Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (22 μέλη και 220 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
ρε συ γράφε ελληνικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον,χτες πηγα μια μικρη βολτα στην Φυλης οπου περασα απο την Αγαπη οπως την ξερετε στο Φωκαιας
27α οπου παρολο που αν της φορεσεις ενα ταγιερ και γυαλια νομιζεις οτι ειναι απο την τροικα
και θα σου κλεισει το σπιτι οταν μπεις βγαζει φωτιες,ειναι μεσοκοπη με το ζορι,κοντο μαλλι
πλατινε,ωραιο σωμα και κανει κλασσικο και διαφορα αγρια πραγματα μεσα.
Πηγα στο Φυλης 4Ο οπου συναντησα μια υπεροχη μελαχρινη γυρω στα 25 μπορω να πω.
Φορουσε ενα υπεροχο ροζακι σετ μπικινι,πολυ ωραιο προσωπο και στυλ,ωραιο στηθος αρχοντικο
οπου η τσατσα ειπε οτι κανει κλασσικο,στοματικο κτλ.
Πεταχτηκα στο 66α για να δω μια ξανθια που την εντυνε στο διδυμο που υπηρχε μια αλλη ξανθια.
Η πρωτη ηταν πιο ομορφη(αν πατε θα καταλαβετε ποια λεω)ηταν ευχαριστη,ωραιο σωμα με αστεια σχολια
εντος του μετρου και υπεροχο κωλαρακι,στηθος μιντιουμ στα 20 ευρω οπως και ολες εκει στην περιοχη εννοειται.
Η δευτερη δεν ανακοινωσε τιποτα καθως βγηκε καπως γρηγορα και κουτρουβαλησαμε στο μικρο αυτον χωρο.
Δεν θα την ελεγα αδιαφορη,ηταν ενα σκαλι κατω απο την αλλη εμφανισιακα.
Πιστευω τα ιδια αλλα δεν ρωτησα γιατι πηγα.....
...να βρω την σιτεμενη Αλιονα στο 86α(με μπερδευει ο χαρτης)οπου ειναι σταθερη δυναμη και ανακοινωσε
η τσατσα οτι εκτος των κλασσικων κτλ κανει και ακαποτο τελειωτικο(το γνωριζετε πιστευω).
Εκανε μια στροφη στην μπαρα αφου βγηκε απο το δωματιο και πηγε στον χωρο ξεκουρασης της.
Σφιχτο το σωμα για την ηλικια της με το γωνστο αυτο δολοφονικο βλεμμα του "ελα να σε τραγγιξω".
Στην συνεχεια αφου μπηκα στο 86β συναντησα μια υπεροχη πανυψηλη ξανθια θεα που ειναι παρολο το υψος της
αρκετα συνεργασιμη με το υπολοιπο κορμι,πολυ ωραιο σωμα,σοβαροτατη με λιγα λογια,σταρατη
και πολυ δυσκολα δεν θα την επισκεπτει καποιος(εγω θα μπω παντως γιατι χτες τα ειδα ολα με αυτη και ζαλιστηκα).
Η ηλικια της ειναι κατω απο 30 ισως και αρκετα μικροτερη(ειπαμε ζαλιστηκα).
Προγραμμα κλασσικο κτλ στοματικο κτλ,εξοχο σωμα λοιπον και προσωπο αγαλμα.
Αφου βρηκα τον δρομο και βγηκα εξω τελος περασα να δω αν ειναι στο Φωκαιας 27α(πανω)η Βικτωρια και ηταν εκει.
Ξναθια κοντο μαλλι,στηθος καλο στητο,ωραιο κορμακι λεπτο με την χαρακτηριστικη ψιλη φωνουλα.
Κλασσικο προγραμμα και ειναι πολυ καλη,κανει και δυνατο προγραμμα.
Αυτα ειδα,αυτα και εγραψα,δεν γαμησα η τουλαχιστον δεν εχει σημασια κατι τετοιο τωρα.
Εκανα μια μικρη επιλογη απο οτι εγραψα,φαινεται αυτο αλλωστε,μετα κατεληξα σε ενα αφτεραδικο για ποτο.



P.S Αν καποιος ζητα παρτουζα με φιλο του μπορει να απευθυνθει στο 67 της Φυλης οπου η ξανθια με το καρε μαλλι
και το ωραιο σωμα,καλο βυζι,δειχνει να μην αστειευεται και να ειναι δυνατη μεσα,σε αυτη δεν εχω γνωμη παντως για μεσα.
Παντως πορτα δεν χτυπηθηκε απο την υπηρεσια οση αρκετη ωρα περιμενα τον προηγουμενο μεχρι να βγει
για να την δω και αυτο ειναι στα συν.
Για τυχον λαθη ορθογραφιας γαμιεται εξ ολοκληρου το ιντερνετ καφε,θα κρινω την απεναντι γκομενα μου φαινεται!
 

stefanosm75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια  σε ολους σας, θελω τη τζωρτζιαννα αποψε. φευγω αυριο διακοπες για 10 μερες και θα εχω θεμα :2funny:  πειτε μου σας παρακαλω που θα την βρω :grin:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
γεια  σε ολους σας, θελω τη τζωρτζιαννα αποψε. φευγω αυριο διακοπες για 10 μερες και θα εχω θεμα :2funny:  πειτε μου σας παρακαλω που θα την βρω :grin:

αμαν πια τι εχουν παθει ολοι...
κολωνου30β btw...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
59 κάτω σήμερα, απογευματινή βάρδια, Σάρα, απο Καρέα 30.

Άντε και στο Μετάξι με 10 ευρώ !!!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αυτα ειναι νεα.
θα τρελαθουμε στο γαμησι μολις σταματησουν οι μπατσοι τις γυρες.

δυο  δυο θα της τα ριχνω
 

stefanosm75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πηγα κολωνου κ ηταν η αλλη με το μακρυ μαλι,,, Ιωαννα?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
59 κάτω σήμερα, απογευματινή βάρδια, Σάρα, απο Καρέα 30.

Άντε και στο Μετάξι με 10 ευρώ !!!

Αναζητώντας την Σάρα

Σήμερα μεταξύ 21:00 και 22:30 περάσαμε 2-3 φορές με τον συναγωνιστή xlexlekias απ' το Φ59, αλλά ήταν κλειστό. Μάλλον δε θα δούλεψε μεσαία βάρδια.

Την ίδια ώρα εθεάθη η Ρωξάνη (με πολιτικά) στην πλατεία, οπότε είναι σχεδόν βέβαιο ότι το 59 θα είναι ανοιχτό για τρίτη βάρδια με αυτή την κοπέλα.


υ.γ. από Χέϋδεν μέχρι Δεριγνύ όλα τα υπόλοιπα ήταν ανοιχτά, εκτός από το 65Α και το 74. Φωκαιας ανοιχτά τα 25αρια και τα 27αρια. Αγκύρας ήταν κλειστά και τα δύο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom