Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (4 μέλη και 141 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96

ξερολας???

εγω σε γενικες γραμμες συμφωνω με το παιδι... anyway, για να μην ειμαστε off topic, μια γρηγορη ενημερωσουλα για τα πεπραγμένα μας αποψε...

από φυλης και φωκαιας σε οσα μπημακε με τον therion ηταν οι ιδιες, με εξαιρεση μια ψηλη μελαχρινη στο Φυλης 59 πανω με συμπαθητικο προσωπο και αναλογιες, "ξαδερφη" της Εμανουελας του Φ65... είναι 2-3 μερες που δουλευει τωρα...

τωρα θα μιλησω για μενα, από καταθεσεις, εγω μπηκα στη Βαλερια από Φυλης 54, 2η φορα, καλο κλιμα gfe, φιλακια, αγκαλιτσες, καλη διαθεση, αν και κραταει τις αποστασεις της (φιλια στο στομα όχι, αλλα νομιζω ότι μπορει και να δεκτει αν πιεσεις). Ολες τις στασεις χαλαρα, πολύ μετρια εως κακη πιπα, της αρεσει το γλυφομουνι, είναι καθαρη, τρυφερη, με διαθεση και ανεση χρονου στο δωματιο... αυτά. Αν επρεπε να βαθμοληγησω το value for Money της συνεύρεσης, 7/10. Χρονος γυρω στα 12 λεπτα.

2η καταθεση στο Μεταξουργειο, στη Μαρια από Ιασωνος 33, που την εχω παρει αρκετες φορες τον τελευταιο μηνα. Πολύ καλο κλιμα gfe, όχι φιλια στο στομα, πολλα φιλια σε λαιμο, στηθος κλπ,, καλουτσικη πιπα, πολύ παθος στο σεξ, απλα λιγο βιαστικη. Δεδομενου ότι είναι 10αρικο, το value for Money 8/10, σταθερα σχεδόν σε ολες τις συνευρέσεις μας. Μεσος χρονος στο δωματιο κατω από 7-8 λεπτα όμως.

3η καταθεση παλι στο Μεταξουργειο, σε μια Χριστινα στην Ιασωνος 1. μελαχρινη λεπτη πιτσιρικα με βυζαρες και ομορφο προσωπο. Πολύ καλο gfe κλιμα με κουβεντουλα, χαδακια και φιλακια στους λαιμους, πολύ κακη πιπα, δεκτικη σε φιλια παντου, 69 πολύ διστακτικα, αλλα οκ, και αρκετα τρυφερη στο σεξ, αλλα χωρις πολλη συμμετοχη. Μου εκανε καλη εντυπωση που καναμε πλαγιαστο, και γενικα ενιωσα μια οικειοτητα και σαν να με συμπαθησε... Σαν value for Money 7/10, αλλα δεν περασα ασχημα... ομορφο μωρο. Θα ανεβασω και κριτικη...

Αυτά από μενα, καλο βραδυ παιδια  :sunglasses:

EDIT

Πέρασα από το Φυλής 74 και η καριόλα καροτομάλλα Αλβανίδα Νάνσυ με τις βυζάρες με ενημέρωσε ότι η Τερέζα δε θα ξαναδουλέψει... Που το ήξερε και με θυμόταν η πουτάνα ότι είχα περάσει με αυτή; Ήμαρτον!  :think: Παντρεύτηκε, με Αλβανό μου λέει! Χεστήκαμε, άντε και καλούς απογόνους...  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πέρασα από το Φυλής 74 και η καριόλα καροτομάλλα Αλβανίδα Νάνσυ με τις βυζάρες με ενημέρωσε ότι η Τερέζα δε θα ξαναδουλέψει... Που το ήξερε και με θυμόταν η πουτάνα ότι είχα περάσει με αυτή; Ήμαρτον!  :think: Παντρεύτηκε, με Αλβανό μου λέει! Χεστήκαμε, άντε και καλούς απογόνους...  :grin:

μάλλον εννοεί ότι δεν θα ξαναψουλέψει για αυτόν ίσως και τον άλλο μήνα. Όταν σφίξουν τα ζωνάρια μια χαρά θα την ξαναστείλει στο κουρμπέτι ο τυπάς.
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
kalhspera,ξερετε κανενα μαυρακι ωραιο τωρα στο μεταξι?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
από φυλης και φωκαιας σε οσα μπημακε με τον therion ηταν οι ιδιες, με εξαιρεση μια ψηλη μελαχρινη στο Φυλης 59 πανω με συμπαθητικο προσωπο και αναλογιες, "ξαδερφη" της Εμανουελας του Φ65... είναι 2-3 μερες που δουλευει τωρα...

[size=12pt]Είναι της μόδας μάλλον το όνομα Αντελίνα...και αυτήν έτσι την λένε..........ωραία κορασίδα πάντως.....
[/size]

[size=14pt]Πάμε και για μια ενημέρωση...........!!!
[/size]
[size=14pt]Φυλής[/size]

[size=12pt]40 Έλενα (Η γνωστή Ρωσίδα)
54 Βαλέρια (ωραίο/σχετικά ψηλό πιπίνι)
56 Ορόρα (Αρκετά καυλιάρικο μωρό...αλλά έχει χαλάσει λίγο)
66 Α Ρενάτα
67 Εμμανουέλα (είχε βγει στην πόρτα και μας χαιρέτησε)
69 Α Τζούλια
69 Β Λάουρα (πλαδαρό σώμα)
71 πάνω Νέλυ (έχει γίνει πολύ στυλιάρι,σχόλαγε την είδαμε κάτω....και μας καληνύχτησε)
71 κάτω Στεφανία με την κωλάρα
74 αριστερά Νάνσυ (μπάζο,έκλεισε τον οίκο νωρίς και την έκανε με έναν τύπο με μηχανάκι)
86 κάτω Αλίνα (έχει γίνει καυλαντίστρια)
86 πάνω Μισέλ (αρκετοί λένε ότι μυρίζουν οι μασχάλες τις,δεν το έχω καταλάβει εγώ)
84 πάνω Γκαμπριέλα (το καλύτερο μωρό)
84 κάτω Ανδριάνα (φόλα)[/size]
[size=12pt]134Β Μαρία (από Ιάσωνος 1 κτλ....φόλα)[/size]


f6gV6fA.jpg


ncO6gx5.jpg




[size=12pt]7 το απόγευμα....βρέθηκα Μεταξουργείο........κατέθεσα πάλι.........Εσμεράλντα - Ιάσωνος 20Γ.......
Να προσθέσω απλά ότι η Λαρίσα εθεάθη να εργάζεται πάλι Κολωνού 23.............
[/size]


VL79WvZ.jpg


p4X9R8J.jpg
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
den θυματε κανεισ για κανα ωραιο μαυρακι τωρα να παιζει σε κανα ρδελο?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η Ορορα για μενα τωρα ειναι πιο ομορφη απο ποτε..
Εχει παρει 1-2 κιλακια και μεγαλωσε και το στηθος και το κωλαρακι της εγινε λιγο πιο τουρλα!  :cum:

Οσο για την βρωμερη ΜπαζοΕσμεραλντα που ξαναπηγες, το αφηνω ασχολιαστο...  :S :badair:

Ναι είναι "μπιχλιάρα"... :S...αλλά με καυλώνει.....  :cum: www.slang.gr/lemma/show/mpixla_82]http://www.slang.gr/lemma/show/mpixla_82[/url]
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η Ορορα για μενα τωρα ειναι πιο ομορφη απο ποτε..
Εχει παρει 1-2 κιλακια και μεγαλωσε και το στηθος και το κωλαρακι της εγινε λιγο πιο τουρλα!  :cum:

Οσο για την βρωμερη ΜπαζοΕσμεραλντα που ξαναπηγες, το αφηνω ασχολιαστο...  :S :badair:

η ορόρα στην αρχη ηταν καλουτσικη τωρα εχει χαλασει τελειως
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Νταξει γουστα ειναι αυτα, παω πασο μυστη μου  :dunno:

δεν μπορώ να καταλάβω πως αρέσει η κοπελα αυτή ... σαν κεφτες ειναι η κοντοπουτανη, 1000 φορες Ελληνίδα σε τέτοιο στυλ ξεφτυλίζει το ρουμανικο ειδος  :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=12pt]Είναι της μόδας μάλλον το όνομα Αντελίνα...και αυτήν έτσι την λένε..........ωραία κορασίδα πάντως.....
[/size]

[size=14pt]Πάμε και για μια ενημέρωση...........!!!
[/size]
[size=14pt]Φυλής[/size]

[size=12pt]40 Έλενα (Η γνωστή Ρωσίδα)
54 Βαλέρια (ωραίο/σχετικά ψηλό πιπίνι)
56 Ορόρα (Αρκετά καυλιάρικο μωρό...αλλά έχει χαλάσει λίγο)
66 Α Ρενάτα
67 Εμμανουέλα (είχε βγει στην πόρτα και μας χαιρέτησε)
69 Α Τζούλια
69 Β Λάουρα (πλαδαρό σώμα)
71 πάνω Νέλυ (έχει γίνει πολύ στυλιάρι,σχόλαγε την είδαμε κάτω....και μας καληνύχτησε)
71 κάτω Στεφανία με την κωλάρα
74 αριστερά Νάνσυ (μπάζο,έκλεισε τον οίκο νωρίς και την έκανε με έναν τύπο με μηχανάκι)
86 κάτω Αλίνα (έχει γίνει καυλαντίστρια)
86 πάνω Μισέλ (αρκετοί λένε ότι μυρίζουν οι μασχάλες τις,δεν το έχω καταλάβει εγώ)
84 πάνω Γκαμπριέλα (το καλύτερο μωρό)
84 κάτω Ανδριάνα (φόλα)[/size]
[size=12pt]134Β Μαρία (από Ιάσωνος 1 κτλ....φόλα)[/size]


f6gV6fA.jpg


ncO6gx5.jpg




[size=12pt]7 το απόγευμα....βρέθηκα Μεταξουργείο........κατέθεσα πάλι.........Εσμεράλντα - Ιάσωνος 20Γ.......
Να προσθέσω απλά ότι η Λαρίσα εθεάθη να εργάζεται πάλι Κολωνού 23.............
[/size]


VL79WvZ.jpg


p4X9R8J.jpg

Τέλος να προσθέσω ότι στο Φ.109Β....η Άννα Πίτσος...δεν μας έκανε την τιμή να βγει στο σαλόνι............. :sleeping:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
den θυματε κανεισ για κανα ωραιο μαυρακι τωρα να παιζει σε κανα ρδελο?
και στο Κολωνου 15 δεξια στη μεταμεσονυχτια βαρδια δουλευει μια μαυρη με αξιολογο κορμι
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
αν και είναι λίγο ανεπίκαιρη τώρα γράφω για μια σύντομη τσάρκα της Κυριακής κατά τις 19.00-21,00.....ξεκίνησα από Αλκιβιάδου 16α όπου πήρα Σοφία , προφανώς ήταν λάθος μου που δεν σεβάστηκα τον αξιότημο καθηγητή της διαδικτυακής παρέας professor   , παρασύρθηκα από την εμφάνισή της που είναι πολύ ελκυστική ειδικά τα ματια της και το κατσαρό μαύρο μαλί της , αλλά παγοκολώνα και απόμακρη αν και το νινί της κοκκίνησε έντονα όταν μετά πολύ δυσκολίας με άφησε να εισέλθω σε αυτό με μπλοκάρισμα από μέρους της ώστε η διείσδυση να είναι ημιτελής και βασανιστικά αργή ....τελείωσα με το ζόρι έχοντας αρκετές μέρες να κατέβω για ζευγάρωμα...
Στη συνέχεια για να εξοικονομήσω πόρους πήγα Μετάξυ αποφασισμένος σε όποιο μπω και είναι συμπαθής να την τιμήσω ώστε να ρεφάρω την προηγούμενη ήττα. μπαίνω στο Κολωνού 23α και β  είχε κάτι αδιάφορα , μπαίνω καίι στο Κολωνού 27β ισόγειο και πετυχαίνω την Ντενίσα . Κλάσσικά πούλαγε τρέλα στο σαλόνι και όλα τα δωμάτια γεμάτα ....όμορφη εμφανισιακά 24 ετών κατά δήλωση της όταν μιλήσαμε για λίγο στο δωμάτιο και σωματότυπος στυλιάρι δηλαδή skinny  και βυζάκι 2 άρι ....όπως ακριβώς θέλω να είναι η γυναίκα .... αλλά ενώ ξεκινήσαμε ωραία και παιχνιδιάρικα τρελίτσα αυτή τρελίτσα και εγώ μου την έσπασε στο τέλος που στα 9-10 λεπτά με παράτησε κυριολεκτικά στα κρύα του λουτρού ενω θα χρειαζόμουν το πολύ 1 λεπτό ακόμη για να τελειώσω ισχυριζόμενη ότι δεν μπορεί να κάτσει πάνω από 10 λεπτά γιατί τα άλλα δωμάτια είχαν κόσμο .....κρίμα γιατί είχα ενθουσιαστεί και με το σώμα της και τα παιχνιδίσματα που κάνει σαν να είναι ανήλικο κορίτσι....
 Οπότε ανηφορίζω λίγο πιο πάνω στην Κολωνού 15 μπαίνω πρώτα στο αριστερό όπου ήταν 2 κοπέλες μία αδύνατη που παραλίγο να την τιμήσω και την έχω ξαναδεί και στο Κολωνού 11 και μία εύσωμη .... αλλά επειδή καυλαντίζανε με 2 νεαρούς που προσπαθουσαν να τους πείσουν να περάσουν στο δωμάτιο και επιπλέον με χαιρέτησαν με πληθυντικό ευγενίας "γεια σας " που με πλήγωσε γιατί με έκανε να νιώσω έντονα την διαφορά ηλικίας μας λέω ας πάω στο δεξί σπιτάκι μήπως και συναντήσω εκεί την τύχη μου και αν όχι ξαναγυρίζω να πάρω την αδύνατη...εκεί λοιπόν συναντάω την Άντζελα μια σκιννυ και βραχύσωμη κοπέλα (όνειρο κατ εμέ) με όμορφα μάτια αλλά πολύ έντονο make up οπότε και πέρασα μέσα.... χαδάκια , φιλάκια (αν και το make up ενοχλούσε τη γλώσσα μου),τριψίματα ,ωραίο στοματικό ....αλλά στη διείσδυση και αυτή με εμπόδισε λίγο στην αρχή αλλά μετά βρήκαμε το σωστό ρυθμό ... στο τέλος για να μην την κουράσω και επειδή ήθελα να τελειώσω οποσδήποτε γιατί είχα φορτώσει υλικό από την προηγούμενη συνεύρεσή μου με την ντενίσα της ζήτησα να με πιρφορίσει και να τελειώσω στην κοιλίτσα της ....Συνολο 20+10+10=40 ευρω και οι 3 συνευρέσεις με μια γλυκόξινη ανάμνηση στο τέλος που αποχώρησα....
  Τέλος κατεβαίνω και σήμερα Δευτέρα κατά τις 22,30 αυτή τη φορά στη Φωκαίας σε αναζήτηση Ρουμάνας για να έρθω σε μια συναισθηματική ισοροπία αποφασισμένος και πάλι στο πρώτο στυλιάρι που θα συναντήσω να το τιμήσω ...μπαίνω πρώτα Φωκαιας 19 και βλέπω Ιζαμπέλλα ,αδύνατο 0% , μακρύ μαύρο μαλλί , έντονο βάψιμο , φορούσε και ένα μπλέ ή γαλάζιο δικτυωτό καλσόν φορούσε και τις ροζ πλατφόρμες της και ήταν σαν να ξεπήδησε από τσόντα....δίνω το 20άρι στην ευγενική ξανθιά βοηθό που άλλεσ φορές είναι άνετη με τους χρόνους όπως σήμερα και άλλες φορές είναι λίγο πιεστική μετά το 8-λεπτο και μπαίνω στο δωμάτιο ..... σήμερα το καταευχαριστήθηκα η κοπέλα έκανε στοματικό χωρίς σκουφάκι χωρίς δυσανασχέτηση , χαϊδέματα σε όλο το σώμα φιλάκια και στο λαιμό και στο στόμα πεταχτά και στο τέλος πιρφόρισμα στο στήθος της ....22,45 είχα πάρει το δρόμο της επιστροφής....
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
... στη Φωκαίας σε αναζήτηση Ρουμάνας για να έρθω σε μια συναισθηματική ισοροπία ...
...
Αναζήτηση συναισθηματικής ισορροπίας στα μπουρδέλα;
Καλή επιτυχία...:S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλησπερα τυποι μου,εχω να αναφερο σε 2τερη συνεβρεση με την μισελ...λαμια σχεση...ηταν μεν καλη....αλλα τυπικη πολυ!αναψαν τα φωτα κανονικα,αλλα αμεσος με ρωτησε αν εχω ξαναπεραση δεν με θυμοταν...της ειπα κτλ..μου λεει α οκ,μετα απομακρυνετε και κανει μετρια πιπα...δυνατη!με ρωτα απο μον η της αν μαρεσι και αλλαξε ρυθμουσ αμεσος....στο γαμιση κανονικι σταση μονο....και δεν μαφηνε να την αγκαλιασο...μολις καυλοσα καλα και εγινε ακοντιο...εβαλε το χερι της για να μην μπαινει καλα μεσα....και εχυσα ετσι εξ αποστασεος δηλαδη......ευτηχος που μου ηταν πετρα και ειχε μακρυνη πολυ καλα....αλλιως θαταν αποτυχια....ξερει κανεις αν εχει η μισελ σκαμπανεβασματα...;; η να την χαλασε η κριτικι μου.....η προηγουμενη.....η οτι αλλο νομιζιτε τυποι μου τα συμπερασματα δικα σας.....η στηλτε εδω η π.μ οτι θελετε  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Η Ορορα για μενα τωρα ειναι πιο ομορφη απο ποτε..
Εχει παρει 1-2 κιλακια και μεγαλωσε και το στηθος και το κωλαρακι της εγινε λιγο πιο τουρλα!  :cum:

Οσο για την βρωμερη ΜπαζοΕσμεραλντα που ξαναπηγες, το αφηνω ασχολιαστο...  :S :badair:

ποτέ δεν μου άρεσε. Την είδα και εκτός μπουρδέλου και την βρήκα αδιάφορη. Βέβαια περί ορέξεως...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
ποτέ δεν μου άρεσε. Την είδα και εκτός μπουρδέλου και την βρήκα αδιάφορη. Βέβαια περί ορέξεως...
καλησπερα συνοδοιποροι θα ηθελα να συμπληρωσω οτι γενικοτερα οι περισσοτερες που εχω δει στο δρομο ειναι πολυ αδιαφορες πραγματικα για οσους εχουν υπαρξει φοιτητες κατα το παρελθον η σπουδαζουν τωρα ας παρατηρησουν ποσο ανωτερες ειναι οι Ελλληνιδες νεαρες φοιτητριες ειδικα σε σωμα τεραστια διαφορα με ολες αυτες τις ρουμανες
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλησπερα συνοδοιποροι θα ηθελα να συμπληρωσω οτι γενικοτερα οι περισσοτερες που εχω δει στο δρομο ειναι πολυ αδιαφορες πραγματικα για οσους εχουν υπαρξει φοιτητες κατα το παρελθον η σπουδαζουν τωρα ας παρατηρησουν ποσο ανωτερες ειναι οι Ελλληνιδες νεαρες φοιτητριες ειδικα σε σωμα τεραστια διαφορα με ολες αυτες τις ρουμανες
Ναι, αλλά δεν τις γαμάς με 20 ευρώ...
Έχει μωρά στα μπουρδέλα που μετράνε και με το καθημερινό ντύσιμο έξω, αλλά σημασία στο μπουρδέλο έχει πώς θα είναι γυμνή και όχι ντυμένη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom