Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (9 μέλη και 114 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε παιδια

μια κοπελα εν ονοματι μαρια που δουλευει στο περδικα 3 στο μεταξουργειο την εχει δει κανεις τελευταια?
μια λιγο σχιστοματα, ρωσιδακι με μια μιξη απο καυκασια.. μαυρομαλα και ψηλη...
εχω ψαξει πολλες μερες τωρα και δεν εχω δει τιποτα, τι δεν παει στο μυαλο μου με τελευταια νεα..
αν καποιος ξερει κατι ας πει..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καλά όλα αυτά, αλλά το Κατερινάκι από Φυλής 134 και στο παρελθόν Ιάσωνος, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Επειδή τον τελευταίο καιρό λόγω απουσίας χρόνου απέχω από τις κριτικές,δεν μπορώ να μην σας προειδοποιήσω για τη φόλα που έφαγα χθες...

Το όνομά της Αλεξάνδρα κ εργάζεται στο Φωκ27Α...Ψηλή,ξανθιά με ωραίο σώμα...

Η κοπέλλα είναι απαράδεκτη...Πλήρης απουσία προκαταρκτικών,κρέμα σε σημείο που να ακούγονται πλάτσα πλούτσα,δυσανασχέτηση παρόλα αυτά ότι πονούσε,ξινίλα στην αλλγή στάσεων,κλέψιμο σε όλες τις στάσεις  κ το θεικό..

Ενώ δεν είχαν περάσει πάνω από 5-6 λεπτά κ έξω δεν υπήρχε ψυχή όχι στο σαλόνι κ στα άλλα δωμάτια αλλά κ στο οικοδομικό τετράγωνο μην σας πω,μου λέει με ύφος Μιχαλολιάκου ''έχεις ακόμα ένα λεπτό'' κ μετά από λίγο σηκώνεται να φύγει...Της λέω που πας,δεν τελείωσα..Μου λέει πόση ώρα τες κάτσεις ντωμάτιο??? Πρώτον δεν έχω κάτσει πολλή ώρα της λέω κ δεύτερον μέχρι να τελειώσω...

Με τα χίλια ζόρια την έπεισα να μου τον παίξει για να τελειώσω κ έφυγα αφού τα έχωσα στον τσάτσο ο οποίος ήταν ο κλασσικός που σου λέει αν δεν είναι καλή δεν θέλω λεφτά...

Το μόνο θετικό της συνεύρεσης ήταν η πίπα της...

Ευχαριστώ για την προσοχή σας...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
παρότι σπάνιο είδος στα σπίτια / στούντιο και εγώ έχω άριστες εμεπιρίες με ελληνίδες τάνες

ετσι ειναι τυπε μου,οι ελλεεινιδες ειναι καλα μονο για πουτανες,γι'αυτο ειναι γεννημενες,σε ολα τα αλλα ειναι ανικανες,αλλα στην πουτανια ειναι κορυφη
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Φανούρη
keep on walking!
keep on doing!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Βουλγάρες καιΑλβανίδες ρεεεεεεεεεε
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα το φ 74 εκλεισαι΄΄΄΄κ ξερουμε που δουλευει η μικη :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :rockon:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310

Επισκέπτης
μαγκες εχτες μετα τα πανηγυρια για ενα απο τα πιο αρχιδατα ευρωπαικα στη ιστορια του αθλητισμου, κατεβηκα στο μεταξουργειο και βρηκα μια παλια γνωστη την νικη απο μαραθωνος 59...
πραγματικα πολυ καλη βεβαια απο παλια θυμαμε οτι ειναι πολυ κυκλοθυμικη και μπορει να την πετυχεις σε πολλες φασεις...
μου εκανε αυτο το γαμησι που ψαχνω, αυθορμητο χωρις προγραμμα και οπως μας βγει. γιατι δεν μπορω αυτο το πιπα-απο πανω-πισωκολητο-τελειωνε....
στα + οτι στο συγκεκριμενο σπιτι δεν χτυπανε πορτες ΠΟΤΕ!!!

πηγα και σε αλλα 2 σπιτια
στο κολοκυνθους 63 στο οποιο δουλευει εκεινη η σαπιο-καβλα που ολο ξεχναω το ονομα της..
αυτη ειναι χοντρη ξανθια σαπιοδοντα, αλλα για εναν περιεργο λογο με καβλωνει τρελα.
κανει ακα τελειωτικο οπου θες.. πραγματικα οσο και να της ασβεστωσεις την μαπα απλα γελαει!!
κανει και κωλο οπου, οπως εχω ξαναπει, οσο και να κοπανηθεις οτι καβλι και να εχεις και μπουρι απο σομπα να της βαλεις αυτη απλα σπαει πλακα μαζι σου!!!!
βεβαια το μεταξουργειο μας εχει συνηθησει σε παγκοσμιες προτοτυπιες οποτε η παραπανω ΚΑΒΛΑ ηταν τσατσα μιας η οποια ειναι σιγουρα 10 χρονια μεγαλυτερη απο την δικια μας!!! πρωτη φορα βλεπω το πουλεν του μαγαζιου να ειναι τσατσα μιας η οποια αμα κανει τα τζαζ πραγματικα απορω με το γουστο μας ως λαος!!
βεβαια αυτο γινεται για λιγες μερες οπως μου ειπε καθως σε λιγες μερες θα ξαναδουλεψει σαν τανα...

και πηγα και στο αχιλλεως 40 οπου δουλευε μια που ηταν τοσο αδιαφορη που δεν μπορω να την φερω στο μυαλο μου....

αυτα απο χτες το βραδυ κοντα στις 6 το πρωι.
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
παιδακια εχτες μετα τα πανηγυρια για ενα απο τα πιο αρχιδατα ευρωπαικα στη ιστορια του αθλητισμου, κατεβηκα στο μεταξουργειο και βρηκα μια παλια γνωστη την νικη απο μαραθωνος 59...
πραγματικα πολυ καλη βεβαια απο παλια θυμαμε οτι ειναι πολυ κυκλοθυμικη και μπορει να την πετυχεις σε πολλες φασεις...
μου εκανε αυτο το γαμησι που ψαχνω, αυθορμητο χωρις προγραμμα και οπως μας βγει. γιατι δεν μπορω αυτο το πιπα-απο πανω-πισωκολητο-τελειωνε....
στα + οτι στο συγκεκριμενο σπιτι δεν χτυπανε πορτες ΠΟΤΕ!!!

πηγα και σε αλλα 2 σπιτια
στο κολοκυνθους 63 στο οποιο δουλευει εκεινη η σαπιο-καβλα που ολο ξεχναω το ονομα της..
αυτη ειναι χοντρη ξανθια σαπιοδοντα, αλλα για εναν περιεργο λογο με καβλωνει τρελα.
κανει ακα τελειωτικο οπου θες.. πραγματικα οσο και να της ασβεστωσεις την μαπα απλα γελαει!!
κανει και κωλο οπου, οπως εχω ξαναπει, οσο και να κοπανηθεις οτι καβλι και να εχεις και μπουρι απο σομπα να της βαλεις αυτη απλα σπαει πλακα μαζι σου!!!!
βεβαια το μεταξουργειο μας εχει συνηθησει σε παγκοσμιες προτοτυπιες οποτε η παραπανω ΚΑΒΛΑ ηταν τσατσα μιας η οποια ειναι σιγουρα 10 χρονια μεγαλυτερη απο την δικια μας!!! πρωτη φορα βλεπω το πουλεν του μαγαζιου να ειναι τσατσα μιας η οποια αμα κανει τα τζαζ πραγματικα απορω με το γουστο μας ως λαος!!
βεβαια αυτο γινεται για λιγες μερες οπως μου ειπε καθως σε λιγες μερες θα ξαναδουλεψει σαν τανα...

και πηγα και στο αχιλλεως 40 οπου δουλευε μια που ηταν τοσο αδιαφορη που δεν μπορω να την φερω στο μυαλο μου....

αυτα απο χτες το βραδυ κοντα στις 6 το πρωι.
ποια και που θα ξαναδουλεψει σαν τανα?? :think:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
παιδες εχει περασει κανεις απο το ξανθιπης λιοσιων και γωνια με τις δυο πορτες;η λιλιαν η ξανθια με την κωλαρα ειναι εκει μονιμη ακομα;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Η ωρα ηταν 21,00 πανω στο σουρουπωμα,εκανα μια βολτα πεζος σε ολη την φυλης για να δω πια ηταν κλειστα!
Η φυλης με περισσοτερα σπιτακια σημερα ανοικτα!
Κλειστα ηταν στην Φυλης..
74
40
59 οροφος
65 οροφος,μετα το ντου που εγινε και πηραν την Μαιρη απο φ.92 και την τσα.
71 οροφος.
71 υπογειο.
92 Α κ Β.
Μ.Προδρομου και τα δυο.
Διδυμου 8 οροφος,μετα την αποχωριση της Αλεξανδρας απο φωκ.22 για την πατριδα της.
Διδυμου 16.
Μιας και κατεβηκα διδυμου πηγα και ...
Αλκιβιαδου
16Α Κατερινα και Ειρηνη μιλφ,τιποτα το ιδιαιτερο.
16Β η Αλινα απο φωκαιας 27 υπογειο.
16Γ η Βικτωρια με την σκυλε φατσα.
Διδυμου
20 Βικτωρια απο Αγκυρας.
18 ισογειο,Αλιονα η ρουφηχτρα.
18 υπογειο,η Φωτεινη η ρωσσις.
8 ισογειο,Γιασμιν η πολωνεζα.
Φυλης
54 Λαουρα,για οσους ψαχνουν την Σουζη ειναι στην πατριδα της.
66 Νικολετα δεν θυμαμαι την αλλη κορασιδα.
59 ισογειο,Ρωξανη η ουγγαρεζα.
61 Νικολ.
80 Μαρια.
84 οροφος Καρολαιν,πρωην Αλμπινα.
65 ισογειο Αλεξανδρα Τζουλια.
67 Αντινα.
69 οροφος Ελενα.
71 ισογειο,Μπαρπορα.
Η ενημερωση ειναι πανω στην αλλαγη.
Φτωχη η κινηση για μια φορα ακομα,παρα την αναδουλεια ομως το ολνι γκρικ ακουγοταν παντου.
Πιθανως τα κοριτσια φοβουνται πλεον οτιδηποτε!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Ευρισκόμενος ανάμεσα σε εικονικούς και σε εικονιζόμενους "φίλους" ζητήθηκα να απαντήσω, αναπάντητα ερωτήματα θεσμών και αξιών ...  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom