Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (19 μέλη και 265 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Καλημέρα! Είσθε πολύ συνεπής στο καθήκον της ενημέρωσης. Νομίζω ότι το παλαιότερο αίτημα αξιοτίμων μελών να χρισθείτε < πορνορεπόρτερ > πρέπει να επανεισαχθεί προς την Διεύθυνση του σάϊτ.

Οι πορνορεπόρτρερς στους οποίους αναφέρεσθε, είναι μέλη που αναρτούν καθαρές ενημερώσεις. Δηλαδή, οι ενημερώσεις που κάνουν, είναι αυτοσκοπός.

Αντίθετα, εγώ χρησιμοποιώ τις ενημερώσεις ως αφορμή, ως μέσον, προκειμένου να αναρτήσω χρονογραφήματα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Γνωρίζει κανείς ποιες δουλεύουν στο Βέργας 3 πρωινές ώρες;

Επίσης στην οδο Βέργας αλλα δεν θυμάμαι σε ποιο είχα δει μια ωραία μιλφ πριν 2-3 μήνες με πλούσιο στήθος αλλα δεν θυμάμαι καθολου σε ποιο ξέρει κανείς ποιες είναι εκεί με τετοια χαρακτηριστικα μέτριου αναστήματος ;

Δεν παταω συχνα εκεί και δεν τα ξέρω καλά :)

σήμερα έγραψα ενημέρωση για το πολυσυγκρότημα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
πφφφ kosamf πολύ αστείος.

Κανείς να με βοηθήσει;

Πολλοι ασχημοι (και οχι μονο) πρωτογαμησαμε επι πληρωμη.

Δεν θα παθεις τπτ κακο, ουτε και συγκλονιστικο. Δεν θα σε συλλαβουν, δεν θα σε κολλησουν AIDS, δεν θα σε σκοτωσουν...
Το γαμησι ειναι λιγο πιο συνθετο κατουρημα (αναγκη, δηλαδη, και οχι τπτ "ανωτερο" ή "πνευματικο". Απλα, αντι να κατουρας χυνεις)

Να' σαι σιγουρος οτι σε βοηθησα.

ΥΓ Μαζεψε αλλα 30 και πηγαινε στη Λιντα. Τουλαχιστον, να γαμησεις αξιοπρεπως.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Απογευματινή καταδρομική κατά τις 5 το απόγευμα....με τρελή ζέστη...τα πάκια όμως εκεί στις επάλξεις.... :grin: :rockon:


Το επίπεδο,άθλιο εντελώς...οι ίδιες και οι ίδιες... :S...έτσι πέρασα με την Άντζελα (η κοντή Αλβανίδα που έχω πάρει Κολωνού 15 δεξιά κτλ)  -  στο Λεωνίδου 28 πάνω...
Πολύ καλή κατάθεση με την κορασίδα... :zfuck:

Ρομαντικό παντζούρι από το εσωτερικό του οίκου... :)


fX6GfjI.jpg



Συνάντηση με άρχοντας69 και τον φίλο εξωθεσμικό....πολύ γέλιο με τα παιδιά.... :2funny:

Αφού κάναμε τσάρκα αποχώρησαν και εγώ πέρασα με την Aλεξάνδρα - Ιάσωνος 37Α...μιλάμε το ζώο δεν έχει βελτιωθεί καθόλου...
Έδιωξα και κάτι άτομα που την περίμεναν στο σαλόνι,για να μάθει...λέγοντας πως είναι φόλα.... :birdman:
Θα ανεβάσω κριτική....εννοείται αποφεύγετε την ηλίθια Αλβανίδα.... :rolleyes:


Φενγκ σούι λεπτομέρειες του τσαρδιού..... :2funny: :2funny: :2funny:


I5PoPuA.jpg




Ας δώσουμε λίγο ρομαντισμό.....με κάποια πορνο-περίστερα που είδα Ιάσωνος....να σουλατσάρουν ανάμεσα σε πάκια και ζάκια.... :grin: :rockon: :rockon: :rockon:


MIMql4L.jpg
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
μια δροσερη νοτα ρομαντισμου στην Αθηνα της ζεστης και της απελπισιας λίγο πριν μπει ο Αυγουστος μπιλυ!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ωραίος Μπιλάκο,πολύ ρομαντική η φωτό με τα περιστέρια που σουλατσάρουν αμέρημνα επί της Ιάσωνος..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μια δροσερη νοτα ρομαντισμου στην Αθηνα της ζεστης και της απελπισιας λίγο πριν μπει ο Αυγουστος μπιλυ!

Παντού συναντάς....μια κατήφεια,τι να πω... Πάλι καλά που υπάρχουν τα μπουρδέλα και πάνε κάποιοι,να ξεσπάσουν..... :thumbsup:


Αυτά από εμένα φίλοι μου. Πρώτη τσάρκα μετά τα μπάνια, μάλλον απογοητευτική. Πολλά κλειστά σπίτια και λίγες αξιόλογες κοπέλες. Πάντως πέρασα καλά με την Τζούλια αν και δεν τρελάθηκα. Συγχαρητήρια σε όσους ενημερώνουν με την ζέστη μέσα στο κατακαλόκαιρο!  :rockon: :rockon:

Συμφωνώ...
Μπράβο για την ενημέρωση,όπως και στον xilnik... :)


Ωραίος Μπιλάκο,πολύ ρομαντική η φωτό με τα περιστέρια που σουλατσάρουν αμέρημνα επί της Ιάσωνος..
:grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Απογευματινή καταδρομική κατά τις 5 το απόγευμα....με τρελή ζέστη...τα πάκια όμως εκεί στις επάλξεις.... :grin: :rockon:


Το επίπεδο,άθλιο εντελώς...οι ίδιες και οι ίδιες... :S...έτσι πέρασα με την Άντζελα (η κοντή Αλβανίδα που έχω πάρει Κολωνού 15 δεξιά κτλ)  -  στο Λεωνίδου 28 πάνω...
Πολύ καλή κατάθεση με την κορασίδα... :zfuck:

Ρομαντικό παντζούρι από το εσωτερικό του οίκου... :)


fX6GfjI.jpg



Συνάντηση με άρχοντας69 και τον φίλο εξωθεσμικό....πολύ γέλιο με τα παιδιά.... :2funny:

Αφού κάναμε τσάρκα αποχώρησαν και εγώ πέρασα με την Aλεξάνδρα - Ιάσωνος 37Α...μιλάμε το ζώο δεν έχει βελτιωθεί καθόλου...
Έδιωξα και κάτι άτομα που την περίμεναν στο σαλόνι,για να μάθει...λέγοντας πως είναι φόλα.... :birdman:
Θα ανεβάσω κριτική....εννοείται αποφεύγετε την ηλίθια Αλβανίδα.... :rolleyes:


Φενγκ σούι λεπτομέρειες του τσαρδιού..... :2funny: :2funny: :2funny:


I5PoPuA.jpg




Ας δώσουμε λίγο ρομαντισμό.....με κάποια πορνο-περίστερα που είδα Ιάσωνος....να σουλατσάρουν ανάμεσα σε πάκια και ζάκια.... :grin: :rockon: :rockon: :rockon:


MIMql4L.jpg


EmoticonAsdKing.gif
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Καυλιαρηδες στο Διδυμου 20 τι βαρδιες δουλευει η Ολγα η μελαχρινη  μουναρα που ερχεται και φευγει απο τον περασμενο Δεκεμβριο και επειτα ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Γεια

Λοιπόν αύριο θέλω να πάω σε ένα μπουρδέλο είμαι 18 και δεν εχω καθόλου εμπειρίες κτλ
Θέλω να πάω μέρα δηλαδη πρωι ή μεσημέρι και ο χώρος αν είναι οσο το δυνατόν ανθώπινος, λεφτά για κάτι καλύτερο δεν υπάρχουν :(

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι αξιόλογο; δεν θέλω να τριγυρνώ ώρα εκεί να μπαινω-βγαίνω κτλ εστω 2-3 επιλογές που είναι συνήθως στις πρωινές βάρδιες.
..
Τέλος, υπάρχει φόβος να μπεί η αστυνομία μέσα;
Χτυπάω κουδούνι ή απλά ανοιγω πόρτα;
Μη μασας εγω απο τα 14 αρχισα τις τσαρκες με φιλους και απο τα 15 εντελος μονος μου,,απλα βρες καποιες καλες επιλογες για να μην χαλας ασκοπα το χαρτζηλικι σου  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
ΚΑλημερα συναγωνιστες θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο σχετικα με τα μαγαζια αυτα Αχιλλεως και Μαραθωνος59 γιατι εχουν το αντιμο στα20ευρω ενω βρισκονται στην ευρυτερη περιχη του μεταξουργειου και οι χωροι τους δεν ειναι καλιτεροι απο αυτους των αλλων μαγαζιων ειδικα σε αυτο που ειναι στη γωνια αχιλλεως κ'μαραθωνος το ενα δωματιο ειναι σαν κελι.Και απο υπηρεσιες ακριβως οι ιδιες οπως αυτες του10ευρου προκαταρκτικα μηδεν και γενικοτερα ξεπετες δεν θυμαμαι ποτε να ειχα τυχει ιδιαιτερων καλων υπηρεσιων οποτε σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειτε το20ευρο,τωρα φιλε FORMET οσον αφορα τη Γιαννα ειναι αρκετα εμφανιση ομορφη κοπελα και κεφατη στο σαλονι αλλα μεσα στο δωματιο ειναι τυποποιημενη σαν ρομποτ με δυνατο σημειο το τσιμπουκι που προσφερει κατα τα αλλα τιποτα ιδιαιτερο πιστευω οτι υπαρχουν πολυ καλιτερες περιπτωσεις καιμε λιγοτερα φραγκα αλλα και με ιδια εδω να πω οτι ολα αυτα που λεω ειναι προσωπικες αποψεις και προβληματισμοι και σιγουρα αλλοι συναγωνιστες θα εχουν διαφορετικες γνωμες οι οποιες απο μενα ειναι απολυτως σεβαστες καλη συνεχεια
Τυπε μου επιασα ακριβος τι ενοεις..Δεν θα την τιμησο..το θεμα ειναι να την κανεις οτι θες μεσα...σε λογικα πλεσια παντα... ;)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
συγχαρητήρια σε όλους για τις λεπτομερείς ενημερώσεις!!!!!

"27 ισογειο ελενη,η ξανθια <<παμελα αντερσον>> της περιοχης,πολύ ομορφο προσωπο,ωραιο στηθος και υπεροχα ματια " από φίλο "Xilnik"

και "Φωκαίας 27Β στο ισόγειο συνάντησα την ξανθιά βυζαρού Ελένη" από "dawn"  

παιδιά πρόκειται για την Έλενα-Αθηνά που εργάζεται κ Αλκαμένους ; Ευχαριστώ.
Οχι , αλλη ειναι αυτη.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
επιστροφή μετά τις διακοπές και επιθεώρηση των οίκων κατοχής! Ωραία ενημέρωση από τον φίλο Xilnik

Φυλής 65Α συνάντησα την όμορφη Ντιάνα, μια νεαρή κοπέλα, καστανομάλλα, μπιμπελό όπως είπε η τσατσά
Ωραιο μουνι! :bigdick:
Δουλευει και σε στουντιο





 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom