Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 197 άτομα (13 μέλη και 184 επισκέπτες)

Επισκέπτης
επειδη εισαι καλοσ...ευγενικοσ....δεχτικοσ και ανταποδιδισ τα ωραια κοπλιμεντα με τον δικο σου μοναδικο τροπο  ορισμενεσ..... νομιζουν οτι εισαι υποχιριοτουσ και το πιστεουν κιολασ και το σχολειαζουν  και απο πανο σαν να πηραν κανα τροπεο  :grin:ελεοσ :2funny:συμπερασμα ενα η εγω ειμαι πολυ καλοσ οι8οποιηοσ...οι ορισμενεσ ειναι πολοι χαζεσ :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Ρε παιδιά ξέρετε που έχει μεταφερθεί τώρα μια Άνκα, ξανθιά Ρουμάνα, που δούλευε παλιά στου Πιπίνου 65Β; Ευχαριστώ.
Εχει εμφανισθει και στο Φυλης 109β.Προσφατα..
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
αρχίσαμε τις παραισθήσεις
γαμάτε γιατί χανόμαστε
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Η Βαλέρια, με τις ματάρες και τη σωματάρα, που δούλευε απόψε στη Διδύμου, δουλεύει και αλλού και αν ναι, τι ώρες;

αποσο ξερω δουλευει και αλκαμενους 113 αλλα εχω καιρο να περασω απο κει και δεν ξερω αν σταματησε. Δεν την εχουν αναφερει τελευταια οι πορνοσκαουτερσ
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Μια Δήμητρα μελαχρινή (αλμπανια μαλλον) που έπαιζε Ιάσωνος 37Β ξέρεις κανείς που είναι?
Έκανε και κώλο.
Παίζει μερικοί να την έλεγαν και σκυλί του πολέμου αν θυμάμαι καλά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Tο εγραψα εδω διοτι στο αλλο θα χαθει, μιας και πεφτει το σπαμ του αιωνα. Και ειναι σοβαρο το θεμα, δεν ειναι για μαλακιες.


Oποιος θελει να το δει το βλεπει. Η ειδηση υπαρχει στην πρωτη σελιδα, επομενως τι θα χαθει? Η ειδηση εξαλλου ειναι μονο.
Στο κατω κατω τετοια ζητηματα πρεπει να τα θεωρουμε αυτονοητα δλδ οτι ενδεχεται να προκυψει οτι χειροτερο απο αυτα τα πραγματα. Και αυτονοητες ειναι ουτως η αλλως ολες οι προφυλαξεις υγιεινης.
Απο εκει και περα, αυτος που εγραψε το συγκεκριμενο ρεπορταζ, ας πει ποιος οικος ειναι να τελειωνουμε. Η καποια αρμοδια υπηρεσια.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
αποσο ξερω δουλευει και αλκαμενους 113 αλλα εχω καιρο να περασω απο κει και δεν ξερω αν σταματησε. Δεν την εχουν αναφερει τελευταια οι πορνοσκαουτερσ
Αλλη είναι αυτή...Από αυτή που λες έχω φάει πόρτα...για τα κωλοσκάμπιλα...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
σημερα το πρωι στην αλκιβιαδου

στο πρωτο απο αριστερα μια ξανθια θειτσα ρωσσιδα...φωτεινη ειπαν.

στο μεσαιο , 2 τεμαχια, μπορει να γερασα αλλα για να ξεχασω τοσο γρηγορα,πρεπει να ηταν μπαζακια.

στο ακριανο προς βαθης δηλαδη, μια ανιτα ξανθια,οχι θειτσα,αν και ειχε λιγα κιλακια παραπανω καλουτσικη φανηκε και μια αλλη καστανη ψιλη μιλφ,μαργαριτα νομιζω?

ολες με ελευθερα στοματικα,χυσιμο οπου θες,παρτουζιτσα με 40 ευρωπουλα κλπ . κωλο δεν θυμαμαι να ακουσα απο καποια,για τους φαν αυτο.
επισημανσεις : κατα τις 12 το πρωι ηταν και μου εκανε εντυπωση πως αρκετος κοσμος βολταριζε (πρεπει να εχουμε γινει πολυ κοτες σαν λαος,παμε για πηδημα το πρωι ενω το βραδυ λουφαζουμε επειδη φοβομαστε τους μεταναστες :grin:). τα δωματια γεματα (γιατι ρε παιδια με τετοια μπαζακια?) και τριτον,επειδη ειχα πολυ καιρο να περασω απο κει, δεν αξιζε που εφαγα κανα εικοσαλεπτο για να δω αυτες τις μπουρουχες :cheesy:

υ.γ. αχαρνων 85 κλειστο
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω που να το πασταρω, ας το βαλω εδω και βλεπουμε:
Αναδημοσιευω απο το παρακατω site:


Μία παράνομα εργαζόμενη αλλοδαπή ιερόδουλη, που ήταν θετική στον ιό του AIDS, εντόπισαν οι έλεγχοι του Κέντρου Ελέγχου και Πρόληψης Νοσημάτων (ΚΕΕΛΠΝΟ) στο κέντρο της Αθήνας.
Όπως ανακοινώθηκε την Παρασκευή, κατά τη διάρκεια των υγειονομικών ελέγχων και συγκεκριμένα σε οίκο ανοχής διαπιστώθηκαν τα εξής:
Ο οίκος ανοχής λειτουργούσε χωρίς την κατά νόμο άδεια. Οι εργαζόμενοι δε διέθεταν την απαιτούμενη άδεια άσκησης επαγγέλματος και τα ειδικά βιβλιάρια υγείας σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία. Σε επιβεβαιωμένο εργαστηριακό έλεγχο προέκυψε ότι μία από τις εργαζόμενες ήταν HIV οροθετική.
Οδηγίες
Με αφορμή το συγκεκριμένο περιστατικό, οι υπεύθυνοι του ΚΕΕΛΠΝΟ τονίζουν ότι είναι απολύτως απαραίτητη η χρήση προφυλακτικού σε κάθε σεξουαλική επαφή των πολιτών που επισκέπτονται οίκους ανοχής. Η HIV λοίμωξη μπορεί να μεταδοθεί μέσω της χωρίς προφυλακτικό σεξουαλικής επαφής.
Όσοι πολίτες είχαν απροφύλακτη σεξουαλική επαφή σε οίκο ανοχής επί της οδού Αχαρνών και Φωκαίας 22 Β κατά τους τελευταίου έξι μήνες, καλούνται να επικοινωνήσουν για οδηγίες:
Στην Τηλεφωνική Γραμμή για το AIDS: 210-72.22.222 στο Κέντρο Επιχειρήσεων του ΚΕΕΛΠΝΟ: 210-5212054.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εκανες κανεις τσαρκα απο φωκαιας να μας πει ποιο μπουρδελο ειναι σφραγισμενο?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το 22β δεν εχει 3 σπιτια ποιο απο ολα να ειναι?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...
Όσοι πολίτες είχαν απροφύλακτη σεξουαλική επαφή σε οίκο ανοχής επί της οδού Αχαρνών και Φωκαίας 22 Β κατά τους τελευταίου έξι μήνες, καλούνται να επικοινωνήσουν για οδηγίες:
Στην Τηλεφωνική Γραμμή για το AIDS: 210-72.22.222 στο Κέντρο Επιχειρήσεων του ΚΕΕΛΠΝΟ: 210-5212054.

Μόνο μια απορία ...

Στη γωνία Αχαρνών και Φωκαίας υπάρχουν το Φωκαίας 24 (Λαβύρινθος) και το Φωκαίας 27 (υπόγειο-ισόγειο-όροφος)

Το Φωκαίας 22 (τρισυπόστατο) είναι παραδίπλα.

%CE%A7%CE%A7%CE%A7.jpg
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
στην παραθεση που απαντησες αλλο ρωτησε ο τυπος.
το ξέρω ρε συ...απλά δν έχω να δώσω παραπάνω πληροφορίες...γιατί δεν΄πηγαίνω σε μπουρδέλα...για αυτό το είπα...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
το ξέρω ρε συ...απλά δν έχω να δώσω παραπάνω πληροφορίες...γιατί δεν΄πηγαίνω σε μπουρδέλα...για αυτό το είπα...

Αφου δεν εχεις παραπανω πληροφοριες γιατι γραφεις απλα για να γραψεις? Διαγωνισμο ποσταρισματος εχουμε?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Αφου δεν εχεις παραπανω πληροφοριες γιατι γραφεις απλα για να γραψεις? Διαγωνισμο ποσταρισματος εχουμε?
απλά είπα σύμφωνα με το ρεπορτάζ σε ποιον οίκο ήταν που ρώτησε ο απόλυτος...that's all...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom