Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 367 άτομα (21 μέλη και 346 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
εχουμε και λεμε
φυλης 65 πανω ξανθια ισπανιδουλα και καλα πρωι,αλεξανδρα skiny το απογευμα
φυλης 65 κατω αλεξανδρα με βυζους απογευμα γνωστη και απ το 66
φ 67 μελαγχροινη πρωι- απογευμα λεπτη
φ71κατω καιτη πρωι,μαυριδερη αννα βουλγαρα νομιζω απογευμα
φ84 πανω ξανθια αννα πολωνια νομιζω γνωστη
φ 80 βικτωρια πρωι-ρενατα απογευμα
φ 134 υπογειο κοντουλα μελαγχροινη πρωι-απογευμα
φ 134 μεσαιο μελαγχροινη ψιλοενδιαφερουσα πρωι-καιτη του 71 απογευμα
φ134 σγουρομαλα κοντη πρωι-ψιλη σγουρομαλα απογευμα
φωκαιας μετα τα 17 βικυ πολυ δυνατη
αχαρνων 85 ρουσλανα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Μ...,καταθεση με ψιλοτουπε οπως οι περισσοτερες μ...αλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Μ...
Φ86 μελαγχροινη κοντη αδιαφορη γνωστη
φ86 γεματουλα γνωστη τα ιδια
φωκαιας 25 πανω κοντουλα με ωραιο στηθος η γνωστη απογευμα
φωκαιας 25 γεματουλα μαρια νομιζω με μεγαλο κ... πρωι
φυλης 59 κατω ντανιελα πρωι απογευμα,πανω μισελ πρωι
η ξανθια του 65 πανω ειναι πολλες φορες εκει,κοντο μαλι παντα
τωρα με μακρυ
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
ημουν και εγω εκει αυτο το καινουριο στην φωκαιας το προσεξατε;ειναι απεναντι απο τον λαβυρινθο εκει που ηταν το τυροπιταδικο και εκκλεισε και ανεβαινες πανω στον πρωτο.μονο που τωρα δεν ανεβαινεσ στα σκαλια αλλα τα δωματιακια ηταν πανω απο το υπογειακι.εκει μια μιλφ που η τσατσα ελεγε οτι ηταν καλη δεν δοκιμασα αλλα ισως και να ελεγε απο εξωτερικη εμφανιση ομως χαλια.καταθεση στην διδυμου κατω απο την γνωστη μαρια μιλφ που ηταν η μονη που ειχε κοσμο.το ονομα αυτης λιζα και 20ευρω για δωρο πολη καλη ρουφιχτη πιπα οχι πολλα απο εμφανιση ελευθερα πιασιματακια και δεν βιαζεται.κατα τα αλλα απλα πραγματα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Χτες μεταμεσονύχτια τσάρκα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου με φιλαράκια . Κολώνου 30Α Κατερίνα μετά καπάκι στην Ιάσωνος 19Α μια μελαχροινή καλή φαινότανε το πάνω κλειστό στο 37Β μια καστανή λεπτή στο 37Α μια ξανθιά μιλφ τώρα στην Κεραμεικού στο 15 κάτω μια μελαχροινή λεπτή δεν έλεγε και τίποτα . Αυτά καλές βόλτες .
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
187
Like
4.145
Πόντοι
14.175
Το Σαββατο το βραδακι εκανα μετα απο καιρο τσαρκα στα λαγνα σοκακια της φυλης..Εχουμε και λεμε λοιπον
-Αλκαμενους 117 η Ιβαννα
-Περγαμου 25 ξανθια με ωραιο σωμα και μεσσαιου διαμετρηματος βυζι
-Φυλης 134(Ισογειο) ενα σκιαχτρο που μολις ειπα στην τσατσα οτι δεν θα περασω με κοιτουσε παραξενα..Ουστ
-Φυλης 134(πανω) αν δεν κανω λαθος η Αννα απο την Βουλγαρια
-Φυλης 71Α τιποτα το ιδιαιτερο(Ασχετο αλλα το συγκεκριμενο μαγαζι απο τοτε που εφυγε η Ευα δεν λεει και πολλα)
-Φυλης 86(απεναντι απο το βενζιναδικο) Ωραιο ξανθο γκομενακι με μεγαλο στηθος(Δεν θυμαμαι ονομα αλλα την εχω ξαναπαρει και ειναι πολυ καλη)
-Φυλης 80 Πρεπει να ηταν η Ρενατα γιατι μας κοιτουσε με ενα τουπε υφακι
-Φυλης 59(πανω) Λεπτη μελαχροινη
-Φυλης 59(κατω) Ντανιελλα απο Τσεχια..Η συγκεκριμενη γκομενα και βυζαρες εχει και πιασιματα εχει και γουσταρει να γαμιεται..Κατεθεσα με 20e(κριτικη στον καταλογο) και την συστηνω ανεπιφυλακτα.. 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Μεσημεριανη βολτα στη Φυλης κατα τις 2.
Απο μια συντομη βολτα εχουμε και λεμε

Φυλης 80 ΚΛΕΙΣΤΟ

Φυλης 59 κατω η Ντανιελα,Τσεχα,ξανθια με καρε μαλλι,βυζους και προστυχο κωλαρακι.
Μετα απο λιγο και αφου τα 20 ευρω ειχαν εξανεμιστει απο την τσεπη μου ερχεται στο δωματιο οπου μετα απο συστασεις γονατιζει και αρχιζει ενα κλαρινο σπεσιαλ και μενα ορθιο να την κοιταζω απο τον καθρεφτη.
Το κλαρινο συνεχιστηκε και στο κρεβατι και μετα απο λιγο την στηνω στα 4 και αρχιζω να σφυροκοπω,το πουτανιδιο εσκουζε και φωναζε δυνατα σε καθε χτυπο.
Δεν αντεξα και αφου ΄΄ξεφορτωσα''εκανε ενα βιδωμα με την κωλαρα της για να με  στραγγιξει.
Ευχαριστη και καλη παρεα.

Φυλης 65 πανω η Αννα,ξανθο αδυνατο πορνιδιο που θυμιζει goa trance γκομενα με τα ραστα στο μαλλι.
Φυλης 65 κατω η τσατσα διαφημιζε ενα νεο πορνιδιο που οπως ειπε΄΄ειναι πρωτη μερα στη δουλεια και δεν βιαζεται΄΄Περιμενα να την δω,εμφανιστηκε ενα ολιγον τι ψαρωμενο μελαχροινο που αν ειχε καλυτερα εσωρουχα ισως περνουσα(εμφανιστηκε με λευκα εσωρουχα και heels)
Φυλης 84(στου Μαρκαριαν) η Ροζα,Ρουμανα,ωραια γκομενα αλλα ΄΄παλτο΄΄
Φυλης 69 το εχει εμπλοκη μαλλον και δουλευει ολη μερα η Καζακστανη dirty ξεκωλιαρα Χριστινα.
Στο 69 διπλα η γνωστη Αλεξανδρα οπου και εγινε η δευτερη καταθεση.
Αυτο το κοριτσι περιποιειται πολυ σουπερ.
Αυτα και για σημερα
 

207

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες και απο μενα,,,ειχα παει στην Φυλης80 Τεταρτη 26/3 απογευμα κατα τις 7 η ωρα και ειχα πετυχει ενα μωρο...μετρια βυζια με κατι ρωγες απλα θεικες..αποτι εμαθα ητανε απο αλβανια..μικρουλα 21-24...πρεπει να την ξαναβρω γιατι το γαμησι της ητανε απαιχτο... :rockon: :rockon:...αμα ξερει κανεις γιαυτην την κοπελα ας μου πει γιατι πραγματικα ειμαι απελπισμενος...θα περασω απο κει τωρα να ρωτησω...


ευχαριστω παιδες
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
καλησπερα παιδες και απο μενα,,,ειχα παει στην Φυλης80 Τεταρτη 26/3 απογευμα κατα τις 7 η ωρα και ειχα πετυχει ενα μωρο...μετρια βυζια με κατι ρωγες απλα θεικες..αποτι εμαθα ητανε απο αλβανια..μικρουλα 21-24...πρεπει να την ξαναβρω γιατι το γαμησι της ητανε απαιχτο... :rockon: :rockon:...αμα ξερει κανεις γιαυτην την κοπελα ας μου πει γιατι πραγματικα ειμαι απελπισμενος...θα περασω απο κει τωρα να ρωτησω...


ευχαριστω παιδες

Με θεικές ρόγες και λεπτούλα μικρούλα μάλλον την 'Καίτη' θα εννοείς,
αυτή παίζει συνήθως στο Φυλής 71Β στην πρωινή βάρδια (και μερικές φορές και απόγευμα,
για παράδειγμα χθές Κυριακή 30/3 που πέρασα ήταν και πρωί και απόγευμα εμπλοκή :S )
και μερικές φορές απόγευμα στο Φυλής 134 υπόγειο, την έχω πετύχει και Ρεμούνδου 21 ισόγειο απόγευμα.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ρεμουνδου σημερα ξερετε αν ειναι η ντενιζα η θα παω τσαμπα?
 

207

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Με θεικές ρόγες και λεπτούλα μικρούλα μάλλον την 'Καίτη' θα εννοείς,
αυτή παίζει συνήθως στο Φυλής 71Β στην πρωινή βάρδια (και μερικές φορές και απόγευμα,
για παράδειγμα χθές Κυριακή 30/3 που πέρασα ήταν και πρωί και απόγευμα εμπλοκή :S )
και μερικές φορές απόγευμα στο Φυλής 134 υπόγειο, την έχω πετύχει και Ρεμούνδου 21 ισόγειο απόγευμα.


ναι ρε φιλε αυτη λεω...καιτη λεγεται..πηγα σημερα και την ξαναπηρα..την εχεις παρει εσυ ποτε???γιατι η γκομενα μου κανει πολυ οτι με γουσταρει..πρωτη φορα μου συμβαινει.Ολο φιλακια αγκαλιτσες ολο γλυκολογα μου λεει και καθεται και μιση ωρα στο δωματιο...δεν ξεκολλαει..ετσι κανει σε ολους η οντως με γουσταρει??  2η φορα πηγα σημερα και μου λεει να μην βαλουμε καποτα  :think: :think:...καλα δεν επεξε αυτο με τπτ..της λεω νταξει πες οτι εγω δεχομαι που ξερεις τι εχω???μου λεει δεν εχεις τπτ το θελω ετσι....μιλαμε παραληρισα...για πεσ καμια αποψη  (φυσικα και εβαλα καποτα) :uglystupid: :uglystupid:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Προς 207: Την έχω πάρει 4-5 φορές, φιλάκια σε μάγουλα δίνει και σε άλλους
αλλά ακάποτο για να σου ζητάει πάει να πεί οτι σε γουστάρει, αλλά προσοχή,
μην πάς να αυτοκτονήσεις, δεν λέει, που ξέρεις πόσοι νταβατζήδες την πηδάνε
ακάποτα; Άσε που στην πιο αθώα περίπτωση, άμα κάνεις καμμιά τέτοια μεγάλη
μαλακία μπορεί να την χύσεις πάνω στην κάβλα και μετά να σε κυνηγάει για
'μπαμπά'. Δηλαδή Γάμα τα !!! Οι τάνες είναι τάνες πάντως, και για τα λεφτά
κάνουν τα πάντα, εγώ την πήρα χθές το μεσημεράκι και της πήρα το 'κουλουράκι'
αν και με 'έγδαρε' οικονομικά η πουτανίτσα ;) για να μου το δώσει.
Μην τσιμπάς σε τάνες με τίποτα. Πάντως οι Αλβανέζες, αν κρίνω και από το
Σοφάκι (που ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό στο Φυλής 54Β), άμα γουστάρουν κάποιον
του προτείνουν γυμνό γαμήσι, το Σοφάκι εμένα μου το πρότεινε συχνά αυτό.
Αλλά δεν λέει με τίποτα, Κίνδυνος Θάνατος.
 

Επισκέπτης
Προς 207: Την έχω πάρει 4-5 φορές, φιλάκια σε μάγουλα δίνει και σε άλλους
αλλά ακάποτο για να σου ζητάει πάει να πεί οτι σε γουστάρει, αλλά προσοχή,
μην πάς να αυτοκτονήσεις, δεν λέει, που ξέρεις πόσοι νταβατζήδες την πηδάνε
ακάποτα; Άσε που στην πιο αθώα περίπτωση, άμα κάνεις καμμιά τέτοια μεγάλη
μαλακία μπορεί να την χύσεις πάνω στην κάβλα και μετά να σε κυνηγάει για
'μπαμπά'. Δηλαδή Γάμα τα !!! Οι τάνες είναι τάνες πάντως, και για τα λεφτά
κάνουν τα πάντα, εγώ την πήρα χθές το μεσημεράκι και της πήρα το 'κουλουράκι'
αν και με 'έγδαρε' οικονομικά η πουτανίτσα ;) για να μου το δώσει.
Μην τσιμπάς σε τάνες με τίποτα. Πάντως οι Αλβανέζες, αν κρίνω και από το
Σοφάκι (που ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό στο Φυλής 54Β), άμα γουστάρουν κάποιον
του προτείνουν γυμνό γαμήσι, το Σοφάκι εμένα μου το πρότεινε συχνά αυτό.
Αλλά δεν λέει με τίποτα, Κίνδυνος Θάνατος.
Τι ωραίος ο έρως κατά την νεότητα!
 

207

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Προς 207: Την έχω πάρει 4-5 φορές, φιλάκια σε μάγουλα δίνει και σε άλλους
αλλά ακάποτο για να σου ζητάει πάει να πεί οτι σε γουστάρει, αλλά προσοχή,
μην πάς να αυτοκτονήσεις, δεν λέει, που ξέρεις πόσοι νταβατζήδες την πηδάνε
ακάποτα; Άσε που στην πιο αθώα περίπτωση, άμα κάνεις καμμιά τέτοια μεγάλη
μαλακία μπορεί να την χύσεις πάνω στην κάβλα και μετά να σε κυνηγάει για
'μπαμπά'. Δηλαδή Γάμα τα !!! Οι τάνες είναι τάνες πάντως, και για τα λεφτά
κάνουν τα πάντα, εγώ την πήρα χθές το μεσημεράκι και της πήρα το 'κουλουράκι'
αν και με 'έγδαρε' οικονομικά η πουτανίτσα ;) για να μου το δώσει.
Μην τσιμπάς σε τάνες με τίποτα. Πάντως οι Αλβανέζες, αν κρίνω και από το
Σοφάκι (που ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό στο Φυλής 54Β), άμα γουστάρουν κάποιον
του προτείνουν γυμνό γαμήσι, το Σοφάκι εμένα μου το πρότεινε συχνά αυτό.
Αλλά δεν λέει με τίποτα, Κίνδυνος Θάνατος.

καλα χωρις καποτα δεν παιζει να το εκανα...με τπτ ομως..ΜΕ ΤΠΤ...δεν παιζεις με αυτα.Εντομεταξυ την πρωτη φορα που πηγα δεν με τραβηξε τοσο πολυ η εμφανιση της.
Εξηγω:Μπαινω μεσα στο μπορντελο και περιμενω να δω την κοπελα..με το που σκαει βλεπω κατι ρωγες ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΕΣ..και παρολο που πριν με κοιταξει ητανε βαριεστημενη και με το κεφαλι πρως τα κατω ξαφνικα με κοιταει και μου χαμογελαει με ενα υφος που δεν μπορω να περιγραψω(εγω εντομεταξυ σαν βλακας δυσκολευομουνα να ξεκολλησω απο τις ρωγες της..χαχααχ)..τελοσπαντων παμε στο δωματιο και αρχιζει και με αγκαλιαζει και με φυλαγε στον λαιμο και στο στομα(λεω οπα οπα ηρεμησε)...ψιλοσκαλωσα εκει...τεσπα αρχισε να μου λεει μετα ποσο ομορφος ειμαι και τα σχετικα..εκεινη τη στιγμη απλα εγω ενιωθα υπεροχα και ψιλοσκαλωμενος γιατι λεω ρε μπας και μου κανει πλακα και θα σκασει η candid camera τωρα??...βασικα με αυτην την κοπελα κανουμε κατι τρυφερο και οχι ενα ξερο γαμησι...αμα σας εχει τυχει κατι τετοιο με πουτανα με καταλαβενετε...μετα μολις τελιωσαμε καναμε αγκαλιτσες και τα σχετικα(γιατι δεν ξεκολαγε λεμε :idiot: :idiot:) μολις περασαν 10 λεπτα και εκανα μια βολτα λεω μα καλα ποσο μλκας ειμαι..αυτη με κοροιδευε ψιλο γαζι...αλλα σημερα παλι που πηγα και για καλη μου τυχη την πετυχα στην τυχη εκανε σαν τρελη με το που με ειδε...τι να πω..με κοβω να ειμαι καθε μερα εκει... :helpplea: :helpplea:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Παιδιά και κάτι άλλο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ προς όλους μας:
Η ενημέρωση που παρέχουμε ο ένας στον άλλον
είναι Τεράστιο Πλεονέκτημα.
Γι΄αυτό ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν πρέπει κανείς από μας να
μιλάει για το Site στις Τάνες, και αν μας ρωτάνε αν
ξέρουμε για τέτοιο Site να κάνουμε τους ανήξερους
.
Η γνώση είναι δύναμη, και καλό είναι να τις
αφήνουμε να κοιμούνται.
...Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς, H-S.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά και κάτι άλλο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ προς όλους μας:
Η ενημέρωση που παρέχουμε ο ένας στον άλλον
είναι Τεράστιο Πλεονέκτημα.
Γι΄αυτό ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν πρέπει κανείς από μας να
μιλάει για το Site στις Τάνε
ς, και αν μας ρωτάνε αν
ξέρουμε για τέτοιο Site να κάνουμε τους ανήξερους
.
Η γνώση είναι δύναμη, και καλό είναι να τις
αφήνουμε να κοιμούνται.
...Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς, H-S.

επειδη οπως λες η γνωση ειναι δυναμη, τα τεμαχια διαβαζουν το σαιτ ΠΡΙΝ απο μας.. :grin:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φίλε 207 δεν κάνεις λάθος για την Καίτη και εμένα όταν ειχα περάσει μαζί της στο 134 τα ίδια μου έλεγε πως είμαι κούκλος και άλλες μελακίες αλλά για ακάποτο δεν μου ζήτησε ποτέ έτσι και αλλιώς μια φορά πήγα μαζί της . Και σιγά μην  έκανα ακάποτο μαζί της που ξέρω τι μεταφέρει πάνω της .
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αστραπιαία εξόρμηση σήμερα το βράδυ στο [glow=red,2,300]Μεταξουργείο[/glow]...

Η αρχή έγινε στο Κολωνού 11 στο πάνω όπου είχε μια μαυρούλα μούρλια και η τσατσά την βάπτισε Μαρίζα.Η ζέβρα των ερήμων του μεταξίου μόλις ήρθε κάθησε στα πόδια μου και μου έδειξε τις σοκολατένιες ρώγες της καθώς τις θόπευα τα μπουτάκια.Στο τσακ ήμουν να μπω.Κάτω στο 11Α δεν θυμάμαι τι είχε γιατί η άτακτη γαζέλα μου έκανε ζημιά στην πορνομνήμη.

Λίγο παρακάτω στο Κολωνού 27Α ήταν ο θυληκός οβελίξ ενώ δίπλα στο 27Β έπαιζε μια ξανθιά που φαινόταν νταρντανάτη αλλά δεν μου άρεσε.Απέναντι στο 30Β ήταν η Αντριάννα με μαύρα ίσια μαλλιά,ωραίο πρόσωπο και ένας κώλος που δεν σε άφηνε διόλου αδιάφορο.Πρέπει να'ταν αυτή η Τζοάννα η Μολδαβή και απλά να άλλαξε όνομα επειδή δουλεύει και αλλού.. αλλιώς μία που τις μοιάζει πολύ.Στο Κώλο-νου 32Α είχε την Ιωάννα.. καστανόξανθη μετρίου αναστήματος με πολύ καλές αναλογίες για μεταξουργείο.Στο τελευταίο ..στο 32Β μπαζάκι μου φάνηκε η κοπέλα εκτός του ότι δεν μίλαγε όταν τη ρώτησα όνομα.

Πάμε στο Κεραμεικού 13.. αν άκουσα καλά τη λένε Δέσποινα την εργαζόμενη και είχε πολύ ωραίες βυζάρες(3άρι μάλλον)αλλά από φάτσα με χάλασε λίγο.Βέβαια στο μεταξουργείο είμαστε.. τι περίμενα να δω?Την Μπελούτσι?Είχε ωραίο σώμα πάντως.Στο διπλανό το 13Α ήταν pitsilable πόρνη αλλά όχι τίποτα το τρομερό.

Στο Λεωνίδου 6 δεν ήταν η Μαρθα όπως περίμενα αλλά η Έλενα.. με καστανόξανθη κόμη(όχι δράκουλα) ..στο πρόσωπο ψιλοχάλι και γενικά θα έλεγα μέτρια.Κωλαράκι δεν ανέφερε προς απογοήτευση των ενδιαφερόμενων.Αντίθετα.. για αυτούς που θέλουν το κουλούρι τους χωρίς σουσάμι είχε μια βουλγάρα ..την Νάταλι.. η οποία πρέπει να'ταν στο Μαραθώνος 59Α αν δεν κάνω λάθος ..ένα καινούριο μπουρδελάκι που δεν έχει κλείσει καλά καλά τον ένα χρόνο, και για να το πάρετε με την όπισθεν θα χρειαστείτε 30€.Καλή φάνηκε.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
γεια σου ρε Γκάνστα καυλιάρηηη :rockon: :rockon:

όπως πάντα κατατοπιστικότατος ;)

μια ερώτηση...
Η Ειρήνη στη Λεωνίδου 6 επέστρεψε;;

εργάζετα ιστην απογευματινή βάρδυα 17:00-22:00

ευχαριστώωωω :grin:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ποια είναι αυτή η Ειρήνη?Καμιά με τακούνια φαντάζομαι...!Δεν ξέρω.. πάντως.. εκεί ήμουν γύρω στις δέκα και.. οπότε μάλλον πέτυχα την βραδυνή βραδυνή βάρδια.Άδικα μ'ευχαριστείς!
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μην τσιμπάς σε τάνες με τίποτα. Πάντως οι Αλβανέζες, αν κρίνω και από το
Σοφάκι (που ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό στο Φυλής 54Β), άμα γουστάρουν κάποιον
του προτείνουν γυμνό γαμήσι, το Σοφάκι εμένα μου το πρότεινε συχνά αυτό.
Αλλά δεν λέει με τίποτα, Κίνδυνος Θάνατος.

Όπα ρε παλαβέ ποιος είσαι ο Μπράντ Πίτ; Μου αρέσει πού λες ότι στο πρότεινε και η ίδια.  :jerking: :jerking:

Εμένα πού πήγαινα και αρκετά συχνά γιατί δε μου το πρότεινε ποτέ.  :think:
Μήπως έχεις κανένα απωθημένο μαζί της και γράφεις μαλακίες για την κοπέλα;

Η Σοφία είναι από τις πιο επαγγελματίες κοπέλες που υπάρχουν.
Έλεος ρε μαλάκα τι γράφεις.. που σου πρότεινε και ακάποτο γαμήσι δηλωμένη κοπέλα.  :jerking: :jerking:
Μήπως εσύ της το πρότεινες ρε κακομοίρη, και επειδή δε δέχτηκε κάθεσαι και γράφεις μαλακίες στο ίντερνετ;

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom