.

13α: Η τεραστίων διαστάσεων μελαχροινή Άννα η Βουλγάρα.

13β: Η ξανθιά ζουμερή πολύ γλυκιά πιτσιρίκα Νικόλ από το Διδυμου 27 και Αλκιβιάδου 16β.

Αδάνων 2: Η μελαχροινή Μπάρμπορα σαλονάρισε, ως συνήθως, γυμνόστηθη.
Σε νορμάλ κατάσταση μέχρι που άρχισε να ακούγεται από το ραδιόφωνο η Σακίρα οπότε αναφώνησε "εγώ είμαι αυτή, είμαι η Σακίρα!"...

Παιωνίου 47: Η ζουμερότατη νεαρής ηλικίας Αλεξάνδρα με το χαρακτηριστικό νάζι και το νιαούρισμα...

Βέργας 2: κλειστό.

3α: Η Σαμπρίνα της οποίας η κωλάρα δεν σταματάει να πλαταίνει και μαζί της η καστανόξανθη μιλφ Τζένη με σώμα με πιασιματάκια και μεσαίο στήθος.

3β: Η μελαχροινή σχετικά ψηλή Σβετλάνα, λεπτή με συμπαθητικό πρόσωπο και ελαφρά σκιστά μάτια.

Στον όροφο η άλλη καινούρια πιτσιρίκα η κοντούλα Αλίνα, με κανονικό σώμα, καστανόξανθα σπαστά μαλλιά και κάτι απροσδιόριστο στο πρόσωπό της που την χαλάει.

Μαζί της η σχετικά καινούρια Λάουρα-την οποία είχε επισημάνει ο professorx.
Η Λάουρα είναι μιλφ με ξανθά μαλλιά, σώμα με ωραία πιασιματάκια και ελαφρώς τραχύ αλλά όχι απωθητικό πρόσωπο.

6α: Η ξανθιά μιλφ Μαριάννα με το άλλο ξανθό μιλφογκιλφ Αλίκη-με αυτό το όνομα την ήξερα εγώ από παλιά, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι.

6β: Η κοκκινομάλλα παχουλή μιλφ Σοφία.

Λιοσίων 79 ισόγειο: Η σκουρόδερμη κοντή πιτσιρίκα Έμα, με συμπαθητικό τσιγγανοπροσωπάκι, με σώμα με πιασιματάκια και μικρό στήθος.

79 όροφος: Η μελαχροινή κοντή Τάνια, με τα πιασίματά της και τα βραζιλιάνικα χαρακτηριστικά της.

73α: Η μελαχροινή ομορφούλα Λίζα, με όμορφο προσωπάκι, κανονικό σώμα αν και με λίγα τοπικά πιασίματα, προκλητικό κώλο πάνω από τον οποίο έχει ένα τατουάζ.

76 ισόγειο: κλειστό.

76 όροφος: Δεν ανέβηκα.

Χωματιανού 11α: κλειστό.

11β: Η μελαχροινή πιτσιρίκα Ρομπέρτα, κοντούλα, με μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος και ζουμερό κώλο.


Εξηκίου 18γ: Από το σπίτι έβγαινε η απροσδιοριστου ηλικίας και προσδιορισμένης ασχήμιας Τζούλια η πορνοσταρ...
Και όμως...Και γαμιέται ακόμη και υπάρχουν ήρωες που την γαμάνε...

18β: Η ιστορική Βίκυ η Καζακστανή παρουσίασε την ξανθιά μιλφ Αλεξάνδρα.
Ενόσω μιλούσε με πράο και μειλίχιο τρόπο για την κοπέλα σκεφτόμουν πόσες ψωλές έχει φάει και πόσους τόνους σπέρματος έχει καταπιεί αυτό το στόμα...

18α: Η κοκκινομάλλα αδύνατη μιλφ Στέλλα.

 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Τέτοια κτήνη όπως της φωτογραφίας έχει η Τζούλια από Τροφωνίου 11 ισόγειο στην 1η βάρδια, να πας να την βρεις... παίζει να είναι και η ίδια από το Ακομινάτου! :grin:

Κυριε Φυστικη...ευχαριστω πολυ αν ειναι αυτη τι ναπω...εισαι ο νο1 ρεπορτερ ανετα! Μακαρι να ειναι αυτη...θα την γαμαω και θα κλαιω απο νοσταλγια!

Ερωτηση για οποιον γνωριζει
. Η Τζουλια αυτη ειναι ελληνιδα? Διαβασα τις κριτικες , σωματικα/χρωμα δερματος μοιαζει. Να εχασε κιλα και μεγεθος στο στηθος γινεται. Αλλα αυτη η τζουλια εχει τελειως σαπιο στομα?
Η κοπελα για την οποια μιλαω ειχε κυριολεκτικα πρασινο σκουρο στομα...σε εκανε να θες να κανεις τρελα γλωσσοφιλα με τον Γεωργιου! Επισης μου ειχε πει οτι ειναι απο καπου κοντα στη λαμια νομιζω.

:helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom