Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Οταν δε βρισκεις αυτη που ψαχνεις Διδυμου 20,κοιταζε και στα Αγκυρας..Εναλλασονται.

Αν πετύχεις Βαλέρια σε ένα από τα δύο αυτά μαγαζιά, τότε θα είναι αυτή που ψάχνεις. ;)

Θέλω να δοκιμάσω μια φορά και την Αλεξάνδρα, ελπίζω ότι θα είναι καλή.
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Χτες το πρωί, στο Φωκαιας 27 (όροφος) πήρα μια υπέρβαρη ξανθιά με γλυκά μάτια και μεγάλα στήθη, που το όνομά της, αν το άκουσα καλά, ήταν Τζιάννα, αλλά μπορεί και να κάνω λάθος.
Έμεινα ικανοποιημένος. Ξέρει κανείς σε ποιο μαγαζί δούλευε πριν;
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Καλησπερα απο τον καινουργιο

Εχετε προσδοκιες απο πουτανες?εγω παω εκει γιατι ειμαι ζωο οχι για αγαπες
*ψαχνω για μια με μαστιγια κτλπ ναζιστικη στολη απαραιτητα οπου να με δειρει για τα καλα και να με ξεφτιλισει
Ξερετε τπτ τετοιο για αθηνα στειλτε πμ
 

vanos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
11
Like
15
Πόντοι
10
χθες το απόγευμα πέρασα μόνο  από Μενάνδρου 45 
είχε 2 κοπέλες μια 25αρα  ψηλή μελαχρινή ,αδύνατη ,
τσιγκανοιδεις  με βασικό πρόγραμμα
και αν δεν με γέλασαν τα μάτια μου και μια τρανς !!
30ρα που θα μπορούσα να πω για βραζιλιάνα -Λατίνα  με
φουλ πρόγραμμα και οι δυο στο 10Ε.Για κάποιους μπορεί να είναι
ευκαιρία και γιαυτο  το αναφέρω
 

vanos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
11
Like
15
Πόντοι
10
Καλησπερα απο τον καινουργιο

Εχετε προσδοκιες απο πουτανες?εγω παω εκει γιατι ειμαι ζωο οχι για αγαπες
*ψαχνω για μια με μαστιγια κτλπ ναζιστικη στολη απαραιτητα οπου να με δειρει για τα καλα και να με ξεφτιλισει
Ξερετε τπτ τετοιο για αθηνα στειλτε πμ

κανε και 1 δημοσιευση στο site της χρυσης αυγης μπορει να εχεις καλυτερη τυχη
  xa.gr νομιζω οτι ειναι
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Περισσότερο χαίρομαι που σε βλέπω και πάλι στο θρεντ ...

το θρεντ εχει την τυχη να ενημερωνεται απο πολλους εξαιρετικα μαχιμους ρεπορτερ.

πλεον και τσαρκα να εχεις κανει δεν προλαβαινεις να την γραψεις γιατι καποιος σε προλαβαινει και με  επισκεψεις σε πολυ περισσοτερα μαγαζια.

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
απογευματινη τσάρκα σημερα απο τα βρωμοπρεζομερη


και ειπα να ξαναπω στην μαρία την ρωσιδα( εκ καυκασιας) στο περδικα 3, αλλα δεν ηταμ και μαλλον ειναι μονο πρωι η μεσημερι


κατα την διαρκεια της τσαρκας οπως παντα μονος συνευησαν αρκετα ευτραπελα ,μικρης σημασιας αλλα αστεία


δεν εψαξα και πολλα σπιτια μιας και δεν βρηκα της μικρουλες που εψαχνα..


περδικα 3 λαβυρινθος, ρωσιδα μιλφ 40-45,αγνωστου ονόματος αλλα δεν φταιω εγω μαγκες, δεν το λενε οι τσατσαδες..

πέρδικα 3 στο μικρο σπιτι, περιεργη εμφανιση μιας ξανθιας που δεν μπορουσα να ξεχωρισω εαν ηταν πιτσιρικα η γρια ...
10 ευρω απλο, 15 με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο ( ο χριστος και η παναγια, ελυεθερο στο μεταξουργειο  :headbang:)


εστριψα κατευθειαν αριστερα στην ιασωνος οπου τσέκαρα ιασωνος 46Β στον λαβυρυνθο, μικρη αλβανεζα η οποια φοραει μπαλαρινες και εχει ενα ηλιθιο υφος και καυλαντηζει με πελατες, θα την πετυχετε, 15 ευρω εχει,αλλα μαλλον μεσα δεν λεει

καστανομαλα με ωραιο κωλαρακι και ωραιο σωμα..

ιασωνος 46 α καστανοκοκκινομαλα μολδαβεζα με 15 ευρω.. μετρια εμφανισης..

ιασωνος 31 Β υπογειο..  Πιτσιρικα που τραβαγε τους πελατες να μπουν μεσα με το ζορι, φαντασου ποση αναδουλεια εχει πεσει
ειχε μαγκωσει εναν τον οποιο δεν αφηνε με τιποτα, συνεβη μια μαλακια εδω που θα αναφερω μετα.. 10 ευρω απλο πρόγραμμα


Ιασωνος 30Β γυφτορουμανακι ξεπετα ομορφης εμφανισης, αλλα ειχα γραψει και κριτικη παλια, 10 ευρω,αλλα δεν...


Συνέχισα σε αλλα δυο σπιτια στην ιασωνος οπου δεν ανεφεραν καν ονοματακι οποτε δεν εχει νοημα ρε παιδι μου να ανεφερω εμφανιση οταν δεν εχει καποιος το ονομα.. δεν φταιω εγω, αυτες δεν το λενε, και αν το πουν μπορει στο δωματιο να λενε αλλο..

εστριψα προς κωλονου,στο 30 πηγα, ειδα την Αννα μετα απο πολυ καιρο, αδυνατισμενη και βαμενη, εντυπωση μου εκανε το σωμα της, αψεγαδιαστο για την ηλικια της... αλλα δεν πηρα... ευτηχως /δυστηχως οπως το παρει κανεις..


και το σπιτη στο οποιο κατεθεσα τα χοντρα κωλονου 27Β,Ντανα εν ονοματι η κορασίδα, καστανομαλλα, ωραιο σωμα,αλλα μπηκα μονο επειδη ειχε ωραια ποδια και μου εκανε μια ωραια ποδομαλακια,κοιταζε λιγο περιεργα επειδη δεν το χε ξανακανει μαλλον, που να ξερουν τα πακια απο φετιχ..  :rolleyes:

αυτα, γενικα η ντανα που πηρα παιζει να ηταν και θυμα trafficking παραλιγο να βαλει τα κλάματα την ωρα που ημουν απο πανω της,ε και εκει ξενέρωσα ασχημα , παιχτην μου λιγο με τα ποδια σου της ειπα να τελειωνουμε.. εαν δεν γουσταρει και η κοπελα εγω αισθανομαι ανετα..


αυτα που λετε, ας παμε και στα αστεια της τσάρκας..

ευτράπελο 1

Οταν μπήκα στο περδικα 3, με ακολουθησε ενας τυπος φαλακρος, γυρω στα 27 με 30 και κοιταζε με μεγαλη περιέργια,εγω κυριος ουτε καν εδωσα σημασια, εκατσε διπλα μου ομως και με πλησιασε στο αυτι και ακολουθει η εξης συζήτηση

- Να σου πω ρε φιλε, γλυφωμουνι κανουν ?

Ε. Τι ενοεις?
- Ε γλυφωμουνι, να της γλειψω εγω
Ε.Δεν μου λες πρωτη φορα ερχεσαι?
-Οχι
Ε. δεν ξερω ρε φιλε δεν εχω κανει ποτε εδω περα,αν θες την γνωμη μου και γουσταρεις τετοια τραβα σε ενα στουντιο που ειναι ποιο καθαρα
- Τι ειναι το στούντιο?
Ε. Ετοιμος να του πετάξω μια μαλακια αλλα κρατηθηκα  :2funny:
Του λεω ειναι τα αναβαθμιζμενα μπουρδέλα αλλα σκας περισσοτερα..

Γενικα ηταν παλαβος, η γκει, δεν εξηγητε αλλιως.. Διοτη μου εκανε χειραψια ,δηθεν χαρηκα, του εκανα και εγω στο ακυρο, σε μια φαση γυρναει και μυριζει το χέρι  :2funny: :2funny: :2funny:
Την εκανα γιατι δεν αντεχα αλλο , θα πεθενα απο τα γελια με τα τικ που ειχε  :2funny:


2. Οταν μπηκα στο ιασωνος 30 καταλαβα οτι με ακολουθουσε ενας πρεζακιας, δεν εδωσα ουτε εκει σημασία,ειπε η τσατσα τα δικα της, και μετα απο καποια δευτερα , πλησιαζει και με ρωταει
- Ρε φιλε μηπως εχεις 50 λεπτα?
Ε. Οχι φιλε δεν παιζει μια
- ελα ρε φιλε, αφου ερχεσαι εδω σημαινει οτι εχεις
Ε . Ποιος σου ειπε οτι εχω ρε φιλε? Εσυ δηλαδη που μπηκες εδω μεσα εχεις?
Με κοιταζε σαν μαλακας και την εκανε  :2funny: :2funny:


3. Iασωνος 31β τωρα, πετυχα μια πιτσιρικα που λετε, αυτη που ειπα πανω που ψαρευε εναν πελατη και τον ειχε αγκαλιασει
-Ελατε μωρα μου
Ε Μετα θα παμε μια βολτα, γυφτοβουλγαρακι μου κανε
- Ριχνει μια σπρωξια και με σπρωχνει η πορτα με δυναμη πισω και κουτουλαω σε εναν πακι
Ε. Συγνωμη φιλε σε χτύπησα?
-Οκι οκι, ντεν πειραζει  :2funny: :2funny:

Ανοιγω την πόρτα και της παραπονεθηκα ευγενικα γιατι εσπρωξε και μου ειπε συγνωμη αλλα αν δεν θες να μπεις τι κοιτας?
Ειχε ενα δικιο αλλα τελοσπαντων...


Γενικα εχω ενα καιρο, εναν ορισμενο καιρο τωρα που προσπαθω να κανω καποια οικονομια και σπρωχνω εδω περα, οσο και καλη να ειναι καποια εδω, εγω δεν ειμαι ποτε ευχαριστημενος για τους λογους που εχω αναφερει και αλλες φορες..

Τελοσπαντων, ελπιζω να επανελθω στα καλυτερα μαγαζια, η να βρω καποια κοπέλα, διοτη εδω δεν παλευτε.. 3 σερι γαμησι εδω και τρεχω κατευθειαν σπιτη για μπανιο  :-
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.708
Κριτικές
31
Like
12.333
Πόντοι
5.097
τι μαλακα εισαι  :2funny:
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
H Γιάννα που δουλευει πρωινή βάρδια στο φυλής 54 είναι η stripper του erotica (αχαρνων 2010-2011); Μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς; Ρωσίδα, 1,75, μελαχρινή, βγήκε στο σαλόνι full nude. Την θυμήθηκα οταν βγήκα απο το δωμάτιο.....
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Εμένα όταν μου ζητάνε 1€ τους λέω να μου δώσουν 2€ να τους δώσω 1€...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Περισσότερο χαίρομαι που σε βλέπω και πάλι στο θρεντ ...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
(ειλικρινά) ...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αμάν ξέχασα να πω για τον chevaliere fidele ... :-

chevaliere fidele δέξου σε παρακαλώ την ταπεινή μου συγνώμη ...  :)

ο bmwpower είναι ... αγωνιστής !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Ωραίος !!!
Τι να λέμε τώρα ...

Στρατηγε ο αγωνας δεν εχει προσωπα ειμαστε ολοι μια γροθια :grin:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Βολτα στο Μεταξουργειο απογευματινη.
Καποιος ειχε γραψει ως τιτλο κριτικης : Ανθρωποι και ποντικια.
Ε αυτό είναι το Μεταξουργειο.
Η απολυτη παρακμη, αλλα μαλλον και ο,τι πιο αυθεντικο ως προς την σκατενια ανθρωπινη φυση.
Οι μπατσοι κοβαν βολτες με τις μηχανες γυρω γυρω, ο κοσμος ηταν λιγος , αλλα αυτό δεν εμποδιζε καποια πρεζακια να βαρανε ενεσεις στο πεζοδρομιο, στην Κολωνου! Περνουσαν τα αυτοκινητα με παιδακια μεσα και τους εβλεπαν. Πεταμενες συριγγες με αιμα στο δρομο.
Μεταναστες,ασπροι,μαυροι,κιτρινοι και ελληναρες σαν του λογου μου μπαινοβγαιναμε στα μπουρδελα για λιγη οφθαλμολαγνεια. Με κάθε κοπελα που εβλεπα, αντι να καβλωνω , αναγουλιαζα.
Από οσα μπηκα : Αχιλλεως αυτό που είναι με την αυλη μονο του, κοντα στη γεφυρα :
2 εκτρωματα, ψηλες αδυνατες , με νεανικο σωμα αλλα η φατσα τους ηταν σαν καποιος να τους εχει κοψει το κεφαλι και να τους εχει κολλησει το κεφαλι μιας 45αρας κακοζωισμενης κιολας!
Κωλοκυνθους 63 αριστερα. Μιλφ με μαυρο μαλλι, ζυμαρι σωμα που ειπε ότι στο δωματιο είναι δυναμιτης (μαλλον είναι αυτή που αναφερει ο φιλος Florian). Μου φανηκε ότι φοραει μασελα .
Στο δεξι,μια ξανθια χοντρι, της ελειπε το ένα δοντι, ή ηταν μαυρισμενο δεν ξερω. Κωλο, ακα πιπα, δεν ξερω τι άλλο. Αηδιασα κι εκει.

Λεωνιδου 6, μια κοντουλα μελαχρινη , με μετριο σωμα, που βλεποταν,αλλα μυριζε ξεπετα.
Κεραμεικου 26 στο δεξι μια μιρελα που ειχε γωνιες στο προσωπο σαν αντρας. Λεπτο σωμα, αλλα δεν…
Στο πανω, μια Μαρια αν δεν κανω λαθος, που επελεξα με βαρια καρδια, μονο για το προσωπο της. Βουλγαρα , 19 μου ειπε, πανεμορφη μυτουλα, χειλη,αλλα κωλος αχλαδι, κοντη. Βρωμαγε όταν πηγα να τη γλειψω.
Αθλια πιπα με καποτα, μου το κραταγε τοσο σφιχτα με το χερι της, που νομιζα ότι θα μου κοψει την κυκλοφορια του αιματος.Στο σεξ δεν εβαλε κρεμες, οποτε πονουσε, αλλα σιγα-σιγα υγρανθηκε και συμμετειχε με ομορφες, φυσικες κραυγουλες.
Τα σεντονια ηταν τιγκα στα χυσια. Τιγκα όμως.
Γρηγορα σπιτι και μπανιο.
Στη διαδρομη σκεφτομουν την εξης φραση :
«Όλα τα πλασματα, ακομα και το πιο αγριο κτηνος, εχουν λιγο οικτο μεσα τους.
Εγω δεν εχω καθολου οικτο, αρα δεν ειμαι κτηνος».
 

Επισκέπτης
Κωλοκυνθους 63 αριστερα. Μιλφ με μαυρο μαλλι, ζυμαρι σωμα που ειπε ότι στο δωματιο είναι δυναμιτης (μαλλον είναι αυτή που αναφερει ο φιλος Florian). Μου φανηκε ότι φοραει μασελα .
Στο δεξι,μια ξανθια χοντρι, της ελειπε το ένα δοντι, ή ηταν μαυρισμενο δεν ξερω. Κωλο, ακα πιπα, δεν ξερω τι άλλο. Αηδιασα κι εκει.
δεν ειναι αυτη φιλε...
μαλλον αυτη που ειδες στο  δεξι πρεπει να ηταν το σκυλι του πολεμου!!!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες εχει κανεις σας υπ'οψιν του αν και που δουλευει η ερικα που εργαζοταν στο φυλης 86Β??
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αδερφια συναγωνιστες επιτελους περιγραφη μετα απο πολυ καιρο....καυλες στο φουλ και μπαινω στη φωκαιας στο πρωτο δεξια απο
αχαρνων οπως κοιταμε(το 27 β νομιζω)μπαινω στο μικρο σαλονακι που εχει και βγαινει μια μελαχρινη τσατσα με κοντο μαλλακι.
-γεια σας κυριε
-γεια σου και σε σενα
-εχω 2 κοπελες σημερα η ειρηνη(βγαινει ταυτοχρονα το μωρο λιγο μουτρωμενο σχετικα καλο μεενα τατουαζ στο δεξι στηθος για αυτους που τη ξερουν)ελευθερο στοματικο τελειωτικο καλο σεξ κλπ κλπ και η γιαννα που ειναι στο δωματιο και θα βγει σε λιγο...
-να περιμενω και τη γιαννα να τη δω?
-φυσικα σε λιγο βγαινει...
-δεν ερχεται λιγο η ειρηνουλα να φτιαχτω μαζι της μεχρι να περιμενω?
-οριστε?
-φερε λιγο τη καυλα αφου δεν εχει κοσμο να τη ξαναδω...(το καυλι εχει ηδη αρχισει να σταζει)
-ελα παλι λιγο ειρηνη...
-ελα εδω ρε μωρο τι καυλα εισαι εσυ?(χουφτωνω στα ορθια και πεταω το καυλι εξω)
-ελα να περασεις λεει το μωρο και μου πιανει το καβλι με τα ματια γουρλωμενα
-που να περασω ρε καυλα σε χυνω εδω και τωρα και αρχιζω να τη χυνω στο διαδρομο λιγα στο χερι λιγα στο μπουτακι της και αυτη
τρελαμενη να λεει κατι στα ρωσικα..ερχεται η τσατσα εχω βγαλει το εικοσαρικακι και της λεω δεν εχεις παραπονο ετσι?ουτε σεντονια
σου λερωσα ουτε δωματιο ουτε τιποτα το πιο ευκολο εικοσαρικακι που εβγαλες σημερα.την επομενη φορα θα χυσω και τη γιαννα ετσιγια να μην εχει παραπονο και αυτη(επρεπε να δειτε τα μουτρα της τσατσας ολα τα λεφτα)
καλες χυσοβολιες αδερφια

 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
αδερφια συναγωνιστες επιτελους περιγραφη μετα απο πολυ καιρο....καυλες στο φουλ και μπαινω στη φωκαιας στο πρωτο δεξια απο
αχαρνων οπως κοιταμε(το 27 β νομιζω)μπαινω στο μικρο σαλονακι που εχει και βγαινει μια μελαχρινη τσατσα με κοντο μαλλακι.
-γεια σας κυριε
-γεια σου και σε σενα
-εχω 2 κοπελες σημερα η ειρηνη(βγαινει ταυτοχρονα το μωρο λιγο μουτρωμενο σχετικα καλο μεενα τατουαζ στο δεξι στηθος για αυτους που τη ξερουν)ελευθερο στοματικο τελειωτικο καλο σεξ κλπ κλπ και η γιαννα που ειναι στο δωματιο και θα βγει σε λιγο...
-να περιμενω και τη γιαννα να τη δω?
-φυσικα σε λιγο βγαινει...
-δεν ερχεται λιγο η ειρηνουλα να φτιαχτω μαζι της μεχρι να περιμενω?
-οριστε?
-φερε λιγο τη καυλα αφου δεν εχει κοσμο να τη ξαναδω...(το καυλι εχει ηδη αρχισει να σταζει)
-ελα παλι λιγο ειρηνη...
-ελα εδω ρε μωρο τι καυλα εισαι εσυ?(χουφτωνω στα ορθια και πεταω το καυλι εξω)
-ελα να περασεις λεει το μωρο και μου πιανει το καβλι με τα ματια γουρλωμενα
-που να περασω ρε καυλα σε χυνω εδω και τωρα και αρχιζω να τη χυνω στο διαδρομο λιγα στο χερι λιγα στο μπουτακι της και αυτη
τρελαμενη να λεει κατι στα ρωσικα..ερχεται η τσατσα εχω βγαλει το εικοσαρικακι και της λεω δεν εχεις παραπονο ετσι?ουτε σεντονια
σου λερωσα ουτε δωματιο ουτε τιποτα το πιο ευκολο εικοσαρικακι που εβγαλες σημερα.την επομενη φορα θα χυσω και τη γιαννα ετσιγια να μην εχει παραπονο και αυτη(επρεπε να δειτε τα μουτρα της τσατσας ολα τα λεφτα)
καλες χυσοβολιες αδερφια
Ωραιος.Οχι τιποτ΄αλλο..Να μαθουν καποιοι που παραπονουνται για τα λερωμενα σεντονια.. :grin: Τωρα που θα γλιστρανε στο μωσαικο,τι θα λενε? :cheesy: :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom