Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
α ναι!τωρα καταλαβα...τη ναταλι-τσιαντακης λες :grin:

οχι,δεν ειναι αυτη η ναταλι στο μεγ. αλεξ. 15...

τη ναταλι του μεγ.αλεξ. 15 δεν την ειχα δει σε κανενα μπουρδελο πριν απ αυτο που ειναι τωρα...

Α.οκ........ναταλι τσιαντακης.χαχαχαχαχα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Η νυχτερινη βαρδυα στο μεταξυ ξεκινα στις 23.00???διοτι στο αλεξανδρου 28 ξεκινησε τοτε.....επειδη σκοπευω να γνωρισω και τη ναταλι απο το 15 μη παω μια ωρα νωριτερα......
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
η ναταλι που δουλευε και στο βεργας 2…..αλλα και αγκυρας…..πολυ γνωστη υπαρχουν κριτικες.κοιτα στο περγαμου στον οροφο δουλευε και η ζανα πριν δυο τρια χρονια και μετα κατεληξε μ.αλεξανδρου 15…οποτε υποθετω αφου μου λετε για μια ναταλι στν αλεξανδρου αμεσως σκεφτηκα τον συνδυασμο ζανας-περγαμου-μ.αλεξανδρου-ναταλι-περγαμου μ.αλεξανδρου..πρεπει να ειναι αλυσιδα.
Η Ζάνα που λες είναι η ίδια που δουλεύει καιρό τώρα τα απογεύματα στην Κολωνού 47 ισόγειο; Αυτή που λέω εγώ είναι γκιλφ με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων χοντρή και φημίζεται για την πίπα της... αδιάφορη παντελώς!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Eπιστροφη της ελενας της πειραιωτισσας (η' διαφορετικα της αθηνας απο Φωκαίας 27Β ισογειο)σημερα τπ πρωι στην αλκαμενους 117 και φυσικα καταθεση
Μια πολυ ομορφη καταθεση που με αφησε πληρως ικανοποιημενο και γεματο
Ακομη ν αναφερω οτι η χριστινα απο διδυμου 18 υπογειο και ισογειο,η ψηλη μελαγχροινη νταρντανα με τη καλη εννοια δουλευει δροσοπουλου 98 συμφωνα με τα λεγομενα μιας υπηρεσιας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Eπιστροφη της ελενας της πειραιωτισσας (η' διαφορετικα της αθηνας απο Φωκαίας 27Β ισογειο)σημερα τπ πρωι στην αλκαμενους 117 και φυσικα καταθεση
Μια πολυ ομορφη καταθεση που με αφησε πληρως ικανοποιημενο και γεματο
Ακομη ν αναφερω οτι η χριστινα απο διδυμου 18 υπογειο και ισογειο,η ψηλη μελαγχροινη νταρντανα με τη καλη εννοια δουλευει δροσοπουλου 98 συμφωνα με τα λεγομενα μιας υπηρεσιας

2 πολύ καλές πληροφορίες σε άμεσο χρόνο!!!
μπραβο ρεπόρτερ καζανόβα για τις ΄καθημερινές σου όμορφες και εγκυρότατες ενημερώσεις!
ευχαριστούμε!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Η Ζάνα που λες είναι η ίδια που δουλεύει καιρό τώρα τα απογεύματα στην Κολωνού 47 ισόγειο; Αυτή που λέω εγώ είναι γκιλφ με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων χοντρή και φημίζεται για την πίπα της... αδιάφορη παντελώς!

Ναι γιαυτη τη ζανα λεω....αδιαφορη πιπα..για τη ναταλι λες???
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
2 πολύ καλές πληροφορίες σε άμεσο χρόνο!!!
μπραβο ρεπόρτερ καζανόβα για τις ΄καθημερινές σου όμορφες και εγκυρότατες ενημερώσεις!
ευχαριστούμε!
Eπιστροφη της ελενας της πειραιωτισσας (η' διαφορετικα της αθηνας απο Φωκαίας 27Β ισογειο)σημερα τπ πρωι στην αλκαμενους 117 και φυσικα καταθεση
Μια πολυ ομορφη καταθεση που με αφησε πληρως ικανοποιημενο και γεματο

Ακομη ν αναφερω οτι η χριστινα απο διδυμου 18 υπογειο και ισογειο,η ψηλη μελαγχροινη νταρντανα με τη καλη εννοια δουλευει δροσοπουλου 98 συμφωνα με τα λεγομενα μιας υπηρεσιας

Γυρισε η αθηνα στα παλια λημερια ε? Μετο παλιο της ονομα ομως.?? ...μου ειχε πει οτι δε θα ξαναεπεστρεφε ποτε ξανα εκει....αληθεια αυτη η χριστινα την εχω δει πολλες φορες στο
τσακ να περασω αλλα κατι δε μου εκανε κλικ......ειναι καλη?????ποιο ειναι το δυνατο της σημειο????ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις...ιδιαιτερα για την αθηνα(αδυναμια μου).

 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ωπ σορρυ λαθος παραθεση για xilnik πηγαινε αντι για ζερο
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τη Ζανα πλεον οι μερακληδες θα τη βρισκετε Αδανων2 τα πρωινα και Κολωνου47 ισογειο τα απογευματα  :pipa1:

Για πολυ μερακληδες ομως...κοιλαρες κολλαρες βυζαρες και μουνι..μπαινεις ολοκληρος μεσα..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ποσους τονους σπερματος εχει φαει αυτη η γυναικα.....μια φορα στο ενδοξο παρελθον ειχε κατσει με τη τιτανια κολαρα της στη μουρη μου καθως με τσιμπουκωνε και..γω αντι να ελευθερωθω...καραγουσταρα την ασφυξια σε συνδυασμο με αυτο το υπερτσιμπουκι...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
Μαγνησιας 1 κατερινα,εμοιαζε αρκετα στην κατερινα την κριτικια,φουλ προγραμμα
Μελαγχροινη μεταmlf με πολύ φαρδια περιφερεια
...
Νομίζω ότι αυτή είναι.

...
Καλύμνου 36 ο οίκος δεν έχει φωταάκι απ έξω , χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν , στο σαλόνι καθόταν ένας κύριος με γυαλιά , η υπηρεσία μου λέει ότι δουλέυει η Ναταλί , μιά καστανόξανθη ψηλή χοντρή μίλφ
με 2άρι βυζί , τι πρόγραμμα έχει ρωτώ ,ωραίο απαντάει η υπηρεσία.....γελάω και μου λέει ρωτήστε τον κύριο είναι πελάτης της , ο κύριος κόμπλαρε αλλά μου είπε τσιμπούκι και πισωκολλητο.
...
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.601
Πόντοι
39.662
πρεμιερα σημερα για Λαρισα απο το ιασ 20 σε καινουριο οικο στο Κολωνου 23 !!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
πρεμιερα σημερα για Λαρισα απο το ιασ 20 σε καινουριο οικο στο Κολωνου 23 !!
άντε τύπε μου... σωραίος! και προχθές που περνούσα απ' έξω ήταν η πόρτα ανοιχτή, μέσα γίνονταν έργα και έβλεπα φωτάκια και ρώτησα έναν μάστορα που με κοιτούσε όταν κόζαρα μέσα  - καλά κατάλαβα για το ότι είναι νέο σπιτάκι; και μου απάντησε όχι! Τι ρώτησα και γω τον μαλάκα αφού έκανε μπαμ βλέποντας το μέσα... ωστέ η Λαρίσα φρεσκοσιλικονάτη σε νέο ολοκαίνουριο σπίτι... :boobies: :boobies: :boobies:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.601
Πόντοι
39.662
Κολωνου 23 !!
H τιμη ειναι πλεον στα 15 ευρω απλο προγραμμα, ο χωρος ειναι πραγματικα πολυ ομορφος με ωραια διακοσμηση επιπεδου στουντιο τολμω να πω σιγουρα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στο μεταξουργειο ...
 

Συνημμένα

  • IMAG0163.jpg
    IMAG0163.jpg
    363,8 KB · Εμφανίσεις: 49
  • IMAG0165.jpg
    IMAG0165.jpg
    399,9 KB · Εμφανίσεις: 45

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αληθεια αυτη η χριστινα την εχω δει πολλες φορες στο
τσακ να περασω αλλα κατι δε μου εκανε κλικ......ειναι καλη?????[glow=red,2,300]ποιο ειναι το δυνατο της σημειο????[/glow]ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις...ιδιαιτερα για την αθηνα(αδυναμια μου).
τα δοντια της :tooth:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom