Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (31 μέλη και 334 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Κολωνου 23 !!
H τιμη ειναι πλεον στα 15 ευρω απλο προγραμμα, ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...

ξεροχύνω με ρομαντικό τζάκι  :cum:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Κολωνου 23 !!
ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...

η κρίση θα αντιμετωπισθεί με αντικυκλική πολιτική επενδύσεων και τόνωση της ζήτησης αλά Κέυνς.

όλα τα λεφτά η απομίμηση τζακιού.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Κολωνου 23 !!
H τιμη ειναι πλεον στα 15 ευρω απλο προγραμμα, ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...
οντως ο χωρος ειναι πολυ καλος για τα δεδομενα του μεταξουργειου  ;)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ιπποτη τεραστια τσουρκιά το ψευτικο τζακι?πες μας τη γνωμη σου,κανε ενα σχολιο :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Κολωνου 23 !!
H τιμη ειναι πλεον στα 15 ευρω απλο προγραμμα, ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...

με το τζάκι ο ρομαντισμός φτάνει σε άλλα επίπεδα. Αν προσφέρουν και ένα ποτήρι μπράντυ τότε θα είναι πραγματικά άπιαστοι.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Κολωνου 23 !!
H τιμη ειναι πλεον στα 15 ευρω απλο προγραμμα, ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...
Μήτσο πρώτος πέρασες;? :rockon: :rockon: :rockon:
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μιλάς με γρίφους μάγε. Γιατί δεν λες τι έπαιξε, να ξέρουμε και εμείς που είμαστε πελάτες; Τι σημαίνει ότι συναγωνιστές "μάγκεψαν" πολύ;

'Επαιξε ότι πηραν τόσο θάρρος κάποιοι πελάτες από άλλες φορές που πήγαιναν και έκαναν η σχεδόν επέβαλλαν έξτρα βάση συνήθείας που δεν μπορούσε να τους πεί όχι πλέον. Αυτό εννοούσα. Αυτά μου είπε η ίδια αν και δεν ειμαι πελάτης της, ζήτημα να την πήρα 4-5 φορές σε όλη την καριέρα της..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση έχει αναλάβει να κάνει ο BMWPOWER...............εγώ κατέθεσα Εμμανουέλα Φ.65 πάλι,για κάποιο λόγο......... :thumbsup:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Ενημέρωση έχει αναλάβει να κάνει ο BMWPOWER...............εγώ κατέθεσα Εμμανουέλα Φ.65 πάλι,για κάποιο λόγο......... :thumbsup:

Και εγώ μόλις γύρισα από Αλιόνα Φ.84β.Τι στοματικό κάνει η άτιμη...!Απίστευτη είναι... :pipa2:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
respect  :rockon: δεν θα την έλεγα σύντομη την ενημέρωση σου πάντως,ίσα ίσα είναι αναλυτικότατη
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ενημέρωση έχει αναλάβει να κάνει ο BMWPOWER...............εγώ κατέθεσα Εμμανουέλα Φ.65 πάλι,για κάποιο λόγο......... :thumbsup:

η ποντικόφατσά της πρέπει να είναι πολύ ρομαντική καθώς την γαμάς. Έχει σωματάρα πάντως.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
η ποντικόφατσά της πρέπει να είναι πολύ ρομαντική καθώς την γαμάς. Έχει σωματάρα πάντως.
Για το σώμα της πήγα πάλι...........και την άνεση χρόνου....υπηρεσιών (δεν θα αναφερθώ)....... ;)

Πσσσσσσσσσσ ημερησια ενημερωση των κλωνων εχει γινει η ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, οπως πολυ σωστα λεει ενας καλος μου φιλος  :cheesy:
Τελος παντων..
Ας γραψω μια συντομη ενημερωση να τιμησω τα γαλονια μου γιατι κοντευω να ξεχασω πως γινεται...
Γραφω για 2η βαρδια Φυλης με εξουσιοδοτηση Προεδρου

ΦΥΛΗΣ

56 Νταιανα του Μπιλλυ13 ομορφο καυλωτικο μελαχρινο στυλιαρι πλεον, απλο

65Β Εμμανουελα το καυλωτικο μελαχρινο στυλιαρι με την ποντικοφατσα και το ανυπαρκτο στηθος, εχει τιμηθει με σουπερ εντυπωσεις, απλο ανακοινωνει

84Α (Α)Λινα καινουριο ομορφο πιπινακι με ωραιο σωμα και μικρο στηθος, στα υποψη για δοκιμη, οποιος εχει παει ας ενημερωσει παρακαλω, απλο ανακοινωθηκε

86Α Γκαμπριελα νεα αφιξη, παρα πολυ ομορφο ξανθο πιπινακι, αδυνατη(σχεδον στυλιαρι) με καλο σωμα και μικρο στηθος, ξεροχυσε ασχημα ο Μπιλι13, υπεραπλο(ουτε καν 69) ανακοινωθηκε και ξενερωσαμε

99 Σοφη ενας ξανθος τρομακτικος γεροτραβελος


Αυτα τα ολιγα για σημερα
Καλο ξημερωμα

Να συμπληρώσω.........μου επιτρέπεις μπέμπα μου.......... :rockon:
Η τσάρκα έγινε μαζί με Πρόεδρο sotirof και billy13 - επικεφαλής ο BMWPOWER -  :cool2:

Η Νταϊάνα έκραζε ένα μαλάκα στο δωμάτιο και βγήκε στραβωμένη........ :S
Εγώ έσπασα για λίγο και πέρασα με Εμμανουέλα (δεν ανεβάζω πάλι κριτική,απλά πέρασα σούπερ....20 λεπτά πάλι δωμάτιο  :boobies: )
Στο 84Α,ο μπέμπας έπαθε παράκρουση με την κορασίδα......βλέπω να κάνει τον κασκαντέρ.... :cum:
Το μωρό του 86Α με κόλασε......πραγματικά....ρωτάω την υπηρεσία για 69 και είπε πως δεν κάνει...... :huh: :huh: :huh:
....της είπα μήπως την ψήσει να κάνει....αλλά δεν.....η καλύτερη παρουσία εχθές μακράν στα σπιτάκια,ακριβώς ότι μου αρέσει.... :boobies:
Και για το cult-ιλίκι......περάσαμε και είδαμε τον Σοφία στο Φ.99......πάντως όλο το "χαρτί" ήταν το μαλλί του υπηρέτη (περούκα;  :grin: )......σε "κορακί" απόχρωση.....
Καλημέρα....... :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom