Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (26 μέλη και 247 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Φιλτατε xilnik,αφου ζητησω συγγνωμη που σε ξεχνω καθε φορα που αναφερομαι σε ξεχωριστους πορνοπεριηγητες,να πω πως σημερα που κοιταζα αυτη την πω[α]λινα στο Αλκ 16α,μου δωσε τον ορισμο του χαρακτηρισμου ΜΠΑΤΑΛΩ..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...,χθες βραδακι ο γραφων συνευρεθη με Κατερινα απο Αλκιβιαδου 16γ.Μαυρισμενη και σφιχτη απ τα μπανακια της,μου προσφερε ενα γεματο 20λεπτο,τιμωντας το 20ευρο εξ ολοκληρου,χωρις να πει οχι σε κατι που ζητησα.

Τι; Τι;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Σε ευχαριστώ. Να σου πω την αλήθεια δεν κατάλαβα γιατί μου είπε να φύγω η τσατσα. Μάλλον θα ήθελε να τα ψαλει στην κοπελιά αφού ο παίχτης που ήταν στο δωμάτιο ζήτησε τα λεφτά του. Η μικρή πάντως έδειχνε στενοχωρημένη και καλύτερα που δεν πέρασα γιατί δεν θα περνούσα καλά την δεδομένη χρονική στιγμή.
Κλασική περίπτωση......πάλι καλά που έφυγες.... :rockon:
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Η αναφορα του Larson στα πρωτα χρονια του 90 και ειδικα στην ποιοτητα εμφανισης των εκδιδομενων κυριων,ειναι επακριβης στο μεγιστο..νομιζω πως σε πραγματικες τιμες,η κατασταση ειναι χειροτερη.Περα απ αυτα,χθες βραδακι ο γραφων συνευρεθη με Κατερινα απο Αλκιβιαδου 16γ.Μαυρισμενη και σφιχτη απ τα μπανακια της,μου προσφερε ενα γεματο 20λεπτο,τιμωντας το 20ευρο εξ ολοκληρου,χωρις να πει οχι σε κατι που ζητησα.
Εγω περασα το πρωι.Τελικα πρεπει να ειναι σε σχεση αποδοση-τιμη,η καλυτερη αυτη την περιοδο ,στα 20 ευρω.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Εγω περασα το πρωι.Τελικα πρεπει να ειναι σε σχεση αποδοση-τιμη,η καλυτερη αυτη την περιοδο ,στα 20 ευρω.



:think: :think:
Η κατερίνα είναι μουνάρα γυναίκα αλλά συνήθως είναι ξεπετατζού!!Μάλλον το τμήμα των τελευταίων ημερών με τα ντού της αστυνομίας βοήθησε....
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα,διορθωση,στο ποστ 41059 που ειχα γραψει Φυλης 40,το σωστο ειναι 80.Το 40 ειναι ενα υπογειο πιο κατω
που δεν βλεπεις την μυτη σου!
 

schein

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες χαιρετε μόλις κατέβηκα απο θεσσαλονίκη και πήγα καρφί πιπινου 32 για τη θεία Συλβια ! Η κλειστό είναι ή ερηπωμενο ..!!! Εκανα λάθος λέτε , δίπλα ακριβώς υπάρχει ένα μπαράκι καταχθονιο . Με έφαγε η περιέργεια να δω κι εγω τη θεία αλλα δεν ...οποίος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει .
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες χαιρετε μόλις κατέβηκα απο θεσσαλονίκη και πήγα καρφί πιπινου 32 για τη θεία Συλβια ! Η κλειστό είναι ή ερηπωμενο ..!!! Εκανα λάθος λέτε , δίπλα ακριβώς υπάρχει ένα μπαράκι καταχθονιο . Με έφαγε η περιέργεια να δω κι εγω τη θεία αλλα δεν ...οποίος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει .


Αν περιμενεις εκει θα εμφανιστει καποια στιγμη,το θεμα ειναι ποτε! :grin:
Εγω ειμαι σε χειροτερη φαση,περιμενω να ανοιξει το 218 που εχει κλεισει στην Φυλης εδω και χρονια.
Εκει να δεις κολλημα,και θελω να βρω τις ιδιες κιολας οπως ηταν...... :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Συναγωνιστες χαιρετε μόλις κατέβηκα απο θεσσαλονίκη και πήγα καρφί πιπινου 32 για τη θεία Συλβια ! Η κλειστό είναι ή ερηπωμενο ..!!! Εκανα λάθος λέτε , δίπλα ακριβώς υπάρχει ένα μπαράκι καταχθονιο . Με έφαγε η περιέργεια να δω κι εγω τη θεία αλλα δεν ...οποίος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει .
τυπε ηρθες απο σαλονικη για την κατγουμαν? :rockon: :rockon: :rockon:
εισαι τυπος λεμε :rockon: :rockon:
ειναι μεχρι τις 5 εκει δικε μου
μετα παει για υπνο
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
μάγκες πάλι έχασα τη Μιράντα, τη πιτσιρίκα Πολωνέζα... Μπορεί να μου πει κάποιος μαγαζί και βάρδια? Ευχαριστώ!
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Συναγωνιστες χαιρετε μόλις κατέβηκα απο θεσσαλονίκη και πήγα καρφί πιπινου 32 για τη θεία Συλβια ! Η κλειστό είναι ή ερηπωμενο ..!!! Εκανα λάθος λέτε , δίπλα ακριβώς υπάρχει ένα μπαράκι καταχθονιο . Με έφαγε η περιέργεια να δω κι εγω τη θεία αλλα δεν ...οποίος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει .
Αν θελεις για τωρα μια θειτσα καλυτερη απο τη Συλβια και σε εμφανιση και σε αγωνιστικοτητα πηγαινε ΚΑΛΥΜΝΟΥ 36 στην υπογα στη ΝΑΝΑ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αν θελεις για τωρα μια θειτσα καλυτερη απο τη Συλβια και σε εμφανιση και σε αγωνιστικοτητα πηγαινε ΚΑΛΥΜΝΟΥ 36 στην υπογα στη ΝΑΝΑ.
τυπε η νανα ειναι τουλαχιστον 20 χρονια μικροτερη
αλλα μπορει να γουσταρει ο τυπος βηχιδια
η νανα ειναι η καλυτερη σε αυτα :grin:
 

Συνημμένα

  • Cough-with-blood.jpg
    Cough-with-blood.jpg
    71,1 KB · Εμφανίσεις: 15

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τυπε η νανα ειναι τουλαχιστον 20 χρονια μικροτερη
αλλα μπορει να γουσταρει ο τυπος βηχιδια
η νανα ειναι η καλυτερη σε αυτα :grin:
ΤΙΜΗΜΕΝΕ APOLYTE για μενα οποιος δεν εχει περασει ΝΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΛΒΙΑ δεν μπορει να νιωσει την απολυτη καλτιλα.Εστω για μια φορα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom