Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (20 μέλη και 214 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Αγαπητέ μου φίλε για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσει η "επιλεκτική" σου συζήτηση ...  :grin:
Θέλεις κάτι άλλο να (με) ρωτήξεις για μπουρδέλα και πουτάνες ;
Δεν καταλαβαίνω το "επιλεκτική". Τι εννοείς ότι επιλέγω?
Για μπουρδέλα και πουτάνες σε διαβάζω, υποκλίνομαι, και όχι, δεν θέλω κάτι ιδιαίτερο. Ψάχνω και μόνος μου στο χώρο μερικές φορές.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Δεν καταλαβαίνω το "επιλεκτική". Τι εννοείς ότι επιλέγω?
Για μπουρδέλα και πουτάνες σε διαβάζω, υποκλίνομαι, και όχι, δεν θέλω κάτι ιδιαίτερο. Ψάχνω και μόνος μου στο χώρο μερικές φορές.
Αν ψάχνεις μόνος σου στον χώρο, τότε μην μπαίνεις στον κόπο να απαντάς, εκτός και αν εκπληρείς κάποιο ρόλο ...  :cheesy:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Αν ψάχνεις μόνος σου στον χώρο, τότε μην μπαίνεις στον κόπο να απαντάς, εκτός και αν εκπληρείς κάποιο ρόλο ...  :cheesy:
Κάτσε, μεγάλε!
Δε θα μας βάλεις φίμωτρο εδώ!
Μπορεί να έχεις μεγάλη συνεισφορά (το αναγνωρίζω), αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε μπορεί ο καθένας να γράφει ό,τι γουστάρει!
Τι πα να παι "μην μπαίνεις στον κόπο να απαντάς"?
Θα απαντάω όπου θέλω, και σε ότι θέλω!

Π.χ. από τις 2 νυχτερινές στο Φ59 που ρωτάνε τα παιδιά, κατέληξα στην πάνω, μια και η (μάλλον ωραιότερη και εντυπωσιακότερη) του κάτω κάτι μου έδειξε ότι "ξεπετάει".
Δε μετάνοιωσα για την επιλογή μου (πάνω).

Θα μου πεις εσύ τι θα γράφω?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Έτσι όπως ξεκινάς, εύχομαι να σου βγει σε καλό ...

Δε θα μας βάλεις φίμωτρο εδώ!
Με κατηγορείς, ενώ δεν έχω εκφράσει κάποια συγκεκριμένη - αντίστοιχη συμπεριφορά ...
Αλήθεια...
τι ρόλο παίζεις ;;;

Να είμαστε καλά !!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
παιδες εχτες πηρα την αλιονα το βραδυ!

αλλα δεν γραφω για να ανακοινωσω την 54369φορα που παιρνω το ρωσικο αλογο αλλα η συνεχεια της βολτας.
οπως εφευγα για εναν περιεργο λογο κατι με τραβηξε να μπω στο φ59!

μπαινω λοιπον και πετυχαινω την ρωξανα λιωμα σε αποσυνθεση. δηλαδη: ειχε σαπισει στον καναπε σχεδον κοιμοτανε με το κεφαλι κατω απο τον καναπε και το σωμα πανω! μολις με ειδε αρχισε να γελαει και να μου λεει ωραια σταση αυτη και ανοιξε τα ποδια της, πραγμα που ειχε αποτελεσμα να χασει την ισορροπια της και να σαβουρωθει στο πατωμα! μετα βγηκε η τσατσα ντραπηκε και της ειπε να σηκωθει αυτη απλα σκαρφαλωσε στον καναπε οπου αρχησε να μου φωναζει ελα να με γαμησεις και μου ανοιγε τα ποδια στον καναπε!!!
εγω αντικριζοντας αυτο το πανεμορφο κοριτσι με το πολυ ωραιο, για εμενα σωμα, και το σεξυ προσωπο να ειναι ετσι τυφλα ειχα καρακατακαβλωσει! αλλα επειδη εγω προνοησα για μια τετοια περιπτωση και εφυγα απο το σπιτι με ακριβως 20 ευρω. δεν ειχα λεφτα να μπω κατι το οποιο θα εκανα ΑΜΕΣΩΣ μολις την αντικρισα ετσι λιωμα!

βεβαια πριν λιγες μερες ειχα ξαναπερασει ενα βραδυ και την πετυχα κατα τις 2 το βραδυ να δοκιμαζει ρουχα. οταν βγηκε εξω για να την δω φοραγε μια φουστα και ενα μπλουζακι. οσο σαλοναριζε ξεκινησε να βγαζει τα ρουχα και να γελαει κατι το οποιο ηταν (παλι) απιστευτη καβλα!! αλλα παλι δεν ειχα λεφτα εκεινη την ημερα καθως ειχα κατεβει για να γαμησει φιλος!!

βεβαια η επομενη καταθεση της ανηκει δικαιωματικα, την κερδισε με την αξια της!!

αλλα δεν βλεπω καμια κριτικη.. την εχει παρει κανεις? ας πει καμια γενικη ιδεα!
παροτι και τραβεστι μονο ενεργητικο να μαθω οτι ειναι θα παω σιγουρα αλλα ας υπαρχει μια ιδεα του τι κανει...




και η πληροφορια λαδωμα που δινω για να δελεασω την κριτικη για την ρωξανα ειναι: οτι η αννα η ρουμανα καβλα απο κολωνου 32 (που ειχα αναφερει σε ενημερωση εδω, βαριεμαι οποιος θελει ψαχνει τα τελευταια μηνυματα μου) δουλευει πρωινα στην κεραμεικου στο υπογειο με 10ευρω. οποτε οποιος θελει να την παρει ας παει εκει να γλυτωσει το 10αρικο!!
Φτιάχτηκα και εγώ ρε............... :fuck2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
Γαμιέται για τα φράγκα, όχι έπειδή τη βρίσκει.  Μη το ξεχνάμε αυτό.
Στα μείον τα ελαφρώς στραβά δοντάκια της. Δεν ενοχλούν στο  :pipa1:

Αν ξέρεις να την πλησιάσεις, βελτιώνεται πολύ. Και ξέρει αρκετά ικανοποιητικά αγγλικά.
λίγες γαμιούνται επί χρήμασι και την βρίσκουν....
αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τι σχέση έχει τα αν γαμιέται καλά με το αν ομιλεί την αγγλική  ικανοποιητικά  :think: :think: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
Νέος Οίκος.... Βέργας 3
0339.jpg
 
0339_001.jpg
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μολις τελειωσα απο Μεταξουργειο,μονος μου με ατομικες αποφασεις,αισθανομαι σαν τον Λεσλι Νιλσεν
οταν σε μια ταινια περπατουσε και μονολογουσε οποτε και βρεθηκε
σε ενα περιεργο μερος μονος του,εγω δεν μονολογουσα αλλα τελικα βρεθηκα σε ενα ιντερνετ καφε τωρα πεντακαθαρο
και μπηκα να δω τι γινεται,να δω αν εχω π.μ και να σας πω οτι αυριο θα σας γραψω ενημερωση.
Τωρα δεν εχω αλλες δυναμεις........περπατησα παρα πολυ και θα συνεχισω για λιγο για να καταληξω καπου.

Η τοπ τριαδα μου ειναι στην Κολωνου 32β,στο Κολωνου 27α που λεει στην πορτα ενω στον τοιχο λεει 29 και Ιασωνος 19.
Σαν παρολι ακουγεται ε;Τα γυρισα ολα,δεν αφησα κανενα,αρκετα κλειστα,αυριο αναλυτικα.

P.S Κατι περιεργο συμβαινει γιατι εγω ενω ειμαι μετροπρογκραμ ανθρωπος
λειτουργωντας σε τεραστιες πιεσεις σαν ρολοι,ξαφνικα χαιρομαι που μπηκα τετοια ωρα για να σας πω αυτο.
Μαλλον πρεπει να αρχιζει να μου αρεσει,αν αυτο ειναι σπαμ τοτε ζηταω συγνωμη αλλα μου αρεσε
που μπηκα να πω την μαλακια μου. :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom