Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (4 μέλη και 79 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Άκο, έκανα επιτόπιο σήμερα το απόγευμα και δεν βρήκα την Άννα.
Παρέμεινα στο μαγαζί περίπου μια ώρα, πιστεύω ότι θα είχε εμφανιστεί.

Σε κάθε περίπτωση, θα πάω και μεσοβδόμαδα γιατί η Κυριακή είναι μια ειδική μέρα.

ΥΓ1. Θυμήθηκα τις εποχές που ήμουν στρατιώτης... Από τότε έχω να πάω σε κωλόμπαρο.
ΥΓ2. Η μπαργούμαν (Πηνελόπη) είναι πολύ δυνατό κομμάτι...
Ειχα παει 2 φορες τελη δεκεμβρη και δεν την προσεξα...
Πριν τον δεκεμβρη εκει ηταν.
Αλλά ηταν και το σοου και γινοτανε ο χαμος στο μαγαζι(πέρα οτι μας βγηκαν τα ματια εξω, με αυτα που εξελισσονταν στην πίστα  :dancing: ).
Θα περασω συντομα και εγω, να ενημερωσω αν παραμένει εκεί.

Χαρντκορά αυτη που λεω εγω οτι ειναι εκει, την εχεις δει? Γιατι αυτη ειναι ρε συ...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
αυτη λεω και γω,τη μπαργουμαν...

Δεν λέτε την ίδια.

Την Πηνελόπη δεν την έχετε δει, κύριε.

Αν την είχατε δει, τώρα θα ήσασταν σε παραλήρημα.

Απούσα και σήμερα.


"...Ήτον απόλαυσις, όνειρον, θαύμα. ...και έπλεε, κ' έβλεπε τώρα προς ανατολάς, στρέφουσα τα νώτα προς το μέρος μου. Έβλεπα την αμαυράν και όμως χρυσίζουσαν αμυδρώς κόμην της, τον τράχηλόν της τον εύγραμμον, τας λεύκας ως γάλα ωμοπλάτας, τους βραχίονας τους τορνευτούς, όλα συγχεόμενα, μελιχρά και ονειρώδη εις το φέγγος της σελήνης. Διέβλεπα την οσφύν της την ευλύγιστον, τα ισχία της, τας κνήμας, τους πόδας της, μεταξύ σκιάς και φωτός, βαπτιζόμενα εις το κύμα. Εμάντευα το στέρνον της, τους κόλπους της, γλαφυρούς, προέχοντας, δεχομένους όλας της αύρας τας ριπάς και της θαλάσσης το θείον άρωμα. Ήτο πνοή, ίνδαλμα αφάνταστον, όνειρον επιπλέον εις το κύμα· ήτον νηρηίς, σειρήν, πλέουσα, ως πλέει ναυς μαγική, η ναυς των ονείρων...»
(Παπαδιαμάντης)
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Έμαθα ότι από αρχές Φεβρουαρίου θα έρθουν νέες καραβιές από Ρουμανίες και λοιπές γειτνιάζουσες χώρες ...   ;)
Πολύ σημαντική πληροφορία και αναγκαία η αναναίωση έμψυχου υλικού στην Αθήνα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Στρατηγέ Φαρκ, εγώ λέω να την στήσω στην Αχαρνών, έξω από τα πρακτορεία τους, με πανό "Καλώς ήρθατε ρουμούνες".

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γαμησετα τυπε εξω απο την διδυμου τις ξεφορτωνουν ολες
πανε συστημενες εννοια σου  :2funny:

την καλημερα μου στην πορνοπαρεα... μολις βρω χρονο θα κανω και
εγω καμια ενημερωσουλα.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλη μερα σε ολους....Εχει παει κανεις Φυλης και Διδυμου να μας πει τι παιζει αυτο το πρωι...? Ευχαριστω εκτον πρωτερον...
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες ψήνομαι για πάρτι με ούζα, έχει κανείς κάποια εμπειρία ή προτείνει κάτι. Την τελεύταία εβδομάδα στο Φυλής 67 έπαιζε παρτούζα με δύο και πρωκτικό αλλά δεν πέρασα !!!!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Αω ανατρέξεις στις ενημερώσεις θα δεις να παίζει στα 92, 84, ΜΠ καράβι κλπ αλλά όχι στανταράκι. Ψάξε λίγο ...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μια που είχα χρόνο & όρεξη, είπα να κατέβω κατά την Λιοσίων πλευρά.

Τροφωνίου 13 άνω: Μια Τζένη ξανθιά Μιλφ μπαμπάτσικια και χαμογελστή
Τροφωνίου 13 κάτω: Μια Μαρίνα ξανθιά μέτρια. Κατά την είσοδο ευγένεια και κατά την έξοδο ειρωνεία. Κυρίως από την γουρουνο-τσα2.
Τροφωνίου 11 άνω: Μια γεμάτη θείτσα με νεκλιζέ και κοντό μαλλί.
Τροφωνίου 11 κάτω: Ένα Μιλφ με καρέ μαλλάκι, χάλια μαύρα, με τις πατσές να κρέμονται δεξια -αριστερά από τα εσώρουχα της.

Βέργας 2α: Κλειστό
Βέργας 6α: Ένα εμφανίσιμο Αθίγγανο νεαρό καλλίγραμμο κορίτσι που αδικείται εκεί μέσα. 

Εξηκίου 18: Ένα ξανθό gilf με πλούσια προσόντα
Εξηκίου 20: Μια χοντρή τάπα με κοντό μαλλί και νυχτικό.

Χωματιανού 11 άνω: Η Βραζιλιάνα του jockerx με τα σιδεράκια της. 
Χωματιανού 11 κάτω: Η Άνκα που έπαιζε Πιπίνου 65.

Φυλής 40: η Ιωάννα με το φουλ της.

Απογοητεύτηκα και έφυγα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν την είχατε δει, τώρα θα ήσασταν σε παραλήρημα.

Κύριε Πύραυλε: Σωστός και παραστατικότατος.

Το ιδανικό θα ήταν να έπνιγε και αυτή το κουνέλι.
Αλλά δεν το βλέπω. Ελληνίδα και δη μανιάτισσα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ρε παίδες ψήνομαι για πάρτι με ούζα, έχει κανείς κάποια εμπειρία ή προτείνει κάτι. Την τελεύταία εβδομάδα στο Φυλής 67 έπαιζε παρτούζα με δύο και πρωκτικό αλλά δεν πέρασα !!!!!

Το ντούπλεξ (σε κοπέλες) έχει γίνει κανόνας. Το προσφέρουν περίπου τα μισά σπιτάκια σε απογευματινή και βραδινή βάρδια.
Τώρα αν μιλάς για το ανάποδο ντούπλεξ (πελάτες), και αυτό προσφέρεται, αλλά πρέπει να το συνεννοηθείς.

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πρωινό Φυλής, γρήγορη επιδρομή για κανένα στανταράκι.
Φυ92νε - Μόνικα/Στέλλα η αστεράτη με βασικό
Φυ73 - δεν θυμάμαι...
Φυ71κα - κλειστό
Φυ & ΜΠ - κλειστό
Φυ65πα - Λάουρα, κατάθεση
Φω22κα - Μαρία η ξανθιά αλβανίδα με φουλ
Φω22πα - Μελαχροινή μέτρια με φουλ
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Χωματιανού 11 κάτω: Η Άνκα που έπαιζε Πιπίνου 65.
αγορι μου πρεπει να σε παρακολουθω πολυ στενα,βρηκες και την ανκα μετα τη μαργαριτα :thumbsup:
Μεσημερι ομως η" το βραδακι γιατι αυτη δουλευε απογευματακι(αν και γραφεις για πρωι φανταζομαι)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
αγορι μου πρεπει να σε παρακολουθω πολυ στενα,βρηκες και την ανκα μετα τη μαργαριτα :thumbsup:
Μεσημερι ομως η" το βραδακι γιατι αυτη δουλευε απογευματακι(αν και γραφεις για πρωι φανταζομαι)

Ακολούθησε με & δεν θα χάσεις . .  . . . . ...  :booty:

Ναί ,στην πρωινή βάρδια την πέτυχα.
 

Επισκέπτης
  Καποια που να μην κανει ακαποτο,εχει μείνει τελικα?Ερωτώ  ,διότι κάμνω ετήσιον απολογισμόν-ισολογισμόν και δια τον ιστορικόν του μέλλοντος,ο  οποίος θελω να πιστεύω οτι θα  ασχολείται με σοβαρά θέματα και όχι με βοθρολυματουπουργούς και πολιτικες  οικογένειες .[απο το "ο  οποιος " και κατω ,μιλαω οσο πιο σοβαρά γίνεται...]
O ιστορικός του μέλλοντος θα μνημονεύει τις πουτάνες του Μπερλουσκόνι :2funny:

Σήμερα το πρωί εθεάθησαν:
Φυλής 80-Μόνικα.Μόνικα.Ευειδής κορασίδα!.Ξανθιά,χαριτωμένη νεαρά,σχετικά ψηλή με λιγοστά παχάκια στην κοιλιά άνευ αισθητικών συνεπειών και υποψία προγουλίου στο λαιμουδάκι της που συνιστά -τρόπος του λέγειν (γράφειν)- ιδιότυπη χαριτωμένια παρά ασχήμια.
Φυλής 71 κάτω-Άρση του εμπάργκο λόγω του ευγενέστατου γηραιού κυρίου.Καινούργια κοπέλα.Τζένη.
Μελαγχροινή, κανονικού αναστήματος με σωστές αναλογίες σώματος.Βγήκε συνοφρυωμένη στο σαλόνι.Τα βασικά.

Φυλής 71 άνω-Βίκυ η "Πολωνέζα" είπε η υπηρέτρια.

Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο-Άννα από Φώκαιας 19,24,17άνω και Φυλής 71άνω,65άνω,67.Καστανή λεπτή με πεταχτό κωλαράκι.Ακάποτο στα 20 ευρώ.

Φώκαιας 19-Μαρίνα η 2η.Καινούργια καστανή νταρντανοειδής κοπέλα.Τα βασικά.

Άγκυρας 12 1ο από Φυλής-Όλγα.Χαριτωμένο καθημερινό πρόσωπο, νταρνάνα με παχάκια στην κοιλιά και καστανοκόκκινα μαλλιά.Ακάποτο και τελειωτικό.Ετιμήθη τις προάλλες.Καλό αρχιδογλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών επιδιώκοντας να διατηρήσει αυτή την πρωτοβουλία.Στο πισοκολλητό ανασήκωνε την λεκάνη για να μην μπαίνει όλος μέσα. Κλίμα Τ.Ε.=Τυπική Εμπειρία.
Επανάληψη της επίσκεψης;...Μπααα!

Άγκυρας 12 2ο από Φυλής-"Κατά τας πληροφορίας",  Ζάνα η θηριώδης Λωξάντρα.Η γνωστή του οίκου.Ακάποτο και τελειωτικό.

Φυλής 109 άνω-Κλειστό
Φυλής 109 κάτω-Άννα.Καινούργια αδιάφορη.Καστανόξανθο σπαστό μαλλί, κοντή, φαινομενικά στιβαρή σωματοδομή , όχι παχιά με σαρκώδη χείλη.Τα βασικά.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
O ιστορικός του μέλλοντος θα μνημονεύει τις πουτάνες του Μπερλουσκόνι
Δυστυχώς, αγαπητέ, ο συναγωνιστής Βερλουσκόνι μας έβαλε τα γυαλιά,τοποθετησας τα χρήματα του ( η των Ιταλών,αδιάφορον) με τρόπον ιδιοφυή.Δυστυχώς οι ελληνες πολιτικοί κρύπτονται ακόμη και εις αυτόν τον τομέα.Μόνη μας ελπίς διά να  ασχοληθεί μαζί μας η Ιστορία είναι πλέον να σχηματισθεί Κυβέρνησις Εθνικής Ενότητος (οπως ηδη  εχω προτείνει,αλλα χωρίς  ανταπόκρισιν) υπο τον κ. Σπυρίδωνα Ρέβην και προσωπικότητας οπως οι Αντζελες( Γκερέκου,Δημητρίου),η Στέλλα Μπεζεντάκου,η Βανα Μπάρμπα,ο Ανδρέας (Αντριάννα η Φτερού),ο Ψινάκης,ο Καπουτζίδης,ο  Ανδρέας Ευαγγελόπουλος,η Τζούλια  Αλεξανδράτου,και  ακόμη και  εξ  εφεδρειών  ο Τέλης Σταλόνε,ο Νότης Πιτσιλός ( οστις γνωρίζει και απο κινηματογραφον),ο Γκουσγκούνης ,η Τινα Σπάθη, η Μαγδα Μακρή,Αννα Φονσου,Αιμιλια Υψηλάντου,Ελένη Ανουσάκη.Πρόεδρον δε του κρατους   θα  επρότεινα τον Αρη απο  Αγκύρας και νυν Καλυμνου 48β (το νεοτευκτον κονάκι της Ολγας),που εχει κάμει και εις την Γαλλίαν,οποτε  ειναι και (δεύτερος) Εθνάρχης-και  οχι Σκατάρχης,οπως απεκάλει τον Παπαγον ο αείμνηστος Βασιλεύς Παύλος...-(.Δυστυχώς ομως ,ειμεθα πολυ πισω...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φυλής – Φωκαίας 24/1/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

Η υπερ-καύλα που είχε συγκεντρωθεί από την πληθώρα των πορνο-πληροφοριών καθώς και των υποσυνείδητων στιγμιότυπων του αμαρτωλού παρελθόντος (μας) είχε στεγνώσει τους σιελογόνους αδένες, κάνοντας (επιπρόσθετα) πολύ δύσκολο το περπάτημα στους βρεγμένους δρόμους της περιοχής.

Λακκούβες με λίμνες νερού και έργα ΔΕΗ στην ιστορική πορνο-γωνιά


63968999158844885049.jpg


ΦΥΛΗΣ 40
Ιωάννα από Αχιλλέως και Κολοκυνθούς (παλαιότερα) με ετοιμοπόλεμο ύφος και ήθος, μέτρια στο ύψος, αποδεκτό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και αδιευκρίνιστο κώ(ο)λο σε πρότυπα Ελληνίδας νοικοκυράς

ΦΥΛΗΣ 54 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ντενίσα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, κάπως ψηλή με ενδιαφέρουσες αναλογίες και ψηλοκάπουλη
Έχουν καταγραφεί αρκετές αναφορές συναδέλφων που την κατατάσσουν στα όμορφα έπιπλα της περιοχής

ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ
Μαρία με κοντά καρέ μελαχρινά μαλλιά, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικό βλέμμα αλλά και με διακριτή κουρασμένη όψη, κανονικό σώμα, μέτρια προς ψηλή, ενδιαφέρουσες αναλογίες με αποδεκτά βυζιά και με καλό σχήμα κώ(ο)λου

Φυλής 67
Ελβίρα από τα γειτονικά συνεργαζόμενα πορνο-καταστήματα της Φυλής και της Φωκαίας και από την Ρουμανία με σκούρο τσιγάνικο πρόσωπο με ανοιχτόχρωμα σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος με πιασίματα σώματος στα πρόθυρα κυτταρίτιδας και φουσκωτό κώ(ο)λο.
Νομίζω παρέχει πρωκτικό στα 20e

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ
Μόνικα με κοντά ξανθά μαλλιά, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με γλυκιά αίσθηση, μάλλον ψηλή με αποδεκτές αναλογίες, καλοστημένα βυζιά με τσιτωμένες μεγάλες ρόγες, συμπαθητικό κώ(ο)λο, αλλά με έκδηλη την απειρία στο σαλονάρισμα

ΦΥΛΗΣ & ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΒΑΠΟΡΙ)
Αντριάννα με μαλλιά μέχρι τις πλάτες (λυτά αυτή την φορά), χαμογελαστό πρόσωπο αλλά με βουκολική αύρα, μέτρια στο ύψος με σωματότυπο παλαιστή και φουσκωτό κώ(ο)λο μέσα σε περίεργο μαύρο νυχτικό που έμοιαζε με πουλόβερ.

Σήμερα, λόγω επιστροφής της Άνκα στο Πιπίνου 65, έγιναν αρκετές ανακατατάξεις στο πεδίο βολής Φ103-134

ΠΙΠΙΝΟΥ 65
Άνκα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά με πονηρό βλέμμα που υπόσχεται αρκετά για την συνέχεια μέσα στο δωμάτιο, μάλλον ψηλή με σώμα σε καλοστημένη θέση και φύση, μικρά (μάλλον) βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε κανονικές διαστάσεις χορεύτριας

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ναταλί η πουτσοφάγος με μακρύ σπαστό ποστίς (αυτή την φορά) και ολόσωμο κολασμένο καλσόν με πρακτικό άνοιγμα στα σκέλια, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και προκλητικό κώ(ο)λο
Σκέφτηκα να περάσω και αυτή την φορά έτσι ώστε να εκφράσω με περισσότερο ψύχραιμο, αντικειμενικό αλλά και προσεκτικό τρόπο την γνώμη μου
Επίσης, περιεργάστηκα προσεκτικά τον χώρο και διαπίστωσα ότι έχουν διατηρήσει τα καλοριφέρ της προηγούμενης 40ετίας (βλέπε παρακάτω φωτογραφία)
Μπαίνοντας ξεκίνησε να μιλάει. Συνέχισε να μιλάει, ενώ ταυτόχρονα έβαζε το προφυλακτικό. Ξεκίνησε την πίπα και (προς μεγάλη μου έκπληξη) συνέχισε να μιλάει. Πρόσεχε κοπέλα μου (της λέω). Θα πνιγείς με το στόμα γεμάτο. Μου τα λες μετά. Μου θύμισε μια παλιά γκόμενα που την χώρισα για αυτήν ακριβώς την αιτία. Τόσο καλή ήταν η περιποίηση της που δεν θυμάμαι πότε και πως ξεκίνησε αλλά και ούτε πως και πότε τέλειωσε. Τόσο καλά.
Στα θετικά να σημειώσω το ικανοποιητικό στήσιμο στο πισω-κω(ο)λλητό και η καλή συμμετοχή της καθώς και η αντοχή της στις εντατικές πισινές επιθέσεις μου

79473394107949947679.jpg


26216735753279596406.jpg


ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ
Ρωξάνη από Πιπίνου 65 με σπαστά μαλλιά μέχρι ψηλά στις πλάτες, καμπίσιο βλέμμα, μέτρια προς κοντή με σωματότυπο Ελληνίδας, γεματούλα με εμφανή κυτταρίτιδα και φουσκωτό κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση ως προς το κέντρο βάρους του σώματος της. 

ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μιχαέλα από Φυλής 134 όροφος με μαλλιά (σχεδόν) αφάνα μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο με αποδεκτά χαρακτηριστικά, μάλλον μέτρια προς ψηλή, λίγο μαζεμένη στους ώμους, γεματούλα (αυστηρά όσο χρειάζεται), ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

Φωκαίας ο πορνο-δρομος των παραισθήσεων και των παρεξηγήσεων

94090554374528676953.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΕΡ-ΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Δυο κοπέλες
Αλέξια που είχε μακριά μαλλιά μέχρι τα κώ(ο)λομέρια, τώρα (πλέον) με πολύ κοντά μαλλιά και με ωραίο χτένισμα (περιμένω να την δω και κουρεμένη γουλί όπως η Ντεμι Μουρ) συμπαθητικά και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου πάντα περιποιημένη και καλά μακιγιαρισμένη, μάλλον κοντή στο ύψος, μικρά (μάλλον) βυζιά με τσιτωμένες ρόγες και λεπτό καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο
Την άλλη κοπέλα δεν την είδα καλά γιατί κρυβόταν η μισή πίσω από την κουρτίνα της κουζίνας σαν να ντρέπονταν. Διέκρινα μόνο ότι ήταν στο ίδιο ύψος με την Αλέξια.

ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Φλωρίνα από Φυλής 65 όροφος, με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή, αποδεκτά βυζιά και ικανοποιητικό στρουμπουλό κώ(ο)λο

Αυτά για σήμερα.     
 

colorcli

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
30
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
επανέρχομαι στην ενημέρωση μετά από δυο εβδομάδες
Μετά την αποτυχημένη φιλολογική μου ενημέρωση κατα την οποία συνευρέθηκα διαδοχικά με δύο εργαζομένας, συνέχισα τις καθημερινές καταθέσεις για μιά εβδομάδα, οπότε την επόμενη βρέθηκα σε αναγκαστική αποχή ωστε να συγκεντρωθούν δυνάμεις.

αναφέρω για σήμερα το πρωί 08:30 Ιάσωνος.
στο 44 μία κοπέλα μελαχροινή αλβανίδα με μπόλικα παχάκια και ψιλοτάκουνα ΄πέδιλα με χοντρό δέσιμο στον αστράγαλο, σαν μποτίνια. Παίζει κατά καιρούς και στα διπλανά. Με χούφτωνε με όρεξη στο σαλόνι.
στο 46 κάτω δεξιά, η νταρντάνα με το αγελαδινό ύφος, με κορμάκι μπουρνούζι και ίσια σαγιονάρα. Εφυγα τρέχοντας.
στο 46 κάτω αριστερά μια λεπτή ξανθούλα με χαζό βλέμμα προσπαθούσε να χαμογελάσει και να ανοίξει τα τσιμπλιασμένα μ'άτια της.
στο 46 πάνω
Λίλη, Μελαχροινή μικρή κοπέλα, με λευκό δέρμα, μάλλον ρουμάνα.
Λέπτη με μακρύ ίσιο μαλλί μέχρι κάτω την πλάτη, μικρό βυζί.
Πήγα στις 8.30 π.μ. και ήμουν μόνος στο σαλόνι. Τσατσά δεν είδα.
Βγήκε τσαχπίνικα και άρχισε να με χαιδεύει να με πιάνει και να με γλωσσοφιλά.
Φορούσε μαύρα μικρά εσώρουχα και μαύρες ψιλοτάκουνες μυτερές μπότες πάνω απο το γόνατο. Υπέκυψα... δεν υπήρχαν καλύτερες εκείνη την ώρα, και ήξερα ότι η απόδοση δεν θα ήταν τόσο υψηλή στο δωμάτιο.
Μπήκε ευδιάθετη αλλά φαινόταν ότι δεν ήθελε να κάνει ό,τι πιθανώς υποσχόταν η παρουσία της στο σαλόνι. Με ρώτησε που χάθηκα, αν και δεν την είχα ξαναδεί.
Με ρώτησε για ακά, είπα όχι, την πήγα αργά και τρυφερά χωρίς αγριάδες και εκεί βελτιώθηκε η συμπεριφορά της.
Σύντομη πίπα με πολύ δόντι. την έβαλα στο κρεββάτι με χάδια στην πλάτη κοιλιά και κάτω χαμηλα. Δεν είπε όχι, δεν ήθελε μεγάλη διάρκεια. Ρωτούσε συνεχώς και αφελώς, σ'αρέσει; γκαβλώνεις; κλπ τέτοιες αηδίες.
την απόλαυσα ιεραποστολικά και μετά από πίσω όπου διαπίστωσα μια αντιαισθητική κρεατοελιά πάνω από το κόκκαλο της ουράς. Ο πωπός της όμως, που δεν τον είχα δει στο σαλόνι, ήταν μικρός και στρογγυλός με πολύ λεπτή μέση και οι μπότες είχαν κατακόρυφη γραμμή από στραςς. Πολύ ωραία θέα σε συνδιασμό με το σκουφωμένο εργαλείο μου που έβλεπα να μπαινοβγαίνει ήταν σαν να έβλεπα τσόντα 3δ.
Συνέχισε όμως τις ίδιες χαζές ερωτήσεις.
Κουράστηκα ελαφρώς και γύρισε για να τελειώσω χειροκίνητα αλλά τα χέρια της δεν δουλέυαν καλά το εργαλείο. Προσπάθησε με πίπα αλλά εκεί είχε δόντι.
Πήρα την κατάσταση στο χέρι μου έβλεπα την όμορφη φατσούλα της, τα μακριά μαλλιά της και τις στρασάτες μπότες, και λίγο πριν το τέλος την άφησα να με τελειώσει αυτή.
Η κοπέλα είναι πρόθυμη, γεμάτη ενέργεια, αλλά εντελώς άπειρη, δεν κατέχει την τέχνη, αν και έχει την εντύπωση οτι αυτή είναι και η πρώτη.
Κλασσική περίπτωση άβγαλτης και υπερφίαλης κορασίδος.
Αλλά για 15 ευρώ καλά ήταν.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
Μπαίνοντας ξεκίνησε να μιλάει. Συνέχισε να μιλάει, ενώ ταυτόχρονα έβαζε το προφυλακτικό. Ξεκίνησε την πίπα και (προς μεγάλη μου έκπληξη) συνέχισε να μιλάει. Πρόσεχε κοπέλα μου (της λέω). Θα πνιγείς με το στόμα γεμάτο. Μου τα λες μετά. Μου θύμισε μια παλιά γκόμενα που την χώρισα για αυτήν ακριβώς την αιτία. Τόσο καλή ήταν η περιποίηση της που δεν θυμάμαι πότε και πως ξεκίνησε αλλά και ούτε πως και πότε τέλειωσε. Τόσο καλά.
...

:2funny:

Από μικρός πίστευα ότι οι κωφάλαλες είναι καλές περιπτώσεις...
 

colorcli

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
30
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Να με συγχωρείτε για το όφφ τόπικ αλλά να ενημερώσω για παλαιότερες επισκέψεις μου στην ιάσψνος.
Στο 44 χθές μετά την αλλαγή βάρδιας στις 12 το μεσημέρι ήταν δυο κοπέλες. Μια καστανή χοντρή με κοιλάρα κρεμασμένη που βρίσκεται εκεί τακτικά και μια άλλη που ήταν μέσα, δεν την είδα.
Στον οίκο αυτόν προ 10 ημερών βρήκα την Ντάνα μαζί με αυτή την χοντρή.
Η Ντάνα η Ρουμάνα είναι μια μελαχροινή με λευκό δέρμα και ίσιο μαλλί που εργαζόταν εκεί ανελλιπώς πριν το καλοκαίρι του 2010, φορούσε συνήθως ένα κόκκινο ή ένα μαύρο κορμάκι, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο όμως ήταν όμορφη και πολύ υπομονετική.
Οταν η τσατσά είπε "ντάνα" είπα να μπώ, και τι βλέπω, την Ντάνα με 20 κιλά παραπάνω!
Εχει φουσκώσει το πρόσωπό της και τα μάτια της ούτε που διακρίνονται. Στο κρεβάτι εντελώς αδιάφορη με αποτέλεσμα να μη τελειώνω με τίποτα. ξάπλωσα ανάσκελα και την έβαλα να μου τον παίζει. Ηταν σαν να κρατούσε το μεγάλο παιδί αγκαλιά και με το άλλο χέρι να αλλάζει την πάνα του μωρού (εμένα) με το ύφος του άντε τι να κάνω μωρέ σκατόπαιδά μου και την δεξιοτεχνία της πανταχού παρούσας μάνας. Την έδιωξα από το δωμάτιο και συνέχισα την αναζήτηση..

Στο Ιάσωνος 46 πάνω χθές ήταν μια γύρω στα 1.60 πολύ χοντρή μελαχροινή αλλά με ένα πρόστυχο ύφος, πολλοί συναγωνιστές υπέκυψαν. Υπήρχε και άλλη κοπέλα στο δωμάτιο που δεν είδα. Συνήθως εκεί είναι η Ελίνα μια μελαχρινή λεπτή ρουμάνα με γκαυλέ πρόσωπο, τσαμπουκαλεμένη, φοράει συνήθως μια μονο κάλτσα μαύρη.
Καλή σε γενικές γραμμές, θέλει να σε ξεπετάξει αλλά δεν λεέι και όχι, είναι σχετικά υπομονετική. κριτική έχει ο κος κερτ ράσσελ .

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom