Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (3 μέλη και 72 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πρωινή Μετάξι σήμερα

Κολωνού
11 ισόγειο μελαχρινή με 2αρι στήθος και λίγα παραπανίσσια κιλάκια παντού
11 υπόγειο η παλαβή μεν καυλιάρα δε Αλεξάνδρα/Ντενίσα
23 ισόγειο η σταθερή ξανθή προμιλφ
23 υπόγειο κλειστό
30 ισόγειο η Ντάρια με το στήθος υπόδειγμα
30 όροφο η Όλγα προμιλφ ξανθό με πολύ μικρό στήθος - πληρώθηκε
32 και Λεωνίδου μελαχρινή με κοντό μαλλί και όμορφο σώμα
15 αριστερά μελαχρινή μικρή αλά βαριεστημένη
15 δεξιά μελαχρινή με πολλά περιττά κιλά στα μπούτια, κυτταρίτιδα και πεσμένο στήθος

Ιάσωνος
20 δεξιά η Κορίνα
20 αριστερά η Σύλβια (?) και καλά Ιταλίδα

ωραίος. Ας ρωτήσει κανείς, η Μαρία η τσαμπουκαλού στο Κολωνου 11, που έχει χαθεί.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
(Σχολια, λιγο μετα τη 2η δοκιμη με Ρενατα)

Λοιπον, η τυπισσα ειναι ο,τι χειροτερο απο χαρακτηρα και σερβις.
Κακοτροπη, ξινη, αντιερωτικη, απροθυμη στο γαμησι και βιαστικη.
Νομιζω οτι νοηματοδοτει την εννοια "ΞΕΠΕΤΑ".

Δε λεω, ημουν καβλβωμενος απο χτες βραδυ που την ειδα (τοτε, δεν ειχα πανω μου τα λεφτα) και μου καρφωθηκε στο μυαλο να της δωσω αλλη μια ευκαιρια (τελευταια φορα ηταν χαλια - ειχα αναρτησει και σχετικη κριτικη).

Τι να πω, εκλαψα τα λεφτα και τον κοπο (χιλιομετρα μες στο λιοπυρι, νταλα ο ηλιος).

Η τυπισσα ειναι highly NOT recommended. Οσο κι αν σας καβλωνει το υπερτουμπανο σωμα της (προσωπικα, θεωρω πως εχει τα καλυτερα φυσικα βυζια που εχω πιασει στη ζωη μου!), πηγαιντε σε καποια με στοιχειωδη ορεξη και ευγενεια.
Αν σου πω τυπε μου πως τωρα ηθελα να πω οτι ειδα την ρενατα , δεν την ειχα ξαναδει...οντος μουναρα και χαμογελαστη στο σαλονι....με κατακαυλοσε...βυζι απο τα λιγα που εχω σηναντηση...και ηθελα να ρωτησο γνωμες τι λεει μεσα....Τοσο πολυ σε ξενεροσε τυπε μου...δηλαδη με την καμια να μην δοκιμασο ; Ξεγελαει πολυ η εκφραση του προσοπου της..το πορνοενστικτο μου...οχι το οτι ειναι καυλα στο κορμι...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
(Σχολια, λιγο μετα τη 2η δοκιμη με Ρενατα)

Λοιπον, η τυπισσα ειναι ο,τι χειροτερο απο χαρακτηρα και σερβις.
Κακοτροπη, ξινη, αντιερωτικη, απροθυμη στο γαμησι και βιαστικη.
Νομιζω οτι νοηματοδοτει την εννοια "ΞΕΠΕΤΑ".

Δε λεω, ημουν καβλβωμενος απο χτες βραδυ που την ειδα (τοτε, δεν ειχα πανω μου τα λεφτα) και μου καρφωθηκε στο μυαλο να της δωσω αλλη μια ευκαιρια (τελευταια φορα ηταν χαλια - ειχα αναρτησει και σχετικη κριτικη).

Τι να πω, εκλαψα τα λεφτα και τον κοπο (χιλιομετρα μες στο λιοπυρι, νταλα ο ηλιος).

Η τυπισσα ειναι highly NOT recommended. Οσο κι αν σας καβλωνει το υπερτουμπανο σωμα της (προσωπικα, θεωρω πως εχει τα καλυτερα φυσικα βυζια που εχω πιασει στη ζωη μου!), πηγαιντε σε καποια με στοιχειωδη ορεξη και ευγενεια.

ακουω αρνητικα απο πολλους, εγω εχω περασει μια χαρα για μπουρδελο με ρενατα ... τι να πω
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
(Σχολια, λιγο μετα τη 2η δοκιμη με Ρενατα)

Λοιπον, η τυπισσα ειναι ο,τι χειροτερο απο χαρακτηρα και σερβις.
Κακοτροπη, ξινη, αντιερωτικη, απροθυμη στο γαμησι και βιαστικη.
Νομιζω οτι νοηματοδοτει την εννοια "ΞΕΠΕΤΑ".

Δε λεω, ημουν καβλβωμενος απο χτες βραδυ που την ειδα (τοτε, δεν ειχα πανω μου τα λεφτα) και μου καρφωθηκε στο μυαλο να της δωσω αλλη μια ευκαιρια (τελευταια φορα ηταν χαλια - ειχα αναρτησει και σχετικη κριτικη).

Τι να πω, εκλαψα τα λεφτα και τον κοπο (χιλιομετρα μες στο λιοπυρι, νταλα ο ηλιος).

Η τυπισσα ειναι highly NOT recommended. Οσο κι αν σας καβλωνει το υπερτουμπανο σωμα της (προσωπικα, θεωρω πως εχει τα καλυτερα φυσικα βυζια που εχω πιασει στη ζωη μου!), πηγαιντε σε καποια με στοιχειωδη ορεξη και ευγενεια.
Συμφωνω! Θυμαμαι την ειχα γαμησει μια μερα που ειχε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα και στη Φυλης δεν κυκλοφορουσε ψυχη! Αυτη ομως και παλι ηταν βιαστικη!!!  :headbang:



 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Συμφωνω! Θυμαμαι την ειχα γαμησει μια μερα που ειχε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα και στη Φυλης δεν κυκλοφορουσε ψυχη! Αυτη ομως και παλι ηταν βιαστικη!!!  :headbang:
Διαλεγει αποτι φαινεται,εγω οσες φορες εχω περασει μαζι της χυνω και απτα ματια.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Αχιλλεύς και Μαραθών...
Δυο σπουδαία ονόματα, γνωστά σε όλον τον πλανήτη, από τα αρχαία χρόνια μέχρι σήμερα.

Στη διασταύρωση των ομώνυμων οδών, στο ημιυπόγειο μπουρδέλο, μετά τα μεσάνυχτα, κυκλοφορεί η Ρωσίς Γιάννα.
Νεαρά, ευειδής, λεπτοφυής, δεινή πεοθηλάστρια.
Πράσινα μάτια, ενδεχομένως με τεχνητά μέσα.

Μουσική σε μεγάλη ένταση.
Έπαιζε ένα παλιό εμβατήριο της ΕΣΣΔ, σε κλαμπίσια διασκευή. Ήταν αυτό που είχε διασκευάσει πριν 70 χρόνια και το ΕΑΜ-ΕΛΑΣ, με στίχους "στ' άρματα - στ' άρματα..."
Με την ίδια μουσική χορεύουν συνομήλικες της Γιάννας με νεαρούς Ρώσους στα κλαμπ της Μόσχας.
Η Γιάννα χορεύει με ψωλές μπαρμπάδων σε υπόγεια λαϊκά μπουρδέλα των Αθηνών.

 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.239
Πόντοι
26.096
Αχιλλεύς και Μαραθών...
Δυο σπουδαία ονόματα, γνωστά σε όλον τον πλανήτη, από τα αρχαία χρόνια μέχρι σήμερα.

Στη διασταύρωση των ομώνυμων οδών, στο ημιυπόγειο μπουρδέλο, μετά τα μεσάνυχτα, κυκλοφορεί η Ρωσίς Γιάννα.
Νεαρά, ευειδής, λεπτοφυής, δεινή πεοθηλάστρια.
Πράσινα μάτια, ενδεχομένως με τεχνητά μέσα.

Μουσική σε μεγάλη ένταση.
Έπαιζε ένα παλιό εμβατήριο της ΕΣΣΔ, σε κλαμπίσια διασκευή. Ήταν αυτό που είχε διασκευάσει πριν 70 χρόνια και το ΕΑΜ-ΕΛΑΣ, με στίχους "στ' άρματα - στ' άρματα..."
Με την ίδια μουσική χορεύουν συνομήλικες της Γιάννας με νεαρούς Ρώσους στα κλαμπ της Μόσχας.
Η Γιάννα χορεύει με ψωλές μπαρμπάδων σε υπόγεια λαϊκά μπουρδέλα των Αθηνών.

Καλημέρα! Είσθε πολύ συνεπής στο καθήκον της ενημέρωσης. Νομίζω ότι το παλαιότερο αίτημα αξιοτίμων μελών να χρισθείτε < πορνορεπόρτερ > πρέπει να επανεισαχθεί προς την Διεύθυνση του σάϊτ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Έπαιζε ένα παλιό εμβατήριο της ΕΣΣΔ, σε κλαμπίσια διασκευή. Ήταν αυτό που είχε διασκευάσει πριν 70 χρόνια και το ΕΑΜ-ΕΛΑΣ, με στίχους "στ' άρματα - στ' άρματα..."
Ομολογώ δεν το ήξερα. Γνωρίζουμε το κομμάτι ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Διαλεγει αποτι φαινεται,εγω οσες φορες εχω περασει μαζι της χυνω και απτα ματια.
Αν διαλεγη που μαλλον ετσι φαινετε απο τα σχολια...Θα την τιμησο...θα ρισκαρο...και αν περασο καλα...θα την κανω στανταρ μ...ειναι μουναρα δε λεει να μεινο με την απορια...Αν και απο το σαλον αρισμα φαινετε πολυ  κεφατη,... :think:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Αν διαλεγη που μαλλον ετσι φαινετε απο τα σχολια...Θα την τιμησο...θα ρισκαρο...και αν περασο καλα...θα την κανω στανταρ μ...ειναι μουναρα δε λεει να μεινο με την απορια...Αν και απο το σαλον αρισμα φαινετε πολυ  κεφατη,... :think:
ΚΑλημερα συναγωνιστες θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο σχετικα με τα μαγαζια αυτα Αχιλλεως και Μαραθωνος59 γιατι εχουν το αντιμο στα20ευρω ενω βρισκονται στην ευρυτερη περιχη του μεταξουργειου και οι χωροι τους δεν ειναι καλιτεροι απο αυτους των αλλων μαγαζιων ειδικα σε αυτο που ειναι στη γωνια αχιλλεως κ'μαραθωνος το ενα δωματιο ειναι σαν κελι.Και απο υπηρεσιες ακριβως οι ιδιες οπως αυτες του10ευρου προκαταρκτικα μηδεν και γενικοτερα ξεπετες δεν θυμαμαι ποτε να ειχα τυχει ιδιαιτερων καλων υπηρεσιων οποτε σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειτε το20ευρο,τωρα φιλε FORMET οσον αφορα τη Γιαννα ειναι αρκετα εμφανιση ομορφη κοπελα και κεφατη στο σαλονι αλλα μεσα στο δωματιο ειναι τυποποιημενη σαν ρομποτ με δυνατο σημειο το τσιμπουκι που προσφερει κατα τα αλλα τιποτα ιδιαιτερο πιστευω οτι υπαρχουν πολυ καλιτερες περιπτωσεις καιμε λιγοτερα φραγκα αλλα και με ιδια εδω να πω οτι ολα αυτα που λεω ειναι προσωπικες αποψεις και προβληματισμοι και σιγουρα αλλοι συναγωνιστες θα εχουν διαφορετικες γνωμες οι οποιες απο μενα ειναι απολυτως σεβαστες καλη συνεχεια
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες, λόγω περιορισμένου χρόνου δεν μπορώ να έχω ενημέρωση για όλα τα απολύτως ενημερωτικά σχόλια που παραθέτουν στο site οι άξιοι "ρεπόρτερ" !!!!

υπάρχει κάποιος που ξέρει αν επέστρεψε η Ελενα-Αθηνά στο Αλκαμένους??? παρακαλώ ας κάνει μια ενημέρωση.

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων, καλά γαμήσια κ καλές διακοπές!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φωκαιας
17 ισογειο η ειρηνη του μπεμπα με φουλ
Μελαγχροινη με σαφως λιγοτερα κιλα,ομορφο προσωπο και ωραιο σωμα πλεον
17 οροφος εμμανουελα,καστανοξανθη,επισης αδυνατισμενη,αρκετα ψηλη,ωραιο θηλυκο κορμι
19 η αννα από φυλης 65β,λεπτη μελαγχροινη πιθανον τσιγγανορουμανα με φουλ,σαφως ενδιαφερουσα σαν κορμι
25α οροφος βανεσσα η βουλγαρα με ωραιο θηλυκο κορμι,ζουμερο στηθος,επισης αξιολογη
25β μαρια,μελαγχροινη ευσωμη κοπελα,η μοναδικη παραφωνια στη φωκαιας από αποψη εμφανισης
27 υπογειο,αννα η πολωνεζα,πολύ γλυκια κοπελα με λεπτο ομορφο κορμι και η φλωρη από φωκαιας 24,αδιαφορη για μενα
27 ισογειο ελενη,η ξανθια <<παμελα αντερσον>> της περιοχης,πολύ ομορφο προσωπο,ωραιο στηθος και υπεροχα ματια
27 οροφος καμελια,μελαγχροινη λεπτη σεξι τσιγγανορουμανα με φουλ προγραμμα
24 λαβυρινθος μαρια το καστανοξανθο νανοπουτανο,με τη μαθηματικη εννοια του ορου,ωραιο στηθος καλο κορμι με σεξουαλικη αυρα
Bεργας 3 η καιτη με την ελλη,δυο κοριτσια που παντα περνω παρα πολυ καλα μαζι τους,ειναι σαν φιλες μου πια
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
27 ισογειο ελενη,η ξανθια <<παμελα αντερσον>> της περιοχης,πολύ ομορφο προσωπο,ωραιο στηθος και υπεροχα ματια


φίλε η περιγραφή σου παραπέμπει σε Ελενα-Αθηνά!!! παρακαλώ επιβεβαίωσε !!!!
ευχαριστώ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

επιστροφή μετά τις διακοπές και επιθεώρηση των οίκων κατοχής! Ωραία ενημέρωση από τον φίλο Xilnik

Φυλής 71Α συνάντησα την νεαρή ξανθιά "Μεξικάνα" Άντζελα. Ψηλή με κορμάρα, όμορφη, τούμπανο.
Φυλής 71Β συνάντησα την νερόβραστη ξανθιά Νικόλ. Αδιάφορη και μάλλον βαριόταν.
Φυλής 69Β συνάντησα την όμορφη τατουατζού Λάουρα. Παντελώς αδιάφορη στο δωμάτιο παρά την ρόκ εμφάνιση.
Φυλής 65Α συνάντησα την όμορφη Ντιάνα, μια νεαρή κοπέλα, καστανομάλλα, μπιμπελό όπως είπε η τσατσά
Φυλής 65Β συνάντησα την teen μελαχρινή ομορφούλα Λάουρα. Παρά την ωραία εμφάνιση άκουσα ότι είναι χάλια στο κρεβάτι.
Φυλής 84Α συνάντησα την Ιωάννα, την νεαρή ασχημούλα, μελαχρινή κοπέλα. Παρόλα αυτά είχε δύο πελάτες. Λεπτή, μικροκαμωμένη, αδύνατη με μέτριο προσωπάκι.
Φυλής 84Β συνάντησα το σκληρό pro-milf Ελένη, μια κοπέλα καστανή, με ωραίο σώμα αλλά βαριεστημένο σαλόνι.
Φυλής 80 συνάντησα την νεαρή καστανομάλλα Γκαμπριέλλα.
Φυλής 61 συνάντησα την Τζούλια, την νεαρή σγουρομάλλα με πρόσωπο, σώμα λατινοαμερικανίδας.
Φυλής 74 συνάντησα την νεαρή Άννα, την κοντούλα μικροκαμωμένη μελαχρινή που εκπορνεύεται εκεί. Αναρωτιέμαι αν την έχει πάρει κανείς. Πάντως της παραδέχομαι ότι παρόλο το φτύσιμο που έχει φάει από εμένα, πάντα είναι ευδιάθετη
Φωκαίας 17Α συνάντησα την νεαρή Εμμανουέλλα ή όπως συστήθηκε στον Xilnik, Ειρήνη. Πρόκειται για μια όμορφη ψηλή μελαχρινή κοπέλα.
Φωκαίας 17Β συνάντησα, μάλλον ενημερώθηκα για την ύπαρξη της Εμμανουέλλας αλλά δεν έκατσα να την περιμένω.
Φωκαίας 19 συνάντησα την ψηλή promilf Άννα με το φιδίσιο κορμί
Φωκαίας 25Α συνάντησα την μελαχρινή ρόκ Βανέσσα με τα πρόστυχα ταττού.
Φωκαίας 25Β συνάντησα την γεματούλα Ρωσσίδα Μαρία
Φωκαίας 27Α συνάντησα δύο κοπέλες: την Φλώρη το καρτούν που έχει ομορφύνει πολύ και την νεαρή μικρούλα ¨Αννα.
Φωκαίας 27Β στο ισόγειο συνάντησα την ξανθιά βυζαρού Ελένη και στον όροφο την ψηλή μελαχρινή χαζούλα Καμέλια.
Παρασίου 36: τρείς κοπέλες: η γεματούλα Καρολίνα (πρώην Ντόρα από Φ200), η γεματούλα Μπέτυ και η Μαρία crazy κοτσίδες που είχε φούλ δουλεία
Λιοσίων 79Α συνάντησα την μικροκαμωμένη Νίνα που μου πρότεινε να περάσω με 15 γιούργια
Εξηκίου 18Β συνάντησα την νεαρή Πάολα με το ωραίο σφιχτό κορμί
Εξηκίου 18Γ συνάντησα την γνωστή πορνοστάρ Τζούλια. Κατάθεση.
Βέργας 3 στο πολυσυγκρότημα συνάντησα τις εξής κοπέλες:

  • [li]Στα δεξιά τις γεματούλες Στέλλα και Κατερίνα που αν και υστερούν εμφανισιακά από τις άλλες κοπέλες του ομίλου, ξεσηκώνουν τους πάντες με τις τρέλες τους.[/li]
    [li]Στα αριστερά την όμορφη pro-milf Κάτια και το σκληρό milf Έλλη. Θα έπαιρνα την Έλλη αν δεν είχα πάρει την Τζούλια αλλά επιφυλλάσομαι για την επόμενη φορά[/li]
    [li]Η νεαρή πετίτ Χρύσα[/li]

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Πρώτη τσάρκα μετά τα μπάνια, μάλλον απογοητευτική. Πολλά κλειστά σπίτια και λίγες αξιόλογες κοπέλες. Πάντως πέρασα καλά με την Τζούλια αν και δεν τρελάθηκα. Συγχαρητήρια σε όσους ενημερώνουν με την ζέστη μέσα στο κατακαλόκαιρο!  :rockon: :rockon:
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
συγχαρητήρια σε όλους για τις λεπτομερείς ενημερώσεις!!!!!

"27 ισογειο ελενη,η ξανθια <<παμελα αντερσον>> της περιοχης,πολύ ομορφο προσωπο,ωραιο στηθος και υπεροχα ματια " από φίλο "Xilnik"

και "Φωκαίας 27Β στο ισόγειο συνάντησα την ξανθιά βυζαρού Ελένη" από "dawn"  

παιδιά πρόκειται για την Έλενα-Αθηνά που εργάζεται κ Αλκαμένους ; Ευχαριστώ.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
η βικτωρια που ειναι στο βεργας ειναι αυτη απο αχαρνων 85?
 

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς ποιες δουλεύουν στο Βέργας 3 πρωινές ώρες;

Επίσης στην οδο Βέργας αλλα δεν θυμάμαι σε ποιο είχα δει μια ωραία μιλφ πριν 2-3 μήνες με πλούσιο στήθος αλλα δεν θυμάμαι καθολου σε ποιο ξέρει κανείς ποιες είναι εκεί με τετοια χαρακτηριστικα μέτριου αναστήματος ;

Δεν παταω συχνα εκεί και δεν τα ξέρω καλά :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom