Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (19 μέλη και 237 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ποια είναι αυτή η Ειρήνη?Καμιά με τακούνια φαντάζομαι...!Δεν ξέρω.. πάντως.. εκεί ήμουν γύρω στις δέκα και.. οπότε μάλλον πέτυχα την βραδυνή βραδυνή βάρδια.Άδικα μ'ευχαριστείς!

η Ειρήνη φίλε μου είναι μία ρωσίδα μιλφ με υπέροχες φυσικές βυζάρες
και άψογη συμμετοχή, αλλά δεν είναι ψηλοτακουνοφορούσα!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Όπα ρε παλαβέ ποιος είσαι ο Μπράντ Πίτ; Μου αρέσει πού λες ότι στο πρότεινε και η ίδια.  :jerking: :jerking:

Εμένα πού πήγαινα και αρκετά συχνά γιατί δε μου το πρότεινε ποτέ.  :think:
Μήπως έχεις κανένα απωθημένο μαζί της και γράφεις μαλακίες για την κοπέλα;

Η Σοφία είναι από τις πιο επαγγελματίες κοπέλες που υπάρχουν.
Έλεος ρε μαλάκα τι γράφεις.. που σου πρότεινε και ακάποτο γαμήσι δηλωμένη κοπέλα.  :jerking: :jerking:
Μήπως εσύ της το πρότεινες ρε κακομοίρη, και επειδή δε δέχτηκε κάθεσαι και γράφεις μαλακίες στο ίντερνετ;

Λοιπον η Σοφια κανει σιγουρα ακαποτες πιπες.
Αυτο που λεει ο φιλος εγω το πιστευω.
Εγω την εχω παρει καμια 10ρια φορες.
Τωρα που ειναι αυτη, ξερει κανεις?
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον η Σοφια κανει σιγουρα ακαποτες πιπες.
Αυτο που λεει ο φιλος εγω το πιστευω.
Εγω την εχω παρει καμια 10ρια φορες.
Τωρα που ειναι αυτη, ξερει κανεις?

Πήγα απο το 54 εχτές και δεν ήταν. Μετά πήγα τέρμα ιουλιανού δεξιά όπως έγραφε κάποιος συναγωνιστής. Και ήτανε σε ένα στη Λιοσίων με σκάλες.  :-

Ακάποτα γαμήσια πάντως δε νομίζω να του προτείνει όπως γράφει αυτός.  :jerking:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Πήγα απο το 54 εχτές και δεν ήταν. Μετά πήγα τέρμα ιουλιανού δεξιά όπως έγραφε κάποιος συναγωνιστής. Και ήτανε σε ένα στη Λιοσίων με σκάλες.

Xωματιανου 11Α η Β?

Απο εκει ξεκινησε...

Επεσε κατηγορια το Σοφακι.

Τι βαρδυα?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Έλεος ρε μαλάκα τι γράφεις.. που σου πρότεινε και ακάποτο γαμήσι δηλωμένη κοπέλα.  :jerking: :jerking:
Μήπως εσύ της το πρότεινες ρε κακομοίρη, και επειδή δε δέχτηκε κάθεσαι και γράφεις μαλακίες στο ίντερνετ;
Υπενθυμίζω τον κανόνα νούμερο 6 του forum.

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site.



 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Xωματιανου 11Α η Β?

Απο εκει ξεκινησε...

Δεν τη ξέρω αυτή τη χωματιανού που λες. Είναι πάνω στη Λιοσίων πάντως αυτό με τις σκάλες που σου λέω εγώ. Αριθμό δεν είδα γιατί έβρεχε.
Αυτά για σήμερα καληνύχτα.
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθες βράδυ πέρασα από Αλκαμένους 117 ήταν η Ιβάννα, πήγα μήπως και πετύχαινα τη Τζούλια, αλλά ήταν αδιάθετη όπως είπε η τσατσά και επιστρέφει σήμερα, δε ρώτησα σε ποια βάρδια γμτ!

Μετά ανέβηκα Ρεμούνδου για Ντενίζα ή Όλγα στα δύο που είναι δίπλα-δίπλα αλλά δεν ήταν ούτε η μία ούτε η άλλη και επέστρεψα σπίτι μου.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καθυστερημένη ενημέρωση.Επίσκεψη Σάββατο 29/3/2008 γύρω στις 12 το μεσημέρι.Φυλης 71 το κάτω η Μαίρη.Μου έκαναν κλικ οι ρώγες της και μπήκα.Εξ Αλβανίας το πουτανάκι τυπικά πράγματα,γαργαλιότανε λέει και δεν ήθελε πολλά πιασίματα,άσε που η τσατσά στο πεντάλεπτο χτύπησε την πόρτα.Δεν είμαστε με τα καλά μας.Τσατσάδες μήπως πρέπει να σοβαρευτείτε.Πάρτε μερικά μαθήματα marketing από την κα Εύα δίπλα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
επειδη οπως λες η γνωση ειναι δυναμη, τα τεμαχια διαβαζουν το σαιτ ΠΡΙΝ απο μας.. :grin:

Δεν είναι τυχαίο ότι άμα πέσει ένα καλό όνομα στο τραπέζι μετά όλες οι νέες …τάνες παίρνουν το ίδιο όνομα  :think: π.χ. Άννα (από το πουτΑΝΝΑ ?)
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Όπα ρε παλαβέ ποιος είσαι ο Μπράντ Πίτ; Μου αρέσει πού λες ότι στο πρότεινε και η ίδια.  :jerking: :jerking:

Εμένα πού πήγαινα και αρκετά συχνά γιατί δε μου το πρότεινε ποτέ.  :think:
Μήπως έχεις κανένα απωθημένο μαζί της και γράφεις μαλακίες για την κοπέλα;

Η Σοφία είναι από τις πιο επαγγελματίες κοπέλες που υπάρχουν.
Έλεος ρε μαλάκα τι γράφεις.. που σου πρότεινε και ακάποτο γαμήσι δηλωμένη κοπέλα.  :jerking: :jerking:
Μήπως εσύ της το πρότεινες ρε κακομοίρη, και επειδή δε δέχτηκε κάθεσαι και γράφεις μαλακίες στο ίντερνετ;

Μην τρελένεσαι :uglystupid: ρε παιδάκι, τα γούστα είναι γούστα στους ανθρώπους, και οι τάνες άνθρωποι είναι κι αυτές, απλά συμβούλευσα τον
συναγωνιστή 207 να αποφύγει ακάποτο με τάνα αναφέροντάς του μια παρόμοια
εμπειρία μου. Έτυχε και με γούσταρε η κοπελίτσα, αν κι εγώ την έβλεπα μια
φορά το μήνα το πολύ, κι όχι οτι μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά λόγω της
'περιποίησης' που σου είπε κι ο άλλος συναγωνιστής 'ακάποτη πιπούλα'.
Η κοπέλα είναι μια χαρά σαν άτομο και σαν άνθρωπο την συμπαθώ, αλλά
καλό είναι μεταξύ μας να ενημερωνόμαστε για να αποφεύγουμε κακοτοπιές.
Και πάλι, μην τρελένεσαι και κυρίως μην καψουρεύεσαι με τάνες.
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έτυχε και με γούσταρε η κοπελίτσα, αν κι εγώ την έβλεπα μια
φορά το μήνα το πολύ, κι όχι οτι μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά λόγω της
'περιποίησης' που σου είπε κι ο άλλος συναγωνιστής 'ακάποτη πιπούλα'.
Η κοπέλα είναι μια χαρά σαν άτομο και σαν άνθρωπο την συμπαθώ, αλλά
καλό είναι μεταξύ μας να ενημερωνόμαστε για να αποφεύγουμε κακοτοπιές.
Και πάλι, μην τρελένεσαι και κυρίως μην καψουρεύεσαι με τάνες.

Καλά δεν τρελαίνομαι φίλε μου.. σε γούσταρε όπως λες.  :jerking: :jerking:

Δεν πας να κάνεις καμία εξέταση πρώτα και μετά δώσε συμβουλές στους άλλους.. γιατί όπως γράφεις στις κριτικές σου δεν έχεις αφήσει καμία χωρίς να τις πάρεις γλυφομούνι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Πρέπει να είσαι πολύ καμένο για να κάνεις γλυφομούνια σε μπουρδέλα.  :uglystupid: :uglystupid:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Δεν τη ξέρω αυτή τη χωματιανού που λες. Είναι πάνω στη Λιοσίων πάντως αυτό με τις σκάλες που σου λέω εγώ. Αριθμό δεν είδα γιατί έβρεχε.
Αυτά για σήμερα καληνύχτα.

Mηπως λες ενα "νεοκλασικο" το οποιο εχει μεσα βαρυα πολυ κλασσικα και χοντροκομενα επιπλα?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Καλά δεν τρελαίνομαι φίλε μου.. σε γούσταρε όπως λες.  :jerking: :jerking:

Δεν πας να κάνεις καμία εξέταση πρώτα και μετά δώσε συμβουλές στους άλλους.. γιατί όπως γράφεις στις κριτικές σου δεν έχεις αφήσει καμία χωρίς να τις πάρεις γλυφομούνι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Πρέπει να είσαι πολύ καμένο για να κάνεις γλυφομούνια σε μπουρδέλα.  :uglystupid: :uglystupid:

Κακομοιράκο καψουράκο :jerking: :uglystupid: ο καθένας όπως την βρίσκει,
άλλοι γαμάνε μουνάκια/κολαράκια και γλύφουνε, και ΜΙΖΕΡΙΑΣΜΕΝΑ αγοράκια σαν
εσένα ζηλεύουνε, περαστικά σου... :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Περα απο την πλακα ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙΑ σε μπουρδελο απο σενα διαβασα σκορπιε και απο εναν ανεκδιηγητο στο σαιτ που εκοβε απο το σπιτι με ψαλιδι γυναικειες καποτες και τις φορμαρε για γλυφομουνι στα στουντιο.
Μακρια απο γλυφομουνια σε ρδελα/στουντιο
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Κακομοιράκο καψουράκο :jerking: :uglystupid: ο καθένας όπως την βρίσκει,
άλλοι γαμάνε μουνάκια/κολαράκια και γλύφουνε, και ΜΙΖΕΡΙΑΣΜΕΝΑ αγοράκια σαν
εσένα ζηλεύουνε, περαστικά σου... :grin:

Ναι έχεις δίκιο ζηλεύω εσένα τον παλαβό που κάνεις γλυφομούνια στις τάνες.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :uglystupid:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Περα απο την πλακα ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙΑ σε μπουρδελο απο σενα διαβασα σκορπιε και απο εναν ανεκδιηγητο στο σαιτ που εκοβε απο το σπιτι με ψαλιδι γυναικειες καποτες και τις φορμαρε για γλυφομουνι στα στουντιο.
Μακρια απο γλυφομουνια σε ρδελα/στουντιο

Γενικά μιλώντας, συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά τα δικά μου γλυφομούνια γίνονται
σε μωράκια που κανονικά δεν το δίνουν, π.χ. η Λαρίσσα δεν το έδινε και της
πιπίλαγα το μυαλό πολύ καιρό + extra δωράκι μέχρι να την ψήσω.
Είμαι μια αμαρτωλή ψυχή με πάθη, τί να κάνουμε; ...Σταυρώστε με, Σταυρώστε με... :grin:
Γενικά κι εγώ δεν κάνω γλυφομούνι, πρέπει να ξέρω τί παίζει με την γκόμενα, αλλά είπαμε
έχουμε κι αδυναμίες :boobies:
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Γενικά μιλώντας, συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά τα δικά μου γλυφομούνια γίνονται
σε μωράκια που κανονικά δεν το δίνουν, π.χ. η Λαρίσσα δεν το έδινε και της
πιπίλαγα το μυαλό πολύ καιρό + extra δωράκι μέχρι να την ψήσω.
Είμαι μια αμαρτωλή ψυχή με πάθη, τί να κάνουμε; ...Σταυρώστε με, Σταυρώστε με... :grin:
Γενικά κι εγώ δεν κάνω γλυφομούνι, πρέπει να ξέρω τί παίζει με την γκόμενα, αλλά είπαμε
έχουμε κι αδυναμίες :boobies:

Καμιά δε δέχεται "επίσημα" γλυφομούνια και ακάποτα τσιμπούκια.Αλλά μέσα το συζητάνε με έξτρα λεφτά.Και εκτός από εσένα το έχουν ζητήσει 32333 άτομα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μετα απο απιστευτο οφθαλμολουτρο που ειχαμε παει για καφε με gangstaxz δεν ηθελε και πολυ αποφασισαμε να οδοιπορισουμε προς τα κολασμενα σπιτακια μεσημερακι γυρω στη 1. Στοχος μου ηταν να επισκεφτω το Μαρακι στο Φυλης 92 μετα τη μετακομιση που εκανε απο το 66 οπου το ειχα τιμησει. Η κοπελα ελληνιδα απο Θεσσαλονικη γυρω στα 30 μετριο υψος μελαχρινη, μαυρομαλλα. Με το που μπηκαμε με θυμηθηκε και αρχισε να με καυλωνει και μου τουρλωσε την κωλαρα της και αρχισε να μου κωλοτριβετα. Αφου ειχα γινει πυρκαυλος μπηκα στο δωματιο. Απο καθαριοτητα δεν ηταν και οτι καλυτερο μιας και ειδα νερα στο πατωμα. Μετα απο λιγο ηρθε και μετα απο τα προκαταρκτικα χαδακια ξαπλωσε μπρουμιτα και μου ζητησε να της κανω μασαζακι στα κωλομερια. Εγω φυσικα δεν εφερα αντιρρηση καθε αλλο αρχισα να της τα τριβω και να τα ζουλαω αισθησιακα. Μετα ολιγολεπτη πιπα deepthroat ειχα προσκληση για πισωκολλητο οπου και εγω δεν της χαλασα το χατηρι και μπηκα στα ενδοτερα. Μιλαμε εσκουζε απο τα βογκητα. Μετα αλλαξαμε σταση σε ιεραποστολικο οπου και εγω την κερασα το ζωμο μου. Μιλαμε για πολυ καυλα η γκομενα. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι ηθελε λιγο ξυρισματακι στον τοπο του εγκληματος. Μετα αφου ντηθηκα, βγηκα και με αποχαιρετησε με αγκαλιτσα. Εν τω μεταξυ ημουνα καταιδρωμενος. Με ξεζουμισε η ρουφιανα. Πρωινες ωρες βρισκεις θεση σχετικα ευκολα.
 

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη στη φυλης 01/04/08 και το ρουμανακι δεν ηταν πρωταπριλιατικο αστειο αλλα ο φιλος που ειχε πριν λιγο επισκεφτει το μωρο στην διευθυνση φυλης 63(αν θυμαμαι καλα, ξερετε ειναι αυτο με τα 2 εξωτερικα σκαλακια και τη πρασινη πορτα)ειχε απολυτο δικιο.απογευματινη βαρδια λοιπον το μωρο ενα μελαχροινο ρουμανακι που ξεχασα να τη ρωτησω ονομα,ηλικιας περιπου στα 26-27 την εκανα μαυρο μακρι μαλλι ιδανικες αναλογιες για εμενα τουλαχιστον σωματος με τουρλωτο κολαρακι μεσαιο στηθος με καταπληκτικη ρωγα,απο φατσα τιποτα το τρελλο αλλα στα του δωματιου παιδια σκετο μουρλια.η τσατσα ελεγε οτι ειναι κα;ινουργιο προιον στη χωρα μας και απο το συντομο διαλογο που ειχα μαζι της μου ειπε οτι οντος ηταν καινουργια στην ελλαδα ερχομενη απο ισπανια.λεπτομερειες απλα το αναφερω γιατι μου δημιουργηθηκε για αλλη μια φορα η σκεψη που καιρο τωρα επεξεργαζομαι σχετικα με το οτι  τα νεα προιοντα που εχουν δουλεψει σε αλλες χωρες πριν εχουν μια πιο επαγγελματικη συμπεριφορα σε σχεση με τις παλιες γνωστες στα λημερια μας..και για να συνεχισω τη σκεψη μου νομιζω οτι ο πελατης κυριως κατευθυνει τις ιεροδουλες στο πως να τον αντιμετωπιζουν και πιο συγκεκριμενα παρα πολλοι απο εμας μαζι κι εγω οταν βλεπουμε καποια κοπελλα δεκτικη και καλοβουλη προσπαθουμε να παρουμε οτι δυνατον περισσοτερο απο αυτη ασχετα με το οτι ξερουμε οτι αν π.χ δινεις 15-20 ευρω σε μπουρδελο..ε δε θα την παντρευτεις κιολας απλα πας για ενα γρηγορο ξεμπουκομα.τεσπα στο δωματιο τωρα με το που μπαινει μεσα σκαει χαμογελο πιανει συζητησουλα ανλογα με το ποση ορεξη εχεις να μιλησεισ και μετα αφου περνει θεση μαχης εκει αρχιζω να σκεφτομαι οτι ειναι υπερβολικα χαλαρη ως προς το χρονο (στο διαδρομο περιμενανε ουκ ολιγοι συναγωνιστες)αφου αρχιζει φιλακια σε ολο μου το σωμα χωρις να επικεντρωνει στον μητσο αλλα αφου καταλαβει οτι εχω γινει τουμπανο συνεχιζει με μια ψιλοισπανικια ακαποτη επισης σε χα;λαρους ρυθμους και μετα αφου βαζι το σκουφι αρχιζει ενα πιπονι απιστευτο σαν να προκειται για τελετουργια.να ξεκαθαρισω οτι το καλυτερο πιπονι για εμενα ειναι το αργο με παιξιμο γλωσιτσας πιασιμο τα μπαλακια και οχι το γρηγορο σε βαθος μπουκωμα απλα για να σου σηκωθει.ετσι ακριβως το εκανε και για τους παλιους να πω οτι τετοια πιπα ειχα να χαρω απο το καιρο της ντεπης της σαλονικιας που δουλευε στο διπλανο μπορντελο την περιοδο 2000-2003.ετσι λοιπον που τα λετε αφου η γκομενα καταλαβαινει οτι την εχω καταβρει με το τσιμπουκι της δεν λεει να ξεκολλησει το στομα της απο εκει...κατοπιν κανω και μια ανγνωριστικη και της λεω για γλυψαρχιδο..μου απαντα με ενα ευγενικοτατο χαμογελακι οτι δε το κανει αλλα στη τελικη αφου μου αρεσει φτυνει τα δαχτυλα της και αρχιζει το χαιδεμα τους ταυτοχρονα με την πιπα.μπορουσα να πω τιποτα?μετα απο λιγη ωρα και στη σκεψη οτι θα εχυνα συντομα της λεω οτι θελω να τον βαλω και χωρις να ρωτησει καθολου παιρνει τη σταση ιεραποστολου και με κανει αλογο....σιγα μη καθομουν να της πω ποια σταση προτιμαω κιολας αφου η τυπισσα εδειχνε να κανει το κομματι της...4-5 λεπτα ετσι και της λεω για πισωκολλητο μου στεινεται και παθαινω πλακα με τη θεα του κωλου της.απλα απιστευττος.λιγο πριν μπω βαζω δαχτυλο για τσεκ και γινεται μουσκεμα.δινω λοιπον τις κανονιες μου για κανα 3-4 λεπτα και της ζηταω να ανεβει..χαμογελαει και παλι με χαλαροτητα ως προς το διαθεσιμο χρονο τριβεται πανο στον μητσο για λιγο και μετα τον βαζει μεσα οπου συνεχιζει με ενα ρεσιταλ πιανου να το πω φιαρμονικη ορχηστρα να το πω παντος οι κινησεις της ηταν σα να ακουγες μοτσαρτ μετα απο παμπολλες προβες.απλα δε γινοταν να κανει το παραμικρο λαθος.αντεξα το πολυ 3-4 λεπτα στην ακροαση του μοτσαρτ ωσπου τελειωσα με αυτη να κανει το απιστευτο...αφου καταλαβε οτι τελειωσα δεν εκανε την παραμικρη κινηση να τραβηχτει απο πανο μου αλλα οπως ηταν μου πιανει κουβεντουλα περι ανεμων και υδατων...χαχα τα γεγονοτα που περιγραφηκαν ειναι πραγματικα οπως επισης και τα προσωπα που συμμετειχαν.κι αυριο θα ειναι παλι εκει! 
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.586
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.160
Πόντοι
14.565
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom