Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (34 μέλη και 337 επισκέπτες)

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
η νταρντανα ιζαμπελα αυριο πρωι στην αλκιβιαδου? :huh:
Με ολο το θαρρος ρε χυστη αλλα καθε μερα τα ιδια...

Τα παιδια ενημερωνουν συνεχεια αλλα δεν ειναι αναγκασμενη να λενε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!Κανε τη καταδρομικη σου και καπου θα την βρεις!

Καλα γαμησια!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.151
Κριτικές
496
Like
61.995
Πόντοι
39.662
Πηγα να καταθεσω στο ΛΑρισακι στο ΜΕταξιυργειο αλλα θα λειπει για 2–3 μερες μου ειπαν, τεσπα το ευχαριστο ειναι οτι περασα και απο κανα δυο αλλα και μια κορασιδα που με  ειδε λεει της αρεσα πολυ και μου εδωσε τηλ της να την παρω να παμε βολτα,εχω τον πουτανομαγνητη τι να κανω...  :knockinb:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Σημερινή καταδρομή στην Δροσοπούλου . Στο πεζόδρομο ( θασου νομιζω ) 2 Βραζιλιάνες μαυριδερες . Καλιφορνα κ μητυλινης εχει κλείσει ;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Έτοιμος να μπω ημουν τυπε ! Δεν ξέρω τι με κράτησε !
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Με ολο το θαρρος ρε χυστη αλλα καθε μερα τα ιδια...

Τα παιδια ενημερωνουν συνεχεια αλλα δεν ειναι αναγκασμενη να λενε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!Κανε τη καταδρομικη σου και καπου θα την βρεις!

Καλα γαμησια!

σορρυ φιλε αλλα φορτος εργασιας
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Πηγα να καταθεσω στο ΛΑρισακι στο ΜΕταξιυργειο αλλα θα λειπει για 2–3 μερες μου ειπαν, τεσπα το ευχαριστο ειναι οτι περασα και απο κανα δυο αλλα και μια κορασιδα που με  ειδε λεει της αρεσα πολυ και μου εδωσε τηλ της να την παρω να παμε βολτα,εχω τον πουτανομαγνητη τι να κανω...  :knockinb:
Πουτανογαμπρός...
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Το σαββατο ημουν στο Μεταξι. Πριν ξεκινησει η τσαρκα εριξα ενα στοιχημα στο προπο στη γωνια στον πεζοδρομο στην Ιασονος. Περα απο αυτο το ετοιματζιδικο απεναντι και μια τρυπα με μαγειρευτο διπλα, υπαρχει τιποτα καλο εκει για μασα?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Το σαββατο ημουν στο Μεταξι. Πριν ξεκινησει η τσαρκα εριξα ενα στοιχημα στο προπο στη γωνια στον πεζοδρομο στην Ιασονος. Περα απο αυτο το ετοιματζιδικο απεναντι και μια τρυπα με μαγειρευτο διπλα, υπαρχει τιποτα καλο εκει για μασα?
το δελτίο έπιασε τίποτα τυπε ; Το θεωρώ γούρικο προπατζιδικο αυτό
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
το δελτίο έπιασε τίποτα τυπε ; Το θεωρώ γούρικο προπατζιδικο αυτό

Ασε με ρε Ιακυνθε...

Γουικομ-Νορθαμτον χ ηρθε
Μακλσφιλντ-Φορεστ γκριν χ ηρθε και περιμενα 10 λεπτα μεχρι να τελειωσει χ το Αιντραχτ Φ.-Κολωνια. Εληξε 3-2 το γαμημενο...και το ωραιο ειναι οτι ακουω στο αμαξι στο γυρισμο οτι τελειωσε χ και το τελευταιο ματς απο
την τετραδα το Νισ-Μονπελιε .

Τι ωραια που θα ηταν 600ε και να γαμησω κιολας!
 

Επισκέπτης
Πρωινός περίπατος σε μερικά εκ των συνοικιακών(και μη...) λαικών πορνείων με αρκετή κίνηση κυρίως από συμπαθείς ηλικιωμένους-με έναν εκ των οποίων τα περιδιαβήκαμε μαζί...

Περγαμου 27: Η θηριώδης Κλεοπάτρα και η θρυλική Εύα.
Ηλικιωμένος κύριος εξήλθε του δωματίου με την Κλεοπάτρα η οποία τον αποχαιρέτησε στοργικά χαιδεύοντάς την φαλάκρα του.

Ο (δικός μου) ηλικιωμένος απογοητεύθηκε από το θέαμα των δύο εκδιδομένων...


Αλκαμένους 117: Η, εκ Πειραιώς ορμώμενη και  εν Αλκαμένους γαμευόμενη, ξανθιά  Αθηνά, ήταν κλεισμένη για μια ώρα από άγνωστο στρατιώτη...
Στο σαλόνι του οίκου ανέμεναν στωικά άλλοι δύο μπαρμπάδες προκειμένου να λάβουν την σειρά τους.

Το θέαμα προκάλεσε την δυσαρέσκεια του (δικού μου) ηλικιωμένου...


Αλκαμένους 113: Νίκη και η εντυπωσιακή Βαλέρια- με μαύρο κάτωθεν εσώρουχο.

Ο (δικός μου) ηλικιωμένος εισήλθε στον οίκο  με τον αέρα και την άνεση του θαμώνα του καταστήματος-και ως τέτοιος  αντιμετωπίσθηκε και από την συνομήλικη  υπήρεσία όταν της απήυθηνε το (υπαρξιακό) ερώτημα:
"Η Βανέσα δουλεύει ή όχι;"

Η ελπίδα στο πρόσωπό του έδωσε την θέση της(για ακόμη μία φορά...) στην απογοήτευση ακούγοντας (αν και δεν είμαι σίγουρος, στο δεξί αυτί του διέκρινα ακουστικό βαρηκοίας...!) ότι "δουλεύει βράδυ στο άλλο"...
(Συνομωτική  η λέξη "άλλο" για τον (δικό μου)ηλικιωμένο ο οποίος όμως μπήκε στο νόημα...

Εξερχόμενοι του πορνείου άρχισε να με καταλαμβάνει θλίψη...
Η κοινή μου πορεία με τον (δικό μου) ηλικιωμένο έδειχνε να παίρνει τέλος μετά την αποτυχία εύρεσης της δεσποσύνης Βανέσας...

Και όμως...
Με βήμα ταχύ με ακολούθησε προς στην οδό Ρεμούνδου...

Στο νούμερο 20 είδαμε την σχεδόν ξανθιά πιτσιρίκα Λώρη...
Άμα της εξόδου μας από τον οίκο , θυμός και αγανάκτηση κυρίευσε τον (δικό μου) ηλικιωμένο-συναισθήματα τα οποία εκφράστηκαν φωναχτά με την φράση:
"Πάλι αυτή...Τί να την κάνεις την μικρούλα..."

Στο νούμερο 21 πιέσαμε το κόμβιον εισόδου του οίκου-προπορευόμενος ο (δικός μου) ηλικιωμένος...
Στο σαλόνι βρισκόνταν και ανέμεναν τρεις μπαρμπάδες-οι άλλοι ηλικιωμένοι ονομάζονται μπαρμπάδες...

Η μικρή μελαχροινή Μαίρη συνουσιάζονταν και μπροστά μας εμφανίστηκε η Βουλγάρα Κάρλα.
Η Κάρλα επέστρεψε στο κουζινάκι, οι μπαρμπάδες έφυγαν και μείναμε οι δυο μας με την γηραιά υπηρεσία.
"Εσείς;Τι θα κάνετε;" ,ρώτησε. "Εγώ θα περιμένω να δω τη Μαίρη",απάντησα-σιγά μη μ'ενοιαζε η Μαίρη, ο (δικός μου) ηλικιωμένος ήθελα να δω τι θα κάνει...

"Και εσείς;",
"Εγώ κατ'αρχήν θα καθήσω καλυτερα στον καναπέ γιατί έχω τη μέση μου",απάντησε ο (δικός μου) ηλικιωμένος.
"Αχ, τα ίδια κι εγώ με τη μέση μου, η ηλικία βλέπετε...",ανταπάντησε η υπηρεσία.

Το πρόσωπο γλύκανε, τα μάτια έλαμψαν, το χαμόγελο άστραψε...
"Εσείς;Μα τι ηλικία μου λέτε;", είπε ο (δικός μου) ηλικιωμένος.
"Ε, μη το λέτε γιατί και εσείς δεν νομίζω να έχετε πρόβλημα..."

Αποχώρησα διακριτικά αφήνοντάς τους να ανταλάζουν γλύκες,φιλοφρονήσεις,χαμόγελα και έμπλαστρα για την μέση...

Μόνος μου πια, δίχως τον ( δικό μου) ηλικιωμένο βγήκα στην ηλιόλουστη Ρεμούνδου και συνέχισα...

Προχώρησα και διάβηκα δρόμους με όνοματα βαριά σαν ιστορία:Σεβαλιέ, Σμύρνης-Ζίρο ομολογώ δεν βρήκα....

Φτάνοντας στην Αλκιβιάδου 16α, είδα την μελαχροινή νταρντανογυναικάρα Ιζαμπέλα-η οποία σαν διόδιο, προκειμένου να φύγεις εάν δεν περάσεις μαζί της, έχει καθιερώσει ένα φιλι στο μάγουλό της...

Στο 16β είδα την μελαχροινή μικρούλα  ομορφούλα Μάγια-προσαρμόστηκε στην άγρια Αλκιβιάδου από τα σαλόνια όπου ήταν και τα ξινισμένα μούτρα που είχε στην αρχή...

Στο 16γ είδα τη ξανθιά γεματούλα πολύ γλυκούλα Νικόλ.

Επιστρέφοντας προς τα πίσω στην οδό Διδύμου, στο νούμερο 27 είδα την πολύ γηραιά ξανθιά Ελένη με την μελαχροινή μικρή Εύα.

Στο 20 η όμορφη καστανή ψηλή νεαρή Όλγα σήμερα χαμογέλασε-δυσκοίλια μεν αλλά χαμογέλασε...Θαύμα...
(Το χαμόγελο της κατάψυξης...)

Στο 18 ισόγειο είδα την ταριχευμένου προσώπου και εμφάνισης Αντριάννα...

Στο 18 υπόγειο είδα την ξανθιά λεπτή και πολύ γηραιά Ελένη...
Σου λέει ότι κάνει τα πάντα με στυλ και ευγένεια ξεναγού μουσείου...

Με βήμα βαρύ κατέβηκα στο ημιυπόγειο της Διδύμου 16.
Εκεί, μαζί με άλλους δύο μπαρμπάδες(είπαμε: οι άλλοι ηλικιωμένοι λέγονται μπαρμπάδες...)περίμενα να βγει η ξανθιά ζουμερή και πολύ γλυκιά Αναστασία.
Βγήκε συντροφιά με (αναγεννημένο από τις υπηρεσίες της)  μπάρμπα τον οποίο και κατευόδωσε με την φράση:" Στο καλό να πάτε, σας περιμένουμε να ξαναρθείτε"...

Η πόρτα άνοιξε και...η έκπληξη....Μπήκε ο (δικός μου) ηλικιωμένος!
"Έλα δικέ μου...",του είπα χαρούμενος.
Ο (δικός μου) ηλικιωμένος μου έριξε βλοσυρό και απαξιωτικό βλέμμα και μουρμούρισε:
"Νεολαία...Τι περιμένεις..."

"Εγώ φταίω που τόση ώρα δεν σε λέω μπάρμπα...Ε, μπάρμπα...",σκέφτηκα και βγήκα στην ηλιόλουστη Αχαρνών....

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινός περίπατος σε μερικά εκ των συνοικιακών(και μη...) λαικών πορνείων με αρκετή κίνηση κυρίως από συμπαθείς ηλικιωμένους-με έναν εκ των οποίων τα περιδιαβήκαμε μαζί...

....

Ωραίος ο Eric ! ! !
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
261
Like
58
Πόντοι
1
Έψαξα και βρήκα την τελευταία κριτική της Ρωσσίδας milf Όλγας (ψηλή, καρέ ξανθό μαλλί με σωματάρα).


Έμαθα επίσης οτι δουλεύει σε studio αλλά δεν ξέρω σε ποιο. Μπορεί να βοηθήσει κανείς ???
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση από την τρίτη βάρδια στο έρημο από κόσμο Μεταξουργείο...

Ιάσωνος 43: Η ξανθιά κοντή γεματούλα Ιωάννα, με περίεργο πρόσωπο ξαφνιασμένου κάστορα.

46: κλειστά και τα τρία.

44 ισόγειο: Η ξανθιά ψηλή με πλάτες κολυμβήτριας και Σουηδικό πρόσωπο,  ψιλονταρντανέ Μανταλένα-η γνωστή από Φυλής 84 όροφος.

44 υπερυψωμένο ισόγειο: Η καστανή γεματούλα, με το γλυκό πρόσωπο και το ωραίο ζουμερό στήθος Σάρα-πρόκειται για την κοπέλα που ήταν στα Φυλής 86 ισόγειο, Φωκαίας 25 όροφος.

37α: Η ξανθιά εντυπωσιακή(και ως προς το σώμα της) Ρωσίδα μιλφ Λάνα.

36 και 37: κλειστά.

33: Η ξανθιά ζουμερή πιτσιρίκα με το χαζό πρόσωπο, Σοφία.

31 υπόγειο: Η ξανθιά με σχετικά ωραίο κορμί αλλά με τραχύ πρόσωπο Τζένη η οποία ήταν οτιδήποτε άλλο εκτός από γυναίκα...

31 χόστελ: Η μελαχροινή και σκουρόδερμη Ελβίρα.

30 υπόγειο: Η μελαχροινή παλαιά αλλά προσφάτως επιστρέψασα Τζένη, με συμπαθητικό πρόσωπο, μακρυά μαύρα μαλλιά, μικρό στήθος και πιο ζουμερό-από το υπόλοιπο σώμα της κώλο.

30 όροφος: Η κοντούλα, μελαχροινή, σκουρόδερμη, πολύ ωραία πιτσιρίκα Σαμπίνα ή Σαμπρίνα.

27α: Η μελαχροινή, πολύ κοντή, αδυνατούλα  πιτσιρίκα Συλβάννα-γνωστή πιτσιρίκα από το Ιάσωνος 37 όροφος.

20γ: Η μελαχροινή κοντή και σκίνυ μικρούλα Άννα με το ωραίο πρόσωπο.

20β: Ντανιέλα, μελαχροινό μπάζο και ατσούμπαλο σώμα κσι πολύ μέτριο πρόσωπο.

20α: Η μελαχροινή μουνάρα πιτσιρίκα Αντριάννα με το ωραίο αδύνατο γκομενίστικο κορμάκι.

19α: κλειστό.

19β: Μόνικα, η ξανθιά Ρουμάνα με το ωραίο,ελαφρώς ζουμερό, κορμί.

10 ισόγειο: Το κοκκινομάλικο κοντό, πολύ αδύνατο Ρουμάνικο μικρούλι Νίνα.
Η Αντριάννα δεν δούλευε στο όροφο.

1γ: Άντρεα, μελαχροινό μπάζο με πολύ μέτριο πρόσωπο και ατσούμπαλο γεμάτο σώμα.

1β: Αριστερά η ξανθιά πολύ όμορφη Σάρα και μαζί της η μελαχροινή κοντή με κοντό μαλλί Ντενίσα.

1α: κλειστό.

2β όροφος: Η κοντή, με το άσχημο πρόσωπο Αλβανίδα μιλφ Μπόνα.


Κολωνού 11 όροφος: κλειστό.

11 ισόγειο: Η ξανθιά, με αρκετά φουντωτό μαλλί, με ελαφρώς τραχύ πρόσωπο και γεμάτο κορμί Λόλα.

11 υπόγειο: Ζωή, η κοντούλα πιτσιρίκα Αλβανίδα με το ανύπαρκτο στήθος και το σχετικά ωραίο κορμί.

15α: Η χοντρή καστανή  με το άσχημο πρόσωπο και το ατσούμπαλο σώμα, Σοφία.

15β: Η ανοικτή καστανή μικρούλα, με το τραχύ πρόσωπο αλλά και με το ωραίο κωλαράκι Μαρία.

23α: Ιωάννα, μελαχροινό ατσούμπαλο κορμί και πολύ μέτριο πρόσωπο.

23β: Η πλατινέ μουνάρα Ντιάνα με το ωραίο αδύνατο κορμί, το μικρό στήθος και το προκλητικό κωλαράκι-πρόκεται για την κοπέλα που δουλεύει αρκετά χρόνια πλέον στο Μεταξουργείο με πέρασμα και από Φυλής 84 όροφος και 86 ισόγειο με το όνομα Άντρεα-αυτή που αποκαλούσε τους πελάτες χαιδευτικά στο δωμάτιο "κάθαρμα"...

27β και γ: κλειστά.

27α: Μιρέλα, κοντή σκουρόδερμη, με στεγνό και σχετικά γυμνασμένο κορμί.

30: κλειστά και τα δύο.

32β: Η κοντή σκουρόδερμη μικρούλα Μισέλ με το μεγάλο στήθος και το μπασμένο-λόγω του αδυνατίσματός  της- κώλο.

32γ: κλειστό.

32α: Η μελαχροινή κορμάρα Αλεξάνδρα με το πολύ ωραίο πρόσωπο.

48: κλειστό.

Λεωνίδου 28 όροφος: κλειστό.

28 ισόγειο: Η μελαχροινή κοντή και αρκετά αδύνατη Ελένη, με ωραίο γλυκό και πολύ συμπαθητικό πρόσωπο.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28: κλειστό.

25: Δεξιά η μελαχροινή γύφτισα Μπάρμπορα και η μελαχροινή τρομακτική μεταλλάγμένη παρουσία Στέλλα.
Και μια ματιά στα της Κωνσταντινουπόλεως...


166: Αλέξάνδρα η γνωστή μελαχροινή πιτσιρίκα με το ωραίο πρόσωπο και τα σχιστά μάτια, με προκλητικό ζουμερό μεσαίο στήθος και Σουζάννα, ξανθιά μιλφ με ζουμερό κορμί και μεγάλο στήθος.

166 δεξιά: Άντζελα, ξανθιά με κοντό μαλλί, πολύ γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος και ωραίο στρογγυλό κώλο.


Κσλό ξημέρωμα...




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom